KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepsa jutra u martu

+43
neca73
Botox
Orline
jaca*caca
tetreb
HappyGirl
KoMetaK
Tanja83
nina :)
dacans
Dacaa
zoxa
Gramatika
JAmajka
dr mali pariz
Kamilica
Shizika
djole42
BiKsi :)
Bjanka
Mrvica
anak
MAAKKI
Tinushka
lilya
LaFolie
Simona
plavaptica
hany
Mirjana
bak
kasia
korpica
caci
Ema78
maus
SladZana
missile
Tinche
Milijana
Vuchica
cufta
Sofka
47 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Orline 11/3/2013, 22:14

Miro, i ti ispratila goste Wink Meni se nešto "navadili" ovih par dana Laughing

Lilya, dušo Najlepsa jutra u martu - Page 24 692299 I za neseser i za radove. Moja kuma je tako prošlog leta imala pehova...Ihaj...Najbolje je bilo kad je zvala servis jer joj ne radi nov aspirator, čudno huči i ne vuče, i oni kad su došli našli uputstvo za upotrebu unutra Laughing Zalepilo pod usisnim pritiskom...ili podpritiskom, kakogod. Probušili joj cev za vodu kad su montirali kuhinju, napravilo vrata od ugradnog frižidera izjedna, pa kad otvori, otvori sve i frižider, i zamrzivač i policu iznad Najlepsa jutra u martu - Page 24 635297 Posle prepravljali, ma šou...bilo toga još...nadam se da ćeš ti bolje proći.

Ćufto, ozdravi li ga, majstore...U majstora kuća oborena Najlepsa jutra u martu - Page 24 404938
Ja još i imala bolovanja...Lomila nogu, pa zbog nazovi trudnoća, pa zbog prave trudnoće...na kraju se nabralo. Al zbog tak'e bolesti nisam još, pupu, ali se vala, neću libiti da ga otvorim ako zatreba. Samo je bitno da kreneš Najlepsa jutra u martu - Page 24 404938
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sofka 11/3/2013, 22:14

Opa! Samo jedan minus lol! ja ocekivala vise lol! Verovatno se davaoc minusa nece prijaviti yes

Maus osmeh srce vidim po pisanju, kome smeta a kome ne, nacin kako neko pise i sta, meni je dovoljno...a umem i da citam izmedju redova, no nema veze..

Sto se tice ateista, postujem izbor, i stvarno nemam nameru nikog da vredjam(niti sam ikad ikog namerno uvredila)(one od vas, koje su me upoznale,neka kazu) ali ja jednostavno ne mogu da zamislim da smo mi postali od majmuna(po Darvinovoj teoriji)) lol! ako nas Bog nije stvorio(i sve ostalo oko nas), ko je ?

Steta Pariska sto neces da uskocis u diskusiju, sigurna sam da i ti mnogo znas o nasoj veri i istoriji osmeh srce a znanja i imanja nikad dosta radost

Mogu samo da priznam, da mi je zao, sto se sve vise, prihvataju tudji praznici i obicaji, a zaboravljaju oni stari, pravi,srpski obicaji, koje su nasi preci gajili i cuvali vekovima yes slavljenje 31.decembra nije bilo pre II svetskog rata, vec se prvo slavio Bozic 07.januara. A za deda-mraza, nemam reci. Uzas!
znaci,
ne volim: deda-mraza(niti koka-kolu) trka deda-mrazova u Beogradu ove zime, kad sam videla, ne znam da li sam se smejala od muke ili plakala Shocked

ne volim: sve komercijalizovane praznike uvezene sa zapada(ni ovde gde sam ne slavim njihove)

E , posle ove izjave, ocekujem mnogo vise minusa lol!

ps. kad su se vec svi izjasnili, eto i ja sam yes

s druge strane, od svake zene na kutku se moze nesto nauciti, i svaka je na svoj nacin zanimljiva yes

ko zeli nek hvata poljubci

Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 11/3/2013, 22:27

Sofka, kao sto vidis, ta tema vise nije aktuelna, bas zbog razlicitih misljenja!!!!!!!!

Orle kuco, pojavila si nam se opet! Daj nam lepotanovu sliku
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sofka 11/3/2013, 22:35

Nemam nista protiv razlicitih misljenja(i ne mozemo svi isto da mislimo). Svako treba da kaze sta ima, bez vredjanja(ja nisam nikog uvredila). Tako sam i ja rekla yes znaci ti si mi dala minus? Rolling Eyes
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Orline 11/3/2013, 22:38

Biće slika, ćufto...čekajde malo, ti kako si naučila da ih kačiš si redovna Laughing Ja nisam nikad bila ažurna po tom pitanju.

De si bre, sofke, dušo. Nije ti ćufta udarila minus, ona ti je Nasradin Hodža Laughing Ako te nije zazelenela, nije ni pocrvenela. To neko puca iz potaje, a neće ko čoek da se pojavi i da kaže mišljenje već kao funjarica Very Happy
Vi što kažete šta mislite ne lupate crvene


Poslednji izmenio Orline dana 11/3/2013, 22:39, izmenjeno ukupno 1 puta
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 11/3/2013, 22:39

Ne, nikada nikoga nisam ocenjivala, pa ni tebe. Ne smatram da je to ovde vazno.
Kada vidim crveno kod nekog kliknem "plus"samo da to ne bi kao nedavno uzelo maha.

Orle, jednom me je pre par meseci naucila "Plava ptica", i od onda ne prestajem. Danas sam shvatila da na telefonu imam mogucnost da filmic odmah posaljem na Youtube, pa sma i to odmah iskoristila. Ja se navukoh.... Very Happy
Da zaboravih.....hvala ti Orle za ovaj kompliment Nasradin Hodza...... ulepsa mi dan na kraju osmeh srce


Poslednji izmenio cufta dana 11/3/2013, 22:43, izmenjeno ukupno 1 puta
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Orline 11/3/2013, 22:41

Malac spava...Nedostajete mi. Čitucnem ja, ali nije to isto.
Mili, šefica, se vratila na posao. Vidim kao da nije ni išla otud
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sofka 11/3/2013, 23:04

Nije ni meni vazno to ocenjivanje, ali ako se vec minusira, treba se izjasniti zasto.Ja prihvatam i kritike, i ne ljutim se. Bez kritike(one pozitivne) se covek ne moze popraviti.
Cenim tvoju iskrenost cufto osmeh srce

E Orle zabusantu(sto skrtaris na slikicama lol! )drago mi je da je Mihajlo bolje, lepotanko nasmejani srca1
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Orline 11/3/2013, 23:08

Joj, sofke, niako na RD da odem. Moram malo i tudje pogledati, i u mom nešto napisati, al eto...izvuče se.

Imal snijega u Utrehtu? Wink


Red Bull da je ti krilaaa
Šljivovica pogon na sve četiri Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od bak 11/3/2013, 23:08

Ajajaj, napravih ja pometnju Embarassed
Elem, meni veliki problem u svakodnevnom zivotu, citaj poslu, prave oni koji poste da ih drugi vide, a posle jedu sve ostalo. Ali to pravi problem meni profesionalno, ne privatno. Privatno me tako bas briga ko sta radi. Vec vidim od ponedeljka scene, vezane za hranu. Ali ni na kraj pameti mi jije bila ni jedna odavde, niti post sam po sebi, niti da nekoga prozivam. Pisala sam sa posla i bas o tome lupala glavu i ulete mi prica na forumu.
Izvinjavam se, nece se ponoviti Embarassed
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od plavaptica 11/3/2013, 23:08

Heeej ff
Ovde je bas bilo zivo u mom odsustvu. Ani rastu zubi, muce je desni katastrofa, nervozna je za medalju i ne da mi sekund slobodnog vremena. Danas ni rucak nisam spremila, al dobro, to je jos i najmanje bitno.
Da se razumemo, ja ne lupam minuse nikome, a i smatram da svako treba da ima svoje misljenje i da isto uvek moze da iznese....ali Sofka, sto bre nagrdi Deda Mraza ovoliko Very Happy
Neco, daj Boze da se ova tvoja zelja obistini likeit
Cufta dobra ti ova fora sa imenima  b
Ajd zene laku noc ljubav
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Orline 11/3/2013, 23:09

Bak, podjoh da napišem da je trudnicama sve dozvoljeno, i onda stadoh...Malo od umora, malo zbog divnog avatara, a možda i zbog intuicije Najlepsa jutra u martu - Page 24 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 11/3/2013, 23:18

Dobro vece,
I ja da se odjavim za veceras... mrtva sam... bili da kupimo Lenki novo sediste za kola, pa malo po prodavnicama, pa sam naprzila punu tepsiju tulumbi i na kraju se gnjavila sa patuljcima

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Bexbgg
One vec sat vremena hrcu, a ja da vam mahnem i odoh da im se pridruzm Sleep

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 11/3/2013, 23:44

au, 2 cele strane pale, sad poradih na domaćem, čitam, a sve mislim o tim listićima.

Dobro sam razmislila, i prelomila: neka kg, od viška glava ne boli, dajte recepAt, Mišice, Pariz! Negde mi je to promaklo...

Sofka, carice, pa ti si neumorna! Briga te za minus, crveno je boja ljubavi!

Bakiška, meni na pamet nije palo da si imala 'lošu' nameru i nekog ovde prozivala, samo si olakšala malo dušu. Ja se s tobom slažem, foliranata na sve strane, i na 'to' se ne obazirem.

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Ema78 11/3/2013, 23:49

Ja sam toliko umorna, da ne mogu da zaspim...Citam sta sve pisete, joj... meni je najgora stvar ipak stuja, jer verovala u boga ili ne, racun moram da platim, a cesto hvatam sebe da kada otvorim racun, prizivam boga...

Inace, ja sam danas svasta nesto zavrsila, i bas sam srecna zbog toga... I sutra me ceka svasta nesto, ali nije strasno...

Zelim vam da se odmorite, naspavate, i da vam sutra ide sve po planu...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 11/3/2013, 23:52

Ema, tako i ja sa strujom, naročito kad grejemo. Otvorim koverat, sednem, dodam mužu račun, i pitam: jel manje od 9000? affraid
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od KoMetaK 11/3/2013, 23:59

Dobro vece drage zene, kolko ste vi vredne, pa 6 strana ispisaste danas! affraid
Ja danas skoknula do NS-a na najbrzu brzinu, i da Pari, mazila sam samo Teu, ona je smesko pravi, a Sofka je plakala jer se tesko prilagodjava novim ljudima. Bila sam samo pola sata i morala da bezim Rolling Eyes Ljubi ti tvoja dva medenjaka! Evo sunca i proleca i valjda ce mi uleteti jedan slobodan viken i eto mene da gnjavim! Very Happy
Daco, ne zvah te, jer nisam deosla ranije ko sto sam planirala a i videh sa fona da si lose, pa nisam htela da te cimam. Ozdravljuj, eto mene za 10 dana opet tamo na ceo dan! yes
Dragance, isto vazi i za tebe i za Cicsu, Menoru, Zoku, ne mogu sve da postignem. Ali, dolazim na vucenje nosa obavezno!
Miro, imamo slicne stavove! lol! Fali mi samo Cvrle! Wink
Djole, blago tebi, moram da te pozajmim za prevaspitavanje na nedljeu dana! lol!
Orle, ljubi Orlica!!! lol!
Cufro, uzivaj u svom pvom bolovanju i ne preteruj, da ti ne dodje kontrola, pa te vrati na posao! lol!
Misu, ljubim vasu veliku porodicu, malu pricalicu i ponajvise slatkicu medenicu! love
Lilya, ako su ostala jos samo vrata, ne brigaj, na kraju ste! I ja sam sigurna da maca znaci nesto! yes Zao m ije za drugaricu, ali mi je drago da se vec pridigla, nema nam druge! Kad sledeci put padnes, zovi mene, vazi!!! Da te nebi tukle neke odavde! Wink
Ptico, Nadam se da ce zubici izbiti sto pre i da ce ANci biti bolje.
Sofka, draga, nadam se da ces uskoro u nase krajeve i da cemo se videti najzad!
Bak, mnogo mi je bilo lepo juce sa vama!!! yes Nadam se da ti Orle sluti! yes
Mili, patuljci su ti preslatki! queen queen queen smajli angel
Iako kasnim za diskusiju, moram da napisem! lol! Ja sam po struci neko ko se bavi zivotnom sredinom, to mi je profesija, i sve sto mogu radim! Ali, na zalost, malo toga se moze u Srbiji! No Iako je tako, pokusavam da delujem koliko mogu i znam jos puno ljudi koji to rade, ali..nije nasa svest, na zalsot, kao u nekim drugim zemljama, moramo se stalno truditi da je podizemo! I to sto ponekad sebi priustim koznu obucu ili tasnu ne smatram zlocinom, jer se koristi koza od zivotinja koje se koriste u ishrani.

Laku noc i lepo spavajte i jos lepse sanjajte!
Ja sam sanjala nekog od vas prosle noci sa dvoje dece, al ikoga, nemam pojma, stisose me u masinu od kad sam usla u kanc. Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 12/3/2013, 00:02

Mene, 100 posto! lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od bak 12/3/2013, 00:12

Ja jos ne mogu da se smirim, uzeh knjigu da citam, jok. Ne mogu da verujem ds me ne znate i da bi nekome palo na pamet da sam uputila post nekome ovde. Al dobro, ko me zna, shvatio je.

Orle moj, mozda si postala vidovita

Meta, meni je bili divno, da je samo malo vise vremena!

Jesi zakazala? Utisci?

Laku noc svima
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Ema78 12/3/2013, 03:42

Ja i dalje ne mogu da spavam... taman sam zaspala, a onda je dosao mm nervozan i besan, pa otkljucvao, zakljucavao...silazio po ovo sto je zaboravio, po ono... Razumem ja njega da je frka na poslu, ali bas ga pretera...i jos mi kaze da sam ja nervozna... pa vala, u dva nocu, ima da budem i nervozna i neuroticna...Vec mesecima se sklanjam zbog te frke na njegovom poslu, jedva smo jedan vikend sastavili zajedno, i sve mi vise nas zajednici zivot lici na onu scenu iz filma Taxi, kada onaj ispektor shvata da mu je zena trudna maltene pred sam porodjaj...

v

Ali, barem sam pustila drugu masinu sa vesom, po jeftinoj struji...sva sreca pa sutra imam bitne obaveze tek popodne...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 12/3/2013, 05:33

Dobro juuuuutro!!!!

Mili, sa slikom vas 3 zenske mi je poceo dan!!!!

Ptico, ti i Pariz da se udruzite, da vam obema bude lakse

Ustajte, idemo u novi daaaaaaaaaaan sa kroasanima sa sirom i sunkom

[img]Najlepsa jutra u martu - Page 24 2q9gfpi[/img]
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 12/3/2013, 07:19

Ćufto, hvala najlepše, možda kasnije, al ranom zorom ne jedem. Čak ni pomorandžu.

Dobro jutro! osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od neca73 12/3/2013, 07:27

Dobro jutro! Je li mozete i meni da kazete kako se to glasa na forumu? Sta znaci pocrveneti ili pozeleneti nekog? Videla sam u statistici da sam dobila neke poJene, a i dala ih sama. Ja glasala nisam, niti znam kako se to radi. Sad cujem i za crveno i zeleno i nista mi nije jasno.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od lilya 12/3/2013, 07:33

Dobar dan Very Happy

Bak, ja stvarno nisam shvatila da ti ikoga prozivas, imala sam utisak da govoris generalno o ljudima oko sebe. Nemoj da se nerviras, molim te. Za posao te razumem, imam jednu takvu u kancu kojoj sta god da ponudis slozi neku molecivu facu i naglasi da svi cuju kako posti, a onda nekom zalupi slusalicu i opsuje ga pred svima. Uopste nije vazno da li pricamo o postu ili o bilo cemu drugome, kad se neko folira i radi nesto zbog drugih, a ne zbog sebe to iole inteligentne ljude nervira i to se odmah vidi. Ja sam tvoj post tako shvatila.

Mirka, evo prizvala si Metu. Nije me ona bodrila, ali nensumnjam da bi i ona da treba. Dusica ke to nasa lepa ljubav

Sto se stana tice ima tu jos dosta posla, danas dolazi moler da smirgla sobna vrata, radijatire, farbanje, krecenja, gletovanje, onda jos parketar da malo dotera parket i onda smo gotovi. Nije to ni vazno sta je ostalo. Ono sto hocuvda kazem je da ce prasine i krsa i loma biti kao da ja juce nisam ni orstom maknula, ali meni je orijalo i stvarno sam se super osecala sto konacno mogu da se tamo latim metle, a i ko radna terapija yes
Bice sve to uskoro gotovo i kako treba i zaista smo nekim cudom imali dobre majstore za sve tako da se nismo puno nervirali. Eto, to je neki moj rezime prvog renoviranja stana u zivitu. Da moze i bez nerviranja kad imas fine ljude. To za vrata, pogresili, istog dana ispravili i teraj dalje. Niti smo mi bili neprijatni niti oni, jos smo i kafu popili i ispricali se na kraju yes

Mimic, ocu i ja taj recept da se i meni lepi i lepi i lepi lol!
Orlicka, nikako da se malo deteljnije udubim u tvoj RD. Ja to volim da sednem.pa polako, sliku po sliku da gledam i analiziram ko je sladak, a ko jos sladji osmeh srce

Ema, nesto si rekla s cim bi se slozila, ali se vise ni ne secam sta.

Cufta, da sto pre ozdravis ljubav

Odo da vadim ves iz masine i da se spremam za posao. E da i da loto uplatim Wink
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 12/3/2013, 08:10

Drage moje crvene i zelene, vernice i nevernice..vi što plaćate tv pretplatu i one što ne plaćate...vi što volete kožu i krzno i vi što istu tu ne volete ..ja vas sve volem onako od srca i virtuelno a biće prilika i za 'alive' dokaze ljubavi osmeh srce i SVIMA ali baš SVIMA želim dobro i divno jutro i još bolji i sunny dan..i nemojte bre da tu mnogo da lupate te vaše lepe glave sa ozbiljnim temama..daj malo da se smejemo ovde, dovoljno nam je život i težak i komplikovan iza ovih monitora da bismo i ovde komplikovale i zatezale..Sofka daj srećo još koji izlog usnimi pa da razglabamo o modi i prolećnim trendovima..što volem šareno u izlogu da vidim Very Happy ...a volem i crno-belo Razz ...ma volem sve kad imam para lol!
Šaljem poseban ljubac posebnoj devojci lav(f)ici Meti kometi koja protutnja juče Novim Sadom...izgleda brze nego i sama kometa što bi protutnjala..draga nič se ne ljutim, daleko bilo..i sve onako sa virusima bih došla da te vidim, da se iskupim za onaj prošli put..a što mi drago što si se mazila sa Teom i Sofiom ma nemaš pojma.. osmeh srce ljubim lepote male puno...nego kako je bilo u NS u globalu, jesi nešto uradila konkretno, dogovorila..kakvi su utisci..ljubim te puno u svakom slučaju mila moja i želim da ubodeš dobitnu kombinaciju u našem gradiću
E , sad ...što se tih listića tiče...neka se oma javi vlasnik istih tih listića koji su se zalepili kod mene jer ja iste nit sam jela nit videla..a ne da se zalepilo nego pršti sa svih strana zbunjen lol!
I na kraju da pohvalim maminog sina...bio je divan u vrtiću...svi vaspitači su izasli da mi ga pohvale..kažu da definitivno nisu očekivali da će biti tako dobar bez seje..nije uopšte plakao, sve jeo, igrao se..zaspao držeći vaspitačicinu ruku umesto Minine smajli angel ..on je Sunce mamino dobro i lepo..a ja ga samo kritikujem Embarassed msm kao i sve muskarce yes
E sad odoh..grlim i stiskam jako sve vas već gore uprvim redovima pobrojane ff d c grljenje cmoka zagrljaj srcasti poljupci srcasti poljupci
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 24 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu