KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+62
Vilhelmina
marijeta011
Gral
ariadne69
Frida
Simona
LaFolie
sigmabh
fight&faith
Bekanicaa
Dionisia
fmala
bebica mala
heart84
Dacaa
Klarica
zvezdilica
dragana76ns
karakaca
VioletaR
korpica
Erata
Xena
KoMetaK
SannI-AlL
saska1
AriesGirl
Ninche
bubi80
stomacic
katarina
Orline
Crvic
Angie83
lenjivica
ragaco
missile
bulevarka
MAAKKI
Vuchica
laKole
OKacica
leptirko82
noja
BiKsi :)
bak
Struzzo
twinsi
Star77
dragmilk
Ambra
lilya
SladZana
PalcicaBg
ivka
zvoncica36
lenabeograd
misic
neca73
hany
sareni leptir
lelas
66 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 25/5/2013, 08:25

Xena..... molitva
bas je moglo i lakse da se zavrsi ..... volim sto si dobro mnoooogoo te grlim i stiskam....sigurna sm da je ovo poslednje pred beba beba
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/5/2013, 08:37

devojke dali se radi svugde preciscavanje spermica pred et ?swin up metoda itd...dali znate nesto o tome ?
djole39,,,ti mozdaznas
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 25/5/2013, 09:00

Xena uf baš mi je žao ,ali najbitnije je da se ti sada oporaviš pa kasnije polako sve će doći na svoje mjesto zagrljaj
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 25/5/2013, 09:25

Xena ::Ivka ceeeeestiiiiiitam, sada sledi samo uzivanje srca
Hany i ostale devojke, navijam najjace.
Sto se mene tice, operisana sam juce, bila je vm u desnom jajovodu, levi se pretvorio u hidrosalpinx tako da su oba otstranjena. Radjena je klasicna operacija tako da mi je malo teze nego posle laporo. Sad jos da se oporavim, pa idemo dalje. Ljubim vas ljubav

Xena zao mi je sto si prosla kroz to, prosla sam kroz to dva puta s tim da sam prvi put imala isto klasicnu operaciju, laparaskopski je bilo mnogo lakse, ali proci ce i to videces par dana i oporavices se videces, a sto se tice jajovda bolje da su ti odstranili i drugi, da se ne bi ponovilo opet kao kod mene, zelim ti oporavak sto brzi i bolji, pa da krenes po svoju bebu zagrljaj
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 25/5/2013, 09:33

Meni nije jasno zasto u eri laparoskopije mladu zenu seku klasicno a samim tim se duze i oporavlja? Mad
Xena, zelim ti da sto pre stanes na noge i prebrodis situaciju u kojoj si. Ako nista drugo bar ces u sledecem pokusaju vto da budes mirna i bez opasnosti od vm. sunny
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 25/5/2013, 10:03

Xena, zao mi je sto si morala proci kroz sve to, zelim ti da se sto prije oporavis i sto prije krenes dalje do svog cilja sunny
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 25/5/2013, 10:24

krk ponekad nije moguce raditi laparaskopski, verovatno je bilo kasno za lasersku
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 25/5/2013, 10:37

Xena stisak veliki za tebe, da se oporavis sti pre!!!
Ivka hvala puno, vuci za nos naj jace sto mozes Very Happy
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 25/5/2013, 10:41

Xena, da se sto pre oporavis i krenes u nove pobede zagrljaj

Cekalice roda roda roda roda roda roda roda roda

Koraci cveće
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 25/5/2013, 10:50

Xena :: Sto se mene tice, operisana sam juce, bila je vm u desnom jajovodu, levi se pretvorio u hidrosalpinx tako da su oba otstranjena. Radjena je klasicna operacija tako da mi je malo teze nego posle laporo. Sad jos da se oporavim, pa idemo dalje.

xena, sve znam. zagrljaj
nas dvije ćemo zajedno u drugi krug. drž' se.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 25/5/2013, 11:03

katarina, meni je posljednji postupak bio kao sad tvoj. imala sam 3 jajne ćelije u 3 folikula.
evo ovdje sam malo više pisala o tome https://kutak.forumotion.com/t622p360-ivf-protokoli-poor-responderi-fsh-ovke
endometrij je bio na posljednjoj folikulometriji oko 8 mm. piješ li b vitamine? tu i aspirin 100 pomaže. ja sam pitala dr za estrofem u toku stimulacije ali je on rekao da ćemo ga uvesti nakon transfera - nije objasnio zašto.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 25/5/2013, 11:15

lakole jesi pila estrofem posle et
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 25/5/2013, 11:18

jesam, hany, 3x1. moj dr ih uvodi ženama 'u najboljim godinama' Laughing i onima koje dobiju manje jajnih ćelija.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 25/5/2013, 11:29

Xeno, samo kad je sve to sad iza tebe. A onda ćete ti i Lakole na jesen po vaše bebirone!

Stisak ekipo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/5/2013, 15:34

devojke zvali e iz nisa ,da se javim 31 maja po inekcije ...ja sa rekla da tada trebaju mm nalazi da budu gotovi na ureaplazmu ,ona rece -doneces ih naredni dan ..
meni sada nije jasno ,,,,sta ako i dalje ima tu ureapalzmu ?
neke cure su i se javile sa foruma i rekose da ne brinem jer svaka sperma ide na preciscavanje nekom metodom pred et ....
bas sam zabrinuta ...
nezeleim posto poto da krene postupak Sad
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 25/5/2013, 16:23

Brbljiva - da li on ima ureoplazmu u spermokulturi ili u brisu uretre ?
Izvini, ako si negde vec napisala, a ja nisam ispratila....


misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/5/2013, 16:28

njemu je inace uvek spermokultura ok , iako mu je sada nadjena ta stafilokoka -tako da mi to sada ne predstavlja problem jer kaze dr da je stafilokoka epidermidis ,normalni stanovnik ljudskog tela .
a ureaplazmu ima u brisu .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od katarina 25/5/2013, 16:40

Kraj. Mi prekidamo, tj. odlazemo do septembra. Dr. je odlucila da je tako bolje. Onaj jedan folikul od juce je nestao , drugi se pojavio ali manji...Na jesen cu koristiti neku drugu kombinaciju lekova Kazu da nece da mi uzimaju pare kad je vec ovako ispalo i da je bolje da odlozimo...bas mi je zao, naostrila sam se da uspe. U ponedeljak idem opet na folikulometriju , pojma nemam zasto, kad je vec odluceno da ne idemo dalje
katarina
katarina

Broj poruka : 36
Datum upisa : 23.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 25/5/2013, 16:45

Brbljiva - Nemoj brinuti , ukoliko nema ureoplazme u spermokulturi, mislim da nece biti problem sa postupkom.
Samo pazi, da ti on ne prenese ureoplazmu dok si u postupku, ili dok budes bila trudna radost
Zato je vazno da on sto pre ode kod urologa da izleci ureoplazmu.

Katarina - Nemoj biti tuzna, ko zna zasto je to dobro ...
Odmorite se do septembra i onda u nove pobede sunny
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od stomacic 25/5/2013, 16:52

Brbljivice i kod mog mm je bilo ureoplazme i uradeli nam et bez ikakvih problema, jedini problem je sto nije bilo dovoljno spermica da se oplodi drugi folikul, ali kod tebe to nece biti problem. smiledraw
Katarina zao mi je, ali ti zelim beskrajnu srecu na jesen, pa da zajedno cekamo beta
stomacic
stomacic

Broj poruka : 96
Datum upisa : 08.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 25/5/2013, 16:59

stomacicu kad vadis betu
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od stomacic 25/5/2013, 17:03

Verovatno u utorak jer mm radi u ponedeljak.
Sta mislite da li je kucni test pouzdan, i kada najranije moze da se odradi?
Ti Hany?
stomacic
stomacic

Broj poruka : 96
Datum upisa : 08.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od katarina 25/5/2013, 17:11

hvala cure, sad se bacam na skidanje kilograma i cekamo septembar

Stomacicu, meni je kucni bio negativan , a bila sam trudna(prerano sam uradila test, dok je krv pokazala trudnocu)
katarina
katarina

Broj poruka : 36
Datum upisa : 23.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 25/5/2013, 17:18

Stomacicu, moj kucni test je bio negativan 13ti dan nakon ETa (a kupila sam onaj skupi, extra - osjetljivi), isplakala sam se bez veze i popusila kutiju cigara, a sutradan beta bila preko 400... ako hoces da ostanes normalna, strpi se i ne radi nikako kucni test....
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 25/5/2013, 17:25

stomacic ::Verovatno u utorak jer mm radi u ponedeljak.
Sta mislite da li je kucni test pouzdan, i kada najranije moze da se odradi?
Ti Hany?

ma cekaj utorak to ti je sigurnije
ja bi trebala za 8 dana
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu