KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+66
SannI-AlL
Mrvica
Gral
vikica800
medolino
stefi :*
dragmilk
Endzi
fmala
JecaPereca
hany
OKacica
Zoka83
ivka
LaFolie
HappyGirl
*AIDA*
Klarica
lenabeograd
ananana
bebica mala
dragana76ns
lelas
leptirko82
flyki
lilya
maus
cicsa80
ninica2
MAAKKI
SladZana
bak
menora72
veki1
dra00
fight&faith
mijaki
Orline
dacans
Tanja83
penelope
BiKsi :)
djole42
dr mali pariz
neca73
agata
Mali Princ
Tinche
anak
Niny
missile
Mirjana
heart84
Vuchica
Akijeva
plavaptica
Struzzo
KoMetaK
Gramatika
Ninche
maki79
noja
zoxa
bulevarka
Ema78
lilly13
70 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gral 9/8/2013, 21:53

E moja Biksi, prava sam ti zaboravna trudnjaca Rolling Eyes 
Jos prije neki dan sam htjela upisati ali...Shocked 
Termin mi je ako Bog da 03.03.srca 
La folie sve to ide u trudnicki staz i vjeruj proci ce jako brzo. zagrljaj 
Bila sam na uz kad mi je bilo 10+2 i bebice su mi masala porasle jedna  ima 40,2 i dubi na glavi a druga je 36,6 sjedi i dize rukicu kao da mase. osmeh srce osmeh srce Ljubi ih majka pu pu ne ureklo se ljubav
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivka 9/8/2013, 21:56

Lafe, evo da prizovem i tebi odmor od mucnine, videces to nestaje gotovo sutra, do kraja 11 si nov covek odnosno prestanu talasi mucnine, meni su pravo prijale samo kisele jabuke i hladna voda, a sve drugo kako kad ......kiselo mleko, sir, i npr meni je crni hleb bio horor kao i svo zrnevlje osim badema do uza a onda.....sreca sreca radost osmeh srce 

Ja idem na depilaciju i podnosim je bolje nego ikad.....mada sada su uzovi bez svlacenja i reflektora medju nogama sreca 
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivka 9/8/2013, 21:57

Gral, bas je dobar, srecan datum za radovanje pravi!!!!!!!
srca 
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 9/8/2013, 22:44

Gral superiska za bebane sunny sunny 
Stavi tiker da te pratimo

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cici 9/8/2013, 22:59

LaFolie, ja sam isla na hlado celu trudnocu. Cak me je ona sredila za porodjaj. Nisam imala nikakve probleme. Radila sam hladnu depilaciju a prepone toplom. U svakom slucaju izvaberi neki hladniji dan za depilaciju:12a: 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gral 10/8/2013, 08:45

Leno pa ne znam da ga postavim Embarassed 
Ivka pravi je sretni datum Very Happy  samo da hoce vise doci da se mazim sa svojim dusama malim osmeh srce osmeh srce 
Mene je bas strah depilacije iz nekog meni znanog razloga Shocked
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 10/8/2013, 09:52

Gral čestitamosrca beba bebasrca

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 10/8/2013, 09:55

sreca 
gral lep datum ribice Very Happy 
a mogu biti i vodolijice malene
sunny sunny 

ni mi se nedepiliramo Very Happy 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 10/8/2013, 10:00

Gral ::Leno pa ne znam da ga postavim Embarassed 
Ti si KO ja sa slikama ima tema o tome tiker sam ukapirala, Ali slike nikako No No No 

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tinche 10/8/2013, 10:27

 Gral - https://kutak.forumotion.com/t195-kako-postaviti-ticker 
nije tesko...veruj mi.

Leno, imas tamo i za slike...procitaj!

Blesave trudnicice nase! Wink zagrljaj 
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 10/8/2013, 11:20

Znam da ima tinche kao sto rekoh ne Kapiram moram na miru da procitam

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 10/8/2013, 14:41

Pozdrav za trudnice, okruglice, lepotice!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gral 10/8/2013, 18:36

Tinche evo namjestila sam valjda ce biti ok Rolling Eyes 
hvala ti na pomoci Laughing 
Noja i ja sam vodolija i ako me vec pitas nece mi se svidjeti da budu i oni jer vodolije misle samo o drugima a nikako sebi Wink 
ali i ako budu ja cu biti opet sretna lol! 
leno citaj i postavljaj te slike da nismo najgore na forumu Embarassed  hahahhahhhaha

 fight i leptirko82 ljube vas vase trudnice i drze fige da uskoro i vi zatrudnite i da razmjenjujemo iskustva i da vam dajemo savjete jer cemo mi biti u prednosti na vase trudnoce od par mjeseci d
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 10/8/2013, 18:45

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 2gx1hyb

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 10/8/2013, 18:45

yes yes yes

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gral 10/8/2013, 18:53

Bravoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Lenooooooooooooooooooooooooo:0098: 
zeno super izgledas poljubci
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 10/8/2013, 19:22

Gral ::Bravoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Lenooooooooooooooooooooooooo:0098: 
zeno super izgledas poljubci
ovo samo tebi za ljubav da nas ne blamiram lol! lol! lol! lol! lol! 
ima jos dve u mom dnevniku
Gral lep ti tikrecic dobrodosla u 11 skoro 12 Very Happy  osmeh srce osmeh srce srca sreca love

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 10/8/2013, 20:13

Gral, suepr ti je izvestajcic a i tikercic! Jel ti to slutis 2 decaak kad je plav? Wink 

Bravo Leno, sad znas kako da postavis slike! Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 10/8/2013, 23:26

Gral :: 
Noja i ja sam vodolija i ako me vec pitas nece mi se svidjeti da budu i oni jer vodolije misle samo o drugima a nikako sebi Wink 
ali i ako budu ja cu biti opet sretna lol! 

 fight i leptirko82 ljube vas vase trudnice i drze fige da uskoro i vi zatrudnite i da razmjenjujemo iskustva i da vam dajemo savjete jer cemo mi biti u prednosti na vase trudnoce od par mjeseci d
Draga Gral zahvaljuje ti se na lepim željama takođe jedna februarska vodolija. Very Happy
Lena curice super izgledaš! Linija ti je odlična, a stomačić naočare

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 11/8/2013, 01:37

Gral moja cerka i moj mm su vodolije februarske Very Happy ja ih volim,
Leno bravo za slikke d zgodna si ti i visoka trudnica osmeh srce 
Leptirkoooooo sunny 

Ja i mojs nesanica malo vas da iscitsm i malo fb Very Happy tlc fox ...
a bas citav dan skitali nisma spavala preko dana
trazili stolicu neku zgodny za dojenje ikupili onu od ratana baastensku sa mekanim jastukom
Samo da bude mleka Very Happy 

Ljubim Vas osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gral 11/8/2013, 10:13

Leno vidjela sam i divno izgledas. E sad smo i mi prave forumasice Wink  
Kometak nisam ni obracala paznju na boju ali eto vidjet cemo  19 na uz radi li dobro majkina intuicija Very Happy
                   Samo da objasnim da me neko nebi shvatio pogresno. Embarassed 
Vodolije su mnogo divne, osjecajne i njezne i uvijek su tu za sve ljude oko njih pa onda pocesto sebe zaborave. Laughing  Posto sam mnogo puta nadrljala zato sto sam taj ludi lik, voljela bih da naucim djecu da prvo sebe gledaju pa onda druge. Wink Naravno da neugroze nikoga ali sebe da stave na prvo mjesto. king Sa vodolijama to teze ide (barem ja ne znam ni jednu koja sebe stavlja na prvo mjesto) 
Noja pa ti si mnogo sretna zena sa dvije vodolije u kuci sunny
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 11/8/2013, 11:37

Drage trudnice, evo vam sajta sa kalkulatorima koji sam ja nasla na netu, a gde ima kalkulatora za sve i svasta, samo skrolujete malo nize i ima 10-tak kalkulatora za trudnocu (po nedeljama, danima, gramima...)
http://www.babymed.com/medical-obstetric-calculators

Bas me interesuje da li je dobar ili nije! Very Happy 
Ja sam po njemu 5+2, ne mogu da verujem! lol! lol! I po nekom od kalendara bi srce trebalo da se vidi 22. avgusta, bas kad sam i zakazala UZ. osmeh srce 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 11/8/2013, 11:38

Ja bih volela da slavimo bebac I ja rodjendan zajedno; ja sam riba; ali sam u podznaku vodolija :-) sa venerom u vodoliji; moze I mala vodolijica
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 11/8/2013, 11:40

A kad ti je termin Lafe? Ja se ne snalazim jos uvek sa ovim nedeljama, nista mi nije jasno! Embarassed Danas se spremam da se edukujem i iscitam svasta nesto, da skontam kako se sta racuna. Jesam li ja sad 5. nedelja ili 6. nedelja? Embarassed 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 11/8/2013, 11:49

Sad videh Lafe da t ije termin 7.3. moze bebac da saceka i 2 dana yes osmeh srce osmeh srce 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu