KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+66
SannI-AlL
Mrvica
Gral
vikica800
medolino
stefi :*
dragmilk
Endzi
fmala
JecaPereca
hany
OKacica
Zoka83
ivka
LaFolie
HappyGirl
*AIDA*
Klarica
lenabeograd
ananana
bebica mala
dragana76ns
lelas
leptirko82
flyki
lilya
maus
cicsa80
ninica2
MAAKKI
SladZana
bak
menora72
veki1
dra00
fight&faith
mijaki
Orline
dacans
Tanja83
penelope
BiKsi :)
djole42
dr mali pariz
neca73
agata
Mali Princ
Tinche
anak
Niny
missile
Mirjana
heart84
Vuchica
Akijeva
plavaptica
Struzzo
KoMetaK
Gramatika
Ninche
maki79
noja
zoxa
bulevarka
Ema78
lilly13
70 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 11/8/2013, 12:40

valjda se racuna ovanko: od poslednjeg ciklusa + 7 dana, to ti je start trudnoce.

Ja se mnogo bolje osecam, stomak me vise ne boli, sem levog jajnika koji je slepljen uz matericu od silnih upala, pa izboden na aspiraciji, ko zna gde je sada ako materica raste. Uopste se ne osecam kao da sam trudna Very Happy Jedino kada primim depo progesteron i popijem utrogestan, ukomiram se, kao da sam popila tabletu za smirenje.
Bas sam uzas, radim od kuce, neki pipav posao, i cak mi ni to ne skrece paznju od silnih budalastina, kad e sve boli, kukam, sad kad mi nije nista, frka mi zasto mi nije nista lol! 
Jos nedelju dana do expertskog UZ as
Bebac je 4 dana napredniji (mislim da nije napredniji nego je meni stimulacija trajala 7 dana a ET bio odmah drugog dana), pa mi je sutra prvi dan 11te nedelje
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 11/8/2013, 12:57

Vazno je Lafe da si ti dobro i bolje da te ne boli! KAd te boli, svasta ti prodje kroz glavu. Pretpostavljam da je boluckanje u predelu materice najnormalnije, ali ne mora da boli. Koliko se secam dr ti je rekao da se jajnik vratio na normalnu velicinu, i ne razmisljaj sad sta radi. MIslim da je i boluckanje jajnika noramlno, mene povremeno probode desni.

11 nedelja! Bas brzo prolazi vreme, jos nedelju dana i valjda ces se opustiti! Very Happy 
Ja sam racunala tako + 7 dana i -3 meseca, ali mi je drugacija racunica od one kad unesem datum apsiracije, ali kad unesem dan poslednjeg ciklusa izlazi mi da mi je ovulacija i bila na dan aspiracije. Kako god, razlika je u 2-3 dana, nije strasno, racunace rr, ja necu da se opterecujem. Za divno cudo, nisam nestrpljiva pred prvi UZ Shocked Embarassed Embarassed 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 11/8/2013, 13:21

Mnogo volim vodolije! Milan je trebalo da se rodi 28. januara i da bude vodolija, ali je pozurio 12 dana pre termina i, naravno, rodio se kao jarac, sto nas uopste ne cudi, kako sam ja ovan, i mislila sam da ce biti nesto rogato. E sad smo u znaku ribe, koju jako volim, takodje, a ako pozuri, bice isto super!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 11/8/2013, 17:38

Jaoj fmala zeno i ti si ovan kao ja muz mi je riba ja sam podznak ribe Very Happy 
A ocekujemo skorpiju ima dupe da nam pomera kazu da su skorpije namazane svim bojama Very Happy 

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 11/8/2013, 19:17

uuuuuuu, moja sestra je skorpija Very Happy krv ce ti popije Very Happy nisu tolko namazane, al su ljubomorne i zlopamptila nevidjena, ne daj boze da nesto obecas, a ne ispunis, ima da te proganja trideset godina ako treba Very Happy stedljive su, i nekako brinu za sebe i svoje, sto je dobro. nisu cicije, al vole da drze do toga kad nesto poklone il ucine i to ima da se postuje. naravno, e daj boze da ne zahvalis, ili uzvratis kad skorpiji nesto treba Very Happy
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 11/8/2013, 21:53

Sto se obecanja tice takva sam i ja mrzim kad mi neko nesto obeca , a ne ispuni, dobro sve zavisi i mnogo od podznaka

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 12/8/2013, 01:05

21 mart ? to je ovan vec ili je jos riba ??Very Happy Very Happy Very Happy
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 12/8/2013, 09:50

21.3 je jos ovan, sto? Very Happy 

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 12/8/2013, 10:16

Gral, meni su i muz i mama i sestra vodolije, a i bebice ce biti februarci, samo da vidimo kada...:-)
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 12/8/2013, 11:20

lenabeograd ::21.3 je jos ovan, sto? Very Happy 
mislis, riba? lol! 
mislim, ja sam rodjena 31.03. a rekli su mi da sam ovan  b 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 12/8/2013, 11:31

da li sme fizioterapeut da mi sredi/izmasira ledja, imam glavobolje od lezanja, juce kad sam htela da sednem, zabolela me je kicma u donjem delu, kao da cu da se ukocim.
mislila sam da legnem na bok i da mi malo cvorove razbije
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bibi.libi 12/8/2013, 12:55

lafolie, ja koliko znam, smes da ides na masazu, mooja zaova ima inace problem sa kicmom i isla je u trudnoci na masaze, samo im napomeni da si trudnica, mada mozes uvek pitai svoju docu da li smes... isto tako u salonu gde ja idem na masaze (dok nisam bila trudna) imaju posebnu masazu za trudnice... i da, moja zaova je sedela na stolici (naopako, rasirenih nogu) dok su je masirali...
ja sam 27+4 i vec je to poveci bebac, i kad lezim na ledjima takodje me bole, isto tako kao da cu da se ukocim, ali mislim da je to normalno jer beba vrsi pritisak na kicmu, tako da to izbegavaj, ja uglavnom lezim na levom boku....
nadam se da sam bila od pomoci zagrljaj 
bibi.libi
bibi.libi

Broj poruka : 155
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 12/8/2013, 12:59

ja sam po ceo dan za kompom godinama, a sklona sam krivljenju kicme, dok vezbam sve je ok, kako prestanem, svi misici ledja oslabe i krecu problemi. A imam vrat k`o zirafa, svakog dana ga izvrnem Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 12/8/2013, 13:00

Lafe, mislim da nije problem da se masira vratni i gornji deo ledja ali lumbalni ja ne bih, ja sam se masirala....bas kako Bibi kaze, uzjahala stolicu i samo ramena, vrat i glavu....mozda bolje da pitas dr nego da na svoju ruku ides.
I ja sam imala uzasne glavobolje, sve dok mi se nos nije "napunio" evo i sad imam osecaj kao da je pun...ali to je normalno od hormona. Ja sam kupila biljnu rosu u apoteci i mazala slepoocnice, sinuse...malo vrat i znalo je da mi bude bolje....ali nisam nijedan lek popila iako sme paracetamol.
IZdrzi jos malo,najlepsi period je tek pred tobom Very Happy 
Pozdrav za trudnice ljubav 
Noja, kad ono ides na kontrolu?
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bibi.libi 12/8/2013, 13:09

jao, ja sam cesto imala problem sa vratnim delom dok sam radila, naravno zbog sedenja za kompom preko 10 sati.... i bez aktivnosti... malo malo ja na samaze jer mi se sve upali izmedju vrata i ramena, i lopatica i kicme... sreca pa sad nemam tih problema...

ja razmisljam o masazi stopala.....mmmmmm....
bibi.libi
bibi.libi

Broj poruka : 155
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 12/8/2013, 13:11

sada mi je fizijatar poslala sms, kaze nikako masaza za mene, nisam ni izasla iz prvog tromesecja i plus imam krvarenje
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bibi.libi 12/8/2013, 13:13

o, pa onda je pravu... izdrzi, nemoj lezati na ledjima, lezi na levi bok, kazu da je najbolje na levom boku, izbegavaj na ledjima i mislim da neces imati problema ... samo napred zagrljaj 
bibi.libi
bibi.libi

Broj poruka : 155
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 12/8/2013, 13:15

moram da nabavim onu ortopedsku kragnu Very Happy da me mogu vrat da izvrnem
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bibi.libi 12/8/2013, 13:18

jao da vidis mene kad lezim: na levom boku, ispod stomaka urolan peskir, iza ledja jastuk da se ne prevrnem na ledja, a onda me zna uhvatiti i bol u desnom guzu pa izmedju kolena stavim jastuk na par min (jer ne mogu sve vreme da izdrzim) ili desnu nogu prebacim preko leve... ma sama sam sebi smesna....
bibi.libi
bibi.libi

Broj poruka : 155
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 12/8/2013, 13:26

cista egzotika love 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 12/8/2013, 13:39

Lafe, posto sam i ja lezala na pocetku trudnoce....odmah sam kupila beluga jastuk, a inace bas imam problem sa llumbalnim...veruj mi pu pu da ne ureknem, nije me secnulo a ne zabolelo u ledjima. Verujem da mi je jastuk pomogao...i dalje ga koristim
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 12/8/2013, 13:49

Jao, meni je drugarica kupila neki trudnicki jastuk u inostranstvu, ali je on tako tanak i mekan da mi nista ne znaci. Je l taj beluga veci i tvrdji? Gde se ima kupiti i ako mora da se narucuje, koliko se ceka? Muz ide po dete u Srbiju za desetak dana, kontam moze li da stigne jastuk do tada..?
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 12/8/2013, 13:51

imas na beluga sajtu (ne znam da li smem da stavim link)

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 5mic



jako je udoban
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 12/8/2013, 13:57

i u Aksi ima, a oni vrse dostavu, vidi gde je povoljnije
http://shop.aksa.rs/beluga-jastuk-za-dojenje-bebe.html
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 12/8/2013, 14:54

Fmala da riba sorry v  b  b 
Beluga jastuk za dojenje je zakon ja ga Imam od 8 nedelje Very Happy 
Nazvali su me od doktor diabetis test mali mi malo povisen moram u petak u 7 h na veliki No Shocked affraid bas me brine , a ja koja pazi sta jede i koliko Rolling Eyes Crying or Very sad 

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu