KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

+101
tulumba
Botox
viktorija
Marie
cufta
misicina seka
Sneza
Lyanna
beeze_lj
JAmajka
menora72
Ambra
sigmabh
nebuloza
PalcicaBg
lilly13
Sofka
hany
JocY
stomacic
Jelica
AriesGirl
brankav
hocukusurnecuzvaku
lolipop
zvoncica36
dra00
kockicaaa
Malina
katarina
tuli
ragaco
*AIDA*
laKole
key
Struzzo
bokica
cicsa80
fmala
missile
noja
caci
srna ns
lavanda
heart84
OKacica
twinsi
Vuchica
Tanja83
Ema78
bak
ninica2
Crvic
dacans
neca73
HappyGirl
Orline
agata
Niny
Bekanicaa
Dacaa
Tinche
Mirjana
zoxa
Erata
plavaptica
Simona
Marija86
dragmilk
Ninche
nena beba
ivi
Star77
lilya
bobica83
bubi80
ivka
tetreb
KoMetaK
SladZana
ciklama
LaFolie
nina :)
Angie83
lelas
Shizika
djole42
bulevarka
korpica
dr mali pariz
lenabeograd
MAAKKI
leptirko82
saska1
maus
anak
brinbili
dragana76ns
lenjivica
SannI-AlL
BiKsi :)
105 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od ivka 18/5/2013, 22:18

Biksice draga....sigurna sam da ces izdrzati ovu jednogodisnju abstinenciju ili ces vec patentirati neku seksualnu zavrzlamu sa rukama na jorganu.... navijacica

navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od dragana76ns 18/5/2013, 23:08

Kvocko, smiri se...koji ce ti sad sex kad su bebe tu Very Happy ne trosi je, trebace ti Very Happy
Ljubimo te i prasimo BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 517798BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 517798BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 517798
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 19/5/2013, 11:20

Dobar dan ili jutro, kako vam volja.

9. dan posle ET

Ajde što ste me sve nasmejale u vezi priče o seksu, nego što vas džarnuh izgleda u slabu tačku! lol!

Ninče
, ja sam shvatila da je Lena mene nazvala Deda, pa sam zbog toga pala od smeha, a sa dedama se neću igrati, nit planiram, to je previše za moj mozak i za pomisliti! Rodjenog neću menjati, sem u snovima. A jutros sam sanjala onog Ignjacia iz Kasandre, sećate se sigurno, smešan je čovek do bola, kako se vata sa nekom Romkinjom, onako baš zgodnom, a ja ih posmatram i doživljavam orgazam. Shocked Čak sam se jutros istripovala da sam stvarno imala isti, jer me stomak u tom periodu nekako boleo. Rolling Eyes Malo sam se bila zabrinula, a onda i pocepala od smeha. Šta ti je podsvest, čudo! lol!

Juče je dan brzo prošao. Malo sam bila umornija, tj. ledja su me malo više bolela, al sam juče duže sedela mimo ostalih dana, i bila napolju, malo šetkala. Kad sam legla, toliko mi se spavalo, ali se čuka opet zezala, opet je drugačije lupala. Odmah sam se setila Ivke i njenog identičnog problema od neki dan. Primetih i da mi utrogestan od 100 koji sam od pre dva dana počela da koristim više iscuri, i pojavi mi se sinoć ta neka beličasta voda. Ja skapirah da je od utrogestana. I onda sam se opet setila Ivke. I dalje imam noćno preznojavanje, pa po više puta ustanem da se presvučem, a pred zoru mi obavezno bude hladno, pa moram da obujem čarape, i da pridodam ćebe uz jorgan na pokrivanje. U toku dana, noge su mi čas ladne, čas vrele, tako da cirkulacija i nije baš sjajna (mada je meni tako i inače, naročito su mi noge stalno hladne pred spavanje), te onda ustajem i šetam, i vunene čarape obuvam. Wink Dakle, valunzi i dalje žestoko prisutni. S vremena na vreme prisutni i bolovi kao menstrulani, al kraće nego neki dan. Grudi i dalje noću "teže" i bolnije, za razliku od dana.
Ujutru sam gladna kao vuk kad ustanem, pa u 7h kad ustanem da popijem prvu turu lekova i da stavim utriće, ja gricnem i koji keks, da mi stomak ne zavija. Very Happy

Danas mi ništa drugo ne preostaje nego da ponovo uživam u neradu! lol!

Ko želi, ajte kod mene na cedjenu pomorandžu!

Ljubim vas i hvala vam po stoti put, dosadna sam, ali volim što mi veselite stranice i mislite na mene! sunny
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lilya 19/5/2013, 11:46

Evo me na 9. danu od ET Rolling Eyes
Vidim tebe vata neizdrz za seksom, a ne za betom. Ako, tako se lakse doceka yes

Ne mogu da saljem rode sa glupog telefona, ali ti ih u mislima saljem svakog dana, celo jato yes

Ajd, ljubi te Ljilja Wink
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od ivka 19/5/2013, 12:44

Biksice, trudnicice queen sunny

samo da potpisem tvoj prethodni post kod mene je bas isto tako i dalje..... yes ne zna covek sta da misli....cak sam u jednom momentu pomislila da kasiram pronizon....nekako mi je entuzijazam zamrznut a tako se i ja osecam.....da ne davim...

puuunooooo roda stize u ovo nedeljno popodne uzivajte i neka brzo prodje

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od djole42 19/5/2013, 13:39

Ehej kvočko moja ...deveti dan već ...al mi je brzo prošloooooooo lol!

Juče me komšinica pita dal sam videla rode na mom dimnjaku ...ja rekoh da nisam ...kaze da su mi mnogo lepe ....a ja znam kome su namenjene igracice igracice igracice

Nacedi malKo te narandze i meni !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Angie83 19/5/2013, 14:37

Biksi uzivaj u ovim lepim danima, imas dvoriste covece, neka ti rodjeni iznese neku lezljku, uvali se u nju uz neku dobru knjigu i cedjenu narandzu, napravi sebi potpuni ugodjaj. A znas zasto ti ovo govorim, ja sam zarobljena na 6. spratu zgrade bez lifta Shocked i kada ti spomenes svoje dvoriste ja zamislim tu sliku u glavi, uzivancija pod vedri nebom Very Happy
A sad malo bebece prasine vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 19/5/2013, 16:29

Ivka trudnice, uzvraćam istom merom s rodama! Very Happy

Angie, uživam u dvorištu, zaista je lepo i cveće konačno počelo da cveta i bagremi mirišu, Rodjeni kosio travu, a ja uživala u fotografisanju cveća. Eto, prenosim ti malo utisaka iz mog dvorišta, pa se makar zamisli da si tu. I šaljem ti i rode!

Djole, dušo, i meni su ovi dani proleteli, pravo da ti kažem. Ne okrenuh se, a beta samo što nije! Laughing Hvala dušo za rode, znaš koliko te volim!! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 21831
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od caci 19/5/2013, 17:11

Mila moja trudnica proletese dani...vec 9 -ti...jos malo do beta
U meguvremenu otvaraj prozore saljem ti roda roda roda roda roda roda roda roda roda
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od tetreb 19/5/2013, 18:47

Navijam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od MAAKKI 19/5/2013, 19:05

Oho vec deveti dan, kako vreme prolazi, samo ti uzivkaj u cvecu i dvoristu, mozak na pasu, e sad sto se sexa tice negde su cure pricale da kada je zena trudna ima neverovatnu zelju za sexom (sto ti naravno zelim) roda roda roda roda roda
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od dragmilk 19/5/2013, 22:44

Navijamo, navijamo roda roda roda roda roda roda roda
Sto se sex ja, uopste, nisam osecala potrebu za istim. S obzirom da sam vecinu trudnoce provela lecezi na krevetu u kuci, jedino o cemu sam sanjala je da prosetam malo napolju yes
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od *AIDA* 19/5/2013, 23:57

Navijamo roda
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od ivka 20/5/2013, 08:27

Dobro ti 10. jutro Biksice

cakamo izvestaj za danas......

ff
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od neca73 20/5/2013, 08:40

BiKsi :) ::Dobar dan ili jutro, kako vam volja.

9. dan posle ET

Ajde što ste me sve nasmejale u vezi priče o seksu, nego što vas džarnuh izgleda u slabu tačku! lol!

Ninče
, ja sam shvatila da je Lena mene nazvala Deda, pa sam zbog toga pala od smeha, a sa dedama se neću igrati, nit planiram, to je previše za moj mozak i za pomisliti! Rodjenog neću menjati, sem u snovima. A jutros sam sanjala onog Ignjacia iz Kasandre, sećate se sigurno, smešan je čovek do bola, kako se vata sa nekom Romkinjom, onako baš zgodnom, a ja ih posmatram i doživljavam orgazam. Shocked Čak sam se jutros istripovala da sam stvarno imala isti, jer me stomak u tom periodu nekako boleo. Rolling Eyes Malo sam se bila zabrinula, a onda i pocepala od smeha. Šta ti je podsvest, čudo! lol!

Juče je dan brzo prošao. Malo sam bila umornija, tj. ledja su me malo više bolela, al sam juče duže sedela mimo ostalih dana, i bila napolju, malo šetkala. Kad sam legla, toliko mi se spavalo, ali se čuka opet zezala, opet je drugačije lupala. Odmah sam se setila Ivke i njenog identičnog problema od neki dan. Primetih i da mi utrogestan od 100 koji sam od pre dva dana počela da koristim više iscuri, i pojavi mi se sinoć ta neka beličasta voda. Ja skapirah da je od utrogestana. I onda sam se opet setila Ivke. I dalje imam noćno preznojavanje, pa po više puta ustanem da se presvučem, a pred zoru mi obavezno bude hladno, pa moram da obujem čarape, i da pridodam ćebe uz jorgan na pokrivanje. U toku dana, noge su mi čas ladne, čas vrele, tako da cirkulacija i nije baš sjajna (mada je meni tako i inače, naročito su mi noge stalno hladne pred spavanje), te onda ustajem i šetam, i vunene čarape obuvam. Wink Dakle, valunzi i dalje žestoko prisutni. S vremena na vreme prisutni i bolovi kao menstrulani, al kraće nego neki dan. Grudi i dalje noću "teže" i bolnije, za razliku od dana.Ujutru sam gladna kao vuk kad ustanem, pa u 7h kad ustanem da popijem prvu turu lekova i da stavim utriće, ja gricnem i koji keks, da mi stomak ne zavija. Very Happy

Danas mi ništa drugo ne preostaje nego da ponovo uživam u neradu! lol!

Ko želi, ajte kod mene na cedjenu pomorandžu!

Ljubim vas i hvala vam po stoti put, dosadna sam, ali volim što mi veselite stranice i mislite na mene! sunny

Biksi, meni je Dr rekla da kad stavim utrogestan ujutru, odlezim 1 i 15 min (ne znam sta znaci to bas 15 min), i nista mi ne iscuri.

Vezano za grudi, Very Happy , ista situacija, ujutru nista posebno, ali kako dan protice sve su teze i bolnije, i to je krenulo 27. dana ciklusa.
Znaci koko, to je DOBAR znak yes.

Eh, seks, meni izasao na nos jos oko ciljanih odnosa, stvarno smo se mucili sa tim tempiranjem vremena. Valjda ce to sad proci Very Happy .


Poslednji izmenio neca73 dana 20/5/2013, 11:08, izmenjeno ukupno 1 puta
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od noja 20/5/2013, 09:45

Dobro jutrooooo kaficaaaa
roda
Pomillki decicu sunny

Sex je jedan od prvih simptoma,
mislim zelja za njim i orgazmi u snu Very Happy
molitva
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lilya 20/5/2013, 09:46

E da i ja posaljem rode roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Biksolina, dobro jutro ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od djole42 20/5/2013, 09:49


BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 991684y96q2si0ct
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od noja 20/5/2013, 09:59

]BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Nice-day-smiley-emoticon
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od missile 20/5/2013, 10:05

Da poskočim za Bixi

radost
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od KoMetaK 20/5/2013, 10:25

Biksaco, jos samo par dana, vreme je da saljemo rode u pravcu Zlatibora! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od bulevarka 20/5/2013, 10:42

Biksačo trudnice naša , brojimo sitno sa tobom i navijamo za najlepše vesti .

vv trudnica vv trudnica vv trudnica vv trudnica

bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od bak 20/5/2013, 10:49

Ustaj trudnica

Samo da vidim da niste bili nevaljali, vidim niste mnogo Wink
Ljubim i saljem celo jato debelih roda
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od fmala 20/5/2013, 11:03

Biksi, to njamanje na sabajle bas fino zvuci! Jos malo i eto nama objasnjenja za to lol!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od plavaptica 20/5/2013, 12:20

Bixiiii igracice igracice igracice igracice igracice bb bb bb
Zvucis mi trudno yes yes yes
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu