KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

+101
tulumba
Botox
viktorija
Marie
cufta
misicina seka
Sneza
Lyanna
beeze_lj
JAmajka
menora72
Ambra
sigmabh
nebuloza
PalcicaBg
lilly13
Sofka
hany
JocY
stomacic
Jelica
AriesGirl
brankav
hocukusurnecuzvaku
lolipop
zvoncica36
dra00
kockicaaa
Malina
katarina
tuli
ragaco
*AIDA*
laKole
key
Struzzo
bokica
cicsa80
fmala
missile
noja
caci
srna ns
lavanda
heart84
OKacica
twinsi
Vuchica
Tanja83
Ema78
bak
ninica2
Crvic
dacans
neca73
HappyGirl
Orline
agata
Niny
Bekanicaa
Dacaa
Tinche
Mirjana
zoxa
Erata
plavaptica
Simona
Marija86
dragmilk
Ninche
nena beba
ivi
Star77
lilya
bobica83
bubi80
ivka
tetreb
KoMetaK
SladZana
ciklama
LaFolie
nina :)
Angie83
lelas
Shizika
djole42
bulevarka
korpica
dr mali pariz
lenabeograd
MAAKKI
leptirko82
saska1
maus
anak
brinbili
dragana76ns
lenjivica
SannI-AlL
BiKsi :)
105 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lolipop 20/5/2013, 23:39

I mi samo da ljubnemo jednom love

lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Orline 20/5/2013, 23:46

Shizika ::
Ako ti je chekanje nepodnoshljivo ti uradi betu 12og dana, tada cemo se radovati dostojanstveno, a 14 dana urnebesno! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 216281 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 595783 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 216281
maus ::hahahahah najavili kisu u Lo tako da necu moci pevati u fontani.
Zar je uz kishu loshija akustika? Il' se plashish rastjerace ti publiku? Laughing
Ima da peva bre, maus reč ne povlači Laughing
Ja glasam za dvanaesticu, isto.
A ti teraj po svome, dušo. Znaćeš tog jutra kad ustaneš da li bi još malo odložila.
Trudna si svakako Wink
Mrtva sam umorna, ali samo stigoh kod tebe i Radivoja. Ljubim i prašim
BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 517798 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 517798 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 517798 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 517798 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 517798 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 517798 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 517798
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Orline 20/5/2013, 23:47

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 925363 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 925363 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 925363 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 925363 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 925363 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 925363 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 925363 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 925363 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 925363 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 925363 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 925363 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 925363

Zaboravih rode, pa evo naknadno.
Puno su ti sve, vataj prve dvije, a ostale proslijedi BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 490909
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 20/5/2013, 23:57

fmala ::Svaka ti je za Gorski vijenac Laughing Ja ne smem da citam vise ni sa srecnim, i sa tuynim krajem, u mom slucaju bi najbolje bilo kad bi me nakljukali nekim sedativima posle transfera i probudili za betu BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 404938
Ali boza filmovi su super izbor, i ja sam mom rekla da mi skine jedno 70 romanticnih komedija za posle transfera, valjda ce biti dobro. Preporuci koji, kad vec gledas!
Ponosna sam na tvoj optimizam!
Čudesna sudbina Amelije Pulen, Gola istina, Hangover, Tri muškarca i noga, Veridba i tako to! :)
Struzzo ::Pilence voljeno,
ti samo daj krvce, a Rođeni nek' gleda u rezultat...mislim kad te drma trema...
Uh, znam kako je....
Ne znam, vidi ti...biće pozitivna i 12. dana....a ako bi da čekaš 6000, ti onda vadi za vikend i kasnije... Very Happy
Ja sam u početku volela da znam što pre, posle iz postupka u postupka sve više sam primenjivala metodu "trudna sam dok se ne dokaže suprotno", tj. dok ne procurim...tj. odlagala sam vađenje bete, kao đak popravljanje ocene... Razz
ljubim...
E Nojice moja voljena, ustvari je ovo upitanju! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 561840

Shizika ::Ufff, Biksi, svashta kod tebe i u svijesti i podsvijesti . Dnevnik nashe Orline je svima obavezno shtivo, Mihailo je legenda josh iz ledenog doba. Very Happy
Kraljice! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 561840 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 612963


ivka ::Biksi, ja cekam tebe ....ako popustis u cekanju i ja cu .... Laughing kao ne razmisljam o tome a u stvari ne znam sta sam drugo mislila ... Rolling Eyes jos ti zelim reci da kako me suze zadusuju od tuge ....samo se u tvom dnevniku radujem i smejem.......etoooo tako nastavi do uz-a.......makar zbog mene BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 543728 i u pravu si niko kisu nece primetiti ako maus zapeva u fontaniiiii BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 404938 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 404938 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 404938 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 404938
E pa ako je tako, onda ćemo zajedno da se smejemo do uz-ova! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 11031

Marija86 ::Biksi mogu da zamislim tremu :))))))))) Mislim da jos nisu snimili film koji moze da obuzda misli pred betu lol!
Vala baš vala! I ne odgledah ceo film, nije mi držao pažnju, mada sam ga relativno skoro gledala, moram naći neki stariji, mislim, što duže nisam gledala.

Hvala cure, stvarno ste zlata vredne. Pričam večeras s Rodjenim, biće da ipak neću betu u sredu, da ne cimam njega, jer dolazi iz noćne. Ostaje četvrtak kao opcija, jer je on tada slobodan, a u petak radi prvu, kreće pre pola sedam, a to mi nekako prerano da ustajem! Very Happy No, ima vremena i da se predomislimo. Laughing

Ja sam danas prosto skenjana zbog Lakole i Niny, i ceo dan razmišljam o njih dve! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 561840

Meni je priličan trip bio da mi se ne desi to kao kod Niny, zbog lošeg spermograma. Tako da Niny, pravac negde zamrzavanje, pa da budete mirni, nema vam druge. I glavu gore.

Drugo ništa, temp i dalje prisutna 37,2, grudi mi splasle skroz, bolovi dole kao menstrualni. Ona modričetina, ili podliv na stomaku što napravih od cexlana je bljak grozan, samo da prodje što pre. BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 561840

LJubim vas i stiskam i trema je bila više kao dobro igranje leptirića u stomaku, a ne kao neizdrž! Tako da vam ostajem pozitiva, iako je bio bzvz dan današnji na kutku!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od ivka 21/5/2013, 08:18

Biksice dobro ti jutro igra

zaboravih juce da napisem....mazes li ti te modrice? meni je puno pomogao hepalpan...ne moze bas da je odnese, ali pomogne, ja to mazem i posle vadjenja krvi....smanjuje kuglice na venama koje su mi ostajale ranije....eto

cekam izvestaj za danas....hihihi

Biksi trudnica
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od tetreb 21/5/2013, 08:19

wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od hany 21/5/2013, 08:31

Biksi sto se tice snova kazu da se u trudnoci idu snovi s teskom tematikom :)
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od maus 21/5/2013, 09:16

Shizika ::
maus ::hahahahah najavili kisu u Lo tako da necu moci pevati u fontani.
Zar je uz kishu loshija akustika? Il' se plashish rastjerace ti publiku? Laughing
Eee Siz ne razumem se ja u akustiku, nije do nje, vec ce me ljudi i onako gledati u zbunu dok budem pevala u fontani a zamisli tek i kisa lije a pevam. A preko puta fontane je lokalna TV. Ima direkt u program da idem Laughing

Orline ::
Ima da peva bre, maus reč ne povlači Laughing
Tako je! lol!

Kvocko nasa ja se taman napenalila za sutra i betu.
No nema veze, i cetvrtak je lep dan.

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lilya 21/5/2013, 09:18

Dobro jutro kvockice ljubav
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Crvic 21/5/2013, 09:27

Dobro jutro Biksi, dobro jutro svim divnim drugaricama koji dele s tobom ovo lepo iščekivanje. Kad stignem na posao, prvo bacim oko na tvoj dnevnik, krišom se smejuljim, a onda dalje u nove radne pobede.
Diši duboko i uživaj u ovom lepom danu
BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 925363 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 925363
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od missile 21/5/2013, 09:33

Bixi, ime, navijam, znaš to! Iz sve snage i svim srcem za tebe i tvoje, tj vaše Wink piliće! osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od bak 21/5/2013, 10:11

Ustaj trudnjaco!

Cccc, kad budes 3. mesec spavaces 23 sata dnevno lol! Kao i ja lol!

Znaci nista od Mausinog pojavljivanja na tv sutra? Dobro, bice prekosutra yes
Samo da znas kakav sam plan smislila za avgust ili septembar.... A tebi mukaaaa, a ja ti mast vadim.... Cuce se lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 21/5/2013, 12:22

11. dan posle ET-a

Dobar dan vojsko moja!

Šta reći, euforija polako jenjava! Laughing‚Kao i sise, izmedju ostalog! Laughing A videh da se nekome ni moja uvodna reč nije svidela, pa me zacrveneo! Ej, živote! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 635297 Trebala sam dodati i dijagnoze koje imam za kičmu, verovatno ove dosadašnje nisu ostavile dobar utisak! Laughing

Valjda kako smo bliži, kreće kriziranje da se ništa nije desilo, da ću dobiti u petak, jer tad i treba da dobijem, tako me stomak i boli, sike popustile, krsta bole, a onda, sebe prekorim, i kažem veruj! Štaš, živ iksan, mora malo da se poigra mozak sa nama! Klasika! Znam da ništa ne mora da znači, ali imam sve simptome kao da ću dobiti. Sinoć sam opet imala temp od 37,2, pa me to malo drži da još ima nade. Very Happy

Danas mi dolazi sestra od tetke, pa ću s njom da ćakulam, pa će i dan brže proći. A uzela sam nešto i s posla da radim, i to je super da smetnem misli. Jes da je direktor rekao da ne moram to sad da radim, da iskuliram i da bi voleo da me ne vidja u narednom periodu Laughing, ali ne zna on da ja to zbog sebe i ubijanja vremena i ne osluškivanja tela.

I dalje se nenormalno mnogo znojim, čas toplo, pa hladno. Ma sve isto kao do sada, samo menstrualni bolovi pojačaniji, sike splasle, a bol u krstima pojačan (za mene klasični simptomi pms-a). I dalje me opsedaju neki silni snovi. BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 561840

Ivka, ne mažem ni sa čim, ali hoću ako će nešto da pomogne, probaću sa tim hepalpanom, nisam ni čula za to. Jučerašnji ubod je bolji, tako da je dobro što odgledah na youtube kako dati sebi cexlane. Ona modričetina od prekjuče je i dalje straobalna. Sad je ljubičasta. Rolling Eyes Sve mi boje dobro stoje. Very Happy

No, ne dajte da vas zavara moje trenutno raspoloženje, ima da budem ona stara koliko za koji sat! lol! Znam sebe! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 561840 Nego moram malo i da kukumavčim, to sam se davno sa Orline dogovorila, kad nas dve počnemo da kukamo, uspeće nam vto. Tako je njoj prošli put, a ja počinjem od danas sa smaranjem! Dosta sam vas zasmejavala! Laughing Treba da upoznate i onu moju drugu, škorpijski mračnu stranu! Laughing Razz

Još uvek me drži da betu radim prekosutra! Tako da Mima, ja se i dalje nadam lepom vremenu i tvojoj pesmi za mene, bez obzira na ovo prolazno smaranje! Very Happy Ubih vas, a? Nije to ništa, juče čitah Mirjanin dnevnik, mislim da sam ja mala maca u odnosu na nju! Laughing Sad će doći Mira da vam to i potvrdi, sigurna sam! Very Happy


Odoh malo igrice da igram, pa da slažem dokumentaciju s posla pre knjiženja, pa onda će valjda i sestra od tetke stići.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Marija86 21/5/2013, 14:22

xaxa Biksi kada si se bacila na citanje dnevnika uzmi procitaj moj..pa da vidis kako su za moju Lolu rekli da je pobacaj ali se ona nije dala...ja nisam imala ni jedan simptom sa Lolom...sve je bilo isto kao i kod tebe osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od leptirko82 21/5/2013, 15:10

Biksi, ne daj se, ratni druze!
Ti si nam kao zvezda vodilja!
Ako hoces malo davljenja, predji na jutra da procitas moj ludi problem sreca
Navijam za tebe, iz sve snage, od srca, direkt igracice igracice igracice
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 21/5/2013, 15:52

Meni su sise prestale skroz da bole par Dana pred test a krsta su me ubijala :-)
Tako da nemoj da brines a da stomak me je grcio

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od ivka 21/5/2013, 17:03

Biksi, zali se....grozna je i starsna neizvesnost.....dvoumljenja...sumnje....brige...i na kraju i bolovi i modrice i pritisci i oticanja i mucnine i glavobolje i krsta i grudi i jeza i znojenja i gasovi i grcevi i nemoguce je biti dobro raspolozen prema sebi i drugima i imas punoooooo pravo da kazes na glas sve bas kako jeste....jer tek onda mozda bude lakse......tako da tuga tapšanje boks fd radost

......a mi cemo znati da je to zato sto si TRUDNA love meni je grljenje pomoglo




ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 21/5/2013, 17:58

Ivka, kraljice, totalno me nasmeja! Baš je tako kao što si napisala!

Maro, čitala sam i tebe, jurila da vidim oko progesterona! Uh, uh, uh, i Lolica je bila velika hrabrica i junak naš!

Lena, leptirko, hvala cure!

Prošlo me malo loše raspoloženje, tu mi sestra od tetke, pa pričamo, prenosi utiske sa Dipeša, kuliramo na terasi!

Stisaaaaaaak za sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Niny 21/5/2013, 18:39

biksi, evo malo da poskocim za tebe BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 439215 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 439215 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 439215 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 439215 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 523795 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 523795 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 523795 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 523795 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 714399 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 714399 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 714399 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 714399
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od zoxa 21/5/2013, 18:59

Bixi samo da posaljem pusicu, jos malo i eto bete+!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 21/5/2013, 19:16

Biksi leptiru moj evo in otvaraj prozore roda roda roda roda roda

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od AriesGirl 21/5/2013, 19:44

roda roda roda roda roda roda roda
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 21/5/2013, 19:48

Biksi jel ides sutra da vadis ili cekas 14 dan

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Dacaa 21/5/2013, 20:39

Biksi jos malo draga roda roda roda roda roda roda otvori prozore sreca
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od SannI-AlL 21/5/2013, 20:54

BiKKKsi najjače vv vv vv vv vv vv

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683161uzgzs19sayBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683162ioxu4lzjfkBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683157lywta4h14oBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683156k6a7w9s3pnBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683159rzzxdxhqsxBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683160hsjdvlm9pcBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683161uzgzs19sayBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683162ioxu4lzjfkBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683157lywta4h14oBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683156k6a7w9s3pnBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683159rzzxdxhqsxBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683160hsjdvlm9pcBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683161uzgzs19sayBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683162ioxu4lzjfkBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683157lywta4h14oBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683156k6a7w9s3pnBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683159rzzxdxhqsxBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683160hsjdvlm9pcBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683161uzgzs19sayBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683162ioxu4lzjfkBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683157lywta4h14oBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683156k6a7w9s3pnBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683159rzzxdxhqsxBIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 683160hsjdvlm9pc

i malKo deMbelih Banatskih:
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 23 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu