KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

+73
maza1972
Vecka
pluton1
anasrce
Mrvica78
insomnia
mijaki
maki79
fmala
kockicaaa
maruska
zvoncica36
SoJa
annci
makica84
AriesGirl
d77
hocukusurnecuzvaku
Simona
vivijen
vero
zvezdilica
fight&faith
Mirjana
tuli
SladZana
kristina33
leptirko82
Crvic
stomacic
MAAKKI
neca73
Ambra
lilly13
labradorka
noja
menora72
lelas
ciklama
jaca*caca
Malina
OKacica
KoMetaK
lenjivica
megica-pegica67
Bekanicaa
Angie83
Orline
korpica
Niny
ragaco
Vuchica
LaFolie
zoxa
BiKsi :)
Erata
dragmilk
JocY
Ninche
Struzzo
SannI-AlL
lenabeograd
laKole
saska1
lilya
dragana76ns
bulevarka
ivka
bak
anak
tetreb
heart84
missile
77 posters

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od KoMetaK 30/11/2013, 12:57

Uzimajte pelcere od Menore, primaju se!!! Ja sam dokaz! Very Happy Ljubim te u tvoju nasmejanu slatkicu!!!! love 

Ancci, jos koliko dana do bete? roda roda roda roda roda roda 

Jefto, mantram i ovde i vudem za nosic i navijam jaaaaako! vv vv vv vv vv vv vv vv 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od mijaki 30/11/2013, 13:40

Devojcice drage...dok cekate velike bete moze brzinsko pitanje. Ko je sada u bg onako najsvetlija tacka za prirodnjake? Odnosno ima li neka preporuka?

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 30/11/2013, 14:42

Jefto, Anci, držim figeeee! igracice igracice igracice igracice igracice 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od maki79 30/11/2013, 16:21

Anci samo brzinski da mahnem i da te pozdravim i da posaljem koju rodu da stigne sto pre do tebe.
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
Sve ostale cure puno srece u svim radovima koje radite.
Mijaki ja moju dobitnu kombinaciju ne bih menjala a to je Jevremova i dr Janicijevic Milica.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od hocukusurnecuzvaku 30/11/2013, 19:54

maki79 ::ja moju dobitnu kombinaciju ne bih menjala a to je Jevremova i dr Janicijevic Milica.
To je i moja kombinacija i nadam se da će biti ona prava, dobitna osmeh srce


Poslednji izmenio hocukusurnecuzvaku dana 30/11/2013, 19:57, izmenjeno ukupno 1 puta
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od hocukusurnecuzvaku 30/11/2013, 19:56

Annci srca srca srca b b b b b 

Jefto vv vv vv vv vv molitva trudnica wavecrowd konfete konfete konfete 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Ambra 30/11/2013, 22:00

Hvala vam do neba :)))))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od insomnia 1/12/2013, 10:34

Devojke moje, navijam b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b 
Jeftelija, čekamo današnji izvešzaj bb bb bb bb bb 
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 1/12/2013, 11:16

Juuuu, nema me jedan dan i vidi sta sam vec propustila !
Jefto, saborce, pa drzim figeeee jaaaaaaako!!! Koliko razumem danas je aspiracija. Nista ne znam, ni koliko folikulica, ni ko te prati .... verovatno si na nekoj drugoj strani pisala...ajde prosvetli me

Danas fige jaaaaaaaaako drzim! Koliko god da je folikulica, bar da je toliko celijica. Inace, ja sam tek ovde saznala da nekada u jednom folikulu moze da se nadje i vise jajanih celija. Mozda je to bas kod tebe slucaj. Izvestavaj!!! a ja praasim bb bb bb bb d d d d konfete konfete konfete konfete konfete konfete 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 1/12/2013, 11:22

inace, juce sam se malo ubedacila...boleo me stomak kao kad treba da dobijem. i vreme mu je...pu, pu, pu.... sanjala sam celu noc svoju bebu...

malo sam se pridigla psihicki danas i odlucila da je to sve zbog implementacije a ne pms...

danas je 7dpt, a betu radim tek 08. to je sledeca nedelja, ali pitacu u sredu doktorku da uradim bar dan ranije. U nedelju moram da idem u grad da vadim krv, a subotu imam laboratoriju preko puta....lol! 
hi, hi, hi...kao da je to razlog, a ne to sto bih iskocila iz sopstvene koze od nestrpljenja...

ljubim sve moje navijacice ljubav ljubav ljubav 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od maki79 1/12/2013, 14:43

Annci nema nikakvog pms to je normalna pojava i u drugom stanju da stomak bolucka jer se beb lepo gnjezde kod mama i siri se materica. Meni je tako bilo celu trudnocu u vreme kad bi trebala da dobijem ciklus mene je boluckao stomak tako da molim te opusti se i trudnuj zeno. Sto se vadjenja bete u subotu tice ja navijam jako jako i u to ime saljem rode i prasim.roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete beta beta beta beta beta beta beta trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica 
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 2/12/2013, 08:46

Hvala, Maki. Ma danas sam vec bolje, tj ne razmisljam o tome uopste. Danas imam pametnija posla. SESTRA MI SE POOORADJA!!! Zakazan carski za 10.00! Cekam jednu malu, slatku Taru! Dok ne dobijem slicicu tetkine lepotice, necu se smiriti. osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Planiram da skoknem i do posla, to mi je u susednom bloku. Mada ja raduckam od kuce, ali uzelela sam se malo mojih...
Danas je vec 8dpt...polako kaplje vreme

ljubac za Kataranicu...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od maki79 2/12/2013, 11:17

Anci drzim fige da sve prodje kako treba na sestrinom carskom i da nam javnes da si docekala sestricinu Taru kojoj ces za par meseci roditi batu ili seku.
Sto se skitnje tice i odlaska do posla ja ti ne bih savetovala jer je sezona gripova i virusa a tebi to sad nikako nije pametno da fasujes. Sedi kuci i uzivaj. Evo jos samo pet dana i zvanicno nam potvrdjujes veliku betu i trudnocu. Ljubac od mene i Katarine.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od KoMetaK 2/12/2013, 21:16

Ancci, prasim i navijam!!! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv b b b b b b b b b b 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 2/12/2013, 22:14

Drage moje, samo da se pohvalim. Postala sam tetka!!!! Rodila se jedna divna mala princezica angel 

Te ovaj 8dpt prosto prolete.... vec se broji sitno do bete....sreca sreca sreca 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Vuchica 2/12/2013, 22:16

Annci, annci, izgleda si ti veceras otisla na zurku povodom rodjenja princezice? lol! 

stize jos rodaa roda roda roda roda roda 
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Vuchica 2/12/2013, 22:16

auuuu telepatije... Very Happy
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od KoMetaK 2/12/2013, 22:22

Neka je ziva i zdrava princeza, pa da za 8 meseci postane starija seka! Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 3/12/2013, 06:11

Tetka, nek je sa srecom, pa za koji dan i kod vas da se slavi poz beta!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od noja 3/12/2013, 11:25

a tetlkino zlato dobije batu ili seku igracice igracice igracice vv vv
 beta beta beta beta
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 3/12/2013, 11:34

Hvala, Vucko! Telepatija je cudo! Ali ipak nisam isla na zurku. Veceras je u nekom klubu. Saljem Sasu, jer necu bas u mali zatvoren prostor sa puuuuno ljudi. Arsicka je jedino to rekla da strogo izbegavam zbog ovih virusa.
Ja cu lepo proslaviti sa svojom sestrom. Za devet meseci kada stignu bata ili seka smajli angel smajli angel smajli angel 
Juce smo samo nazdravili sa casom piva. Sta ce da mi fali?!?!

Drage KometaK i Biksi, puuuno hvala. Da samo znate kako je taj mali andjeo savrsen!!!! Ma vidi se da je rucni rad (laboratorijski smuckan) lol! lol! lol! lol! lol! lol! 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 3/12/2013, 11:37

noja ::a tetlkino zlato dobije batu ili seku igracice igracice igracice vv vv
 beta beta beta beta
Hvala, Noja... bome se priblizila i ta beta. Danas racunam da je vec proao dan, jer imam jako puno posla. A onda samo jos 3 dana. Kako se priblizava, tako ja imama sve vecu tremu. Juce me je boleo stomak kao da cu da dobijem (vreme je vestici pu, pu, pu...), pa sam se bas smorila. Danas je mnoooogo bolje. I u stomaku i u glavi....
ma sigurno raste ta beta. Da navijam malo i ja igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od fight&faith 3/12/2013, 13:10

Annci, tetka, cestitam! čestitamo To je stvarno predivna stvar. Vec sada imas bebicu u kojoj mozes da uzivas maksimalno i koja ce te voleti beskrajno, onako kako se samo tetke vole. Uskoro, za 8 i po meseci, stize i tvoja bebica. Bice to divna druzina. Very Happy 
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty ta divna stvorenja-tetke

Počalji od annci 3/12/2013, 15:43

fight&faith ::Annci, tetka, cestitam! čestitamo To je stvarno predivna stvar. Vec sada imas bebicu u kojoj mozes da uzivas maksimalno i koja ce te voleti beskrajno, onako kako se samo tetke vole. Uskoro, za 8 i po meseci, stize i tvoja bebica. Bice to divna druzina. Very Happy 
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Inace, to mi nije rodjena sestra, ali je prosto obozavam, i uvek smo bile vise nego rodjene sestre...jer ja imam dva brata, pa mi je ona sluzila za one "zenske sestrinske stvari". Bilo bi tako divno da i nasa deca rastu zajedno....
Cesto smo se nas dve zezale da su svi nasi prijatelji vec izradjali decu, a kako nama ide, ni jedna nece imati vremena za drugo, vec ce nasa deca definitivno biti potpora jedno drugom u zivotu. Kao da su rodjena... Ona je svoj deo dogovora ispunila juce queen , sada je na mene red trudnica 

A realno, presrecna sam! Tetke su divna bica, koja te vole skoro kao mame, ali su mnoooogo vise cool, i nisu tako stroge, sluze za poveravanje, vadjenje fleka i nestasluke, prikrivanje kod mame i tate...
Ja sam juce plakala kao kisha nad provm slicicom...boze, kako je savrsnea!!!! Zaljubila sam se na prvi pogled u to majusno bice beba beba beba beba . Gledam sestru na slici i to blazenstvo.....prosto blista...vredela je svaka od 4VTO...i vredno je svake suze i razocarenja...mali andjeo je nagrada za sve!

I to tako vraca nadu, da nije normalno. Meni je ogrooooman podrstrek da nastavim da milkim svoj stomacic i pricam mu...

veliki poljubac za sve od raznezene tetke ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od MAAKKI 3/12/2013, 19:45

Tetka Annci cestitam, a ti si sledeca roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 27 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu