KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
AriesGirl
dacans
ariadne69
sigmabh
plavaptica
daxi011
zvoncica36
ciklama
bebica mala
jaca*caca
Ambra
ms_do
ivi
hany
karakaca
Star77
PalcicaBg
ninica2
d77
hocukusurnecuzvaku
KoMetaK
cicsa80
laKole
Lyanna
djole42
Angie83
Frida
katarina
dragana76ns
korpica
InNaturaVeritas
leptirko82
nina :)
srna ns
saska1
lilya
twinsi
OKacica
lenabeograd
Vuchica
bulevarka
Ninche
SannI-AlL
lelas
ragaco
Crvic
MAAKKI
Struzzo
zoxa
labradorka
bak
ivka
sareni leptir
SladZana
Klarica
missile
neca73
Orline
Erata
BiKsi :)
LaFolie
lenjivica
Niny
noja
Dacaa
69 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 10/5/2013, 09:43

Devojke, spremamo se za VTO a mm ima neke bakterije u spermokulturi, da li je neka imala slican problem i moze da preporuci nekog urologa? Ovaj kod koga je bio mu je odmah nalepio dijagnozu da ima "hronicnu upalu prostate" i da se nikad nece otarasiti bakterija... affraid U pitanju nije hlamidija, miko i ureoplazma nego neka domaca zivotinja koja se razbuktala posle unistavanja enterokukosa... Unapred hvala na pomoci!!!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 10/5/2013, 09:46

Okacice mi smo isli kod Dr Dragicevica, koji radi na uroloskoj klinici pri KCS. Privatno radi kod Ristica. Vazi za odlicnog urologa, a u nasem slucaju se kao takav i pokazao. Spasio nas je.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 10/5/2013, 09:47

Okačice, nama se to desilo, mm-u su na klinici dali antibiotik i bilo sve ok. Mogu da ti pogledam šta je pio i koje koke je imao, al popodne kod kuće. To su standardni problemi, ne bi trebalo ići čak do urologa za to.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Crvic 10/5/2013, 10:04

Okacice, moj čovek je bio kod dr. Milutina Kozomare, zbog bakterija i pogoršanja spermograma. Dopao mu se. A znam da je najpoznatija prof. Vinka Vukotić, načelnica urologije u D. Misović.
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 10/5/2013, 10:04

Hvala Missile!!! Juce smo bili na drugostepenoj komisiji za VTO, moji nalazi su ok, ali u spermokulturi (koja nije trebalo da se predaje za VTO, hvala Bogu) mm ima bakterije i plasimo se da nam to ne pokvari planove kada dodjemo na red... Ako stignes pogledaj molim te, on je vec ispio nekoliko kutija antibiotika, ubili smo jedne ali su se pojavile druge, klasika... Cmok!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Crvic 10/5/2013, 10:18

Missile, čitam ovo što pišeš i vraćaju mi se razne slike, razna nerviranja i ponižavajuće situacije. I rečenica koju mi je doktorka rekla kada je pogledala mene i moju dokumentaciju: "Vi ste jako težak slučaj, ni jedna klinika se neće proslaviti sa vama."
Probaj da otreseš to sa sebe, grabiš dalje ka cilju i ne daš im ni jedan sat svog sna, ne zaslužuju to.

Erato, ženo, pa ti menjaš istoriju! Rastu i beta i beba Very Happy
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 10/5/2013, 10:36

Erato sto tek u ponedeljak beta

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 10/5/2013, 11:14

Ok, Okačice, posle 4 pišem ovde.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 10/5/2013, 11:22

Hvala draga! A mozes i na pp.

poljubac
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 10/5/2013, 15:27

stigao mi je AMH (bio 14.6) a sada je 8.5 nakon 3 stimulacije. Potrosile mi 3 stimulacije celo obdaniste Very Happy Ali mi je lakse, bojala sam se da je mnogo manji
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 10/5/2013, 15:35

Neco, crvic, hvala vam na preporukama d .
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 10/5/2013, 16:53

LaFolie,znas da mi sa policisticnim jajnicima imamo veci AMH,ne zato sto smo plodnije.Meni je pre godinu i po bio 2.2,a sada sa novom dijagnozom 5.3.
Tako da nista ne brigaj,ima dosta materijala,nije za nas AMH realan pokazatelj.

Erato,neka nasa clanica u potpisu ima-STO JE U LJUDI NEMOGUCE,U BOGA JE MOGUCE!
Eto,potvrdile ste to tvoja bebica i ti!
Navijam da sve ide najboljim putem!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 10/5/2013, 17:09

Okacica ::Hvala Missile!!! Juce smo bili na drugostepenoj komisiji za VTO, moji nalazi su ok, ali u spermokulturi (koja nije trebalo da se predaje za VTO, hvala Bogu) mm ima bakterije i plasimo se da nam to ne pokvari planove kada dodjemo na red... Ako stignes pogledaj molim te, on je vec ispio nekoliko kutija antibiotika, ubili smo jedne ali su se pojavile druge, klasika... Cmok!
okacice ,i mi imamo ureaplazmu a samo 20 dana sa pred stimulaciju ! 15og bi trebali da odradimo briseve posto smo ispili antibiotike bas jake ! nadams e da cemo se otarasiti nje ,ako necemo -ja neznam sta ce biti sa procesom ! i ja sma u strahu ali se nadam da ce oni znati sta rade ,inace je mali broj ureaplazme -ali je dovoljno da nam upropasti proces affraid
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 10/5/2013, 17:12

Ma znam brbljiva, drzim pesnice da vam sve bude sterilno!!!

Nervira me sto se bakterije smenjuju, taman smo ubili jedne (antibiotik po antibiogramu) a pojavle se druge... Nismo mogli ni na IUI zbog bakterija... I sad tapkamo u mestu...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 10/5/2013, 17:16

verujem ,mi muku mucimo non stop .sve u krug ...grdne pare dadosmo na svakakve preparate i nista .bude stterilno mesec dana i opet se pojave ...i sa njia kuburimo od septembra i jedva jednom se ocistili i prosli komisiju ,a sad smo na svoju ruku uradili briseve i gle opet ....verujem i znam kako ti je ,cak sumnjam i u labove da nesto mute ,pa ih cesto menjam ! ma uzas !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 10/5/2013, 21:19

Sto nam se Erato ne javlja??? Ja mantram ....
roda roda roda

AKo upadne, da nadje rode!!!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 10/5/2013, 21:30

zene ,jel vam se desavalo da vam tokom kontarcepcije mikroginonom bude muka ....a nesto i se i ova meca oduzila ....(braonkasto nesto ...) neznam zasto ?bas sam zbunjena a tek sam pocela sa tabletama,ali osecam blagu mucninu i to uvece ..... Mad
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od katarina 10/5/2013, 21:39

Jeee, Erato, kazala sam ti da ne panicis unapred! Bice to super trudnoca. Moja beta = 29 i sad ima 6 godinica!

Nego ja u novom problemu. Usred pripreme proradila mi alergija ili me je zveknuo virus, a mozda se i bakterija nalepila. Od pre 1.maja sam na Olynthu i jedino mi on pomaze da prodisem. Potpuna opstrukcija nosa, nista ne pomaze, ni inhalacija nad bosiljkom, ni srebrna voda, ni homeopatija...ali nista- samo Olynth.
Mozda mi treba kortokosteroid ili antibiotik, ali da li to sme pred stimulaciju? Ja jos 4 dana pijem microgynon i cekam da dobijem i pocnem sa bocama.

Pojma nemam sta da radim. Bas kljakavo ulazim u postupak.

Da li neka zna koliko su stetni antibiotici u ili kortokosteroidi u stimulaciji?
katarina
katarina

Broj poruka : 36
Datum upisa : 23.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od katarina 10/5/2013, 21:53

Brbljiva76, meni nije muka ali mi je lupalo srce Rolling Eyes
miwslim, to lupanje je mozda bilo od promene vremena, alergije...

Ja se ugojih u proteklih mesec dana, samo neko zdranje i proslave Sad
katarina
katarina

Broj poruka : 36
Datum upisa : 23.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 10/5/2013, 21:54

meni je muka uglavnom od prve kutije kontraceptiva, pogotovo mi je od Jasmina bilo tesko.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 10/5/2013, 21:58

znaci ,ipak bude muka ?! ja nisam imala ove promene tokom prve vto -zato se cudim ....hvala cure
erato drzi fige !bice to ok !
love
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Frida 10/5/2013, 22:00

Brbljiva, mojoj prijateljici je bilo muka od mikroginona, pa mi "najavila" da i ja to očekujem, medjutim meni je samo nervoza udarala u glavu, i zaradila sam koji kg... Crying or Very sad

... eto, da znaš, nisi jedina sa mučninom...
Frida
Frida

Broj poruka : 53
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od katarina 10/5/2013, 22:03

Da, da, n e r v o z a !
Jako sam nervozna, prosli put sam pila Stediril D ( ista glupost) i nabrekla ko kvasac

Mene i jajnici boluckaju, osecam ih !
katarina
katarina

Broj poruka : 36
Datum upisa : 23.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Frida 10/5/2013, 22:05

Katarina, i ja sam imala problem sa upalom grla i nekom blagom temperaturom dok sam pila mikroginon, i koliko se sećam, mislim da u uputstvu piše da ne smeju da se uzimaju antibiotici. Ja sam na svoju ruku uzela fervex dva-tri puta, jer nisam znala šta bih drugo, i trpela. Prošlo me za nekih pet-šest dana.
Frida
Frida

Broj poruka : 53
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 10/5/2013, 22:07

Katarina,mozes li da se konsultujes sa dr dali smijes neki antihistaminik da uzmes nekoliko dana?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu