KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepsa jutra u martu

+41
twinsi
bobica83
MARA
mijaki
Mirjana
dacans
Botox
lilya
cufta
korpica
tetreb
dragmilk
Orline
BiKsi :)
zoxa
HappyGirl
JAmajka
cicsa80
caci
MAAKKI
Gramatika
missile
Bjanka
cici
Tanja83
Vuchica
bak
plavaptica
neca73
bulevarka
KoMetaK
Tinche
SladZana
LaFolie
nena beba
nina :)
hany
Ema78
Milijana
dr mali pariz
maus
45 posters

Strana 9 od 32 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Sledeći

Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 20/3/2013, 06:45

https://www.youtube.com/watch?v=Gqi8ldkSQZA

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 20/3/2013, 06:46

Mauuus preteče me!!!! Još 17 minuta do njegovog dolaska.....


https://www.youtube.com/watch?v=eD8IW3KaE3Q
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Tinche 20/3/2013, 06:49

Cuftice, jel Marko Bogosavljevic? Mlad, plave oke. . .divno celjade! jesu nasi hirurzi dobri. . .
mi budni od tri, batak cvili na oba uvceta. cekam da se otvori apoteka da se spustim po pancef. i jos jednom da upisem da kombinacija brufena i paracetamola je ubedljivo najbolja kod jakih bolova.


Poslednji izmenio Tinche dana 20/3/2013, 08:53, izmenjeno ukupno 1 puta
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 20/3/2013, 06:49

SREĆAN NAM DOLAZAK PROLEĆA!!!

Srećan rođiš Mialnu, članicama Kutka.......


Ovo proleće da donese mnogo roda i beba!!!!!!!!

Milin portir je hit, on je poseban Laughing ! Ali ne dirajte mi portire, tu si moji odlilčni drugari na poslu, mi se obožavamo!!!!!

Meta, stavila si svoju sliku, nisam tvoj lik od okupljanja videla....... odoh da malo pevam uz ove dve pesme, dok L i mm ne ustanu!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 20/3/2013, 06:52

TInche, ti i ja kao da isti zapis u DNK imamo za medicinu. I ja mislim da je ta kombinacije Brufena i Paracetamola BINGO! I ja je kao matora često koristim.
BataK se pridružio onom "automonomašu" Andreju lol! .

Nije Tinche, Lucjin se zove Marko Marjanović . A zar ti ne radiš u Tiršovoj? Lucijin Marko je sa IMD

Meta,pogledala sam sajt ovog restorana u kome si bila - mnoooogo mi se sviđa
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 20/3/2013, 07:13

Dobro jutro,
srecan rodjendan i srecan dolazak proleca
Nemam ja nista protiv portira, evo dva dana razmisljam sta da odgovori coveku kad dodje opet lol!
Idem da se spremam....

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od lilya 20/3/2013, 07:23

Samo da vam mahnem i odo dalje. Znate vec, guzva ovih dana Rolling Eyes
Srecan rodjendan Milanu i Tanji ljubav
A prolece jedva, ali jedva docekah bravo bravo bravo bravo bravo

Mili, drug portir je totalni hit lol!

Misice, zaboravih ti reci da me je tvoja sestra pre neki dan toliko odusevila da sam naravno placipipi Rolling Eyes
Znate vi mene po cemu sam najpoznatija: bakterije i placipipi Rolling Eyes

Cufta, ljubim ti devojku u taj lakat da je sto pre prodje.

Sad moram ici. Danas posle posla idem da se vidim sa onom drugaricom sto joj beta bila negativna. Kuje novi plan pa ima svasta da me pita. Bas mi je drago Very Happy
A pre toga odo da uolatim pare za donaciju yes
Happy, nisam nesto literarno nadarena, ali ako se niko ne prijavi, mogu da pokusam pa da vi makar isplaglate to moje delo pa cemo doci do necega.

Eto lep prvi prolecni dan vam zeli ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 20/3/2013, 07:42

Dobro jutro devojke....stiglo proleće...stiglo i sunny
Otišla temeperatura od onog malog 'autonomaša'. d d .i to sinoć oko 19.30h pa kad je trebalo na spavanje..vrišti..onda smo ćeru moju lepu uspavali a sa ovim malim se vijali do 22.30h po kući..bukvalno vijali..kao da ga je neko resetovao..ma nema gde se nije penjao..šta od igračaka nije izvlačio sa svih strana..nadoknadilo dete ova dva dana neigranja..i jutros nema temp yes nadamo se da će tako i ostati
Ćufto Kraljice..žao mi je što je L to prošla..moja mala kumica je sa dve godine isto tako prošla..mama je sa tetkom dizala za ruke da kao 'leti dete' i napravila PD..ova vristala ..vristala..poslah ih ja tada do ortopeda oma..kuma nije sebi mogla doći kako je čovek u dva pokreta i 5 sek sve popravio..i isto kao kod L kao da ništa nije bilo...ljubimo je da prođe mada znam da je već prošlo usne love
Meta sestro slatka dobro ti izvuče živu glavu v  b moram prvom prilikom u Bg otiću u taj restoran..čitala sam o njemu u nekim novinama ali nisam ga tad baš tako ludo zamislila
Srećan rođendanko Tanji i Milanu Kralju...da ste nam živko i zdravko...i lepotanko love love
Batak Ljubimo puno da prođe što pre..baš mi je krivo što je fasovao te bolove naš dobri lepi dečko ljubav
E da te kombinacije i ja najviše volim..za nas odrasle su sad stavili u jednu tbl ta oba leka, metafex...samo da znate..msm ja nisam do skora znala jer nisam tri godine radila c v
Odoh posao zove a ja bih još ćakulala sa vama ff
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 20/3/2013, 08:27

Evo me,
Jedva stigoh na posao affraid Kad smo trebale da krenemo, Lenka, onako u jakni krene da vristi po kuci i da trci, ja joj sto puta kazem da se smiri, probudice Mimu, al dzaba. Na kraju naleti na mene i padne, nije se ni udarila, al sam ja viknula i onda krece jecanje i plakanje, do lifta, u liftu, ispred zgrade, u kolima, do vrtica: TATAAAA::: DODJIIIII... ja vozim, drzim predavanje i u pauzama kazem mirno: Tata je na poslu v Kad smo stigle ispred vrtica, samo je prestala da place i usla Rolling Eyes Inace je slabo spavala, cele noci, mm se sa njima borio od 02-04:30, a ja sam sve prespavala, tek mi je jutros pricao, a onda ja od 05 sa Lenkom, stoje pa on prespavao, tako da smo se jutros ispricali ko je sta radio cele noci, kao da ne zivimo u istom stanu, jos manje da spavamo u istoj sobi Shocked Jbt sta nam ovi patuljci rade Shocked
Al, zato sam obukla suknju da docekam prolece klizanje

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od SladZana 20/3/2013, 08:56

Dobro jutro drugari Very Happy
Ovdje je pravi prolecni dan. Koliko volim proljece toliko ga i nisam zeljna jer krecu alergije fd
Tanji I Milanu zelim srecan rodjendan ff

Lucija je bila junak slatkica draga ljubav

Jamajka cmoka

Mili suknja a? proleca radi i li gazde radi?  b
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Tinche 20/3/2013, 09:06

cufta :: TInche, ti i ja kao da isti zapis u DNK imamo za medicinu. I ja mislim da je ta kombinacije Brufena i Paracetamola BINGO! I ja je kao matora često koristim.
BataK se pridružio onom "automonomašu" Andreju lol! .

Nije Tinche, Lucjin se zove Marko Marjanović . A zar ti ne radiš u Tiršovoj? Lucijin Marko je sa IMD


Jesam na IMD-u, bas na hirurgiji. Zato i pomislih da je Bogosavljevic...kako si ga opisala. Inace, uglavnom su mladji dezurni u ambulantama, a trenutna garnitura je stvarno divna.
Tu kombinaciju paraceta i brufena smo prosle godine uveli za decu nakon laksih operacija (kilice, testisi...) Tacno smo upisivali stanje deteta (jacinu placa, izraz lica, polozaj tela...), onda davali upisanu dozu od strane anesteziologa, i ponovi popisivali stanje deteta 15 min nakon davanja...i tad su deca uglavnom vec miiirno spavala...bez ikakvih bolova. Ja navucem u isti spric po pola doze po kg i dam batici. Kad mu se bol uveta smiri za 10 min...sta reci.
Dusa me boli kada on nesto trpi a ja ne mogu da mu pomognem. A on, milic moj, samo se penje po meni, po stomaku, place i kroz suze kaze "izini mama, izini bebo..." jer me posteno izgazi.
Elem, Pancef kupljen, prva doza data...cekamo...

Mili, zeno, pa dobro da ne nosis 28 sa takvim tempom. Bravo za suknjicu!

Daco, bravo za propeler u guzici. Cim besne sve im je proslo! Zapisala taj metafex...nikad cula. Kupujem cim se porodim.

Srecan rodjendan rodjendankovicima!!!

Uzivajte svi u lepom danu! Vama evo kafice a ja cekam da batak zaspi jer celu noc spavali nismo...pritom sam i ja zaribala ali to je sad u desetom planu!

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Kafica
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 20/3/2013, 09:20

Jutro! sunny
Jel proleće stiglo, ili će tek oko podneva zbunjen

Tinche ::Jesam na IMD-u, bas na hirurgiji. Zato i pomislih da je Bogosavljevic...kako si ga opisala. Inace, uglavnom su mladji dezurni u ambulantama, a trenutna garnitura je stvarno divna.


Znam mu roditelje, bivšu devojku i njenu najbolju drugaricu, a njega nikada nisam videla! Laughing Ipak, svet je mali..... Very Happy

Mišice, srećan ti mužu rođendan! pokloni Hoćeš li i ti njemu danas neku torticu da napraviš, kakvo mu iznenađenje spremaš? Rolling Eyes

Nešto sam u žurbi, važno je da sam vas pozdravila! Vidimo se kasnije! ff
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 20/3/2013, 09:31

I ja bas htedoh da pitam za tu mini suknju..kao zbog proleća...ej Mili šmizlo stara Razz .pozz za portira tvoga a i ove moje na poslu..moji su super..bas dobro zivimo..ja njima lečenje oni meni sve moguće propuste i ulaske i gde sme i gde ne sme Wink
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od zoxa 20/3/2013, 09:35

Tinche nadam se da ce batici uskoro biti bolje, dusa mala!
Misice, srecni rodjendaniii !!!!
Doslo proljece, srecno nam! Kod nas suncano, snijeg koji je jos jucer padao se polako topí. Prognoza kaze tek sledeci mjesec dolazi ljepse vrijeme.
Pozdrav od nas! ljubav
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 20/3/2013, 09:45

Tanja vv , Milane vv - vidi ovo izgleda kao da su zaljubljeni par lol! (a Miš će da me skrati za glavu).

Miss, stvarno je ovaj svet mali...... a za bivšu devojku... yes
Kako god, neka dođe kad hoće. Slušam na radiu danas kažu da je dolalazak proleća je u podne. Međutim kažu i da slavlje počinje već od ujutru. to je kao za slavu. U podne dolaze prvi gosti, ali je sve spremno još od ujutru, uzbuđenje veliko, i slavlje počelo. Pa ja predlažem da tako nastavimo i mi.

Takođe predlažem da Mili i Daca sa porodicama žive zajedno. Milina deca su aktivna noću, Dacina danju. Laške će biti u ovoj fazi, ako ih je četvoro da se podele. Kada deca malkice još porastu i sve se vrati na normalu, svako svojoj kući.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 20/3/2013, 09:57

Tinche sve će proći bataKu danas, čim je i Andreju - videćeš!

Ja nemam dilemu suknje između proleća i gazde, nego da li je zbog gazde ili portira. zbog proleća nije!!!!

Ovi u Pragu ne odustaju od snega!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od maus 20/3/2013, 09:59

Bataku moj mili, dusice moja, zao mi je zbog uvceta c Ali mama Tina ima resenje za sve. Ljubim te duso draga i lepo spavkaj, da se odmoris.

missile ::
Mišice, srećan ti mužu rođendan! pokloni Hoćeš li i ti njemu danas neku torticu da napraviš, kakvo mu iznenađenje spremaš? Rolling Eyes

Spremam, ali u mislima Very Happy Tek kada se VRNE iz Francuske lol! Jutros, ranom zorom je dobio cestitku sliku putem sms - Anci u haljinici i tipitop sredjena

cufta :: Tanja vv , Milane vv - vidi ovo izgleda kao da su zaljubljeni par lol! (a Miš će da me skrati za glavu).

Ma joooooook...ja? Dobro je da si ga spojila sa Tanjom ribetinom lol!

Zoko kod vas jos sneg!!!! Mada su i ovde najavili sledece sedmice oko 5,6 stepeni, ujutru mrazevi.

Lilya hvala za seku Very Happy


maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 20/3/2013, 10:00

Ko je reko da je suknja mini lol! cccc.... dobila sam je od sestre, kad sam smrsala, pa nisam imala sta da nosim, ona mi da svoju (ona je 152 cm visoka i 47 kg teska), a kako je ona prosvetni radnik, duzinu mozete da zamislite v
Tino, sad i meni zao Bate, kako se izvinjava Crying or Very sad a nosim i br.28 - farmerice lol!
Jedem topli sendvic... izvolte osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 20/3/2013, 10:10

Jao pa BataK je stvarno diiiivan..ali onako iskreno diiiivan...moja Mina još samo reč izvini nije izgovorila..i ne vreujem da će ikad..mada ako je na mene i ja sam počela da se izvinjavam tek kad sam zatrudnela..valjda me hormoni razmeksali
Ćufto kraljice..neki sličan predlog sam ja juče u pp prosledila Mili..ali nije se oglasila..ne znam koji deo joj se ne svidja..mozda mm lol!
Mili suknja je garant do pola lista v
Odoh da uplatim pare za donaciju..dok mi ne izmile sve do poslednje iz ruke lol!
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od bak 20/3/2013, 10:14

Dan Jutra!

Nisam bas po volji, juce sam se katastrofa iznervirala sa jednom kokoskom, ako vam ponovim, opet cu se iznervirati c
I jos me drzi, sto je kod mene reeeetko. A mozda su me i hormoni opalili, preplakah pola veceri Rolling Eyes

Ljubim bolesnu decu i mame da prodje, iscasene laktove i poneku iscasenu glavu Wink

Ljubim i slavljenike osmeh srce

Ljubim osmeh srce

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od SladZana 20/3/2013, 10:18

Bak poljubac
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od SladZana 20/3/2013, 10:24

https://www.youtube.com/watch?v=i7eAnCYYl60
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 20/3/2013, 10:46

Daco, pa tvoj predlog mi ostavlja vremena za razmisljanje zbunjen Mozda se stvari do tad promene, pa moja deca postanu mirna  b  b  b a u tom slucaju necu da ih tvoja pokvare Razz

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 20/3/2013, 11:02

maus ::Spremam, ali u mislima Very Happy Tek kada se VRNE iz Francuske lol! Jutros, ranom zorom je dobio cestitku sliku putem sms - Anci u haljinici i tipitop sredjena
Ajoj, šta mi ova akcija uradi, a nisam bila među najaktivnijima ni blizu. v a lepo smo ga ovde ispraćale u Francusku v

bak ::Dan Jutra!

Nisam bas po volji, juce sam se katastrofa iznervirala sa jednom kokoskom, ako vam ponovim, opet cu se iznervirati c
I jos me drzi, sto je kod mene reeeetko. A mozda su me i hormoni opalili, preplakah pola veceri Rolling Eyes
Bakiša, drmnuli te hormoni! I to ozbiljno, što je dobro. Very Happy Setila sam se kad je Loli čekala betu, pa ode na posao, pa se nervira, pa nam piše o tome... smajli angel Epa Bak, dabogda i tebi tako bilo! radost
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 20/3/2013, 11:54

Bak, zgazi kokosku boks

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 32 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu