KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+70
vero
dacans
brankav
maus
zoxa
Sofija Veks
AriesGirl
Gramatika
tetreb
heart84
karakaca
Crvic
menora72
JocY
InNaturaVeritas
srna ns
Simona
bubi80
ivka
lilly13
d77
ragaco
SladZana
DMANA
hocukusurnecuzvaku
Vilhelmina
Ninche
OKacica
LaFolie
Gral
Dacaa
lenabeograd
Klarica
Struzzo
Vuchica
fight&faith
lilya
bulevarka
Orline
SannI-AlL
vivijen
sareni leptir
dunjas
PalcicaBg
laKole
lenjivica
Ambra
ariadne69
bak
labradorka
BiKsi :)
Angie83
zvezdilica
nadalica
leptirko82
MAAKKI
KoMetaK
Frida
neca73
misic
noja
Star77
saska1
fmala
missile
dragana76ns
red
hany
stomacic
Erata
74 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 12/6/2013, 14:41

MAAKKI ::Zvala sam kliniku i rece mi da tih 5 menopura rastvorim sa 2,5 vode, jer ako se stavi vise onda se puno razredi. Eto resila sam misteriju, jos ne pocinjem bockanje dok dr u petak ne da zeleno svetlo, sve sam nabavila tako da sam ja kao zapeta puska cvet

VODE???? Rolling Eyes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od red 12/6/2013, 15:01

jeste vode, ona tecnost u ampuli je voda, ja sam mislila da je ko zna kakav rastvor, ali su i meni rekli 3 ampule sa jednom vodom...Rolling Eyes
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 12/6/2013, 15:05

Bixi, ipak cu ici sledece nedelje na UZ, danas mi je tek 5 + 3, bolje da izdrzim jos 7 dana love

Ivka, zelim ti sutra i navijam za super slikicu na UZ  srcebeba
Lafe, fmala, Sofija navijam i prasim jako, jako vvvvvvvvvvvv
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 12/6/2013, 15:06

red ::jeste vode, ona tecnost u ampuli je voda, ja sam mislila da je ko zna kakav rastvor, ali su i meni rekli 3 ampule sa jednom vodom...Rolling Eyes


Ne znam da li je voda ili sta, ali su i meni rekli 3 sa jednom, a 4 sa 1.5. Mislim i da na uputstvu pise 3 sa jednom vodom.
Maakki, ako su ti tako rekli, tako i radi i srecno radostradostradostradostradostradostradost
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 12/6/2013, 15:12

Valjda je limit za vracanje embriona 3, ali ja sam u hiperstimulaciji, pa su mi vratili 2
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od stomacic 12/6/2013, 15:23

Evo opet mojih glupih pitanja:D
Kako to racunate koja ste nedelja jer od dana kada su vam vraceni embrioni ili?
srcasti poljupcisrcasti poljupcisrcasti poljupcisrcasti poljupcisrcasti poljupci
stomacic
stomacic

Broj poruka : 96
Datum upisa : 08.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 12/6/2013, 15:31

Stomacicu, racunas od dana poslednje menstruacije.
Dan kada si dobila poslednju menstruaciju ti je prvi dan trudnoce.
Ti bi trebala da si negde 6 + x  cmoka
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 12/6/2013, 15:33

Lafe, nema veze sa hiper. I meni su vratili 2, a bila sam daaaleko od hiper. Koliko sam shvatila praktikuju vracanje dva embriona.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 12/6/2013, 15:33

Nesto mi se promenilo ovo za kucanje poruke, cak su mi i ikonice nesto smanjene Rolling Eyes
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 12/6/2013, 15:53

Thanks Lili! Nisam znala...
Pricali smo dosta sa Sonjom I embriologom, kazu da postoji sansa da muz ima neku translokaciju gena, da je moguce da nesto ne stima, jer je kod nas cesto mala stopa fertilizacije embriona. A dr Sonja misli da sam I ja specifican slucaj jer sam od 30 folikula imala 15 celija, 4 defektne, 1 nezrelu. Kaze da bi bilo zanimljivo oploditi moje celije donorskom spermom a muzevi spermici da se spoje sa tudjim celijama, kako bi se videlo sta je u srzi problema malog broja oplodjenih celija. Naravno, nije mislila stvarno vec da bi to dosta pitanja resilo. Kaze da smo dosta komplikovan slucaj, obostrano.
Kada budemo dosli na fet, ako budemo dosli, muz ce da zaledi spermice, da uporedimo rezultate.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 12/6/2013, 16:13

Lafe, neka je sa srecom, taman kada sam htela da napisem da ti je jedna beba dovoljna za prvi put, vidim da cete moci i po mladje dete u Prag d

Sofija bravooooo, nova trudnica

Misic, cmoka

Biksi, umalo da me odloze ponovo ....:ffffff:nadam se da ce sutra biti sve dobro, ali onda trazim nekoga sa vise vremena cvet uf i ubijaju me zivci
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 12/6/2013, 16:15

Erato,  molim te napisi da je sve ok molitva
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 12/6/2013, 17:06

Erato mislim na Tebe usne

Misic da sacekaj jos nedelju dana i ja sam isla 6+4  I meni kuckanje skroz nekako mini 

La folie super ma bozanstveno sad malo miruj prva 2-3 dana pa u laganu setnju 

Sofija :vdoh:cestitam poljubci ja sam krvarila u 5 nedelji pa su mi ukinuli skroz aspirin ti obavezno pitaj za pojacanje progesterona super Very Happy

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 12/6/2013, 17:27

Sofija, super što ti je dr uvela progesteron, svidja mi se to.

Ivče, kud više da odlažu, za  sutra i da vidiš pulsirajuću tačkicu.

Mišić, znači još čekamo. Okej, strpljivi smo mi, nije da nismo.Laughing

Stomačiću, ja sam koristila ovaj link za računanje koliko sam nedelja trudna http://www.ivfconnections.com/forums/content.php/749-IVF-Due-Date-Calculator-by-Date-of-Transfer-Retrieval-Ovulation-or-Insemination , tako što sam upisala datum punkcije jc, kao datum ovulacije, a možeš i od tog datuma punkcije jc da oduzmeš 14 dana i onda ti je to ustvari prvi dan ciklusa. Ja mislim da sam ovo ok skontala, trebalo mi je vremena, al tako mi je nekako i logično.

Navijam za ostale cure i čekamo erato.usne
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od stomacic 12/6/2013, 17:40

Hvala Biksi onda je kod mene 5+6 pa to je super u subotu prvi uz jedva cekam da vidim sta se to krije u mom trbuhu navijacicanavijacicanavijacicanavijacicanavijacicanavijacica
stomacic
stomacic

Broj poruka : 96
Datum upisa : 08.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 12/6/2013, 18:02

Stomačiću, videće se gestacijska vrećica, žumančana kesica i plod koji je majušan. A možda budeš videla i srculence kako blinka, ako se plod ranije zakačio.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od stomacic 12/6/2013, 18:04

Bas sam nestrpljiva cmoka
stomacic
stomacic

Broj poruka : 96
Datum upisa : 08.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 12/6/2013, 18:10

Evo me. Sofija cestitam. Lafe bravo, vidis kako oni prave cuda:) Makki ja sam rastvarala 5 i 6 menopura sa 2 bocice. Lakse ce ti biti sa 2, sa 2 ipo tesko zbog manipulacije sa spricom. Jutro me operisao dr. Zoran Djekic. On je nacelnik na ovom operativnom odelenju. Nadam se da je uradio kako treba. Kazu da je strucan, iako je ovako grub na pregledu. Kapiram da ne bi bio nacelnik a da ne zna uraditi kiretazu. Jako mi je stalo da ovo bude dobro. Bolove nemam, malo samo jutros. Zavrsi se i ova vto, presela mi je. Lepo pocelo, sve islo glatko i eto ti...ali pao mi je veliki teret sa vrata. Danima sam vec bila kao tempirana bomba. Nije lako biti trudan, a da nije u redu. To je kao bolest, jos gore. Sad konacno mogu normalno da disem. Bas mi je bilo tesko u zadnje vreme. Uzdam se da je dobar ovaj doktor. Nemam bolove, samo malo jutros. Valjda ce tako i ostati. Sutra verovatno idem kuci. Ovo je bilo bas dugo dugo putovanje...konacno stanica!:)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 12/6/2013, 18:13

Zdravo cure.Evo ja da se javim sa rezultatima bete.Totalno sam zbunjena,beta mi je 27,69.To je mnogo nisko.Jeste da je 12 dan od transfera,ali opet.Sada sam slovencima poslala mail jer se na telefon niko ne javlja,a moja doktorica u domu zdravlja na godisnjem:affraid: Stavila sam Utrogestan 2x100mg za svaki slucaj.Mozda cu zvati Genesis da pitam sta mi je ciniti.Grozno.Imala sam predosecaj da mi fali terapija posle transfera i sada sam bas besna.Mozda bi rezultat bio isti,ali bih bila sigurna da smo uradili sve maksimalno

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 12/6/2013, 18:15

Erato, draga, grlim te!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 12/6/2013, 18:25

Bolnica je u odnosu na druge cistija i modernija. Sobe su dvokrevetne sa kupatilom u kojem je lavabo, solja, tus kabina. Ima i trpezarija sa tv-om. Tu zene gledaju serije. Nazalost odvodi nisu dobro uradjeni u kupatilima. Curi kad se pusti voda u wc solju i to se jos i moze srediti, ali odvod od kade ne moze bez razbijanja, znaci ne moze nikako. Kazu da je u svim kupatilima tako. Steta. Ja to kao gradjevinac razmisljam, kako je Pera radio kupatilo, a nadzor pio pivo na drugom kraju grada i sada imamo ovu situaciju. Osoblje ljubazno. Ja sam im rekla da su mi se inace svi smucili i da cu ako Bog da da dodje do porodjaja to uraditi kod kuce kao moja baka. I ozbiljno to mislim! Ima uputstvo na netu, snimaka koliko hoces. Ja se u bolnice ne vracam:)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 12/6/2013, 18:29

Nadalice, za 3 dana to moze biti trocifrena beta, a kod FET znaju da budu nize pocetne vrednosti bete.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 12/6/2013, 18:31

Erato, mila moja zagrljaj

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 12/6/2013, 18:32

Erato dobro je da je konačno gotovo, uskoro ćeš kućici pa možeš na neki odmor, bile gde u prirodu ... daleko od svega zagrljaj

Nadalice, stavljaj utogestan ili primi progesteron i ponovi betu za 2 dana. Vrednost može biti i takva koliku ti sad imaš, samo je bitno da se pravilno dupla, tj. raste. Ja mislim da će sve biti OK i da si ti naša najnovija trudnica trudnica

Stomacic stalno brines ... nema potrebe sve je kod tebe OK, videćeš poljubac

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 12/6/2013, 18:41

nadalica ::Zdravo cure.Evo ja da se javim sa rezultatima bete.Totalno sam zbunjena,beta mi je 27,69.To je mnogo nisko.Jeste da je 12 dan od transfera,ali opet.Sada sam slovencima poslala mail jer se na telefon niko ne javlja,a moja doktorica u domu zdravlja na godisnjem:affraid: Stavila sam Utrogestan 2x100mg za svaki slucaj.Mozda cu zvati Genesis da pitam sta mi je ciniti.Grozno.Imala sam predosecaj da mi fali terapija posle transfera i sada sam bas besna.Mozda bi rezultat bio isti,ali bih bila sigurna da smo uradili sve maksimalno

Nadalice, ja mislim da je to super i da si ti nasa nova trudnica cmoka
Navijam i prasim za trocifrenu Betu u petak vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu