KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maj-najlepse nam sve daj!

+33
Sofka
Ema78
caci
Tinche
fight&faith
MAAKKI
ciklama
leptirko82
Simona
nina :)
Botox
ninica2
Vuchica
bak
dacans
dr mali pariz
bubi80
Shizika
Orline
dragmilk
missile
KoMetaK
maus
mijaki
SladZana
BiKsi :)
Mirjana
plavaptica
lilya
Bjanka
hany
cufta
twinsi
37 posters

Strana 8 od 14 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Sledeći

Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od maus 29/5/2013, 09:37

Na prvoj strani je CIMET DIJETA

https://kutak.forumotion.com/t1978-dijeta
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od hany 29/5/2013, 09:42

dobro jutro , maus hvala na kafici :)cufto sretan ti danasnji dan,
dvoumila se izmedju petka i subote da radim betu i odlucila da bude subota
tako da saljite sve moguce rode iz svih krajeva :) bio bi red da i mene jedna obraduje :)
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od SladZana 29/5/2013, 09:44

roda roda roda roda roda navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od hany 29/5/2013, 09:45

osmeh srce
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od SladZana 29/5/2013, 09:50

Cufto ja sad vidim da je danas Lucijin dan poljubac
a i Zvezdin Very Happy
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od KoMetaK 29/5/2013, 09:52

maus ::
Joooooooooooj mene bukvaliste. Sad ti nema druge hahahahahahahaha radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost Ne zaboravi prazne tegle po mogucstvu sa pokloopcem. Prijavljivanje za dolazak jos traje. Jedina obaveza je PRAZNA TEGLA SA POKLOPCEM Very Happy
SLusaj, ima da ti donesem prazne tegle sa poklopcem, da ne znas posle sta ces sa njima!!! lol! lol! Ja sam iz IT donosila po 5-6 torbi sa praznim teglama, moji neki rodjaci im se silno obraduju, a ja sam uvek strepila kako cu proci na granici, ali me niko nije dirao. Imam torbu spakovanu sa istim, spakovanu za SBanju, ali cu je ostaviti za tebe! yes Nemoj da me psujes posle samo! Laughing Laughing Razz
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od missile 29/5/2013, 09:56

Dobro jutro!!!!

Najzad valjda neće biti kiše lol! nadam se lol!

maus ::
Joooooooooooj mene bukvaliste. Sad ti nema druge hahahahahahahaha radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost Ne zaboravi prazne tegle po mogucstvu sa pokloopcem. Prijavljivanje za dolazak jos traje. Jedina obaveza je PRAZNA TEGLA SA POKLOPCEM Very Happy

Praznih tegli ću u smeru Bg-Lo poneti više, sa sve poklopcem. Very Happy Ne vraćam niČ u Bg. yes Evo me, prijavljena, KoMeta naFatana. Jesam li ja missile ili nisam??? Wink

Daco, slobodno uzmi ratluka, ne treba ti dijeta, videla sam na slikama. yes

Ćufto, opet opominjem - ne izlaziš iz ordinacije! Uskoro ćeš na zasluženi odmor!!!! Wink radost Pa sa svojom L. da proslavite današnji dan!!! Kako dolikuje, nije mala stvar. osmeh srce



Devojke,
lep dan želim sunny

ljubim usne

stiskam d

odlazim ff u provod po bolnicama. Super!!!! Korak bliže ka cilju! lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od maus 29/5/2013, 10:10

hany ::dobro jutro , maus hvala na kafici :)cufto sretan ti danasnji dan,
dvoumila se izmedju petka i subote da radim betu i odlucila da bude subota
tako da saljite sve moguce rode iz svih krajeva :) bio bi red da i mene jedna obraduje :)

SUBOTA igracice igracice igracice SUBOTA igracice igracice igracice SUBOTA igracice igracice igracice SUBOTA igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

KoMeta ::
maus ::
Joooooooooooj mene bukvaliste. Sad ti nema druge hahahahahahahaha radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost Ne zaboravi prazne tegle po mogucstvu sa pokloopcem. Prijavljivanje za dolazak jos traje. Jedina obaveza je PRAZNA TEGLA SA POKLOPCEM Very Happy
SLusaj, ima da ti donesem prazne tegle sa poklopcem, da ne znas posle sta ces sa njima!!! lol! lol! Ja sam iz IT donosila po 5-6 torbi sa praznim teglama, moji neki rodjaci im se silno obraduju, a ja sam uvek strepila kako cu proci na granici, ali me niko nije dirao. Imam torbu spakovanu sa istim, spakovanu za SBanju, ali cu je ostaviti za tebe! yes Nemoj da me psujes posle samo! Laughing Laughing Razz
Ja da psujem? OKLEN ti to zivota ti Laughing

missile ::
Praznih tegli ću u smeru Bg-Lo poneti više, sa sve poklopcem. Very Happy Ne vraćam niČ u Bg. yes Evo me, prijavljena, KoMeta naFatana. Jesam li ja missile ili nisam??? Wink

E vala jesi raketa!!! Kometu naFatati je ogroman posao i uspeh g g g g g Si zenu bre isprepadala hahahahahahahaha Srecno danas po bolnicama.
Zene bas vam se radujem radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od fight&faith 29/5/2013, 10:37

roda srce beba roda srce beba
Mirjana ::Ih F&F, čekaj...imamo mi i ovih što će tek da urade test, npr. Hany Wink
Ali razumem, čim se malo izostane, teško je sve povatati. No, ne moramo ih ni "vatati", bitno je da su one nama trudne, kao što ćeš i ti uskoro biti! Prepoznah se u onom ignorisanju problema. To sam radila predugo. Nekoliko godina. Pa...bar sam dokazala da nije bilo potrebno samo se opustiti Wink
Gužva čitav dan. Samo nam se smenjivali gosti. Znači, lipsah od umora i odoh da spavam. Ali ne pre nego vidite kako Cvrle i devojka "oduševljeno" jedu

Mirjana, nadam se da se Hany neće naljutiti što nisam primetila da je i ona uskoro i zvanično trudna Wink Evo šaljem joj roda srce beba roda srce beba roda srce beba roda srce beba roda srce beba roda srce beba roda srce beba roda srce beba roda srce beba roda srce beba roda srce beba roda srce beba roda srce beba roda srce beba roda srce beba roda srce beba roda srce beba
Miro drago mi je da razumeš moje ignorisanje problema posebno kad su rezerve na izdisaju. Moram da priznam da mi je zato tvoj Cvrle velika inspiracija i zauzima posebno mesto u mom srcu. Srećica nam je znači napunila 11 meseci. Very Happy Neka nam je živ, zdrav i sretan! Very Happy
čestitamo
Maus hvala na dobrodoslici cvet
Missile, ako sam dobro shvatila, krenula si u Genesis ... ako je tako ... obavezno nam prenesi utiske. I ja sam intenzivno razmišljala o ekipi o kojoj su pisale Menora, Jaca caca i druge devojke iz Vojvodine, tako da bi mi koristile informacije iz prve ruke nekog ko iz BG ide u NS.
Vidim da nam je mama Medolino u bolnici Sad . Nadam se da će sve proći u najboljem mogućem redu molitva
Sve ostale cure d
poseban poljubac za Luciju našu malu lepoticu usne

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od fight&faith 29/5/2013, 10:48

Plava ptico i tebi puuuno hvala na dobrodošlici cvet

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od hany 29/5/2013, 11:10

ma F&F ma ne ljutim se ali imaj to u vidu u buduce :)
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Tinche 29/5/2013, 12:16

nina :) ::drage cure odlucila sam da se iskljucim sa foruma jer necu da me vise niko proganja sa mojim postovima kad kazem nesto i ispadnem najveca glupaca na celom kutku i jedina nepismena osoba na svetu.zamolicu hepi da obrise sve moje postove i denvnike

Nina ne preteruj...sta je ovo? Kad god neko neku kritiku dobije odmah ide sa foruma? Ko deca neka koja se dure i kupe svoje lutkice i idu kuci.
Zar mislis da Happy nema druga posla nego da brise dnevnike i postove? Hajde malo spusti loptu i razmisli.

hany ::a ma sta vam je,cim neko iznese svoje misljenje da ne kazem da vas malo kritikuje vi napustate kutak

Bas tako... Mad

nina :) ::hani vec je dosta sto me napadaju kad nesto kazem.ocigledno je da je ovde pocelo da bude hajka na stare forumasice jer koliko i same kazete dosta se njih povuklo cak i bez jedne reci samo zato sto ih ovde nisu razumeli sta su teli da kazu
a ocigledno da ja nekima smetam pa ocu da se povucem samo da prepisem neke detaje iz mog dnevnika jer sam njega smatrala da cu pokazati deci kad budu veliki da sam im tu sve vazne dogadjaje pisala,a sad je to sve palo u vodu videcu jos dal isu odma da se odjavi mskroz ali necu da se kuckam vise .jedino kad vidim neku lepu vest za nekog ko mi je drag pa da m ucestitam a u mojim dnevnicima vise n irec necu pisati a i u drugim .mozda samo ovde

Mislis da je ovo u redu? Mislis da tako mozes da se povuces...obrises dnevnike a da ne IZGUBIS SVOJE PRIVILEGIJE I DOZVOLE? Kao sto se sticu tako mogu i da se izgube. Devojke koje se ljute sto ih kritikuju kada preteraju - zaboravljaju koliko im je Kutak bio podrska, koje su informacije ovde nasle...ciju su sve intimu citale...zaboravljaju da su one kritikovale, komentarisale...sve se to zaboravi, samo se digne nos i naglasavaju greske drugih. Napad je najbolja odbrana...a najteze je izvinuti se ka se pretera.

Orline ::

Opet ponavljam Kutak vapi za moderatorima jer je prevelik postao i ovakve stvari su neminovne ako nema razrednog starešine.

Mila, biti moderator je jako nezahvalno i tesko. I da ima 50 moderatora...kada neko nesto napise i povredi...to ne moze da se vrati unazad brisanjem poruke. Kada neko hoce da ode, ne bi moglo ni nas 50 da ih spreci...kao sto ne mozemo da naucimo nekog da bude covek. Svako je odgovoran za svoje postupke...i svoje postove.
Happy je odavno napisala da smo svi ovde moderatori, da svi trebamo da vodimo racuna da ne odemo u off na odredjenim temama, i da uputimo nove clanice na pravo mesto, kao i da ih posavetujemo da procitaju pravila. A ako nesto treba da se brise i ili premesti, to je lako...


Nemoguce je svima udovoljiti, i uvek ce neko biti nezadovoljan.


Zene, nadam se da ste dobro...bas nemam vremena. Sve vas ljubim... Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 275568 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 275568 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 275568
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od caci 29/5/2013, 12:41

Nemam bas puno vremena, pratim cesto ali kad kad stignem da pisem.

Ja se u potpunosti slazem sa svemu sto je tinche rekla samo bih jos ovo dodala ovde nas nikoko silom nije doveo niti nas silom moze zadrzati. A ponekad svi pogresimo ali je najbitnije isparaviti gresku a ne odmah bezati.Toliko.

E sad da vam se pohvalim da mi je seka u ponedeljak diplomirala radost radost Bila sam sa njom na fakultetu i bas je bilo super. Posle smo bile na rucku da se pocastimo i malo prosvljamo po skoplju. lol! E sad bice i porodicno slavlje na 09.06. Oni ce doci iz Zagreba sa zetom.
Zavrsena soba za Markica....slike na RD .....ali da kazem da je odusevljen.i da uziva maksimalno u svome carstvu.
Ja se josuvek davim sa bubrezima i besikom...ponovo sam odradila urino kulturo....esecherihija koli 1 250000 affraid danas popdne idem u skoplje kod urologa.

Vidim bice druzenja...zavidim vam ...samo da znate ljubav ljubav Maus izljubi i istiskaj sve zenice u moje ime zagrljaj
Hanyyy otvaraj prozore mila roda roda roda
Biksi trudnica ljubav
Decica mila i slatka...Cvrle,Ana,Ana Lucija,Andrej, Mina love
Bjanka ljubav Kometa ljubav Daco ljubav
Ma sve do jedne d
Odoh sad...najavio se sef ff

caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od dr mali pariz 29/5/2013, 12:47

Dan!!
Tinče,moderatoru-svaka ti zlatna,ali to već znaš.
Ne bih tupila,ne mogu ni da se vraćam unazad,apsolut.nemam ni gr višja vremena-
a razmišljam o vama,iskreno.
Hany-subota je tvoj dan!
Miss-dokle si stigla?
Jedna lepa vest-pisala sam o svojoj sugrašanki-poznanici-Ani, i Ćufta je navijala-sećam se.
Lepe vesti-danas beta-600-Još jedna praška priča,još jedno dete dr Sonje-i njima je bio prvi put u Pragu,a VTO-treći. Prethodne-u Jevremovoj.
Beta lepa,al skočio TSH na 7, te apelujem na cure koje već piju terapiju za štitnu-
obavezno s betom i tsh proverite.
Ćufti je divan dan-ne znam šta je-al ga lepo provedi sa prijateljima i porodicom.
Moram u nabavku,muž mi sutra ide na exurziju-stisak drage moje.
Da,mi smo dobro i radujemo se putu.pisala na RD,da ne drobim ovde.
Budite mi dobro!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Mirjana 29/5/2013, 13:21

cufta ::
Dobro jutros svima, danas je datum koji ja jako volim pre 3g su na taj dan uradili ICSI, i danas je moja L napravljena!
osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

KoMeta ::
Samo cu da pozdravim Medu preko prijateljica koje se cuju sa njom i da vam kazem da sam tu ako nesto zatreba, makar da je neko poseti dok je u bolnici. Razmisljala sam da se mozda organizujemo i kupimo joj nesto i da joj neka cura odnese u bolnicu, da zna da nije sama i da smo uz nju! Sta mislite?

Ljubim vas sve, odoh da radim! ljubav
Isto sam mislila yes Imam ideju i šta, al moram da proverim ima li to....i naravno, da li su svi za love

hany ::
tako da saljite sve moguce rode iz svih krajeva :) bio bi red da i mene jedna obraduje :)
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

fightandfaith ::
Miro drago mi je da razumeš moje ignorisanje problema posebno kad su rezerve na izdisaju. Moram da priznam da mi je zato tvoj Cvrle velika inspiracija i zauzima posebno mesto u mom srcu. Srećica nam je znači napunila 11 meseci. Very Happy Neka nam je živ, zdrav i sretan! Very Happy
čestitamo
Želim ti bar jednog ovakvog anđeo vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

Hvala svima na čestitkama love
Meni je baš nekako tužno to što je počeo poslednji mesec u kom imamo nula godinica Rolling Eyes Pa kad prolete? Mad
Sve vas ljubim, pozdravljam i stiskam, pijem kafu, nudim tegle, gledam sobu i sl. al ne postizavam da vas prozovem, jer treba da se uspavamo, a zaginuh na drugim temama. d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od fight&faith 29/5/2013, 14:22

Mirjana ::
fightandfaith ::
Miro drago mi je da razumeš moje ignorisanje problema posebno kad su rezerve na izdisaju. Moram da priznam da mi je zato tvoj Cvrle velika inspiracija i zauzima posebno mesto u mom srcu. Srećica nam je znači napunila 11 meseci. Very Happy Neka nam je živ, zdrav i sretan! Very Happy
čestitamo
Želim ti bar jednog ovakvog anđeo vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Hvala draga poljubac

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od dacans 29/5/2013, 14:41

Meta draga moja kraljice....to za Medolino mi je bas jutros proslo kroz glavu..ne znam da li ima nekoga da je obidje ili je sama sa svojim problemom daleko od njenih..ne znam ...sad sam se rastužila jaaaako Sad Sad
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od cufta 29/5/2013, 15:15

Jbt Hany, bice to veeeelika BETA. Ja opet radim ceo dan, i ti ces mi je javiti, a ja cu odlepiti. I ja cu kao Maus, ali na razglas u bolnici iz iste one ambulante u kojoj ti zavodis doktore dreknuti iz sveg glasa "Hany je TRUDNA, jeeeeeee"

Nema tuge danas, i ja je zaboravljam jer tako mora.

Mirka, srecnih 11 meseci mom dragom decaku lepotanu!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Ema78 29/5/2013, 15:19

Devojke, samo da vam mahnem...

Kod nas je u toku glancanje stana, samo se time bavim, a vec sam na izmaku snaga...Sama sam, pa malo raduckam, malo vise odmaram. Nadam se da cemo ostati 2u1 do makar sredine sledece nedelje...
Nisam citala bas sva desavanja na Kutku, vidim samo da Je Biksi trudna, i mnogo mnogo, mnogo mi je drago !!! sunny Sve ostalo ce morati da saceka jos dan dva, da na miru mogu da sednem i sve iscitam, kao covek !!!

Ljubim vas sve, pa ce kuckamo uskoro!

ff
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od cufta 29/5/2013, 16:32



SAVRŠENA ŽENA


Studenti počeše da zapitkuju svog profesora:


“Vi ste tako mudri i iskreni. Svi vas poštuju, žele da vas oponašaju i da vas slede. Ali ipak, sve nas jako zanima jedna stvar, zašto se još uvek niste oženili?”

Profesor, zatečen ovim pitanjem, u početku se je snebivao, ali ubrzo poče da se otvara i da priča:
“Vidite, ja sam uvek tražio Savršenu Ženu! I u tom traženju, proputovao sam mnogo zemalja. Jednom sam voleo jednu prelepu devojku. Bila je neverovatno, neverovatno lepa. Nijedan muškarac nije mogao da odoli njenoj lepoti. Ali nažalost, njena duša nije imala takvu lepotu, pa smo se nakon izvesnog vremena i razišli. Posle toga sam sreo još jednu mladu devojku. Ona je bila i lepa i pametna i obrazovana. Ali nažalost, karakteri su nam bili potpuno različiti i morali smo da prekinemo našu vezu.
Video sam od tada mnogo predivnih žena, ali ja sam još uvek tragao za onom svojom Savršenom.”

“I šta se desilo, zar niste nikada sreli takvu?”

“Jesam. Sreo sam je! Jednoga dana pojavila se baš takva: Savršena Žena – pametna, lepa, očaravajuća, produhovljena, elegantna, dobra…prostim rečima: samo savršenstvo!”

“I tada ste se oženili?!” – oduševljeno i nestrpljivo uglas upitaše studenti.

“Ne! Na moje veliko razočarenje, ispostavilo se da ona traži SAVRŠENOG MUŠKARCA!!!”
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od hany 29/5/2013, 16:33

cufta :: Jbt Hany, bice to veeeelika BETA. Ja opet radim ceo dan, i ti ces mi je javiti, a ja cu odlepiti. I ja cu kao Maus, ali na razglas u bolnici iz iste one ambulante u kojoj ti zavodis doktore dreknuti iz sveg glasa "Hany je TRUDNA, jeeeeeee"

Nema tuge danas, i ja je zaboravljam jer tako mora.

Mirka, srecnih 11 meseci mom dragom decaku lepotanu!

e da znas da si mi ulepsala dan :) carica si srcasti poljupci
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Mirjana 29/5/2013, 16:35

Ema, da sam bliže došla bih da ti pomognem. Samo polako i odmaraj često.
Ćuftačo lol! poljubac
F&F poljubac

Ko kaže da moje dete neće da jede? Svašta! Možda samo nisam znala šta da ponudim. Evo od jutros pojeo dve polovine masnog, debelog, parfemisanog, "olovnog" lista nekog kataloga; trećinu hidratantne kreme sa hijaluronskom kiselinom, a možda je liznuo i govance, jer se uvatio za onu stvar, pre no što sam uspela da ga lepo obrišem. Znači ljuta sam
Ode sa tatom u šetnju, dok ja smislim koju hemiju da mu spravim za večeru Mad



Možda će ovako izgledati budućnost! (Sećate li se emisije "Posle 2000-te")

*Operator:*
- Pizza Cut. Mogu li dobiti Vaš...

*Mušterija:*
- Dobar dan! Htio bih naručiti klopu za van.

*Operator:*
- Mogu li prvo dobiti Vaš OIB, gospodine?

*Mušterija:*
- Moj OIB, ah da, pričekajte malo, eh! Moj Osobni Identifikacijski Broj je:
61020499981.

*Operator:*
- Hvala Vam, gospodine Marko. Samo da provjerim podatke. Vidim da živite u
Ulici jablana 13 i Vaš telefonski broj je 332-971. Vaš broj na poslu je
301-243 i Vaš broj mobitela je 095-301-2431. Vi zovete sa ovog prvog,
332-971.

*Mušterija:*
- Huh? Da, kod kuće sam. Od kuda Vam samo sve te informacije?

*Operator:*
- Pa umreženi smo, gospodine.

*Mušterija (začuđeno):*
- Oh, da, htio bih naručiti dvije velike slavonske pizze, ekstra ljute...

*Operator:*
- Mislim da Vam to nije dobra ideja, gospodine.

*Mušterija:*
- Kako to mislite?

*Operator:*
- Gospodine, Vaši zdravstveni podatci upućuju na to da imate visok krvni
tlak i iznimno visoku razinu kolesterola. Polica dopunskog zdravstvenog
osiguranja ne pokriva i taj rizik...

*Mušterija:*
- Pa što mi onda možete preporučiti?

*Operator:*
- Mogli biste iskušati našu bezmasnu soja-pizzu. Uvjeren sam da će Vam se
svidjeti.

*Mušterija:*
- Zašto to mislite?

*Operator:*
- Pa, prošli tjedan ste u knjižnici podigli knjigu "Gurmanska jela od
soje". Zato sam Vam to predložio.

*Mušterija:*
- U redu, u redu. Dajte mi onda dvije jumbo soja-pizze. I koliko to stoji?

*Operator:*
- To bi trebalo biti dosta za Vas, Vašu ženu i četvero djece. Sve skupa,
zajedno s troškovima dostave, stoji 115,00 kn.

*Mušterija:*
- Platit ću kreditnom karticom.

*Operator:*
- Oprostite, gospodine, ali bojim se da ćete morati platiti gotovinom.
Prekoračili
ste dopušteni minus na kartici.

*Mušterija:*
- Skoknut ću do bankomata i donijeti novac prije nego vaš dostavljač stigne
do mene.

*Operator:*
- Neće ni to ići, gospodine! Imate prekoračenje i na tekućem računu.

*Mušterija:*
- Nema veze. Samo pošaljite pizze. Pripremit ću novac. Koliko vam treba
vremena za dostavu?

*Operator:*
- Malo smo zatrpani u ovom trenutku. Oko 45 minuta. Gospodine, ako Vam se
žuri, možete doći do nas, ali bit će Vam nezgodno voziti pizze na motociklu.

*Mušterija:*
- Kako znate da vozim motocikl?

*Operator:*
- Ovdje stoji da kasnite s otplatom kredita za auto pa Vam ga je banka oduzela.
Ali, Vaš skuter je u potpunosti otplaćen te sam samo pretpostavio da ćete
voziti njega.

*Mušterija:*
- K vragu i država, i OIB, i sve!

*Operator:*
- Preporučio bih Vam da pazite što govorite, gospodine! Već imate
dvije prekršajne
prijave zbog remećenja javnog reda i mira 2002. i vikanja na policajca 2009.

Mušterija je ostala bez riječi.

*Operator:*
- Želite li još nešto, gospodine?

*Mušterija:*
- Ne, ništa više. Ali, nemojte zaboraviti dvije Coca-Cole na dar, kako piše u
Vašem oglasu!

*Operator:*
- Oprostite, gospodine, ali naš oglas ima klauzulu da ne smijemo
nuditi besplatnu
Coca Colu dijabetičarima! I molim Vas da dočekate našeg dostavljača, jer se
boji pasa, a Vi svojega, kako vidim, još niste vodili na cijepljenje...
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od hany 29/5/2013, 16:36

Mirjana ::Ema, da sam bliže došla bih da ti pomognem. Samo polako i odmaraj često.
Ćuftačo lol! poljubac
F&F poljubac

Ko kaže da moje dete neće da jede? Svašta! Možda samo nisam znala šta da ponudim. Evo od jutros pojeo dve polovine masnog, debelog, parfemisanog, "olovnog" lista nekog kataloga; trećinu hidratantne kreme sa hijaluronskom kiselinom, a možda je liznuo i govance, jer se uvatio za onu stvar, pre no što sam uspela da ga lepo obrišem. Znači ljuta sam
Ode sa tatom u šetnju, dok ja smislim koju hemiju da mu spravim za večeru Mad



Možda će ovako izgledati budućnost! (Sećate li se emisije "Posle 2000-te")

*Operator:*
- Pizza Cut. Mogu li dobiti Vaš...

*Mušterija:*
- Dobar dan! Htio bih naručiti klopu za van.

*Operator:*
- Mogu li prvo dobiti Vaš OIB, gospodine?

*Mušterija:*
- Moj OIB, ah da, pričekajte malo, eh! Moj Osobni Identifikacijski Broj je:
61020499981.

*Operator:*
- Hvala Vam, gospodine Marko. Samo da provjerim podatke. Vidim da živite u
Ulici jablana 13 i Vaš telefonski broj je 332-971. Vaš broj na poslu je
301-243 i Vaš broj mobitela je 095-301-2431. Vi zovete sa ovog prvog,
332-971.

*Mušterija:*
- Huh? Da, kod kuće sam. Od kuda Vam samo sve te informacije?

*Operator:*
- Pa umreženi smo, gospodine.

*Mušterija (začuđeno):*
- Oh, da, htio bih naručiti dvije velike slavonske pizze, ekstra ljute...

*Operator:*
- Mislim da Vam to nije dobra ideja, gospodine.

*Mušterija:*
- Kako to mislite?

*Operator:*
- Gospodine, Vaši zdravstveni podatci upućuju na to da imate visok krvni
tlak i iznimno visoku razinu kolesterola. Polica dopunskog zdravstvenog
osiguranja ne pokriva i taj rizik...

*Mušterija:*
- Pa što mi onda možete preporučiti?

*Operator:*
- Mogli biste iskušati našu bezmasnu soja-pizzu. Uvjeren sam da će Vam se
svidjeti.

*Mušterija:*
- Zašto to mislite?

*Operator:*
- Pa, prošli tjedan ste u knjižnici podigli knjigu "Gurmanska jela od
soje". Zato sam Vam to predložio.

*Mušterija:*
- U redu, u redu. Dajte mi onda dvije jumbo soja-pizze. I koliko to stoji?

*Operator:*
- To bi trebalo biti dosta za Vas, Vašu ženu i četvero djece. Sve skupa,
zajedno s troškovima dostave, stoji 115,00 kn.

*Mušterija:*
- Platit ću kreditnom karticom.

*Operator:*
- Oprostite, gospodine, ali bojim se da ćete morati platiti gotovinom.
Prekoračili
ste dopušteni minus na kartici.

*Mušterija:*
- Skoknut ću do bankomata i donijeti novac prije nego vaš dostavljač stigne
do mene.

*Operator:*
- Neće ni to ići, gospodine! Imate prekoračenje i na tekućem računu.

*Mušterija:*
- Nema veze. Samo pošaljite pizze. Pripremit ću novac. Koliko vam treba
vremena za dostavu?

*Operator:*
- Malo smo zatrpani u ovom trenutku. Oko 45 minuta. Gospodine, ako Vam se
žuri, možete doći do nas, ali bit će Vam nezgodno voziti pizze na motociklu.

*Mušterija:*
- Kako znate da vozim motocikl?

*Operator:*
- Ovdje stoji da kasnite s otplatom kredita za auto pa Vam ga je banka oduzela.
Ali, Vaš skuter je u potpunosti otplaćen te sam samo pretpostavio da ćete
voziti njega.

*Mušterija:*
- K vragu i država, i OIB, i sve!

*Operator:*
- Preporučio bih Vam da pazite što govorite, gospodine! Već imate
dvije prekršajne
prijave zbog remećenja javnog reda i mira 2002. i vikanja na policajca 2009.

Mušterija je ostala bez riječi.

*Operator:*
- Želite li još nešto, gospodine?

*Mušterija:*
- Ne, ništa više. Ali, nemojte zaboraviti dvije Coca-Cole na dar, kako piše u
Vašem oglasu!

*Operator:*
- Oprostite, gospodine, ali naš oglas ima klauzulu da ne smijemo
nuditi besplatnu
Coca Colu dijabetičarima! I molim Vas da dočekate našeg dostavljača, jer se
boji pasa, a Vi svojega, kako vidim, još niste vodili na cijepljenje...

lol!
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Mirjana 29/5/2013, 16:38

A sad da malo uživate u budućnosti
https://www.youtube.com/watch_popup?v=6Cf7IL_eZ38&vq=medium

Gde je Beli Čovek pogresio

Službenik US vlade je pitao indijanskog poglavicu "Dva Orla":
"Vi ste bili svedok ponasanja belog čoveka 90 godina. Videli ste ratove i njegov tehnoloski napredak. Videli ste njegov progres i stetu koju je naneo."
Poglavica je klimnuo glavom saglasan sa tim.
Službenik je nastavio:
"Uzimajući sve to u obzir, po vasem misljenju, u čemu je beli čovek pogresio?"
Poglavica je pogledao službenika i onda mu odgovorio:
"Kada je beli čovek dosao na ovu zemlju, Indijanci su upravljali njom, nije bilo poreza, nije bilo dugova, bilo je bufala u izobilju, bilo je dabrova u izobilju, voda je bila čista.
Žene su radile sav posao, vračevi su lečili besplatno.
Indijanci su čitav dan provodili u lovu i ribolovu, a čitave noći su vodili ljubav."
Nakon toga se poglavica naslonio i osmehnuo:
"Samo beli čovek je bio toliko glup da pomisli da može da unapredi takav sistem!!!"


Poslednji izmenio Mirjana dana 29/5/2013, 16:45, izmenjeno ukupno 1 puta
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od SladZana 29/5/2013, 16:39

Kako sam citala tako mi je pritisak rastao lol! Mad
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 8 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 14 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu