KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+66
SannI-AlL
Mrvica
Gral
vikica800
medolino
stefi :*
dragmilk
Endzi
fmala
JecaPereca
hany
OKacica
Zoka83
ivka
LaFolie
HappyGirl
*AIDA*
Klarica
lenabeograd
ananana
bebica mala
dragana76ns
lelas
leptirko82
flyki
lilya
maus
cicsa80
ninica2
MAAKKI
SladZana
bak
menora72
veki1
dra00
fight&faith
mijaki
Orline
dacans
Tanja83
penelope
BiKsi :)
djole42
dr mali pariz
neca73
agata
Mali Princ
Tinche
anak
Niny
missile
Mirjana
heart84
Vuchica
Akijeva
plavaptica
Struzzo
KoMetaK
Gramatika
Ninche
maki79
noja
zoxa
bulevarka
Ema78
lilly13
70 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 2/8/2013, 09:38

Endzi ::
 Leno prava si sexi trudnica Very Happy Very Happy Very Happy
Hvala Embarassed Embarassed Embarassed 

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 2/8/2013, 09:55

Leno, koliko si kilograma dobila od kako si ostala trudna?
Devojke, koliko se uopste kg dobije u trudnoci?
Mene izgrdio lekar, kako moram da jedem jacu hranu, krvna slika mi je onako, sve mi je snizeno (kao i obicno), ukupan holesterol 3.7
Ja sam se svih ovih godina tripovala kako je super to sto jedem samo zdravu klopu; jedem voca i povrca puno, kuvano, ali ne jedem hleb, testa, kobasice i tako ta cuda i sad me jos izgrdise.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 2/8/2013, 10:23

Lafolie Kaze se kod normalne tezine TJ BMI do 16 kg je normalno Shocked 
E sad ja sam bila 11.7 zadnji put kod doktor i tad sam imala 6 vise koliko ih je sad nemam pojma ne merim se nikad kuci samo kod Dr
Sto se Jel tice nista od ne paterizovanog mleka ne suvo me so,salamu hleba mozes svakako Ali ja jedem samo crni

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 2/8/2013, 10:40

da da, mislim da nepasterizovano mleko ne sme zbog listerije (bakterije)
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 2/8/2013, 11:43

LaFolie, srecan ulazak u 10-tu nedelju! osmeh srce 
Kad je neka sledeca kontrolica?
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 2/8/2013, 11:51

Hvala puno Vuchice!
imam expertski UZ u 12oj nedelji, double test, tada idem i kod dr Sumarac da se dogovorimo oko glukofaza, i kod hematologa da odem, da ga pitam da li smem kleksan umesto fraxija da primam jer klexan daju na recept u bolnici a fraxi 0.3 nemaju uopste. Da ne kupujem... I skrining antitela i ostale dzidza bidze, pa da im sve ponesem Very Happy
Jos dve ipo nedelje f 
Zadnjica me ubi od depo progesterona, primam na 2 dana ceo, ali sam ustela da saniram malo cvorove i dosta me manje boli - izlupam lisce od kupusa dobro i stavim na mesta gde primam injekcije. Bas pomaze.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 2/8/2013, 14:14

kupus su nekad ljudi na zmijski ujed stavljali da izvuce otrov, kupus je zakon!

ja razmisljam da l da radim te dabl, tripl stvari uopste..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 2/8/2013, 18:34

Ja nista od tih testova ni am radila sem 3 d organskog uz u 20 nedelji

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gral 2/8/2013, 21:36

La folie ni gram nisam dobila u trudnoci a sad sam 9 + 5, a inace sam debeljuca i jakooooooo sklona debljanju. Pijem siofor zbog ir i imam vise manjih obroka i dobro je za sada. Planiram i ja da radim dabl i tripl, ali ne i amnio zbog velikog rizika jer su ipak blizanci. Nadam se da mi nece ni trebati. Boli li vas po dnu stomaka kad duze sjedite ili setate? Kako podnosite vrucinu?
Nince neka vam je ziva i zdrava princeza a i vi sa njom


Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 2/8/2013, 23:16

Gral u tvojim godinama se ovde to obavezno radi Embarassed nisam se ni ja gojila pa sve do 11 ili 12 ja jedem cak normalno ni u cemu ne preterujem i nikad mi nije bilo muka f 
To sto te bilo Dole stomak to oce od ratezanje materice i ligamenata Jel sve se Siri ne brini normalno je mene je umelo da boli kao pred veštica  ovde je Jako sparno pece a vlaznost vazduha 80% tako da je uzas kad dune vetar samo vrelo nema rashladjenja

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 3/8/2013, 11:14

Pozdrav svim devojkama. Ja sam u 13. nedelji i nosim blizance, posle ivf, decaka i devojcicu. Prosla sam ekspertni uz i double test i sve je super, bebe pravi gimnasticari. Very Happy Very Happy Da li su vama predlagali amniocintezu i sta mislite o tome? Ja sam dosta citala o tome i svi se slazu da je rizik kod blizanaca raditi je. Nisam pametna.

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 3/8/2013, 11:34

Meni je dr rekla da bismo trebali raditi double, a da se amnio radi bas ako je neki veci rizik. Mada se meni ni to ne radi, iskreno, prosto, ne razmislja mi se uopste na temu da nesto moze da ne bude u redu, to cekanje rezultata bi moglo da mi stvori veliku napetost bez razloga..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 3/8/2013, 13:11

Ja sam radila dabl (na svoju ruku), i tripl-na predlog dr. Rezultati su bili dobri, pa nema razloga za amnio - tako reče dr.
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 3/8/2013, 15:45

Kao sto rece vec ja se nisam patila po bilo kakvim testovima , posto sam se mislila da nije nista u redu ne bi ni bila trudna jel to je bio 5 icsi do tada su JC Bile izvaredne navodno nijedna nije uspela sem 4 bio hemiske koja takodje ne bi bila bio hemiska da je sve bilo OK mislim da telo samo prepozna dal je OK ili ne te sve Silne testove bi ja preporucila samo onima Koji imaju takve slucajeve u porodici, mada mislim se za vreme porodjaja ne daj boze ili ili ili ne znam da li bi pobacila , tako da sam samo po preporuci klinike isla na organski veliki uz i to je to

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cici 3/8/2013, 17:51

Cestitke svi novim trudnica Mazite stomacice i uzivajte ljubav 
mada znam da vam je tesko na ovih plus beskonacno Wink

cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 4/8/2013, 00:01

Cici ovde su kod nas 38 stepeni i meni je skroz super nezelim hladnocu nit kisu

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 4/8/2013, 07:37

La Folie, sta su ti rekli za prog depo, do kada ces ga primati? Ja primam na tri dana, ali su mi vec sada u dz dali i kolicinu injekcija za avgust, posto ih ne nose sestre koje dolaze vec stoji kod mene. Sto u dnevnoj sobi mi je kao apoteka, pun raznih kutija i kutijica Wink 
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 4/8/2013, 10:46

Steil injekcije Ali drzis u frizideru Zar ne?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 4/8/2013, 14:28

Ja sam ih drzala u frizideru, tako mi je rekla sestra.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 4/8/2013, 15:03

Nisam, jer sam videla da pise da ne podlezu temperaturnom rezimu?
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 4/8/2013, 18:37

OK moje su uvek Bild u frizideru

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 4/8/2013, 20:13

Hvala ti, uopste nisam razmisljala o tome da je frizider najbolje resenje.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 4/8/2013, 20:15

Helo! posto ne znam kako da uploadujem sliku, promijenih avatar, da nas vidite :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 4/8/2013, 20:52

Ninche, Atina Aleksandra je pravi medenjak...mnogo je slatka angel 
Neka je sa srecom roditeljstvo a nju neka prati sreca u zivotu, ziva zdrava i vesela uvek bila srca 
Uh sto ce nas Mihajlo i ona biti lep par Very Happy 
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 4/8/2013, 21:54

LaFolie ::
Mrvica ::Pozdrav trudnjacice moje...
Samo da vam na brzinu javim da ako neka od Vas koja je porodjena na carski rez je u tom momentu imala Intesa Hit racun u Banci Intesa moze da podnese zahtev za isplatu osiguranju u Delta Generaliju jer je pokrivena zdravstvenim osiguranjem u okviru tog paketa. Zahtev se podnosi  u Delta Generaliju, treba Vam kartica racuna, licna karta, otpusna lista i posle 7 dana je isplata.
Ako nemate taj tip racuna, a ima suprug ili roditelj takodje mozete da podnesete zahtev ali se u tom slucaju naplacuje samo 50% sume.
Eto, cisto da imate u vidu, ako vam netso jos treba od informacija posaljite pp, jer ne znam da li cu stici da ispratim sve poruke...
Ljubim vas...

Nisam ukapirala Embarassed 
gde ako se porodis? drzavno? Imam HIT, ali da li mi treba neko doadtno osiguranje?

Nije bitno gde si se porodila. Ako imas Hit racun, u okviru njega tu se skida za Delta Generali osiguranje pa imas pravo da naplatis hirursku intervenciju-carski rez. potrebna ti je otpusna lista iz bolnice, drzavne ili privatne, kartica racuna, licna karta i odes u bilo koju njihovu poslovnicu i popunis zahtev. u roku od 7 dana ti legnu pare na racun.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu