KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FMALA - Sreća kad se uveća

+51
hocukusurnecuzvaku
insomnia
Ninche
buby
Simona
tetreb
JAmajka
missile
InNaturaVeritas
bulevarka
penelope
saritam
SannI-AlL
tuli
Orline
Endzi
dacans
zvoncica36
BiKsi :)
nina :)
MAAKKI
zoxa
laKole
vivijen
SoJa
bibi.libi
Erata
lelas
Gral
Vuchica
ragaco
Stenli
lenabeograd
ivka
Niny
bubi80
hany
lilya
medolino
pegaz
bak
heart84
dragana76ns
KoMetaK
PalcicaBg
LaFolie
SladZana
noja
leptirko82
twinsi
fmala
55 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od lenabeograd 31/7/2013, 11:24

Samo ti igraj i uzivaj yes ljubav 

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od leptirko82 1/8/2013, 09:07

Dobro jutro, lepa trudnice!
Uzivaj u igranju igrica, u svemu sto ti prija! ljubav
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od lilya 1/8/2013, 12:24

fmala ::Ja mislim da je ova druga poruka za Biksi  b Odnecu joj je lol! 

BiKsi :) ::

Lilya, kraljice, evo da se i ovde zahvalim za pozdrav!

Sta reci v 


Fmala, moja mama je u trudnoci sanjala devojcicu i istu takvu rodila i ime joj dala onako kako ju je zvala u snu. I tako je moja sestra dobila ime osmeh srce
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 6/8/2013, 11:25

10 srce 
____


Hej, hej! :)

Ja samo kratko da se javnem. Ovih dana me nije bilo, malo mi je gostovao sestrin klinac, iz Srbije, malo smo mm i ja uzivali preko ikendaa, a i uzeo je koji dan odmora, dok smo jos sami, da malo izromantisemo.. Cekamo novi dusek iz Simpa, da nam donesu danas, eno njega usisava po sobi, ja odmaram od ciscenja ormara. Poskidala sam svu tvigi garderobu sa vesalica, spakovala je u onak kofer za odela i sklonila je do daljnjeg, da je ne gledam ocima  b Police su tek na tapetu. Kako sam krenula, imam osecaj da ce mi u plakaru ostati ove cetiri krpe sto ih nosim svaki dan Rolling Eyes Nepopravljiv sam slucaj kad je kupovina sire odece u pitanju, imam teoriju da kad jednm kupis sire farmerke, nikad vise ne smrsas. Srecom, bicu opet zimska trudnica, tu nema puno modiranja kao leti, trenerka, helanke, duks, dzempercina neka i gotovo. Bankrotirala bih kad bih krenula da kupujem trudncku odecu. Kupicu jedne jesenje ravne cipele, jer su mi sve na stiklu (ja sam ili u patikama, ili na stiklama, sredine nema), i kupicu, verovatno, jedne trudnicke tregerasice, u prosloj trudnoci sam imala jedne posudjene, texas, nisam ih skidala. I to ce mi biti paradna odeca. Kod kuce sam ionako uvek u spavacici..

Milan dolazi za dvadesetak dana, bas sam ga se uzelela! Ovih dana idemo da mu kupimo nesto za njegove pare koje je skupljao, mislim da ce biti novi roleri, stare je urnisao. Treba ovih dana i sobu da mu sredim, od kako je otisao, pretvorili smo je u magacin..

Sutra kontrola! Vodim i drugaricu koja zivi u Becu, a kojoj sam ganjala papire tokom svog postupka, a prvi razgovor i, posto se nadam da je sve u redu, dogovor oko ulaska u proces VTO. Ona je isti slucaj kao ja, nema jajovode (doduse, ne zbog vanmatericnih), isto ima jednog decaka, samo sto njen ima samo tri godine.. Inace, mislim da necu da radim one dabl, tripl i amno analize. Razgovaracu sutra sa dr.

Eto, toliko od mene danas, javnem se sutra sa vestima sa kontrole, drzite mi palceve!

Sve vas ljubim!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od LaFolie 6/8/2013, 11:32

Blago tebi, malo se mrdas, ja sam se mumificirala :)
Kako se osecas ovako? dali te boluckaju stomak i grudi?
Meni su se grudi ispuvale i vise me uopste ne bole, pa sam se uplasila :)

Jedva cekam izvestaj sa kontrole!!! igracice 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od BiKsi :) 6/8/2013, 12:12

Fmala, ja sanjah dva puta dečaka, i dr mi na uz potvrdi da je dečak, no videćemo da li je upravu! :) Srećno na kontroli!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od pegaz 6/8/2013, 15:36

Fmala... vidim da je sve ok i da trudnoća ide kako treba... likeit 
negde sam čitala kada si pisala kako ovi (iz tvoje firme) nisu zaslužili da radiš kod njih, nešto u tom smislu... e pa danas sam se baš iznervirala na poslu do suza, a valja mi čuvati živce i ne sekirati se do septembra jer tad idem na FET a pri tom samo 7 dana na godišnji... A da i ja živim u Bosni tako da sistem poslovanja kod privatnika ti je jasan.
Draga Biksi i ja sam sanjala pre 2 meseca jednu malu bebu jednog dečaka i to u snu sam ga držala u rukama znajući da je moj i onda sam se probudila...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od BiKsi :) 6/8/2013, 16:52

Pegaz, nek ti san nakon septembra i 9 meseci postane stvarnost.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 6/8/2013, 21:18

Lafe, stomak je prestao da bolucka i to me malo i brine, bas se dobro osecam, sto se stomaka tice, nema onog pritiska na grlic, ponekad malo negde osetim a se nesto kao rastegne, ali ni blizu onoga u pocetku. Grudi su mi ogromne, cvrste i bole na dodir, samo sto meni to uopste ne smeta, jer ne spavam na stomaku. Iskreno, volim kad bole, znam da sam trudna.. Kupila sam jedan sportski i jedan babski grudnjak, babski mi je cak i lepsi. Nego su nekako debeli, valjda da bi bili cvrsti, pa ih i ne nosim. Srecom, sise mi idu nekako pravo i tako su pravilno okrugle da ni nema neke razlike da li su u grudnjaku ili ne. Jedino sto je lakse kad su u njemu, ne tegli se koza pod tezinom, pa su manje sanse i za strije, pa izbegavam da hodam bez njega. Ali nekad ne mogu da izdrzim, pa ih raspustim lol! Ne brini sto su ispuvale, i meni su par puta do sad bile izduvane, pa se napunile odmah za par dana. Evo, i Bixi kaze da su i nejne splasnule, a na uzv sve ok.

Bixi, posto svi znamo da ces ti odmah posle ove bebe kao od sale dobiti jos jednu, mozda je i bolje da seka ima starijeg brata da je stiti i bude joj karta za ulazak u drustvo starijih frajera Very Happy Mislim, realno, ako vec treba da ima brata, bolje da ima starijeg  b 

Pegaz, sto je najgore, ja nisam zaposlena tamo, na zalost, nemam vezu, tatu, ni partiju iza sebe, pa nemam ni stalni posao. Ali im ne smeta da me angazuju redovno da im za sitne honorare radim sve sto stotinjak zaposlenih ne ume da uradi. Tako radim za svakakve pacijente. Nije lose, nekad zaradim i vise, kad sve saberem, nego da sam negde na plati, i sam sam svoj gazna, ali nemam sigurnost, niko mi ne garantuje kada ce uleteti koji posao. Naravno, ljudi su govna (ovo je karakterna osobina, a ne psovka), pa u ovakvim situacijama umesto da ponude neki ljudski kompromis, kako bi svi dobili, jos te vise ucenjuju, jer racunaju da sad moras da prihvatis sve, da ne izgubis angazmane. A ja, eto, bas iz inata ne moram. Debelo placam saznanja koje su cije karakterne osobine. Sve sam otkazala. Ali sve! Bez dinara sam i nikad srecnija u zivotu. Pisem novu dramu, sve cu ih opevam!  b A gde zivis? Sibni mi na pp, ako ti se ne pise ovako. Goni ih sve u onu stvar na vreme, ako mozes primiri malo pre feta i uzmi bolovanje koliko ti treba, kao covek, daj boze da zatrudnis, da ti tek onda nista ne mogu. Naravno, ne moras da lezis, ali bar biraj sta ces da radis u to vreme iscekivanja.. i koga ces da gledas, to je isto vrlo vazno! A sto se sna tice, ja t zelim da rodis ono sto ti se vise svidja, a onda i da sanjas to isto, pa da prodjes kao Bixi lol! 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od leptirko82 6/8/2013, 21:49

Ljubim ja svoju dragu trudnicu veselicu!!!1:aa61: ljubav ljubav ljubav
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 6/8/2013, 22:16

osmeh srce 

Drzi mi fige za sutra, sad sam se zabrinula sto me ne boli stomak, a sve boli..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od pegaz 7/8/2013, 10:15

Fmala poljubac 
Biksi poljubac 
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od lenabeograd 7/8/2013, 10:32

Fmala pa nemoze uvek da boli, sie isto ne rastu stalno inace bi svaka od nas imala f korpicu na kraju ili vise Laughing  moje Jesu narasle , Ali nisu vise cvrste , a tek bradavice da vidis kolke su mi imam skoro osecaj da su vece nego grudi:lol!:  ne brini mislim te previse

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od leptirko82 7/8/2013, 19:10

Mala, cekam tvoj izvestaj!
Uvek ti drzim fige i ljubim te puno!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od lenabeograd 7/8/2013, 20:13

I ja stalno virkam nema te

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 7/8/2013, 22:43

10+1 srce 
______


Evo nas!
FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Lrl-Fotogr

Imamo 3.21 cm, u dan smo tacni sa napretkom po nedeljama i mlatimo rucicama i nogicama se odgurujemo i skakucemo u maminom stomako, ijaaaao, totalno smo raspilavljeni.. smajli angel E da, vidi se jasno zumanjcana kesa, to je ovaj kruzic iza bebinih ledja, kaze "mi bas volimo kad se to lepo vidi". Sta je to moglo da znaci?

Pregled bio kasno popodne, a bila i drugarica s muzem na svom pregledu, pa dok smo njih sacekali, pa dok smo pojeli sladoled, pa dok smo dosli do kuce.. Zato se tek sada javljam..

Uglavnom, sve je u redu, smanjila mi je utrogestan na 2x1 i zakazala novi uzv za dve nedelje, radi dabl-testa. Ipak me je ubedila da je to korisno, pa sam pristala. Moze li neko da mi objasni kako to ide sa ultrazvukom, sta se gleda i to?

Jutros sam imala otok na desnoj ruci, izmedju palca i kaziprsta, povuko se brzo, ali sam se probudila sa bolovima u zglobu, opet. Rekla mi je da prekinem da pijem magnezijum, da vidimo hoce li biti promene..

Inace se osecam extra, i sto je najvaznije, nisam ni grama dobila za ove tri nedelje. Jos kad b nestalo ovo sto se do sad nakupilo.. Jos uvek se nadam da je makar mali deo tog svega vodurina neka.. Pritisak mi je ok, sve isto kao prosli put.

Eto. Bas sam srecna, presrecna, a MMS-om sam poslala slicicu i Milanu u Srbiju, odusevljen je i on je morao babi i dedi da objasni sta je sta, jer su oni ubedjeni da oni to ne umeju da razaznaju :DMilan se malo zabrinuo da ne bude debela beba lol! Uglavnom, sledeci put ga vodimo na kontrolu, sticice dan pre toga!

Sve vas obozavam!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od lelas 7/8/2013, 23:08

Divni ste Fmala,mazi stomak i uzivaj:sunny: 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od noja 7/8/2013, 23:21

Divna bebironka lep izvestaj uzivaj trudnice sunny 
Meri se vratni nabor nosna kost i jos neke mere obim glave da li si pusac godine itd i ondak ides izvadis krv sa tim izvestajem i kompijuterski se dobiju parametri
Ja isto nisam za ispotivanja i testove a radila sam doubl i Qatro u sedammaestoj . Treba dobar dr i dobar uz .
Ima u bixinom cini mi se dnevniki i tema ima .
Pij mg kad osetis samo onako pritisak ili kad si umorna i nemoj svaki dan
Pozdravi osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od leptirko82 7/8/2013, 23:37

Kakvo bebence predivno!
Milance je legenda, na mamu!)))
Verujem da sva sijas i da diiiivno izgledas!
Odusevio me ovako lep izvestaj!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od BiKsi :) 8/8/2013, 00:03

He, he, sad ličite na medvedića! :)

Inače sam ja jedna od onih koje imaju godinu dana starijeg brata, i smanula sam mu jednog od najboljih drugova!Very Happy Te se ne bih bunila da nam drugo dete bude devojčica i da uradi isto kao ja! :) A da li će biti odmah posle prvog, to bi bilo super, samo sa našim dijagnozama to bi stvarno bilo čudo!

Pisala sam za dabl, to je čista statistika, važniji je taj uz koji se tada radi, treba da se izmeri vratni nabor i da ne bude preko 3mm. Imaš temu o tome, da se ne ponavljam!

Ispuhaćeš se još malo, čim utro prestaneš skroz, i udješ u drugo tromesečje, a to je sa punih 13. nedelja.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od noja 8/8/2013, 00:11

Bixo nezaboravi nasu Mariju Very Happy kad je mislila da joj lola nece vise siiti a ona trudna sa azo sreca
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 8/8/2013, 04:38

Lela, hvala! srca1 

Noja, a sta da kazem za to pusenje, kad sam inace povremeni pusac - ne pusim par meseci, pa zaredjam par nedelja, plus svaki put kad se napijem lol! Mislim, sad ne pusim, ali do pred postupak sam se glupirala, a i u postupku po malo.. Rolling Eyes 

Leptirko, ma sijam od kad sam vagu videla  b 

Bixi, zivim za skidanje sa utrogestana, ako mi verujes! Hvala za info o uzv! A sto se tice institucije starijeg brata, nije to mala stvar, ja sam najstarija od nas tri, uvek sam sve morala da burgijam sama, nije to za nezno zensko lol! 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od ivka 8/8/2013, 08:44

Fmala, divni ste i brzo rastete, svaki put se odusevim tim mahanjem i poskakivanjem radost divno divno

Samo ne brinite mada progesteron radi za nas, smanjuje mozdanu aktivnost brzinom svetlosti lol! 
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od lenabeograd 8/8/2013, 09:55

Divan izvestaj ja GA nisam radilia Jel su prepostavke u pitanju a i nemam godine ,a i osecaj mi je bio cisto siguran da je sve OK a dve drugarice su imale losa iskustva za dzabe tako da nisam zelela da se cimam, na oganskom uz se ispostavilo da je sve OK

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od Niny 8/8/2013, 11:11

Divan izveštaj srca srca srca srca srca Uživaj trudnica Baš će biti super kad na sledeći uz povedete i Milančeta Very Happy
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 4 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu