KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FMALA - Sreća kad se uveća

+51
hocukusurnecuzvaku
insomnia
Ninche
buby
Simona
tetreb
JAmajka
missile
InNaturaVeritas
bulevarka
penelope
saritam
SannI-AlL
tuli
Orline
Endzi
dacans
zvoncica36
BiKsi :)
nina :)
MAAKKI
zoxa
laKole
vivijen
SoJa
bibi.libi
Erata
lelas
Gral
Vuchica
ragaco
Stenli
lenabeograd
ivka
Niny
bubi80
hany
lilya
medolino
pegaz
bak
heart84
dragana76ns
KoMetaK
PalcicaBg
LaFolie
SladZana
noja
leptirko82
twinsi
fmala
55 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od BiKsi :) 7/12/2013, 11:11

E draga moja, možeš zamisliti mene sinoć, uvek čitam teme odozgo, ako stignem na roditeljske, pa usvajanje, pa trudnički, pa vto, pa jutra. Svratim na usvajanje, pa onda kod tebe, pa da napišem nešto kod mene, pa krenem dalje, onda otvorim Kometin i skamenim se... opet čitam, krv u glavu iz momenta jurnula, ne mogu da verujem da to čitam, vraćam se, da li je moguće, plač...

Svima će nam trebati vremena da ovo prihvatimo...

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od KoMetaK 7/12/2013, 17:47

Fmala, napisala sam i u svom dnevniku ali da napisem i ovde, jer nema potrebe da ga zatvaras zbog mojih losih vesti.
Uzivaj draga u trudnoci i pisi, jer cete mi i vase zdrave trudnoce i vase zdrave bebe biti najveca uteha u narednom periodu, dok ne docekam svoju. Ja se radujem sa vama i radujem se vasim bebama, kao da su moje. Ja nisam imala srece, ne ovog puta, ali verujem da cu je docekati jednog dana. Mi ustajemo polako iako na plecima nosimo ogromnu bol i planiramo da idemo dalje, dok ne uspemo!
Ljubi Milanceta, i mazi malenog batu od mene! ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od SoJa 7/12/2013, 18:38

Fmala, sve smo potrešene onim što se desilo, ali sve moramo dalje kao i Meta. Ona ti je napisala već, ti si tu zbog nas i mi smo tu zbog tebe. Ljubim te ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od insomnia 8/12/2013, 01:07

Evo i ja bi se ukljucila u ovu diskusiju,nemoj mi zameriti...Ne znam iz kog razloga ti je doslo da ga zatvoris...strah,solidarnost,ljutnja,nepravda...sve to nisu dovoljno dobri razlozi za to. Prvi vto dnevnici koje dam ja procitala su tvoj, Kometin i Biksi....o vracala sam se mnooogo puta na njih i citala ih iznova i iznova...a znas sto? zato sto su mi davali snagu i veru, sigurnost i nadu...zayo zelim da ovaj dnevnik ostane, da jednog dana kada ostanem trudna iscitavam ove strsnice iz dana u dan.

Sve nas je jako potresla Metina nesreca, vas trudnice, koje osecate ta divna mala bica ispod svog srca, najvise. Svako nosi svoj krst, najbolje sto moze i ja verujem da ce Bog njima dati snagu da izdrze i nastave dalje.
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 8/12/2013, 09:59

Verovatno se nisam dobro izrazila, nisam mislila da zatvaram dnevnik, znam da to nikome nece pomoci, naprotiv, nego sam htela reci da mi sada sve sto zelim da napisem izaziva toliku neprijatnost, stid, kao da prkosim, kao da.. ne znam. Imam problem, naravno da cu ga prevazici, ali to "dodje mi da zatvoim dnevnik" sam napisala samo da pokazem koliko mi tesko pada pisanje o nekim srecnim stvarima ovde, nakon svega sto se desilo. A pisacu, srecom, Meta je jaca od svih nas, odrzala nam je svima lekciju kako se dize posle pada i hvala joj, beskrajno, na tome!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od leptirko82 8/12/2013, 10:58

Ljubim te mudru, neznu i lepu.  srcasti poljupci
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od BiKsi :) 8/12/2013, 14:21

Fmala, uvek je tako kad naidju teški dani, kad se neko izgubi, sve nekako postaje nebitno i prazno, i uzaludno. Vreme učini da nam takav osećaj splasne, srećom, inače nas nigde bilo ne bi.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od Endzi 8/12/2013, 18:47

BiKsi :) ::Fmala, uvek je tako kad naidju teški dani, kad se neko izgubi, sve nekako postaje nebitno i prazno, i uzaludno. Vreme učini da nam takav osećaj splasne, srećom, inače nas nigde bilo ne bi.

Slazem se sa Biksi...i meni stoji knedla u grlu i cak mi je mm zabranio prilaz kompu koliko sam se danas potresla....Kometa ti je sve rekla ....ta divna hrabra zena ...zagrljaj zagrljaj
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od SladZana 9/12/2013, 18:47

Fmala nisam ni kod tebe svracala odavno.
Rastete i mnogo ste slatki  yes 
Nadam se da cemo svi sa dragom Metom svakim danom biti bolje  srca srca srca 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 9/12/2013, 19:31

27+6 srce 
______


Drage drugarice, evo i nas pred vratima 29. nedelje.. Osecam da smo vrlo blizu kraju ove faze putovanja i mogu vam reci da nemam nikakav strah, paniku, bilo sta. Nisam ga imala ni prvi put, mada mi mnogi kazu da tad nisam znala sta me ceka, pa nisam ni mogla da se plasim, medjutim, sad znam kako izgleda porodjaj, koliko boli i opet, nemam nikakav strah. Mozda malo imam zelju da krace traje i da ne bude bas gluva noc kao prosli put, volela bih da bude neko normalno radno vreme pa da se makar vrzmaju oko mene, da ne prelezim opet sama samcita u onoj sali, ali nije problem ni ako se opet desi isti scenario. Radujem se kao malo dete i srecna sam kad vidim da mi dani prolaze jako brzo, iako znam da mi je ovo najverovatnije poslednji put da sam trudna.. Uz sve tegobe, osecaj je neopisiv i priroda bas ne voli muskarce kojima je oduzela mogucnost da osete tu radost..

Inace se osecam kao da treba opet da rodim Milana. Ne znam da li sam vec pisala o tome, ali uopste ne mogu da skapiram da ce to da bude neka nova beba. Kad sam njega trebala da rodim, iako nismo znali pol, ja sam tacno znala da je musko i da je ovakav. To sam znala i pre nego sto sam uopste bla trudna, znala sam da cu da rodim plavog decaka, i zezala se kako hocu da bude kao mali Mekoli Kalkin. To mi se posle veoma vratilo :DSad uopste nemam predstavu da moje dete moze da bude drugacije. Da je devojcica, tacno znam da bi bila cigancica kao ona mala slatkica iz Cigani lete u nebo, ali posto je decak, morace da bude isti ovakav..

Malo sam se opustila, vise se krecem, sinoc sam cak otisla peske do drugarice koja je malo dalje od nas, njen muz nas je vratio, ali i do tamo sam se osecala kao da sam istrcala maraton kad sam stigla. Nisam se zadihala, nego sam bila sva bitna, ej, hodala dotle, cak! Muz mi do skoro nije dao nikakve akcije po tom pitanju sem par rugova oko zgrade.. Skoro mi je rekao, kada sam oprala eku tonu sudja da sam kreten sto nisam njemu ostavila, a meni bilo zao da mu ostavljam, nakupilo se nekih serpetina, cuda, on to, mukica, pere po sa vremena, mislim, zvizdi dok pere, uziva sto moze da pomogne, ali umoran je i on, posao, Milanovi treinzi, casovi nemackog, ves, sudje, cesto i kuva, kad god ja ne mogu, pa ga postedim svega toga kad god se osecam dobro, a sve se cesce osecam stvarno super, od kako ne pijem faking ginipral.. Elem, izgalamio se na mene, recima: nije meni tesko da perem sudove, tesko bi mi bilo da uz sve ovo moram jos u bolnicu da ti idem svaki dan. Tad sam skontala da sam na taj momenat skroz zaboravila. Jos me je podsetio da nije uopste zanimljivo provesti Novu godinu tamo, pa sam mu definitivno prepustila sudove do daljnjeg  lol! 

Jutros sam radila Kumbsa, rezultati sutra popodne. Nadam se da ce test biti negativan. Malo sam landrala posle toga i bas se umorila. Jos sam sinoc do kasno radila neki text, jutros ustala u sest, jedva sam docekala Milana iz skole, jeli i oboje se spakovali zajedno u krevet i odrapili tri sata :DMoram da podelim nekoliko slicica sa vama od sinoc.. Vezuje kosu kad se tusira, pa mi je bio toliko sladak da nisam mogla da odolim da ga ne slikam.. Posebno kako ljubi stomak!

Toliko od nas ovog puta, malo me ziga stomak, materica se opet rasteze, beba se takodje rasteze, po ceo dan se rasteze, na koju god stranu da se okrenem, ona se bas tu rasteze..  lol! 

Ljubimo vas puno!


Poslednji izmenio fmala dana 23/12/2013, 10:21, izmenjeno ukupno 1 puta
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od Gral 9/12/2013, 19:55

Samo uzivajte, zasluzili ste  osmeh srce 
Milan je zaista presladak djecak  as 
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od BiKsi :) 9/12/2013, 20:05

Milan je med, nek batica bude isto tako sladak! Drago mi je da si ok, i da se bolje osećaš posle ukidanja giniprila, ili kako god se zove taj bzvzni lek.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od ragaco 9/12/2013, 21:37

O,Fmala,dakle nema više treskavica od Giniprala,jeeeeeeee!!!!
Slušaj mužića,uživaj sa Milančetom,mazi stomačić.....ma divna ste porodica,divna!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 9/12/2013, 21:43

Hvala, a da znate da sam ovih dana skroz raspilavljena oko njega, toliko mi je dobar i tako se vec ponasa kao stariji brat i mene nekako pazi i cuva... Skroz se uozbiljio od kako sam trudna Very Happy
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od LaFolie 9/12/2013, 21:45

fmala ::toliko mi je dobar i tako se vec ponasa kao stariji brat i mene nekako pazi i cuva... Skroz se uozbiljio od kako sam trudna Very Happy

dusa jedna!!  srca srca srca srca poljubi ga za mene
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od KoMetaK 9/12/2013, 22:17

Fmala, Milance je pravi medenjak, rekla bih ista mama!  osmeh srce yes Ova slicica sa stomakom je prelepa i prepuna emocija!!!  srca srca srca srca 

Ne znam sta ti je taj Kumbs, ali drzim fige za dobre rezultate!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od hocukusurnecuzvaku 9/12/2013, 22:24

Fmala divni ste  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 9/12/2013, 22:34

Lafe, ljubim ga, al ne smem da mu kazem da je od vas, pitace sto ga ljubite, onda moram da kazem da sam okacila sliku, a prekasno mi je rekao da ne kacim te slike, jer je ko devojcica :DSad se stidim, al neka ih do sutra da bar svi zvirnete, pa cu da brisem Very Happy

Kometo, e hvala ti za ovo da je isti mama, eno tetke plavojke se na fejsu poklase na koju lici :) A kumbs je test na antitela za nas koje smo rh negativne, a decu nam prave rh pozitivci, pa deca povuku rh na njih, pa nasa tela njihovu krv prepoznaju kao strana tela i stvaraju antitela da ih uniste, pa moram da proveravam stalno ima li te gamadi..

Hocukusur, hvala  osmeh srce 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od LaFolie 9/12/2013, 22:57

Fmala, da li ces primati rogam u 28oj nedelji? Meni je dr rekao da primim, jer je bebac rh+ a ja sam 0-
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od Ninche 9/12/2013, 23:18

Petljam se gdje mi nije mjesto, ali primajte taj ROgam obavezno... sa mnom je u bolnici lezala zeMska u istoj situaciji, kojoj su poslije prvog poroda kreteni zaboravili dati Rogam, i cijelu drugu trudnocu je prelezala u bolnici pod strogom kontrolom, a porodili su je u 35. nedelji... tako da, ako planirate djecu poslije ovih trudnoca, Rogam je obavezan! Znam da je skup, a kod nas nije na listi, ali bar se mirno spava!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od SladZana 9/12/2013, 23:20

Fmala ne razumijem se u rogam i + i -, ali vidim da ste medeni  love 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 9/12/2013, 23:33

Lafe, a kako znas da ti je bebac +? Je l to nesto amnio i to ili pretpostavka zbog muza? Ja sam sad u 28. nedelji, rogam se prima samo ako ima antitela, nema potrebe ako nema. I moras ga obavezno primiti posle porodjaja u roku od 72 sata, ako je beba pozitivna. Meni niko nikad nije rekao, ni sa Milanom, ni sada, da primim rogam napamet. Cak su mi rekli da i tim antitelima treba vise vremena da bi ih se stvorilo mnogo da bi bio problem, i da je dovoljno raditi kumbsov test jednom u par meseci, pa sam radila jula, septembra i evo sad.

Nince da, veliki je problem ako se ne da rogam i ja sam posle obe vanmatericne prvo sto sam jadna iz anestezije progovarala je: dajte mi rogam.. Ovde ga jos ima i na listi je, srecom, pitam redovno u apotekama, bas zato sto znam da je u Srbji problem, htela sam da ga kupim i drzim u frizideru za svaki slucaj, ali kazu da ga ima.

SladZo, fala  srce 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od LaFolie 9/12/2013, 23:37

ja sam vadila krv u helixu zbog krvarenja da bismo saznali krvnu grupu bebe, ispostavilo se da je ona +
E sad, ovde daju trudnicama u 28oj nedelji rogam preventivno, iako mi je prva trudnoca, ja cu se bocnuti sutra, jedva sam nabavila jednu bocku. A primicu i posle porodjaja
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 9/12/2013, 23:39

e pa dobro ako znas krvnu grupu bebe, onda ok. ja ne znam. a ni ne zelim da znam, imacu rezultat sutra, nadam se negativnom!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od Ninche 10/12/2013, 00:00

Fmala, u Federaciji boga mi nije na listi... jer je sa mnom u sobi bila zeMska kojoj su sugerisali da primi, i znam da su spominjali cifru od nekih 120 KM.... ona na kraju odlucila da ne primi, jer ne planira vise djece, ovo joj je bilo drugo...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 24 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu