KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

+73
maza1972
Vecka
pluton1
anasrce
Mrvica78
insomnia
mijaki
maki79
fmala
kockicaaa
maruska
zvoncica36
SoJa
annci
makica84
AriesGirl
d77
hocukusurnecuzvaku
Simona
vivijen
vero
zvezdilica
fight&faith
Mirjana
tuli
SladZana
kristina33
leptirko82
Crvic
stomacic
MAAKKI
neca73
Ambra
lilly13
labradorka
noja
menora72
lelas
ciklama
jaca*caca
Malina
OKacica
KoMetaK
lenjivica
megica-pegica67
Bekanicaa
Angie83
Orline
korpica
Niny
ragaco
Vuchica
LaFolie
zoxa
BiKsi :)
Erata
dragmilk
JocY
Ninche
Struzzo
SannI-AlL
lenabeograd
laKole
saska1
lilya
dragana76ns
bulevarka
ivka
bak
anak
tetreb
heart84
missile
77 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 8/5/2013, 11:06

ja sam isla u Jevremovu da se raspitam jer tamo imam blastu, kazu moze, da se u isto vreme vrate eskimi i taj embrion, ali nisam imala folikul i odustala sam
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od labradorka 8/5/2013, 11:51

Jesi imala neku terapiju u tom ciklusu?
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 8/5/2013, 11:59

nisam, izgleda da je trebalo... pojavila sam se 11dc, sto je kasno da bih se dopingovala makar klomifenom
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lilly13 8/5/2013, 13:34

rijetko svraćam ovamo i ostah šokirana affraid

Malina mila, bez texta sam No . Žao mi je da je to sve tako prošlo. Samo ću te zagrljaj
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Ambra 9/5/2013, 00:50

Taman sam regenerisala mozak i dusu od Ivanovica i mentalno se spremila za Jevremovu i jedan prirodnjak sa idejom da ujutru zovem Milicu J. da zakazem pregled kad procitah post od Maline. Kakav uzas.
Ustvari zadjem ovde da pokupim malo iskustava drugih zena pred prirodnjak koji sam lepo isplanirala ovog meseca i imam sta da procitam o Jevremovoj. I sad se mislim gde ja u Beogradu da idem kad ni jedna klinika nije vredna mojih para.
I odem da procitam iskustva o Genezisu, deluju ok. Sta cu, BG je ozloglasen, dobro ajd ici cu i u NS. Ono sto sad mene zanima je da li je neka od vas mozda prvo slala dokumentaciju Kopitovicki ili Crnogorac, da li one praktikuju da komuniciraju mejlom i da zatraze analize da im donesem na gotovs ili da idem prvo da se pregledam pa da sacekam sta ce da kazu?
Sta savetujete?
Koliko sam shvatila i jedna i druga su odlicni lekari pa koja mi zapadne, da ne biram mnogo.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od saska1 9/5/2013, 12:46

Krk ja sam bila kod Dr Crnogorac naručila se telefonom i čekala nekih desetak dana i sve je prošlo ok ali kad mi reče moram opet raditi histeroskopiju koju sam radila u jevremovoj ostala sam bez teksta,kome sada vjerovati imam nalaz na kome poše da je pregrada otklinjena a ona mi sad kaže postoji pregrada koja se treba odstraniti ,tako da nisam pametna.A čitala sam ovdje da ona većini žena savjetuje hister pre vto.Molim djevojke za savjet pošto prvi put neznam šta da radim.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 9/5/2013, 12:50

Uh Saška, ne znam šta bih ti pametno rekla. Kad si poslednji put radila tu histero, podseti me? Može li ta pregrada da se vrati posle histero opet, ili ne, lupetam, ne razumem se u ove stvari?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od missile 9/5/2013, 12:52

Saška, sad te spazih! Wink
Vidiš, i kod mene sumnja na pregradu, a kaže da mi treba dijagnostička histeroskopija. Shocked E sad, razni lekari, razna mišljenja, možda da uradiš dijagnostičku histero preko zdravstvene zaštite, besplatno. Pa da vidiš da li se pregrada vratila ili ne. A šta je rekla na to što si ti već imala pregradu i već je otklonila?
I meni je objašnjavala kako histero pred vto blagotvorno deluje na endometrijum. To je njen pristup. Ja sam sebi i pre nje uvrtela to isto u glavu, pa bih histero radila i da mi nije rekla. Ima par primera i ovde i van kutka koje znam da su radile histero pred 4 ili 5 pokušaj, i onda zatrudnele.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Ambra 9/5/2013, 12:59

Histeroskopiju sam odradila u oktobru prosle godine pred vto, vala jos jednu necu. Nista nisu nasli, sija mi bre sunce tamo. :) U NF me operisali da mi uklone hidrosalpingse i stavili mi "masnice" na jajovode da ne smeta nista VTO a hidrosalpinzi mi ostali. Pre operacije me nista nije bolelo sad malo malo pa osecam ove hidro kako vuku i bole. I tako ni ja nisam vise pametna ali nece me vise ni operisati. Do daljnjeg. :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od saska1 9/5/2013, 12:59

Radila sam histero pre 7 god.a ja mislim da se to ne može vratiti kad se jednom otkloni i koliko puta su me gledali razni doktori vrhunski sručnjaci i da niko nije vidio da imam e to ne mogu da vjerujem,pa ništa kaže evo ti slika pa pokaži kojom god dr hoćeš vidjeće da ima .Stvarno sam u dilemi a mislila odraditi jedan prirodnjak al kaže da ne žurim prvo moram dovest organizam u red piti aspirin i pronizon bar tri mjeseca pred postupak pa tek onda da ne žurim danas odradila lupus dimer i kks pa kod njenog hematologa iduće sedmice.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od neca73 9/5/2013, 13:05

Krk ::Histeroskopiju sam odradila u oktobru prosle godine pred vto, vala jos jednu necu. Nista nisu nasli, sija mi bre sunce tamo. :) U NF me operisali da mi uklone hidrosalpingse i stavili mi "masnice" na jajovode da ne smeta nista VTO a hidrosalpinzi mi ostali. Pre operacije me nista nije bolelo sad malo malo pa osecam ove hidro kako vuku i bole. I tako ni ja nisam vise pametna ali nece me vise ni operisati. Do daljnjeg. :)

Pa je li mozes da uradis nesto po pitanju hidrosalpingsa? Ne razumem kako su ti to ostavili? Mozda ti nece traziti Crnogorac histero jer si je radila u oktobru 2012.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od missile 9/5/2013, 13:06

KRK, draga moja, ja u NF više teško da ću ući.

SAŠKA, meni Arsićka u NF nije videla 2 mioma koja su bila preko 20mm! Shocked Ni mnogi drugi gin nisu videli, a videli su jedna privatna dr, u Jovanovoj i Crnogorac. Znači, renome lekara ne mora da ima neke veze sa njegovom sposobnošću i praktičnim znanjem, bar ne na našim prostorima. Zato se ja i nerviram, ne znam više kome da verujem. Mislim da treba da uradiš, al probaj da uradiš na knjižicu, da ne platiš. Ali pitaj prvo Crnogorac da li je moguće da opet izraste pregrada!!!

P.S. Zovi ih telefonom, i pitaj kada da nazoveš da čuješ dr Crnogorac, pošto daleko stanuješ.


Poslednji izmenio missile dana 9/5/2013, 13:08, izmenjeno ukupno 1 puta
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od missile 9/5/2013, 13:07

Neco, nije KRK radila u NS, nego u NF Wink
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od saska1 9/5/2013, 13:29

Miss hvala ti još ću se konsultovati sa nekim dr ovdje pa ću razmisliti svejedno mi je rekla da ne žurim pozz
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 9/5/2013, 13:56

Sale, znaš moje mišljenje, samo polako, tiha voda breg roni. E sad, potraži još jedno mišljenje, i na osnovu tvog ogromnog iskustva u borbi za potomstvo, izbori se da ti histero rade na uput, ako već bude moralo. 7 godina je dug period. A tu su i ožiljci od prošlih trudnoća, treba matericu odmoriti i nekako regenerisati. Ja bih potražila još jedno mišljenje, čisto da budem mirnija, al nekoga ko baš zna da gleda na uz, i ako se taj drugi dr složi, ja bih ponovo uradila histero. Kud sve, tu i to.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od saska1 9/5/2013, 14:34

Biksi hvala ti tako nekako sam i mislila osmeh srce
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Ambra 9/5/2013, 14:40

Mogu Neco, da se operisem ponovo i da ih uklonim. Medjutim tu ginekolozi imaju podeljeno misljenje. Jedni kazu da jajovode zbog mikrocirkulacije jajnika ne treba uklanjati a drugi kazu da to nema veze. E pa mene operisala ona koja misli da je mikrocirkulacija potrebna i da jajnici bolje rade i ako imaju "hidrozasalpingovane" jajovode :)
Dobro, za sad nije to strasno i ne smeta mi a i kad mi zasmeta popijem rapten k :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od neca73 9/5/2013, 14:46

Krk, srecno u svakom slucaju!!! Meni nekako deluje da je ta Dr Crnogorac bas za preporuku, na osnovu utisaka ovde sa foruma.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od noja 11/5/2013, 00:43

Krk oni su opasni jer mogu u matericnu duplju da se razlijy i odvuku plod, moja cimerka je imaala takav slucaj sa blizancima, vec sam pisala negde, nije za zez ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od noja 11/5/2013, 00:45

Da neispadne da mracim,
al kad sam vec cula to mi para usi tako bi ii ja postupila .
Ako moze nista slucaju netreba propustati..
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Ambra 11/5/2013, 08:41

Noja mislim da ti je promaklo da su moji jajovodi klipsovani, nece i ne moze nista da se desi :-)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od noja 11/5/2013, 09:22

Dobro je, to znaci i sa jedne i sa druge strane... Ja kad sam procitala hidrop
enni odma nije dobro, ovako mozes onda opusteno KRENUTI , doduse i ja sam cula da sve mnogo bolje radi kad je na svom mestu,
Evo roda mi zaprasujemooooooooo roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Malina 13/5/2013, 08:43

Samo da vam se javim i zahvalim svima na podrsci ljubav
Posto se sve to izdesavalo pred praznike, mene nesto uhvatila neka tuga i neraspolozenje od praznika, jednostavno nisam mogla da se svima smeskam i pravim radosna, pa sam otisla u vikendicu moje kume i provela tamo sve vreme u prirodi, miru i tisini. Sa mm.
Sada opet sve po starom, jos nisam smogla snage da se raspitam kod nekih drugih klinika, ionako valjda moram da pravim pauzu bar 6 mes. jer mislim da su me ipak nakrkali sa previse hormona da bih razmisljala o necemu ranije.
Sve vas ljubim i zelim puno uspeha!
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lelas 13/5/2013, 08:54

Malina zagrljaj Vreme ce izleciti sve rane,dobro da ste se distancirali kratko vreme od svih ,sad samo mudro napred,mora biti dobro!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Malina 13/5/2013, 09:01

ljubav
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu