KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+70
vero
dacans
brankav
maus
zoxa
Sofija Veks
AriesGirl
Gramatika
tetreb
heart84
karakaca
Crvic
menora72
JocY
InNaturaVeritas
srna ns
Simona
bubi80
ivka
lilly13
d77
ragaco
SladZana
DMANA
hocukusurnecuzvaku
Vilhelmina
Ninche
OKacica
LaFolie
Gral
Dacaa
lenabeograd
Klarica
Struzzo
Vuchica
fight&faith
lilya
bulevarka
Orline
SannI-AlL
vivijen
sareni leptir
dunjas
PalcicaBg
laKole
lenjivica
Ambra
ariadne69
bak
labradorka
BiKsi :)
Angie83
zvezdilica
nadalica
leptirko82
MAAKKI
KoMetaK
Frida
neca73
misic
noja
Star77
saska1
fmala
missile
dragana76ns
red
hany
stomacic
Erata
74 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 6/6/2013, 11:48

Lafe, koliki je endo? Biće embriončića, ne brini. Imate puno jć, imate PICSI, biće ovaj put!!!! yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 6/6/2013, 11:52

LaFolie ::dzabe mi tolike celije kad sam samo jednom imala embrione c
Uzdam se u taj PICSI

Biće sada puno više zalivanje . Pomoću tog PICSI odvojiće samo dobre plivače, pa ćete ovog puta imati i za zamrzivač, da imate ... kad poželite da dobijete još koju bebu ... pored one ili onih koje ćete dobiti sada. Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 6/6/2013, 11:52

Gral srecno sutra igracice igracice igracice
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 6/6/2013, 11:53

nemam pojma koliki je endo, ali kada se tusiram nalazim jako puno one sluzi Shocked
zvali su me sada iz Praga da dodjem u subotu i nastavljam terapiju istim tempom :)


Erato, mnogo mi je zao, ja bar nikada nisam ni videla betu vecu od 0... najgore je kada se ponadas, mada se ja i dalje nadam da ce kod tebe bit iok
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 6/6/2013, 12:14

erato ::Lafe, nabila si mi kompleks! :) Imas materijala za 3 vantelesne. Bice tu za zamrzivac ohoho. Gral srecno sutra. Ja vadila betu. Sad su me i pitali sto toliko dolazim.
Reci im da ti dupe vidi Puta sta njih ima da interesuje ja se Jos uvek erato potajno se nadam :-*
Laufe ja kazem izmedju 11-13

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 6/6/2013, 12:27

erato ::Lafe, nabila si mi kompleks! :) Imas materijala za 3 vantelesne. Bice tu za zamrzivac ohoho. Gral srecno sutra. Ja vadila betu. Sad su me i pitali sto toliko dolazim.

Shocked
i, sta si im rekla?!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/6/2013, 12:52

Rekla sam da pratim zato sto trudnoca nije u redu. Nisu nista rekli na to, verovatno im je bilo glupo. Znaju da sam radila VTO, posto kod njih Ivanovici salju za sve analize, pa su me vec dobro upamtili. A betu sam vadila danas 8. put.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/6/2013, 12:53

Erato, da te i danas zagrlim. Samo uzdišem. Često mi bude na pameti lakole, pa ti, ranije dragana76ns, struzzo, i mnogo cura koje su bile loše sreće, ili kako god nazvali taj momenat kad se ponadaš, i bude sve ok sa betom, pa onda paf. Zašto jednostavno beta neće da bude negativna, ili pozitivna pa da sve bude ok, sto puta mi je to prošlo kroz glavu, pa zar sve ovo što prolazimo nije dovoljno, zar mora još tereta da se priroda... malo se izjadah...

Za lepše dane erato navijam, i tvoje i svih cura koje se bore na sve moguće načine, padaju i dižu se kao lavovi! Korak po korak na putu do bete + - Page 5 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 5 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 5 32796

Gral, srećno na A!

Lafe, neka bude 12, to je moj omiljeni broj, i neka budu kvalitetne, i nek se bar jedno primi, a za zamrz nek ostane 3, za svako sledeće dete! Eto, vidiš kako sam ti lepu budućnost predvidela! Very Happy Super što su ti uveli cetrotide.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 6/6/2013, 13:19

Drage moje sve vas puno zagrljaj
Nije me bilo neko vreme,radila sam laparaskopiju-odstranila oba jajovoda,imala neke komplikacije,sada sledi oporavak,pa u nove pobede,po naše beba beba
Erato,draga moja,mislila sam na tebe,iskreno sam se nadala lepšem ishodu c

Ostale koračaljke,čekalice, nadalice,držim vam pesnice i navijam svim srcem da bude samo onako kako vi želite i naravno sa lepim ishodom srcasti poljupci


Poslednji izmenio hocukusurnecuzvaku dana 6/6/2013, 13:25, izmenjeno ukupno 1 puta
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 6/6/2013, 13:23

Biksi skroz se slazem sa tobom. Svakome je gubitak trudnoce tezak, ali ipak kada se tako nesto desi devojkama koje su prosle kroz VTO proces, mnogo je teze i nepravednije. Pa jos ako je u pitanju i vise VTO procesa, bas kao da nema pravde.
Ne znam zasto se takve stvari desavaju, tako hrabrim zenama, koje se bore za svoje potomstvo.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 6/6/2013, 13:24

I nadam se da ce svaka takva prica na kraju imati sretan zavrsetak.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od DMANA 6/6/2013, 13:32

drage moje koracaljke,pratim vas sve ali nisam imala snage da pisem cekajuci betu.......pre 12 dana su mi vracene 3 blastociste i danas znaci 12 dpt beta je

787 !!!!!!!! Very Happy
DMANA
DMANA

Broj poruka : 93
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 6/6/2013, 13:36

Analena divna beta bb d bb čestitam od srca wavecrowd wavecrowd wavecrowd
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od DMANA 6/6/2013, 13:39

Hvala,u subotu cu vaditi ponovo ali sam zadovoljna danasnjom!nisam mogla da verujem!!!HVALA BOGU!!
DMANA
DMANA

Broj poruka : 93
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 6/6/2013, 13:51

sad su me zvali iz lab, estradiol je 1425 (danas je 6ti dan bockanja)
to je ok?

Analena cestitam od srca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/6/2013, 13:52

Analena, cestitam. Rano je prognozirati, ali ja bih po visini bete rekla da tu ima bas ovako kao na tvom avataru, dva slatka bebirona :)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/6/2013, 13:53

Analena, sve čestitke, nek ti trudnoća bude lagana i bezbrižna!

Lafe, zavisi u kojim mernim jedinicama je estradiol iskazan.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 6/6/2013, 13:57

1425 pg/ml
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 6/6/2013, 13:58

Analena - Od srca ti cestitam i slazem se sa Erato
da su to verovatno beba beba dve male slatke bebice bebe bebe

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/6/2013, 14:04

Beta danas 21627. Zvala sam doktoricu. Kaze moguce da beta raste i zbog terapije progesteronom i da mozemo obustaviti terapiju, ili nastaviti jos do ponedeljka, pa da onda dodjem na UZ, da nas ne grize savest. Sumnja da se nesto moglo promeniti u odnosu na juce i da bi danas nesto videla, pa kao ako mogu izdrzati jos do ponedeljka i da tada donesemo konacnu odluku. Kazem ok, izdrzacu. Ja sam ionako upala u neku zonu sumraka zvanu kuca - dvsed, trosed, TV, pidzama...kad krenem do laba, ili na injekciju, sve trcim da se vratim u stan, kao oni ludaci koji se unezvere kad ih pustis iz ustanove :) Meni ce se ovih par dana sastaviti u jedan duzi dan i gotovo. Dobro je da nije rekla da opet vadim betu, samo to ne :)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 6/6/2013, 14:09

Erato,
a da ipak odeš kod još jednog dr po još jedno mišljenje?

Analena, Stomačić, Misic, čestitam!!!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 6/6/2013, 14:11

Erato ff Hrabrice velika!

Analena, cestitam! Slika sa tvog avatara mi je zalepljena na fasciklu za VTO, bas mi nekako bi milo oko srca kad sam ti videla betu.. čestitamo
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 6/6/2013, 14:12

Erato, vidis to za betu, stvarno stalno iznenadjenja.
Sacekaj jos do ponedeljka, sta da se radi.
Ja sam kod kuce tek 6 dana, pa mi je tesko, a mogu misliti kako je tebi.

neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 6/6/2013, 14:23

Erato zagrljaj
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od DMANA 6/6/2013, 14:30

Hvala hvala hvala svima srce
DMANA
DMANA

Broj poruka : 93
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu