KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
ms_do
leptirko82
Angie83
djole42
cicsa80
dr mali pariz
Lyanna
hocukusurnecuzvaku
jaca*caca
twinsi
Crvic
ragaco
Malina
AriesGirl
nena beba
Orline
SannI-AlL
katarina
Vilhelmina
Frida
dragmilk
InNaturaVeritas
ivka
Star77
LaFolie
srna ns
laKole
HappyGirl
lelas
OKacica
Ninche
bebica mala
KoMetaK
sareni leptir
BiKsi :)
anak
Dacaa
hany
lenjivica
MAAKKI
dragana76ns
saska1
noja
nina :)
Struzzo
maus
karakaca
bulevarka
zvoncica36
plavaptica
SladZana
korpica
missile
Erata
lilya
Niny
Klarica
bak
neca73
lenabeograd
Vuchica
65 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 25/4/2013, 15:02

da pitam, hormoni treceg dana ciklusa... to znaci od momenta kad vidim tacku na vesu, treceg dana?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 25/4/2013, 15:05

erato, kako ti provodis dan? jel odmaras, setas .....
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 25/4/2013, 15:06

Ragaco hvala naravno krsta sreca i nije möge vec moze lol!
Erato kad indes na test

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 25/4/2013, 15:07

Srnce i erato navijam za beta

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 25/4/2013, 15:11

vi niste normalne, zakasnicu na svoj termin u Savetovalistu zbog vas!

ijaoooo  b  b  b  b
sad sam i zaboravila sta sam SVE htela da stavim pod 'quote'....




Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 25/4/2013, 15:11

La Foile, ako je popodne, kao sad, kazu racuna se od sutra.
A ako ne krene kako treba, ne znam, uvek imam istu dilemu Rolling Eyes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 25/4/2013, 15:15

ne znam zenske sta bi vam rekla ja tako nesto nisam dozivela a bila sam preko fonda,
u n.s mogu sad da vam nabrojim ko je trudnica/porodilja sa betanije i genesisa sa ovog foruma
: Dragana, bulevar, ananan, medolina, vasarka, dra, ja , zoka, marija, ko jos pomagajte ?? ...
Msm da su fer i korektni...

.treba dobro slusati savete i neke pomenute klinike zaobilazati u sirokom luku i neke doktore !

Znate sta vam jE CILJ !
Neudaljavajte se od njega,
dobro oslusnite procitajte puno vas devojke savetuju morate i slusati !

iv da sam bila na tvom
mestu poslusala bi nasu mirku
i otisla u madzarsku imate slicnu "dijagnozu "
to su vasi novci,
Malina ja bi odavno promenula kliniku,
i zvoncice tebi isto savetujem za zadorija ti si se njega bas uhvatila,
Pa ako nejde mora da se menja nesto zar ne ajde jednom dva put
Ali vi nista nemate od njihove ljubaznosti, NISTA !

noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 25/4/2013, 15:19

Srno, ErATO navijamo za veliku beturinu
i prasimo radost radost radost
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 25/4/2013, 15:21

noja ::ne znam zenske sta bi vam rekla ja tako nesto nisam dozivela a bila sam preko fonda,
u n.s mogu sad da vam nabrojim ko je trudnica/porodilja sa betanije i genesisa sa ovog foruma
: Dragana, bulevar, ananan, medolina, vasarka, dra, ja , zoka, marija, ko jos pomagajte ?? ...
Msm da su fer i korektni...

.treba dobro slusati savete i neke pomenute klinike zaobilazati u sirokom luku i neke doktore !

Znate sta vam jE CILJ !
Neudaljavajte se od njega,
dobro oslusnite procitajte puno vas devojke savetuju morate i slusati !

iv da sam bila na tvom
mestu poslusala bi nasu mirku
i otisla u madzarsku imate slicnu "dijagnozu "
to su vasi novci,
Malina ja bi odavno promenula kliniku,
i zvoncice tebi isto savetujem za zadorija ti si se njega bas uhvatila,
Pa ako nejde mora da se menja nesto zar ne ajde jednom dva put
Ali vi nista nemate od njihove ljubaznosti, NISTA !


Rada78 ima Ognjena, bila u Betaniji yes

Ivv, mene samo jedna stvar interesuje u tvom slucaju. Ako su ti FSH i LH dobri, onda ti mozda nisi poor responder nego ti ovi nisu uboli terapiju.
Ajd razumem prvi put takva terapija, ali drugi put ista i da ni ne probaju nesto drugo, to stvarno ne mogu da razumem.
Mislim da je dobro da krenes od endokrinologa da vidis sta ce ti tamo reci pa ces imati jasniju sliku. To sto ti ovi nisu uboli ne znaci da si poor responder.

Da li znamo nekog da mu je uspelo u Jovanovaj?
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 25/4/2013, 15:21

Uh, izgubih se među 10 prethodnih strana...Slatko sam se ismejala... lol!
Folie, Zvončicin muž i Bakova baba....hehe...  b Ne znam šta znači biti hipohondra, ja trpim kao konj...ovako sa strane mi simpatično čitati, slušati, egzotično zaista...ali kapiram da ste teški za suživot. Pored mene se 'leba ne biste najeli, mislim na kuknjavu jer priznajem samo duševnu bol... Razz

Invitro, pročitala sam sve. Ti meni od prvog posta u Klubu ili na temi o zatvorenim jajovodima nisi delovala kao neko ko ćuti i prepušta se olako. Pretpostavila sam posle one traljave stimulacije da ćete zbog uloženog novca ostati tu gde ste i završiti započeto iako mi je u startu bila čudna tvoja stimulacija. Ali kako čovek da kaže "ne, nemoj ići tamo"...Je l' ne bi išla...Sad ne, naravno. Razumeš šta ti želim reći...I u Jevremovoj gde je Malina i mnoge druge prošla kao bos po trnju nekim drugim je uspelo, i kod Ivanovića, i kod Garaleićke i u Bisu, Frontu, Višegradskoj...Rulet je to. I nekim drugim ženama i neuslovima uspe. Nazovimo to srećom.
Šta je tu je. Prva vantelesna u najvećem broju slučaja je probna stvar. Za vas, za tvoje jajnike, za vaš novčanik, psihu, emocije, ali nažalost i za doktore. Izvinjavam se svim curama kojima je VTO uspela iz prvog puta...one vrlo često pišu o tom svom jednom jedinom uspelom pokušaju sa takvom ležernošću kao da je to najnormalnija stvar, odeš do klinike, do tog divnog doktora (koji realno ima mane, ali one su naravno subjektivne, pristrasne) i tamo malo mi rade uz, malo daju neke boce, uzmu jc, spoje, vrate i ja sam trudna i sve je tako lako, lepršavo, divno...hoću da kažem da nemaju baš svest da se ušle u onu manju grupu (statistika kaže 30-35% uspeva VTO)...nisu svesne kolike su srećnice da im je uspelo iz prve...to je zaista, zaista velika sreća...No...

Samo napred, draga, postoji samo napred....

zagrljaj
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 25/4/2013, 15:30

LaFolie ::da pitam, hormoni treceg dana ciklusa... to znaci od momenta kad vidim tacku na vesu, treceg dana?
Lafe jel znas kad ti je drugi dan,
meni tad bas jako curi,
e ondak sutradan treci..

Lily mene isto tako sve pogodi, bas poludimvvv
Nije struzo u tome caka, vec boli kad pet puta radis vto negde a prave te da nekazem cemy
Odma sam sve zivo povadila sve
tri put isla u anesteziju za dva meseca ,
To je dr savet
I ovde sam procitala sve o tromb.odma sve i yradila
Dobro treba izmeriti proracunati povaditi SVE izvagati netreba ni srljati

Ne znam ...prevrnuti i nebo u zemlju
Pa zasto smo tu nego da se savetujemo
Ja sam zokin dnevnik prvo iscitala dobro dva puta
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 25/4/2013, 15:33

Liška moja, jasno kao dan, to je i moja dilema, vidiš...Hajde da to otkrijemo!
Pre tri godine LH, FSH sjajni na folikulometriji. Uvek sjajni. 21.dc pre početka stim u Jovanovoj moji rezultati su: LH 4,9 i FSH 4,5.

Posle prekida prve stim, urađeni analiza 14dc. FSH 7,3, LH 1,0!!! Gore nego u prirodnom. Skenjali su mi da prostiš sve Suprefactom, čak sam i dobila nedelju dana kasnije. Estradiol nizak prvi put, nizak sve do 11 dc kada je prekinuta stim. U sledećem cikl. tek posle mece (NARAVNO) skače duplo i ja imam ovulaciju kakvu bi trebalo. No, ja sam već posle prvog nazvana poorišom...

Dalje, Stru, sve je jasno, hvala na komplimentu. Stvarno sam reagovala. Očigledno nedovoljno, pristojna i najsmejana ovca;-)

Ne znam da li sam poor responder, ja sam osoba koja upotrebi mnogo glagola pre nego što nešto nazove.

Mislim da se to događa ljudima koji ne mogu d averuju šta im se događa...
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 25/4/2013, 15:34

struzzo, svaka cast. i ne samo da nisu svesne koje su srecnice, nego jos i drobe o divnim iskustvima sa tim i tim drima.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 25/4/2013, 15:35

Lepo ste to objasnile noja i struzo... Srna, dani mi jako brzo prolaze. Knjiga, tv, internet, mali setnjica. Ako ovo ne uspe, ne znam kako cu se vratiti na pisao, jer se u zadnje vreme tamo prilicno zakuvalo. Posvadjala sam se direktorom, strasno, skandal je ispao, i sa nekim kolegama, ali u toj prici ja sam pravednik!:) E sad mi jako prija sto nisam tamo, bas uzivam. Svaki dan napravim rucak, pomalo sviruckam gitaru, a inace nemam vremena za to. I tako...Ja sam juce i danas prilicno nervozna. Vec pravim planove u glavo ako ne uspe. Znam da ne smem tako, ali jace je od mene. Valjda ce proci.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 25/4/2013, 15:37

Izvinite na greskama. Stavih one kuglice u vdzajnu pa kuckam sa telefona.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 25/4/2013, 15:41

invitroveritas ::Liška moja, jasno kao dan, to je i moja dilema, vidiš...Hajde da to otkrijemo!
Pre tri godine LH, FSH sjajni na folikulometriji. Uvek sjajni. 21.dc pre početka stim u Jovanovoj moji rezultati su: LH 4,9 i FSH 4,5.

Posle prekida prve stim, urađeni analiza 14dc. FSH 7,3, LH 1,0!!! Gore nego u prirodnom. Skenjali su mi da prostiš sve Suprefactom, čak sam i dobila nedelju dana kasnije. Estradiol nizak prvi put, nizak sve do 11 dc kada je prekinuta stim. U sledećem cikl. tek posle mece (NARAVNO) skače duplo i ja imam ovulaciju kakvu bi trebalo. No, ja sam već posle prvog nazvana poorišom...

Dalje, Stru, sve je jasno, hvala na komplimentu. Stvarno sam reagovala. Očigledno nedovoljno, pristojna i najsmejana ovca;-)

Ne znam da li sam poor responder, ja sam osoba koja upotrebi mnogo glagola pre nego što nešto nazove.

Mislim da se to događa ljudima koji ne mogu d averuju šta im se događa...

I jos jedna stvar. Dve stimulacije mesec za mesecom. To je cist bezobrazluk i nemanje ni trunke morala i etike. Izvini, ne dolivam ulje na vatru, ali i zbog tebe i zbog drugih devojaka treba da kazemo.
Ne razumem. Ti si njima unapred dala pare za postupak? Jel tako?

Erato, ajde bre glavu gore.

lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 25/4/2013, 15:49

Yep, pola, pola na dan asp. Plus dodala 370 jura za prvu potrošenu terapiju što je OK.

Kad o dve stim, to sam takođe pitala, tj.bunila se. Doca kaže da pooriše budu stimulisane i po šest meseci dok se ne postigne još koja ćelija;-) Dalje, na moje pitanje koliko je opasno imati dve stim z aredom:"nikako, pa zamislite vi katastrofu za t fabriku ako se vama nešto dogodi"sve ok, baš sada kada su malo proradili jajnici prvi put moramo d anastavimo. ne pomerila se, to mi je rekao. prosto, potpisala sam pakt sa el diablo;-)

Za one koji mi daju lekcije a nisu bili na stolu sa mnom, polako;-) Interesuje me kako bi se isti ponašali...ljudi, to je toliko perfidno i smišljeno...
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 25/4/2013, 15:56

Ivv, ne razumem ono "t fabriku". Sta je mislio, biznis? Jbt, ladno je djavi! Tako mi i izgleda na onim slikama na google. Elem, nema tu sta, nista ti nisi pogresila. Zelela si da ucinis najbolje za vas. A kada se klupko zakotrlja, tesko je zaustaviti.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 25/4/2013, 15:57

Erato samo ti sviraj bebicama,
A za ostalo te z..le ! Mora da uspe !

Ivv sad dobro odmori, bebe mora bit !

noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 25/4/2013, 15:58

tako je i meni uzeo, pola unapred, pola na dan aspiracije, iako se nisu oplodile celije :)
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 25/4/2013, 15:59

Nego, ja moram dalje. Napravila sam pdf sa analizama koje ste preložile i plan. Sada moram da izađem iz svega ovoga i vratim se u telo. Odjavljujem se do jeseni i biću posmatrač, savetnik, prašitelj, asistent za bodrenje, referent za rode, pomoćnik za pozitivne bete. U utorak idem u prirodu, krajem maja u Lisabon, onda morence i jedrenje.
Kad požuti lišće idem da smaram dr. Vujović i moju gigišku. Zatim idem da se Češkam i budem u Pragu;-)
Možda pre svega toga postanem i mama, njam njam
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 25/4/2013, 16:02

La Folie, Mon amie, c'est la vie;-) Drpa bez pardona, mora da napuni onaj kičasti akvarijum i dorske stubove po čekaonici.
Fabrika lekova, hormona, moja Erato;-) Kao, ako bi mi štetili hormoni to bi bila katastrofa za fabriku.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 25/4/2013, 16:03

invitroveritas ::Nego, ja moram dalje. Napravila sam pdf sa analizama koje ste preložile i plan. Sada moram da izađem iz svega ovoga i vratim se u telo. Odjavljujem se do jeseni i biću posmatrač, savetnik, prašitelj, asistent za bodrenje, referent za rode, pomoćnik za pozitivne bete. U utorak idem u prirodu, krajem maja u Lisabon, onda morence i jedrenje.
Kad požuti lišće idem da smaram dr. Vujović i moju gigišku. Zatim idem da se Češkam i budem u Pragu;-)
Možda pre svega toga postanem i mama, njam njam

Ajd ziva bila, lepo se odmorila, u Lisabonu uzivala, a od jeseni akkcija igracice igracice igracice igracice igracice
Ako nas prethodno ne iznenadis sreca

U Bisu i Pragu se sve placa na kraju. U Pragu se ne placaju posebno UZ, zamrzavanje...
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 25/4/2013, 16:04

ja nikad u zivotu nisam bila ovako opustena, cudim se sama sebi jer sam u principu jako zivac :) Mnogo mi prija sto ne idem na posao, odmaram citam gl.tv.malo igram igrice .... prolaze dani .....ponekad kad zaboli jace pomislim kakav ce ishod biti ......ali nemam neke crne misli .Stavila sam ceo ovaj moj slucaj u Bozije ruke on najbolje zna kako je dobro za sve nas .....i nista u zivotu ne radim bez molitve ja verujem da Bog najbolje odlucuje za nas pa neka bude i u ovom slucaju ......Oustila sam se i verujem ! Mazim svoje bebe i cekam betu da mi potvrdi :) Opusti se i veruj .....zelim ti srece isto koliko sebi
....Uspecemo :)
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 25/4/2013, 16:11

Mnogo sam se opekla drage moje! I šetkam se ceo dan kao dete koje se slučajno susrelo sa ringlom na šestici;-) Pitam se, ne brinite, zašto sam ovoliko pogrešila iako imam njuh za medalju, naprotiv. No, događa se i kraljici da upiški dasku Laughing

InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu