KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

+73
maza1972
Vecka
pluton1
anasrce
Mrvica78
insomnia
mijaki
maki79
fmala
kockicaaa
maruska
zvoncica36
SoJa
annci
makica84
AriesGirl
d77
hocukusurnecuzvaku
Simona
vivijen
vero
zvezdilica
fight&faith
Mirjana
tuli
SladZana
kristina33
leptirko82
Crvic
stomacic
MAAKKI
neca73
Ambra
lilly13
labradorka
noja
menora72
lelas
ciklama
jaca*caca
Malina
OKacica
KoMetaK
lenjivica
megica-pegica67
Bekanicaa
Angie83
Orline
korpica
Niny
ragaco
Vuchica
LaFolie
zoxa
BiKsi :)
Erata
dragmilk
JocY
Ninche
Struzzo
SannI-AlL
lenabeograd
laKole
saska1
lilya
dragana76ns
bulevarka
ivka
bak
anak
tetreb
heart84
missile
77 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 22/11/2013, 19:09

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Bila kod doktorke. Oplodjena celija! Cekamo nedelju za ET.

Mojoj sreci nema kraja
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od KoMetaK 22/11/2013, 19:16

Super Annci!!! Bravo za embrioncic! Da lepo raste do sutra pa da se ugnjezdi kod MAME!!! (da, da, na tebe sam mislila! Very Happy ) igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od maruska 22/11/2013, 19:18

Jao, Anci divno! Znaci oplodjena. Bas se radujem! U koliko je ET?

Ja u nedelju idem na drugu folikulometriju, mada stvari ne idu kako smo se nadali. Endometrijum mi je osmog dana ciklusa svega 2 mm.Crying or Very sad  Verovatno cemo odustati.
Sta vi devojke mislite? Neko iskustvo?

maruska

Broj poruka : 48
Datum upisa : 02.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Vuchica 22/11/2013, 19:38

annci ::osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Bila kod doktorke. Oplodjena celija! Cekamo nedelju za ET.

Mojoj sreci nema kraja
d b d b d b d b
ima to da bude prava vrednica,  na roditelje, vikendom resila da raste!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od saska1 22/11/2013, 20:30

Bravo Anči divno:aa2: radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od fight&faith 22/11/2013, 22:12

KoMetaK ::Super Annci!!! Bravo za embrioncic! Da lepo raste do sutra pa da se ugnjezdi kod MAME!!! (da, da, na tebe sam mislila! Very Happy ) igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Sviđa mi se kako je Kometa ovo rekla! Prepisujem i potpisujem. Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Niny 23/11/2013, 15:45

annci bravo za embrioncic :) srecno sutra na et :)

maruska, kakvi su ti folikuli? treba posmatrati zajedno njih i endometrijum.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 23/11/2013, 15:52

Joj, maruska, ja nista nemam zapisano od tih svojih podataka. Sad idem po injekciju, pa cu zamoliti da sve prepisem. I dim endometrijuma i folikula. Imam ti samo podatke hormona, jer su mi to slali na mail.

Samo kazem da nista ne mora da znaci prvo merenje. Jesi li pila nesto kao pripremu proslog meseca? Neki kontraceptivi ili...ja sam mesecima na cykloproginovi. Jesi li davala hormone i koje?
Meni su to sve vreme kontrolisali paralelno sa merenjem
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od leptirko82 23/11/2013, 16:29

fight&faith ::
KoMetaK ::Super Annci!!! Bravo za embrioncic! Da lepo raste do sutra pa da se ugnjezdi kod MAME!!! (da, da, na tebe sam mislila! Very Happy ) igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Sviđa mi se kako je Kometa ovo rekla! Prepisujem i potpisujem. Very Happy
Pridruzujem se !!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od maruska 23/11/2013, 17:35

Imam jedan folikul na levom i tri na desnom od 6 do 8 mm, ali endometrijum mi je tanak. Ja sam za poslednjih godinu i tri meseca radila cetiri histeroskopije sa keretazom, jednu eksplorativnu keretazu i keretazu posle izostalog pobacaja, a poslednju pre nepuna dva meseca. Doktorka kaze da je najbolje da sacekamo. Videcu sutra ili prekosutra sta kaze profesor. Svakako nastavljam sa foliokulometrijom.
Inace nikada nisam imala problema sa debljinom endometrijuma, niti sa hormonima, obicno su mi problem pravili miomi, polipi i muzevljev spermogam.Crying or Very sad Kontracepciju ne mogu da primam iz istog razloga kao i stimulaciju, zbog karcinoma.

maruska

Broj poruka : 48
Datum upisa : 02.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od maruska 23/11/2013, 17:40

Anci, drzim fige suutra!

maruska

Broj poruka : 48
Datum upisa : 02.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 23/11/2013, 18:28

Hvala, Maruska. Sacekaj ipak profesora. Znas, svi tvoji problemi meni zvuce strasno, tolike keretaze! Mukice moja! Svakako, imas lep broj folikula.

Ja isla po bocu, ali dokotorka nije bila tu. Samo sestra. Ona nije mogla bez doktorke da mi da moj karton. Svasta! Pa ja sam sve to platila. Ali....kao i svaki mali mis, samo sam rekla, "pa dobro, videcu onda sa doktorkom".

Inace, et mi je zakazan za sutra ujutru u 11.

Drzim ti fige smajli angel . Ako slucajno ovo nije tvoj mesec, glavu gore, sledeci ce biti. Ja sam to doktorirala. Kao prvo, svakog meseca sam trudna queen , a onda kada dobijem, malkice poplacem, pa zakljucim da je to sigurno moj mesec...i tako docekah da dodjem bar do ovog koraka...najdalje do sada
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od maruska 23/11/2013, 19:15

Ma ja mislim da si ti svoj posao odradila, to je to. Samo ste cekali jednu lepu jajnu celijicu da se oplodi, sad ste na konju. Od sutra si stvarno trudna i nek tako ostane narednih 38 nedelja!
Ja sam u Jevremovoj ujutru u osam, tako da cemo se opet mimoici. U svakom slucaju mislicu na tebe.ljubav 

maruska

Broj poruka : 48
Datum upisa : 02.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Vuchica 23/11/2013, 19:41

''jevremovke'', drzim vam fige sutra!!!! Jako!
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od SoJa 23/11/2013, 22:35

Maruška, Annči,srećno cure vv vv vv vv vv 
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od fight&faith 23/11/2013, 22:46

Sretno devojke!vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vvvv vv vv vv vv vv vv

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 24/11/2013, 00:45

Srećno cure!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od d77 24/11/2013, 11:08

Puno srece vam zelim, drage moje igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od maki79 24/11/2013, 12:14

Nadamm se da se anci nece ljutiti ali poslala mi je sms i kaye da je uradjen et i da je mebrion 6 celijski.
Anci trudnice nasa cestitam na ovom divnom danu i verujem da cemo te od sad pa narednih 9 meseci citamo kao trudnicu i da se selis na trudnicke strane. Ljubim i tebe i tu tvoju mrvicu u tibici a Katarina navija ya jednu lepu drugaricu ili druga.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 24/11/2013, 12:37

ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
evo mene kod kucice!
Maki:12a: (moja nada, od koje sam odlucila da prepisem rezultate) vas je sve lepo obavestila, te da ne kvarim love 
Osim sto je u Jevremovoj bila nenormalna guzva. Ni jedan krevet nije bio slobodan, te ja odlezah u sali 15 min i "pali mala". Jedino me to malo plasi, jer znam da se lezi po sat dva, posle et. Mislim, dok mi je radila i posle toga dok mi je pricala i davala savete, nije dozvolila ni da se mrdnem, ni glavu da dignem niti da pricam. Da se ne bih naprezala. A vec 15 min kasnijem, mogu u wc, pa polako kuci...
nemam pojma, ali ne mogu da sada razbijam glavu oko toga.

Odlucih da uzivam u svojoj trudnoci smajli angel . Za pocetak do 08.12 kada radim betu.


Maruska, sta kaze profa? Zao mi je sto se opet mimoidjosmo
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od maki79 24/11/2013, 12:45

Srecno Anci trudnice pa da nas 8.12. obradujes sa velikoooom betom.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od d77 24/11/2013, 13:04

Ancci, navijam jako za lepe vesti 08.12. igracice srca 
srca srca 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od hocukusurnecuzvaku 24/11/2013, 13:44

Annci igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice  da beta  bude ogrooomna i da se mrvičak lepo namesti kod svoje mamice d d d d d b b b 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 24/11/2013, 13:56

Anci, nema tu pravila oko lezanja, te se ne opterecuj time, bitno da si ti sad trudna, i da ce nam beta to 8.12. i potvrditi! Navijam!igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od maruska 24/11/2013, 16:08

Anci, sad je bebica kod mame i sve je lakse. Nemoj da brines sto nisi dugo lezala, ne mora to nista da znaci.
Ja sam danas iz Jevrmove otisla pravo na sluzbu u Sabornu crkvu i sve moje molitve bile su usmerene ka tebi.cvet 
Kod mene je situacija malo bolja, mada ne i sjajna. Endometrijum 10dc 4mm, dva folikula stagniraju, dva narasla do 11mm. I profesor razmislja da mozda odustanemo ovojg meseca. Sledeca folikulometrija je zakazana za utorak.
Devojke, hvala sto mislite na mene.poljubci 

maruska

Broj poruka : 48
Datum upisa : 02.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 24 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu