KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+66
SannI-AlL
Mrvica
Gral
vikica800
medolino
stefi :*
dragmilk
Endzi
fmala
JecaPereca
hany
OKacica
Zoka83
ivka
LaFolie
HappyGirl
*AIDA*
Klarica
lenabeograd
ananana
bebica mala
dragana76ns
lelas
leptirko82
flyki
lilya
maus
cicsa80
ninica2
MAAKKI
SladZana
bak
menora72
veki1
dra00
fight&faith
mijaki
Orline
dacans
Tanja83
penelope
BiKsi :)
djole42
dr mali pariz
neca73
agata
Mali Princ
Tinche
anak
Niny
missile
Mirjana
heart84
Vuchica
Akijeva
plavaptica
Struzzo
KoMetaK
Gramatika
Ninche
maki79
noja
zoxa
bulevarka
Ema78
lilly13
70 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cici 7/8/2013, 13:16

LaFolie, probaj bademe, tost, intefralne grisine, sladoled od vanile meni je ovo pomagalo. Uz naravo manje obroke ali cesce i duze zvakanje hrane. osmeh srce 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 7/8/2013, 13:59

Pij puno posebno Ako povracas, mirisi limun to pomaze protiv mucnine stavljaj limunove sajbe u vodu caj od djumbira , bademe grickaj , Vitamin B Jel ti Preise Doktor , str es i Humor mogu pogorsati mucninu, suvi hleb

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 7/8/2013, 14:01

sve sam bademe u cokoladi pojela juce lol! alava
ne povracam, samo mi je muka
hvala cvet 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebica mala 7/8/2013, 17:33

Ninche ::Helo! posto ne znam kako da uploadujem sliku, promijenih avatar, da nas vidite :)

 Preslatka je,zelim joj svu srecu ovoga svijeta.osmeh srce osmeh srce osmeh srce a vama NINCHE sretno roditeljstvo love 

Trudnice,okruglice pozdrav i pusa:12a: osmeh srce osmeh srce
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 7/8/2013, 17:59

Bebice Kako se ti osecas?


lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 7/8/2013, 19:53

Ninche, da je ziva i zdrava 100 godina i da uzivate u svakom njenom danu osmeh srce  mala lutkica!
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 7/8/2013, 21:03

Hvala vam svima na lijepim zeljama i komplimentima!

LaFOlie - nemoj caj od djumbira - on nekad moze izazvati krvarenje, mada je dobart za cirkulaciju u materici - ja sam pila cijelu trudnocu sok od jednog limuna u pola litre vode svako jutro... na taste... nekom godi, nekom ne... bademe isto, cim ochi otvorim, sirove bez icega... i plazma keks Very Happy To su bili moji lijekovi protiv mucnine Wink
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 7/8/2013, 23:36

I ja sam citala da nevalja u trudnoci : djumbir, persun, brusnice...
Sve biljne travke no no cak nikakvi cajevi
u stvari nista netreba da se pije osim vode i voca cedjenog limun je najbolji i najzdraviji
E sad verovatno zbog plodove vode
ja ih nevolim ni ovako niti bilo kakve kremurinne
genetika je u pitanju a ne pomoc kreme.a pogotovo neackati malu majusni bebu sa hemikslijama

Ninche pisi kako se vas dve snalazite jel sisa Atina, jel imate pomoc neku ? Ljubi lavicu
Mi u ponedeljak idemo na uz pa cemo znati kad sta ako nebude ranije
Msm ovaj talas afrike moze i da promeni pravac. Meni nesmetaju inace al u ovom stanju o te kako
Izvadili smo sve pripreme za cr ekg kks suk itd
Dobar hemoglobin 126 . Ima 1 protein u urinu ostalo ok
malo snizeni urea i kreatin glukoza 5,1
Ne znam kako ce se tata snalaziti ...
Milijana je pisala osecanja nekad negde kad je cekala drugu bebu pa me podsetilo na nju moje emocije trenutne family 
ljubav ljubav
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 8/8/2013, 09:31

Djumbir caj ne vise od 2 solje na dan pise meni u listi date od Dr Very Happy  sorry preskocila sam zagradu
Noja radi se o penatenu extra za ojed guze i genetalija mislim da je strasno
Ja u 12 Idem na diabetis test ctg i valjda uz Shocked  pregled u svakom slucaju pisem kasnije u dnevniku , mm uzima 2 meseca roditeljskog tako da cemo biti svi troje kuci sunny Very Happy Laughing osmeh srce 

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 9/8/2013, 10:30

Do kada se nose pelene siroki povoj? Kada mozemo da ih se resimo? Ovo je bas grozno po ovoj vrucini toliki sloj pelena,...dete kao vojnik!
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 9/8/2013, 10:42

Nez am ja sam ovde pitala rekli su mi da ne valja po vrucini , a posebno ne decacima ja to isto necu Mateo raditi i Ako je zima to se samo u srbiji Jos radi

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacans 9/8/2013, 11:17

Ananana generalno i dalje kod nas u Srbiji vlada op[ta konfuyija po pitanju sirokog povoja..ja sam sa oba deteta otisla na pregled kod dr Tomasevica, uradio uy kukova i reko 'skidajte oma sada i bacajte'...Moj ti je predlog kod njega, zato sto je najiskusniji i bez problema se resava sirokog povoja dok neki napisu da je uy kukova dobar ali do 6 meseci za svaki slucaj..pa to je da se roknes i ti i dete..tako da slobodno mozes na pregled i da se resite muke..ljubi malog andjelcica
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 9/8/2013, 12:11

Hej pa super Very Happy  znaci vec mozemo na pregled, nije rano? Jedva cekam i da bacim te oklope, da se dete raskomoti. Kako je srecan kada mu skinem, sve nogice uvis dize i smeje se Very Happy 

Ljubim vas i hvala na info!
I ja cu kod dr.Tomasevica! Jel ima neko njegov br.za zakzaivanje? Gde on radi privatno? Posto sam cuila da je otisao u penziju.
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 9/8/2013, 12:20

mis mali slatki!!! srca 

moram da pitam... muka mi je cesto, pogotovo kada jedem, ali nemam klasicnu mucninu kao kada se vozim autobusom. Razmisljam da nije nervoza zeludca...
Ujutru u 8 uz fraxi popijem eutirox i utrogestan i instant mi se zgadi, vratim se u krevet da spavam jos sat vremena i bas mi bude grozno, kao da sam pojela nesto pokvareno. Popijem nes, bude ok, onda doruckujem musli i na pola dorucka mi stane zeludac, kao da sam kamen pojela. Pojela juce popodne krisku lubenice, odmah kiselina, jedno 2 sata trajala. Sve vreme imam osecaj da bi mi svanulo da se ispovracam, ali nemam nagon da povracam vec me boli zeludac i kiselina me muci.... Danima je isto, bilo koji obrok da je u pitanju
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 9/8/2013, 12:24

O Lafe, srecan ulazak u 11. nedelju! Jos samo malo pa prvi malo konkretniji uz! :) Ne znam šta bih ti rekla za mučninu, ja je nisam imala, mene je samo gorušica mučila i sada ponekad. Ja sam grickala bademe kad krene gorušica. Možda i želudac od lekova se buni. Postoji li mogućnost da utro stavljaš vaginalno, ako je stalo krvarenje?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 9/8/2013, 12:28

Vrlo moguce, jer ja imam ovakve probleme kada pijem na primer, panklav i neka tako teza sra*a.
Nemam krvarenje vec 10ak dana, probacu vaginalno, da vidim kako ide
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 9/8/2013, 12:32

Prosto malo rastereti želudac. Kafu isključivo posle doručka, a za doručak probaj nešto malo jače od muslija, zbog tableta, pa musli jedi za večeru, ili užinu!Laughing 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 9/8/2013, 12:36

e da, da li sme da se ide na depilaciju (hladnu), vec 2 meseca se kasapim, a brine me da ce noga da mi krene za trakom nakon 2 meseca brijanja.....
da ne dobijem jos neke kontrakcije od muke lol! 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 9/8/2013, 12:44

Ne znam šta bih ti rekla, ja imam depilator, pa noge depiliram sama, a prepone sam doskora isto depilatorom, pa popravim brijačem, sad već slabije vidim tu regiju od stomaka, pa me baš briga. Za danas neću ništa, iritira me brijač, a doktora neće gledati da li sam ja čupava ili ne, već će gledati bebu, tako da baš me briga, ovako mi lakše. Ako ti depilacija ranije nije pravila probleme, u smislu iritacija, pucanja kapilarčića i tako to, onda mislim da možeš opušteno da odeš.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 9/8/2013, 12:54

LaFolie slazem se sa biksi nikad kafu na gladan zeludac i probaj pre nego sto uzimas tablete koru hleba bar da pojedesz ja licno ne mogu ni jedne tablete sem femibiona da popijem bez da ista pojedem inace mi zavija zeludac uzas affraid 
Depilaciju mozes ja polako ne vidim od stomaka ,pa Idem kod kozmeticara

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 9/8/2013, 13:44

I meni su poceli naleti mucnine,mada ne povracam,kad me uhvati muka pojedem neki kreker,ili plazmu keks i prodje....:)iduce nedelje idemo na drugi ultrazvuk,vec me sitna nervoza drma...Lafoli ne daj se,idemo dalje korak po korak ljubav
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 9/8/2013, 13:50

da da, plazma mi pomogne.

inace, isao je muz kod dr Sumarac, ja sam tog dana imala neko mrljanje. Ona kaze da je sve super, TSH 1.3, glukoza jutarnja 4.2, da nastavim sa istom dozom eutiroxa i da na kraju 12te nedelje obustavim glukofaz. OGTT tek kasnije da radim.

KONACNO NAM JE PUSTEN LIFT U ZGRADI sreca  Investitor nas je zavlacio mesecima.

Stenli, jedva cekam tvoj izvestaj igra 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 9/8/2013, 13:58

E pa Lafe nek je sa srećom taj lift, sad će sve biti lakše! Super za Šumarku, isto kao meni, rekoh ti. Ogtt izmedju 24. i 28. nedelje se radi, ak se ne varam. Super je sve to!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 9/8/2013, 14:09

Nešto gledam spisak trudnica, da li nam se gaga.ristić porodila, a i darlingbuds?

Gral, treba mi tvoj očekivani datum porodjaja, da te utefterim, a fali mi i od Vivijen, i od angie83?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 9/8/2013, 19:49

Ananana, mi smo siroki povoj nosili kratko, par meseci samo, dr nam na pregledu kukova rekao da je sve u redu i da skinemo. U mnogim zemljama se uopste ne koristi, ne znam, nisam pametna.. To sa vrucinom je bas bezze, nama bilo lako, Milan rodjen u januaru..

Lafe, mislim da je to za mucninu individualno, ja samo znam da mi nije bilo mika samo dok jedem, cim prestanem, pocne opet, pa sam non stop nesto grizla. Grisine su ok, svi kazu, a i probala sam, jedino sto ih bas i ne volim, pa nisam nesto forsirala.. Keks uvek biraj slani pre nego slatki. A za depilaciju nem pojma, ja se brijem uvek, ne trpim dlake ni dva dana, pa nikad ne izdrzim da porastu.

Ljubac!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu