KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maj-najlepse nam sve daj!

+46
ivka
Tanja83
emilie
JAmajka
caci
pcelica
ninica2
zoxa
neca73
Orline
Jellena*
Vuchica
Sofka
dragmilk
bak
twinsi
Niny
Ema78
mijaki
KoMetaK
MAAKKI
nina :)
korpica
tetreb
Tinushka
Gramatika
hany
Bjanka
Tinche
MARA
missile
Botox
penelope
cicsa80
Simona
Shizika
SladZana
bubi80
HappyGirl
cici
lilya
cufta
djole42
dr mali pariz
BiKsi :)
maus
50 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Shizika 20/5/2013, 15:32

BiKsi :) ::Stiskam vas i padoh od smeha na Šizin post za Ćuftinu marihuanu! Šizo, legendo! queen
Ljubim ja tebe, jel' vidish koliko Republika nedostaje? Crying or Very sad
A Cufta se pravi da ne primjecuje, zurim, nemam se vremena vracati natrag da vidim jel' sklonila slichicu? lol!
Djevojke ff
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od hany 20/5/2013, 16:11

Dovela žena sina u policiju i kaže: - Želim da moj sin bude policajac! - A zašto gospođo? - upita je dežurni policajac. - Pa zato što je glup. - Morate to da dokažete! Žena na to reče malome: - Sine, idi vidi da li je mama napolju! Dete otrči napolje, a policajac će na to: - Jbt stvarno je glup, mogao je da vidi kroz prozor!
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Tanja83 20/5/2013, 16:17

MarijaPG ::E svasta za cuclu Shocked Moja zaova je maloj koja je bas bila po citav dan sa cuclom, probusila vrh i dala joj. Posle nekoliko dana Petra je sama odustala.
maus ::Jeste, bez nje nigde i nikako. I procitah negde da je odlicno za odvikavanje da se cuca rasece na vrhu. Sve sam to odlagala, dok jednom Ana nije rekla kako je cuca grebe. Ja pogledam a ona pukla sa strane. Nije trazila novu, a ne bi joj ni kupila. Cuclala je ali joj je smetalo, pa je izvadi i tako ju je samo drzala u ruci jedno 5-6 dana. I sedmi dan nista, uopste je nije trazila. Ali, moram da napomenem da je u tome, kao i u odvikavanju od nose, dosta pomogla seka Nadja. Jer sve sto je radila Nadja morala je i Ana. I tako, Nadja nema dudu, onda dudu ne mora da ima i Ana.
BiKsi :) ::Tanjčo, mom bratiću su nasilno oduzeli lažu, pričali, nisu popuštali, bilo je stani pani, al za najviše 5 dana sve gotovo.
Hvala drage moje Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 275568 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 275568 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 275568 A kako da ih odvojim od cucle kad su oni meni tako slatki sa njima i jos su mi nekako bebe Crying or Very sad!? Kad ne budu imali cuce nece vise biti bebe nego decaci veliki a ja to necu Embarassed  Luda majka sta ces Rolling Eyes
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od SladZana 20/5/2013, 16:35

E Tanjuska ja za to lijek nemam Rolling Eyes usne
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od hany 20/5/2013, 16:46

e tanjchi meni nema nista sladje nego videti bebu sa cuclom , a da probas u neki drugi vrtic
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od korpica 20/5/2013, 18:13

Dobar dan cure
Da pokusam kolko-toliko da napisem,koliko zapamtih Very Happy
Moram prvo da spomenem Mariju,vidim muku muci sa grudima(malo da budem fina Laughing )pa i ja da se pozalim da imam istih problema.Neznam Marija kolike su tvoje,moje velike pa kad zabole i otezaju,ne smem da ih pipnem,kao u masnicama da su Rolling Eyes
Plavaptico,nisam skoro pohvalila Anu,lepoticu malu,da znas da bih i ja samo trcala da se mazim sa njom tako medenom osmeh srce
Cufta,prvo da kazem za macka,jedva ga zeno pronadjoh jos sa vidom kao dobra,mislim KAO
Lucija me je skroz odusevila na slicici,pogotovo zbog laze.Mislim,neznam,ne razumem se bas,mozda je vreme da je odbaci ali i od moje sestre cerkica dugo nije mogla da se odvoji od nje a meni tako slatke sa njima love
DJole,drago mi je da tumor nije menjao oblik i da nije rastao.Da Bog sledeca kontrola,da ga ne vidis uopste molitva
Pariz i ja volim leto,sunce i sve sto vole mladi.Samo sto sunce vise ne voli mene.Tako da od onoga sto puno volim sad moram da bezim Rolling Eyes
Veliki usne usne Dusanu i Ivoni
Caci,prelepa torta,pravi profesionalac nema sta
Cicsa,i ja mislim da hormone treba da odlozis za sledeci mesec.Pogotovo ako si imala stresnih situacija,sta znam mozda bi uticalo na rezultat
Lilya nam se vratila b
Hvala na posluzenju i neka ti je seki srecan rodjendan love
Twinsi da sincic sto pre ozdravi
Maus,uzivala sa gostima,jos malo uzivanje na Drini ljubav
Hani,bravo za dva embrioncica,navijam da se lepo ugnjezde i da slavimo veliku betu igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Ema,KoMeta,Biksi,Bjanka,Tanja,Shizika,Tanjuska,Nina,jao da ne preskocim neku a Missile,Bak i sve ostale cure ljubav
Mirjana izljubi puno od mene medenog Cvrleta Very Happy
Cure,hvala vam,ja se stvarno lepo provedoh na rodjendanu.Svekrova sestra slavila unucici rodjendan.Deca me iznova i iznova odusevljavaju.Pitale su me koju boju volim i razbezale se.ja zaboravila kad one idu i daju mi dva papira.Na oba iscrtani cvetici i masnice,sve obojeno u plavo,sa sve posvetom,za mene od Bojane i Ivane.Ma raznezile su me toliko da mi je srce bilo kao kuca veliko.Mislim da kad god mi bude tesko sam pogled na to ce mi vratiti osmeh na lice.Eto sta su ti deca,tako nevina,mila i draga bica
Ovako se radi,ove nedelje prva smena,rano ustajanje i zbog toga samo kuca-posao,posao-kuca,za nista drugo nisam sposobna.Bar do vikenda
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od SladZana 20/5/2013, 18:24

korpica ::Dobar dan cure
Moram prvo da spomenem Mariju,vidim muku muci sa grudima(malo da budem fina Laughing )pa i ja da se pozalim da imam istih problema.Neznam Marija kolike su tvoje,moje velike pa kad zabole i otezaju,ne smem da ih pipnem,kao u masnicama da su Rolling Eyes
P

5-ica sestro 5-ica, a boli za 10-ku!

Dobro si nas postrojila yes cvet
Bas mi je milo da si uzivala sa djecicom.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od korpica 20/5/2013, 18:49

Marija,sta li nam je zbunjen Very Happy
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od SladZana 20/5/2013, 18:54

Ne znam korpice draga sta je, znam sta bih voljela Very Happy
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Mirjana 20/5/2013, 19:03

Korpice, pos'o će da te spreči da se uhodaš, inače kad bi potrajalo, bila bi žestoka konkurencija Mišici. Postrojavaš sestro, ko za odstrel lol! osmeh srce love
Druga smena preuzela, a ja nisam znala gde ću pre. Trknula do prodavnice, pa do frizera, pa se istuširala i onako zanesena okvasim kosu Shocked Ništa me ne pitajte. Sad pijem kafu i mislim se da l da ispeglam ovom detetu neku stvarčicu...vruće je, klimu još palila nisam...mislim da je najbolje da je prvo očiste, zbog Cvrleta, al to je hiljadita stavka koja čeka da je se setim.
Tanja, razumem te u potpunosti, iako Cvrle neće cucu. Rastu naši medeni momci!
Tanja i Korpica da prestanu da se šegače sa (.)(.), jer ima nas ovde ljubomornih! A mož' da se desi i da plasiram neku na jutra, Biksi neće da se iznenadi  b  b  b
Večeras vršim pregovore za susret Wink i to je hiljadita stavka, ovog meseca, koju pokušavam da nabacim na pleća svog dragog...samo da ga pod pritiskom ne stuca neki posleratni S lol!
Toliko. Odoh da namažem nokte dok ne dođu Wink
Sve d
I navijam za Biksi, Hany i Niny x x x
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od emilie 20/5/2013, 20:27

cao zenske,nije me biloo par dana.nisam bila kuci Laughing a bas ste mi nedostajale...sa fona nisam umela da udjem na forum No kako su decica,mali stomacici?ljubim vas...kod nas nista posebno,jos uvek cekamo 2 crtice,da malena dobije batu ili seku igracice
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od korpica 20/5/2013, 23:02

Hvala Mirjana Embarassed
A da budem konkurencija Maus,no,no!
Kad ona krene da postrojava nema joj ravne Very Happy
Sta ono jos rece zbunjen a,da se segacim sa(.)(.) ma jok,samo ti se cini lol! Razz
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od BiKsi :) 21/5/2013, 00:09

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 11031
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od cufta 21/5/2013, 03:10

Ja radiola popodne, i cim sam dosla yaspala. Ustala u 2h i evo me sada.

Twinsi, tako je i L proslog juna 3 puta bolesna, sve jedno ya drugim i proslo.

Tanja, kod nas moze i sa lusterom na glavi da se ide u jaslice. Ja L necu odvikavati dok je sama ne baci. S obzirom da sam ja to ucinila sa 4g, vidim da ima jos vremena.

Daco, vi pravo sa auto puta skrecete ka meni, objasnicu ti, lako je. Pravo na kafu sa decom pa onda dalje gde zelite. Ili ako hocews drugacije, ti samo javi, meni sve odgovara.

Odoh dalje da vidim sta se dogadjalo sa vama
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Ema78 21/5/2013, 07:23

ff

Dobro jutro svima...da mi nije ranojutarnjeg treninga zivaca, ovo bi bilo divno jutro, al baka je u punoj formi...Jedva cekam da se vratim kuci... ne znam kako cu da izdrzim do sutra...

Sto se tice laza, ja sam juce kupila dve, jednu silikonsku, jednu od kaucuka...pa videcemo sta cemo i kako cemo...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od dacans 21/5/2013, 08:30

Jutro drugari...lep vikend u najavi..pa mi i ove radne obaveze lakse padaju lol!
Ćufto tako ćemo..prvo kod vas na kafu..pa da liferujem decu..pa da idem na Djoleta sa Metom i Ameli...ihaaaaaj lol! igracice igracice
A u subotu igraonica, divne tete i jos divnija deca smajli angel radost radost
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od hany 21/5/2013, 08:32

jutroo, da pitam drugarice kojim je vto uspela koliko su lezale posle et
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od maus 21/5/2013, 08:56

Dobro jutro!

Da vas sve pozdravim.
Juce nisam radila pa od jutros me ceka malo vise polsa.
Odradila od rane zore papa test. Sledeci petak idem popodne kod dr da uradim kolposkopiju.
Milanov ujak jutros umro. Sahrana je u petak ili subotu i pitanje da li dolazimo Ana i ja na druzenje.
Korpice bravo za decicu. Bas lepo od njih.
Pisemo se kasnije.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od maus 21/5/2013, 08:57

hany ::jutroo, da pitam drugarice kojim je vto uspela koliko su lezale posle et

Lezala sam prvih 5 dana iskljucivo na levoj strani. Izbegavala sam sedenje, ali sam se setkala po kuci i dvoristu.
Ajmo hanyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od hany 21/5/2013, 09:00

jesu ti rekli da lezis na levoj strani
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od maus 21/5/2013, 09:09

hany ::jesu ti rekli da lezis na levoj strani

Ne! Nego, moja starija sestra je takodje radila VTO pre 12 godina kod Milacica. On je njoj rekao da lezi na levoj strani i pije sto vise cedjenu pomorandzu ili da ih jede. I uspelo joj je, Jana i Bosko sada imaju 10 godina. I ja sam lezala na levoj strani i pila na litre cedjene pomorandze. Kod Goce, gde sam radila vto se lezi sat vremena posle et na stomaku.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od hany 21/5/2013, 09:20

nekako i lezim vise na levoj strani :) a juce sam imala osecaj kao da cu da dobijem
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od JAmajka 21/5/2013, 09:58

Dobro jutro svima!

Samo da vas pozdravim i begam..,posla preko glave. ff

Hany,Bixi vv vv vv
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od emilie 21/5/2013, 11:52

hany,drzim fige da sve bude kako treba osmeh srce ajde cure kod mene na vocnu salatu...malena je zaspala ,milina,punjenje paprike se krckaju za rucak Very Happy
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od BiKsi :) 21/5/2013, 12:29

Hej ho!

Hany, ja sam 4 dana ležala, samo po kući i terasi šetala, mada još ne znam da li je uspelo. Very Happy 5. dan sam otišla u lab da proverim tsh. Ležim na ledjima i levoj strani, kad ležim na desnoj imam gorušicu. Prvo sam mislila da sam utripovala, ali onda 4 dana zaredom tako uveče, skontah da nema šanse da tripujem. I onda se moram obrnuti na levi bok.

Samo da vas stisnem sve!

Ćufto, pročitah da je ispred tebe bila cura identična meni na Dipešu, psssst, nisam smela reći da idem na koncert! Very Happy Kakva slučajnost! Znači i šišku kao moju cura ima?! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 32 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu