KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FMALA - Sreća kad se uveća

+51
hocukusurnecuzvaku
insomnia
Ninche
buby
Simona
tetreb
JAmajka
missile
InNaturaVeritas
bulevarka
penelope
saritam
SannI-AlL
tuli
Orline
Endzi
dacans
zvoncica36
BiKsi :)
nina :)
MAAKKI
zoxa
laKole
vivijen
SoJa
bibi.libi
Erata
lelas
Gral
Vuchica
ragaco
Stenli
lenabeograd
ivka
Niny
bubi80
hany
lilya
medolino
pegaz
bak
heart84
dragana76ns
KoMetaK
PalcicaBg
LaFolie
SladZana
noja
leptirko82
twinsi
fmala
55 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od leptirko82 16/1/2014, 20:05

Srećan rođendan, Milanče lepotanče!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od Endzi 16/1/2014, 22:00

Ja bas citah prije neko vece da je proliv najava porodjaja,pa ti menstrualni bolovi,mucnine....Nadam se da ce kod tebe to pricekati bar jos deset dana  sunny  sunny  sunny  sunny
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od Niny 17/1/2014, 09:22

Fmala, kako si danas? Nadam se da je kod tebe to neki virus, a ne najava porođaja  Rolling Eyes  Još malo da sačekate  bebe  Kako je prošao rođus? Jel Milanče zadovoljan? Poljubac  usne
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 17/1/2014, 11:58

33+3 srce
______


Evo me!

Hvala na cestitkama svima! Rodjus je prosao super, Milan je zadovoljan, meni neka velika rupa jer nisam bas ucestvovala previse, ali nije ni poenta da meni bude super, nego njemu, tako da ko mene sisa  lol! 

Kupio je muz jos juce probiotik, ali ga je teta u apoteci isprepadala da nista od toga ne smem na svoju ruku, pa sam sacekala. Tu mi je, za svaki slucaj, ali necu ga uzimati ako ne budem imala trckavicu i danas. Za sad je nemam, ali me zeludac i creva uzasno bole, posebno kad nesto pojedem. Sad sam pojela samo tost, Milan mi kuva caj, videcemo sta ce se desiti.. Jos cu dovesti liniju u red pred kraj trudnoce   b Sad cu da nateram sina da me slika, pa cu da vam okacim sliku, mislim, dok sam jos praznih creva, to mu dodje u mom slucaju, bar tri kila manje   b   b   b   b   b 

...

Par minuta kasnije Very Happy

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 45u-Unt


Poslednji izmenio fmala dana 28/1/2014, 09:31, izmenjeno ukupno 1 puta
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od hocukusurnecuzvaku 17/1/2014, 12:02

Fmala  love love love love love srca srca srca srca srca likeit 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 17/1/2014, 12:04

Ne zamerite mi ten, em mi beba pije sve sto valja iz mene, em me proliv unistio, razlika se jasno vidi Very Happy
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od Endzi 17/1/2014, 12:33

juuuuuuuuuuuu ma stomace ti je top,vidi se razlika,da je porasto mali vragolan u njemu,a ostalo-ma ti si jedna preslatka trudnica,ma da vidis mene ujutru,TI DRAGA MOJA SUPER IZGLEDAS I NOSIS,naljepsa si trudnica koju znam  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 17/1/2014, 13:01

Ju, hvala! Very Happy Sad bi mi majka rekla: mogla si bas i da se ocesljas za ovo slikanje (ona bi se i nasminkala, svakako, ali to je vec previse da trazi od mene), ali ja volim ovako, naturalisticki zarozano Very Happy A ja bih bas volela da vidim tvoju slicicu, ne mora da bude jutarnja, a mozes i da se ocesljas Very Happy
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od Endzi 17/1/2014, 13:06

lol!  lol! slikam se ovih dana...pa kacim slike  lol!
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 17/1/2014, 13:07

Endzi ::lol!  lol! slikam se ovih dana...pa kacim slike  lol!
 radost radost radost radost Jedva cekam Very Happy
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od Endzi 17/1/2014, 13:16

zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od lelas 17/1/2014, 14:00

zagrljajsrca srca srca srca srca srca  uzivajte !
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od leptirko82 17/1/2014, 14:03

Prelepa si cak i kad si izmucena od stomacnog virusa!
Stomak, divan, okrugao, veeeliki!!!  srcasti poljupci
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od Stenli 17/1/2014, 14:56

Ma divan ti je taj stomacic! Guraj samo napred, ne daj se virusima i samo odmaraj!
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od ragaco 17/1/2014, 15:48

Ti si naša divnaaaaaaa trudničica!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 17/1/2014, 16:04

Ma sve vas  poljubci 

Nego, ovako se i Bixi slikala, sve smo joj govorile to o divnom stomacetu, a sutra joj cestitale sina  lol! lol! lol! lol! 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od LaFolie 17/1/2014, 17:03

Divan ti je stomak!!!!!! kao lopta! svaka cast, nijedna strija  sunny 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od SoJa 17/1/2014, 17:31

Fmala, prelepa si čak i sa ovim tenom usred stomačnog virusa  osmeh srce 
Stomačić je DIVAN  srca srca srca srca srca srca 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od SladZana 17/1/2014, 18:07

nemam reči  nemam reči  nemam reči  cveće cveće cveće 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od zoxa 17/1/2014, 20:56

Pu pu bas si lijepa trudnica!
Stomace ko' lopta  Very Happy
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od LaFolie 19/1/2014, 20:31

Kako si trudnice? da li se smirio stomak?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 20/1/2014, 14:40

33+6 srce
______


Moji odose na neku slavu, ja ostadoh. Inace nesto i ne volim slave, sem kod mojih najblizih, a ovo je muzevljeva neka rodbina, i iako su domacini divni, nerviraju me neki ljudi koji glume divne porodicne odnose, a vide se samo taj jedan dan u godini, i onda mi bas pripadne muka od tolkog prsrvanja, tako da taj dogadjaj i inace gledam kako da izbegnem, a ov godine imam bas fin alibi :DNe znam kako je u Srbiji poslednjih godina, ali ovde ljudi sve cesce slave slavu u soframa, ono, dodje prva tura, jede, pa ode, pa dodje druga, jede, pa ode, i tako u krug, manjak prostora, visak gostiju, nem pojma, al dosta mi to lici na neke tuzne dogadjaje koji su se tako obelezavali dok nisu poceli da se dogadjaju u kafanama.. Uglavnom, ne volim da sugerisem gostima kad da idu kuci, zato ni rodjendan detetu nikad nisam u igraonici proslavila, ja to smatram vrlo negostoprimljivim i jako je neprijatno kad na vrata udare novi gosti, zakazani u to vreme, pa stari pocnu da se dizu i odlaze, kao oterani.. Mislim, svi su vec navikli na to i nikom nije neprijatno, ali ja ipak volim da kad mi neko dodje i ostane dokle god zeli i dokle god mu je lepo, nekako, mrtva umorna u 4 ujutru znam da bas sa ljubavlju dolaze  lol! Al lako je meni, ja ne slavim slavu, kod mene se ljudi vidjaju cesce od jednom godisnje, pa uspem da im se svima posvetim duze od ta tri sata koliko je predvidjeno za svaku sofru.

Elem, jutros pustih krv i urin za nalaze, rezultati tek sutra, pa cu na kontrolu prekosutra, najverovatnije. Na otpusnoj pise da trebam za 10 dana, ovo ce biti, ispada, za tacno dve nedelje, ali sta da radim, uhvatio me onaj virus, pa vikend, ko je mogao da pretpostavi.. Al radujem se kontroli, iskreno, bas jedva cekam! Nadam se da ce da mi smanji utrogestan, taman mi ga je bio smanjio na 2x1, ovi mi opet digli na 3 dnevno.. Jos uvek osecam one probne kontrakcije, nekoliko puta dnevno, i primecujem kao da me stitna davi dok traju, cudan osecaj i stvara paniku. Nadam se da je to normalno, ako ima neko iskustva s tim, molim vas da mi napisete, malo mi frka, izgleda mi kao da bih dobila gusenje kad bi potrajale, a na prodjaju bas znaju da traju..

Soba jos nije gotova, oni crtezi i dalje izbijaju, tacnije Spajdermen i Mikelandjelo, oni su radjeni masnijim temperama, izgleda. Pokusacu da prekrecim sama, jos jednom, cim mi skinu veto na ustajanje iz kreveta. Nista dok sama ne preuzmem stvari u svoje ruke.. Treba i ormaric da udesim onim tapetama za drvo, jer su moj pametni muz i komsija isti lepili selotejpom da im se ne otvori u transportu, i kad su odlepljivali, skunula se boja gde god je bilo lepljeno. Za to bih isto trebala da se popridignem.. Stvari za bolnicu u spremne i skoro sve za bebu, kolevka je montirana, krevetac je opran, ali ga jos nismo sastavili, prvih dana cemo koristiti kolevku, visa je dosta, da ne moram da se savijam preko kreveca, a i da ne zauzima previse prostora bez potrebe.

Pocela skola. Indijanca smo legli sinoc na vreme u krevet, ali je duvao do 1 nocas, raspustila se baraba, preko raspusta, nacisto. Na kraju smo ga pustili kod nas u krevet, ne bi li zaspao, jer je trebalo jutros da ustane u pola sedam. Zaspao istog momenta  lol!  Tako da nas je sinoc u krevetu bilo cetvoro. Odneo ga muz, posle, naravno, brinuo je da me ne sutne u stomak.. Danas mu je vec udarni dan: skola, domaci, slava, trening, nadam se da ce se komirati cim vecera.. Najgore mi je taj njihov tempo posmatrati iz ove mrtve tacke u kojoj sam vec.. ne znam cime da brojim, danima, nedeljama ili mesecima.. Al dobro, sutra ulazim u 35. nedelju, za desetak dana racunam da cu vec u deveti mesec i da ce se sve promeniti.. Btw, dr opste praxe mi je poslala i uputnicu za porodiliste :DOsecam se vrlo svecano od kako je imam  osmeh srce 

To je to! Odoh da listam kanale i tripujem da sam upravo zavrsila generalku, pa se malo opruzila da odmorim  lol!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od LaFolie 20/1/2014, 14:56

A tuuu si :)))) Mi pomislile da se nisi mozda porodila  lol! 

E to oko slava mi je hit, bas i ja kazem muzu, svi na silu nesto slave, tog dana su veliki vernici i foliraju se mnogi, a svih ostalih dana u godini rade sta hoce. Ima sad i neki instant post, samo si na vodi 7 dana i to je kao da si 3 meseca regularno postio  lol! 

Meni se isto desava nesto cudno, kao i tebi, to sto kazes za stitnu! aj ja sam hipoKondor  lol!  Ali me i probudi kad spavam. Imam osecaj kao da nemam vazduha ili da sam u dubokoj vodi, samo me tako stegne, merila sam pritisak u tim momentila, ali pokazuje da samo puls raste. Nemam pojma sta je ali cu pitati dr.

Jedva cekam izvestaj sa pregleda!  osmeh srce 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od leptirko82 20/1/2014, 14:57

ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 20/1/2014, 15:04

Lafe, aj pitaj, pa mi kazi sta ti je rekao, pitacu i ja. Ja bas osetim da mi se oko grla steze, a imam hipotireozu inace. To bez dana ima logike, ipak nam pritiska pluca sve to unutraa, ali ovo sa grlom uopste nije prijatno, kao udav da mi se omota..

A o vernicima bolje da ne pocinjemo. Do sad je bilo obavezno do 12 da se pali sveca i podize slava, sad moze i u 2 popodne.. I tako ih hvatam svakodnevno, glume mi bolesne majmune nedeljom i na crveo slovo, ne briju se, ne kupaju, ne pale ni masine, al ako gazda kaze da daje duplu dnevnicu za rad na praznik, da vi's kako polete Very Happy A to za post.. Jaca ti je moja zelja da smrsam kad se zainatim, od vere mnogih hriscana oko mene, samo cu ti to reci Very Happy Kad ti ides na pregled?

Leptirko,  poljubac 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 37 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu