KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepsa jutra u martu

+41
twinsi
bobica83
MARA
mijaki
Mirjana
dacans
Botox
lilya
cufta
korpica
tetreb
dragmilk
Orline
BiKsi :)
zoxa
HappyGirl
JAmajka
cicsa80
caci
MAAKKI
Gramatika
missile
Bjanka
cici
Tanja83
Vuchica
bak
plavaptica
neca73
bulevarka
KoMetaK
Tinche
SladZana
LaFolie
nena beba
nina :)
hany
Ema78
Milijana
dr mali pariz
maus
45 posters

Strana 20 od 32 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26 ... 32  Sledeći

Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 25/3/2013, 18:47

missile ::
Opet čitam unazad! v Ajd važno je da čitam.
Mirka, slobodno stavi sličice umesto linka, da se vidi! love
Rekoh da ne davim sa svojim detetom Wink Meni ga nikad nije dosta! Mogu da ga gledam triput u isto vreme, 24 sata dnevno lol!
Najlepsa jutra u martu - Page 20 Cvrle8mesec182
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od hany 25/3/2013, 18:57

Mirjana ::
missile ::
Opet čitam unazad! v Ajd važno je da čitam.
Mirka, slobodno stavi sličice umesto linka, da se vidi! love
Rekoh da ne davim sa svojim detetom Wink Meni ga nikad nije dosta! Mogu da ga gledam triput u isto vreme, 24 sata dnevno lol!
Najlepsa jutra u martu - Page 20 Cvrle8mesec182
ni nama nije dosta :) nemoj da si takva daj slicica slobodno, kakav sam dasa a tek patike sto imam ljubim ga u te obraze slatke
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Tinche 25/3/2013, 19:25

Daco, sobica je preslatka!!! A pilici su med medeni!!! Jedva cekam da Batak tako sa Teodorom uziva u kreativnom haosu njihove sobice!


Cula sam se sa Lelom, rezultati punkcije za dan dva, ne moze tako brzo. Al joj je zato hgb bolji, kao i trombiciti koji su danas preko 20. Prima plazmu i krv. Rekoh joj ako zatreba davaoc da javi.
Kaze da joj je ok sto se sestrica i dr-a tice. Odeljenje je malo, nema guzve...jedino joj Stasa puno nedostaje...
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od lilya 25/3/2013, 20:12

Samo da vam mahnem. Nemam snage cak ni da pisem gde smo i dokle smo stigli.

Citav dan mislim na Lelu i ako nesto treba, Tinche, tu smo javi.

Odo...
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od KoMetaK 25/3/2013, 20:51

Valjda ce i rezultati biti dobri! Javljaj Tince ako nesto treba, tu smo! yes

MIrka, sin ti je samo da se gleda i gnjavi i ljubi, al ti nedas da se ljubi, pa necu ni da se druzim sa vama Razz lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od lilya 25/3/2013, 21:00

Zaboravih da se od sveg srca zahvalim Biksi sto se u ovom moru nasih postova setila mm i pirsinga i malih starki. Biksi, zeno, bas si me dirnula, neizmerno ti hvala ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 25/3/2013, 21:03

Meta ::
MIrka, sin ti je samo da se gleda i gnjavi i ljubi, al ti nedas da se ljubi, pa necu ni da se druzim sa vama Razz lol!
To je bilo dok nije smeo antibiotike Wink Sad samo ne dam po prstićima Laughing Laughing Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 25/3/2013, 21:07

Tinche, toliko nas je ovde da možemo ceo UC da snabdemo krvlju.
Mirče, Cvrle se nabucao od vežbi i pravi je razbacanko.
Daco, odakle ti ideja da pored dece gledamo tvoju sobu Rolling Eyes Minina kosa je neverovatna.

Lili, ja sa nestrpljenjem krenula da čitam dokle si stigla....a ono...... šta je to u vezi sa pirsingom i malim Starkama?

E mislim da je čas posle fizičkog vrh! Nema dalje od toga. Povlačim sve svoje primere!!!!! Sad
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od JAmajka 25/3/2013, 21:17

cufta ::
Daco, odakle ti ideja da pored dece gledamo tvoju sobu Rolling Eyes

yes yes Daco,deca su ti pravi slatkiši.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 25/3/2013, 22:07

lilya ::Zaboravih da se od sveg srca zahvalim Biksi sto se u ovom moru nasih postova setila mm i pirsinga i malih starki. Biksi, zeno, bas si me dirnula, neizmerno ti hvala Najlepsa jutra u martu - Page 20 543728
Najlepsa jutra u martu - Page 20 275568 Najlepsa jutra u martu - Page 20 543728

Drago mi je da čitam da su Leli bolji rezultati. Verujem da će i rezultati za dva dana biti super. Ne daj se Lelo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 25/3/2013, 22:13

Procitah za Lelu jos jutros, al ne stigoh da napisem TIno, da je pozdravis kad se budete cule. Bas me iznenadilo i rastuzilo. Ali, tako je jednom i sa Stasom bila neka situacija, na srecu, lazna, pa se nadam da i ovaj put bude isto.
Celog dana sam u frci, danas isla po terenu i nekim vrletima sa kolegom koji ne zna da vozi, jos redom svira i mase svima Shocked Sto je jos gore, ovi mu uzvracaju mahanjem Shocked
Milena danas i veceras 39 affraid Sad spalo od Eferlagana i spava, posle dajem Brufen. Mrtva sam, ne znam kakva me noc ceka, a stra moram na neki sastanak Sleep
Mirka i Daco, pilici, medeni, ne znam koje je lepse, u stvari znam, pristrasna sam, Mina je andjeo sa djavolskim ocima yes
Ostale cure love

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od KoMetaK 25/3/2013, 23:22

Daco, yurih, pa yaboravih da ljubnem ova tvoja dve lepotana! love love Ni ja nikakav lom ne videh, samo sam u njih gledala. Kako je MIna porasla, dusa mala i ima predivnu kosicu, rekla bih maminu Very Happy Kad se setim kakva je cupavica bila ko beba lol! NAdam se da cu ih gnjaviti uskoro! yes
Mili, nadam se da ce T ipak spasti i da ces imati mirnu noc. yes

Meni je ponedeljak bio ocajan, nisam skoro imala ovako težak dan! v c Rolling Eyes Nego, yavrsava se uskoro, pa se nadam da ce mi utorak doneti vise srece, oduvek mi je bio srecan dan (iako nisam sujeverna). Ustajem u 5, jer mi je mm poslao nesto busom, ali kaze zaboravio da stavi neki evric Wink lol! Pa onda ostaje da se ganjam sa Mirom iz Betanije, resila sam da isteram zakazivanje do kraja, makar morala do NS-a! lol! Zvala sam i klinike gde radi KOpitovicka i oni mi rekose da je tu ove nedelje, a Mira me otkaci da je u inostranstvu da zovem u ponedlejak. Rolling Eyes Ne dam se, moram da zakazem sto pre histero i TVL, hocu u aprilu u postupak! yes
Laku noc i lepi snovi!


Poslednji izmenio Meta dana 25/3/2013, 23:32, izmenjeno ukupno 1 puta
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od bobica83 25/3/2013, 23:25

Vece jutra nikako da se upisem,ne stizem!
I mi tem od subote ide i do 40 Shocked uzas preko dana smo ok al uvece je uzas,pomodri jedva dise nista ne pomaze uzas jedan,dusa me boli gledajuci ga! Vadili kks i urin grlo mu je crveno a kks virusno bakteriska infekcija. nos mu zapusen al nista ne izlazi. Stavljala mu fizioloski i marisol nista ne pomaze, Sta vi stavljate decici da nos otpusite,ne moze dudu da vuce pa se celu noc budi Sad spava polako pada a meni je ovo treca noc kako ne spavam,na ivici sam a pritom radim i dnevne i nocne,uzas!
Da nam decica brzo ozdrave,ljubimo vas puno!
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 25/3/2013, 23:43

Veče, Jutra!

Samo utrčah na brzaka, žurim u krevet. Hronično sam neispavana, kao zombi neki.

Tinče, tu smo za Lelu, piši ako nešto treba?

Daco, indijanci su divni! srca

Mirka, sličica našeg (da, našeg) Cvrčka nikad dosta, pratile smo ga ovde još od samog početka, pa on je bre naš! Nemoj da si škrtarila ubuduće sa sličkama! Wink yes

Ljubim Lenče, a posebno Milenče, da bude bolje što pre! radost

Ljubim neodoljivog Dimitrija, da ozdravi hitno, srce lepo! ff

Ljubim SVE zvezdice! Da su zdrave, vesele, živahne i da prave lom po stanu! Very Happy
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od plavaptica 25/3/2013, 23:53

Bobice, mozes slobodno Operil P 0.025%, ali samo 4-5 dana, bas kada mu je zapusen nos...uvece pred spavanje...znaci 1-2 puta dnevno.
Meta samo napred radost , pa da nam budes aprilska trudnica
Ceo dan proveli kod kuce...sreca Ana je bila divna danas, lepo smo se igrale ...kao da je velika, moja beba. Gledala danas neke njene letosnje stvari...ne mogu da verujem da je bila onolicka osmeh srce
Daco, decica su ti medenjaci medeni. Minina kosa me odusevljava , kako joj je duga i deluje gusta yes
Mili, dokle vise te povisene T....poljubac za Milence usne
Laku noc poljubci
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 26/3/2013, 06:27

v dobro jutro

odoh na posao. Svi da izdravite, ko ne radi da uživa pošteno!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od KoMetaK 26/3/2013, 07:51

Dobro jutro! Cufta me preduhitrila, ali nije posluzila kaficu, pa cu ja.
Da vam ovaj dan donese puno radosti iako je ovako jezivo napolju!

Najlepsa jutra u martu - Page 20 522461_2974176849751_792354642_n
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 26/3/2013, 07:57

Drage moje dobro jutro...hvala za komplimente...svima od reda..a Minina kosa..stvarno je dobra moram priznati..imam ja ok kosu ali ona ima bolju, jacu, gušću..dala se na moju mamu..inače verujte da smo je do sada dva puta šišali..jednom dva-tricm skratili..a poslednji put negde u novembru 10cm.. Shocked ništa vas ne lažem..tad sam joj napravila paž frizuru kao sebi Shocked al evo njoj vec dodje do pola ledja..dokle bi joj narasla da joj nismo šiškali ne smem ni da pomislim..vrzmala bi joj se oko kolena lol! Inače i Andrej ima ok kosu..i njega smo do sada tri puta šišali..idemo sa njime na tri nedelje kod frizera..kosoši moji mali lol!
Inače je mina baš zglajzala..sad njoj ne mogu da skinem temp..ne jede..usta su joj u ranama..a usnice da joj vidite..takve modro-crne usne davno nisam videla, ispucale užas No to juče kad sam ih uslikala bila je dobro jedno sat i po vremena i onda horor od kašlja temp..plakanja..zaspala je u pola sedam i jutros ustala u pola šest ali celu noć temp do 38..kašlje na dve min..kad će već jednom sve da prodje c Bobice ja evo već punih 9 noći ne spavam, samo merim temp, guram čepiće u guzičice i sirupe u ustašca po celu noć..a na posao idem, bežim jer tamo bar malo odmorim glavu od zdrav problema..bar ih ne gledam tako slomljene ff
Bobice ja sam kad je Mina bila 5-6 meseci imala problema sa zapušenim nosom..i ništa osim fiziološkog nisam mogla da joj dam..a fiziol nije pomagao i nismo spavali noćima..a onda mi je neko rekao da uzmem glavicu crnog luka, rasečem na četvrtine, stavim u platnenu pelenu i vežem za krevetić..znači ne bi verovala..dete je prodisalo za sat vremena..jeste da soba smrdi ujutru na crni luk užasno..ali mi je dete bilo naspavsano i zadovoljno a soba brzo izvetrena..eto predloga pa ako ništa drugo ne ide, ne košta da probaš..ljubi sinčinu lepu usne
Meta draga ajd dolazi da se gnjavimo..znam ja da si ti kometa a ima to danas i Mira da sazna love samo oštro draga moja, ona je ionako sva nakrivo nasadjena..a za ostalo kako smo se i dogovorile, samo zvrcni love poljubac srcasti poljupci napred scuro
Ćufto, mIli, Miss, Lilya, Tinche, Mirče, Grama, Hany, Mala...ma i sve ostale koje nisam navela..sve vas stiskam najjače...a gde nam je Mišica..nema postrojavanja već danima..draga jesi dobro..nadamo se da samo ne postizavate ovde da se javite zato što ste okupirani tajom vašim ljubav zagrljaj
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od hany 26/3/2013, 08:26

jutrooo, ja cu da uzivam danas ne izlazim ni do prodavnice. daco klinci su ti medici pravii.
Jaa juce na Slaviji sretnem skote u suknjicama dokolenicama , majice kratkih rukava a ja ne znam sta nisam imala na sebi smrzla se, kad sam ih videla nije mi bilo dobro.
Jutros slusam kako su skoti izjavili da nam je hladno cuj hladno bas me cudi , da su se obukli ne bi im bilo hladno :)))))))
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od KoMetaK 26/3/2013, 08:45

Moj razgovor sa Mirom: zvni tel, ona se javlja i kaze - cujemo se kasnije u guzvi sam!!!! c c c c v
Eto, muka mi je od svega i vec sam polako sigurna da VTO necu raditi u NS-u, ak ose ovako nastavi!!! Na telefon koji stoji na sajtu se niko ne javlja ni juce ni danas! c J..te, pa ja njima placam uslugu, a ne mogu ni da dobijem da zakazem, a kamoli nesto drugo! Besna sam nevidjeno! I ovaj dan mi je krenuo naopacke, jos jutros od 5! Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od hany 26/3/2013, 08:52

Meta ja sam visegradsku zvala dve nedelje da zakazem, jednom su podigli slusalicu i spustili, drugi put mi je rekla zovite u jedan, tako da ih nisam ni dobila, dve nedelje uzas jedan, razumem da imaju guzvu i ne mogu se javljati na telefon ali oni mi adli broj i rekli da zovem i zakazem. Ja sam mislila da se to desava samo kod njih sad vidim da ih ima jos
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 26/3/2013, 09:03

Meni u Frontu nije bio problem ni za šta da zakažem, ne mogu da se požalim..... na zakazivanje. Wink Samo na ostatak! lol!

DOBRO JUTRO!!!!

Proleće je! likeit Divno, jel da? ZIMA6
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od maus 26/3/2013, 09:11

Dobro jutro dobre zene!
Ko ce vas sad poFatati cccccccccccc Tri dana me nema a vi se raskokodakale, cak 12 strana ispisaste a ja zabusavala Razz

Lelo draga, procitah sad, bice dobro, bitno je da hemoglobin rate, uf bas je nizak bio. Znam da ti Stasa jako nedostaje i nadam se da ces kuci brzo. Ljubim te mila moja.

Lilya srecan rodjendan tm sa velikim zakasnjenjem.

Daco sad Mince bolesna bas bzvz. Ljubim je u tu gustu prelepu kosu da sto pre ozdraviu. Andrej je bolje, vragolan mali.

Mili dusa Milema visoku T. Oke plave nezne...

Korpice da li je bio ET? Ne javljas se.

Caci kako si se provela na utakmici?

Bakisa druze moj igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Anci malena nasa prohodala. DIVNO!!! Bravo za prve korake radost radost radost radost radost radost radost radost

Jamajka kako sinusi? I bravo za kratku frizuru yes

Miss mila, citam za odlican FSH i ne grese u labu. Kako se sve lepo namesta, vidim ja da cu pevati igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice I ja se nekada kladila, LS nijedna utakmica nije propustena, a da Bajern...divna utakmica, tada sam i dobila 4 `iljadrke pa mi pobeda bila jos sladja...ali nas fudbal i ta fama oko njega, ma ide mi na zivce.

Cici, mali Ciculjak imao nezgodu. I kod nas u Lo nema vise usivanja, vec, bukvalno kao da zalepe. Ljubim u glavicu da sto pre prodje.

Cufto jaooooooooooo tvoji vicevi lol! i kad ugledah tm sa sve dresom i spreman za "utakmicu veka"padoh sa stolice.

Bjanka srecno sa stanom i pozuri vise, hocemo na useljaj Very Happy

Orliska hahahahahahaha pocepah se od smeha za domacu pilecu supu jooooooj.A dr je mmmm lol!

Boki divan avatar lol! A tek slika...mace malo kako spava, dusa dusa dusa...

Mala uzivali ste svi skupa sa zmajem, a i zmaj sa vama.

Tino draga kako ste ti i batica?

Ema to sa lukom je prava stvar. Ana je imala 2 ili 3 puta laringiticni kasalj i to sam joj davala u kombinaciji sa inhalacijom nad lovorovim listom i bosliljkom. Napisacu posle na temi. da bude pregledno.

Mijaki ljubim te u taj slatki avatar osmeh srce

Lafe srecno useljenje u novi stan. bas se radujem zbog vas radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Maro kako su tvoji decaci?

Biksi rode nas love usne

Marija ima li kise u PG?

Miro nas Cvrle je medenjakovic pravi. Kako je sladak medju tim lopticama love neko vec rece svaler u najavi sreca

Gramatika, sad gledam tiker, jos samo mesec dana osmeh srce

Meta ja ne sumnjam da ces uspeti u svojoj nameri i da ces zakazati histero, da ces uganjati Kopitovicku i da april 2013. bude tvoj mesec kao sto je bio moj april 2008. godine.

Bobice mila zao mi je sto se mucite. Operl je dobar, vec rece Ptica. Probaj sa tim.

U Lo sneg, veje i veje Shocked Ali nije hladno.
U nedelju popodne je stigao Milan. Cekale smo ga stanici. Ana je od rane zore na 25 sekundi pitala kada stize tajusica Rolling Eyes Kada je autobus stao bukvalno je uletela u autobus:"Hocu kod tate, pomerite se!!!" Zalepila se za njega, zalepila i rukama i nogama i cmakala ga je narednih 5 sati. Cak su tako i seli u auto, zalepljeni. Ja sam morala da iznesem skije, pancerice, kofer... Laughing Zna se ko je snagator u kuci Very Happy A Milan...hehehehehe bas mu je nedostajala, sav se raznezio. Kaze da sam mu i ja falila, ajd da mu verujem Wink

Zene ajd zdravo, pisemo se jos.









maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od caci 26/3/2013, 09:37

Dobro jutro.
Evo me na poslu posle jucerasnjeg odmora. Pijucakm kafu i nemogu nekako da se osvestim. Spava mi se strasno. A nocas sam bas dobro spavala.
Procitah za Lelu i setih se sebe na hematologii i punkcije i ispitivanja a najteze pada izolacija. Ja verujem da ce Lela biti dobro. Tince kad se cujete pozdarvi je puno i da ce sve biti dobro yes
I ja jutros uzela rezultate gvozga opet nisko a primila terapiju u januaru. kaze dr najverojatnije zbog izuzetnog jakog krvarenja proslog meseca v
Daco tvoja dva angel ljubav ljubav
I cvrleee kakav mi je sav veliki sa patikicama i onako obucen naočare naočare
Mili i vi bolesni ....jao breeeee dokle vise fd ove bolestije
Bobice i mi vec nedelju dana muku mucimo sa nosem malo se otpusti pa onda opet.Nama pomaze inhalacija yes
Bakiska navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
Tince jesete li vec bolje poljubac poljubac

Maus svaka ti cas kad na sve tako poredis sestro slatka nemam reči Milan stigao i Ana sva srecna i radosna poljubac

Evo kako sam se provela...izvikala sam se a mm kaze nevici toliko vazduh je hladan zasipnuces lol!
Najlepsa jutra u martu - Page 20 2irz1t


I DA KUPLA SAM KARTE ZA SEVERINU 13 APRILA vv JEDVA CEKAM
A MARKO IMA PREDSTAVU 5 I 6 APRILA b
SVE ISPALANIRANO yes

Sve vas ljubim punooooo poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 26/3/2013, 10:09

Dobro jutro,
Noc bila mirna, nije imala T Milena, al je bila pod sirupom. Videcu kasnije kako je.
Misu, scena sa Anom i tatom me podseca na moje. Ta deca su zalepljena za mm-a, kao da ih je on rodio Shocked
Daco, Mina, dusa se muci? Sve me nesto steze kad mislim na tu nasu decu i te viruse... i ako je sve to sastavni deo odrastanja No
Tin, kako ste vi danacs?
Meta, odi u NS i razbucaj to osije gnezdo boks
Bak, kako je kod tebe? Kad je ET? Jesam li nesto propustila?
Idem malo da radim...mislim na nasu Lelu

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 32 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26 ... 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu