KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepsa jutra u martu

+43
neca73
Botox
Orline
jaca*caca
tetreb
HappyGirl
KoMetaK
Tanja83
nina :)
dacans
Dacaa
zoxa
Gramatika
JAmajka
dr mali pariz
Kamilica
Shizika
djole42
BiKsi :)
Bjanka
Mrvica
anak
MAAKKI
Tinushka
lilya
LaFolie
Simona
plavaptica
hany
Mirjana
bak
kasia
korpica
caci
Ema78
maus
SladZana
missile
Tinche
Milijana
Vuchica
cufta
Sofka
47 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od lilya 7/3/2013, 10:14

maus ::...e da , taj 8. mart Rolling Eyes
Bez uvrede, ali ja taj praznik ne priznajem. Ako ce meni suprug ili kolege sa posla ili bilo ko drugi u mom okruzenju samo jednom godisnje poklanjati paznju i poklone (ipak paznja je bitnija, bar za mene), ma ne treba ni tad.
Priznajem samo rodjendane, to su po meni praznici, pogotovo deciji.

Pa sad... Ja mislim da je to mnogo vazan dan za zene, ne zbog poklona ili tako neceg, nego zbog toga sto su neke zene, na celu sa Klarom Cetkin, ustale i borile se za zenska prava, pocev od prava da mozemo da izadjemo ravnopravno sa muskarcima na glasanje pa nadalje. Bas sam ovih dana slusala Dubravku Stojanovic povodom izdavanja njene nove knjige, "Iza zavese" o polozaju zena i dece u Srbiji krajem XIX veka. Strasno i sramno No Ja ne znam kako ovaj narod sam sebe nije do sada istrebio No
To sto je posle usledila komercijalizacija i relativizacija tog praznika je tuzno i zenama ne ide u prilog. Ni dan danas nismo ravnopravne, ali su te zena ucinile veliko korak za sve nas.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 7/3/2013, 10:16

Nisam se naspavala! Ti Ptico?
Ustao u 5.30h affraid igrali se do 7h kad je kao zaspao i ja se sva srećna bacila kraj njega. Spavali smo do 7.20h No Onda doručak. Ubacila mu malo griza, jer ga od juče privikavam na gluten. Nije pojeo ni pola obroka, ali je povratio i evo ga visi na meni i kenjka. Juče nije ni povratio, ni plakao i sad ne znam da li ovo da razumem kao problem s varenjem ili kao nešto drugo. Ništa mi teže nije palo od uvođenja hrane! Baš je osetljiv No

Hvala na kafi i kolačima cvet
Mišu, šta radi Anči?
Mili, ti si šou Laughing queen

Bjanka, mm ne da nije moj tip za ljubav, nego se ne bi s njim ni družila da se nisu tako posložile kockice Wink Sad sam zahvalna Bogu na savršenom izboru...moji su bili užasni!
Missile, Ema, Hany, Ćufto, Bak, Marija, Lilya, Tetreb, Mrvice i one spavalice što će se tek pojaviti poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od caci 7/3/2013, 10:26

Dobro jutro osmeh srce
Kod nas kisa i tmurno,uzas jedan. Nisam metropata ali nevolim kisu i oblake.
Hvala na kafici kraj mora i kolacima ,secera od jutro treba da se ima snage. yes
Maus htedoh da te pitam dali ces kupovati neki poklon Aninim uciteljucama u vrtic? Ja sam kupovala. Evo i sad cu. I ja nevolim samo da se taj dan pridaje vaznost zeni ...ali nemogu ga zaobici i kad bi htela. A i zbog izlaska u kafanu. lol!
Ja sam danas radim popdne a sad idem da vezbam sabiranje i oduzimanje do 5 sa Markicem jer smo domaci juce napisali.
ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od caci 7/3/2013, 10:28

Mirjana probaj ponovo kasnije pomalo. mozda mu samo ipak treba vremena yes
Ljubim slatkisa malog ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 7/3/2013, 10:32

missile ::
Mirjana ::
Jaaaao...ovo moje dete danas neće da se odlepi od mene
Blagiš tebi! smajli angel
yes osmeh srce
Hvala na savetu Caci cvet
Ljuba za našeg malog glumca usne
Lilya, sve si lepo rekla yes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 7/3/2013, 10:53

lilya ::
maus ::...e da , taj 8. mart Rolling Eyes
Bez uvrede, ali ja taj praznik ne priznajem. Ako ce meni suprug ili kolege sa posla ili bilo ko drugi u mom okruzenju samo jednom godisnje poklanjati paznju i poklone (ipak paznja je bitnija, bar za mene), ma ne treba ni tad.
Priznajem samo rodjendane, to su po meni praznici, pogotovo deciji.

Pa sad... Ja mislim da je to mnogo vazan dan za zene, ne zbog poklona ili tako neceg, nego zbog toga sto su neke zene, na celu sa Klarom Cetkin, ustale i borile se za zenska prava, pocev od prava da mozemo da izadjemo ravnopravno sa muskarcima na glasanje pa nadalje. Bas sam ovih dana slusala Dubravku Stojanovic povodom izdavanja njene nove knjige, "Iza zavese" o polozaju zena i dece u Srbiji krajem XIX veka. Strasno i sramno No Ja ne znam kako ovaj narod sam sebe nije do sada istrebio No
To sto je posle usledila komercijalizacija i relativizacija tog praznika je tuzno i zenama ne ide u prilog. Ni dan danas nismo ravnopravne, ali su te zena ucinile veliko korak za sve nas.

Lili, koja si ti queen .

E, zbog ovog dela koji sam podebljala i zacrvenila, slazem se s Mimom, skroz. Ne treba meni slobodan dan ni poklon za 8 mart, treba mi da svakog dana imam jednaku sansu kao i bilo koji muskarac, Da ne bude vazno da li je neko musko ili zensko nego kakav je i kako radi,.... Mm je svakog dana dobrica jedna, dusa prava, inace ne bi bio mm Wink

I mi smo slusali Dubravku Stojanovic, jos mi je u glavi to sto je govorila. No Strasno, ipak me ne cudi, kad se zagledamo u sadasnjost, nije tesko pogoditi kako je bilo u proslosti. Sve se desava s razlogom.

Mracenje nastavljam sutra, na 8 mart. lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od maus 7/3/2013, 11:02

lilya ::
maus ::...e da , taj 8. mart Rolling Eyes
Bez uvrede, ali ja taj praznik ne priznajem. Ako ce meni suprug ili kolege sa posla ili bilo ko drugi u mom okruzenju samo jednom godisnje poklanjati paznju i poklone (ipak paznja je bitnija, bar za mene), ma ne treba ni tad.
Priznajem samo rodjendane, to su po meni praznici, pogotovo deciji.

Pa sad... Ja mislim da je to mnogo vazan dan za zene, ne zbog poklona ili tako neceg, nego zbog toga sto su neke zene, na celu sa Klarom Cetkin, ustale i borile se za zenska prava, pocev od prava da mozemo da izadjemo ravnopravno sa muskarcima na glasanje pa nadalje. Bas sam ovih dana slusala Dubravku Stojanovic povodom izdavanja njene nove knjige, "Iza zavese" o polozaju zena i dece u Srbiji krajem XIX veka. Strasno i sramno No Ja ne znam kako ovaj narod sam sebe nije do sada istrebio No
To sto je posle usledila komercijalizacija i relativizacija tog praznika je tuzno i zenama ne ide u prilog. Ni dan danas nismo ravnopravne, ali su te zena ucinile veliko korak za sve nas.

Da Lilya, neke zene. Ako udjemo u sustinu tod dana, to i jeste prica o obicnim zenama, zenama koje su radile u fabrikama, radionicama...morale su da se pobune protiv teskog zivota i nepravde. Za vodje su imale odlucne i hrabre zene, Klaru Cetkin i Aleksandru Kolontaj.
I odatle je Dan zena, tj. 8. Mart prilika da se pokaze da njihova hrabrost i zalaganje nije otislo u zaborav. Ravnopravno je normalno i na to ne treba da nas podseti 8. mart vec svaki dan u godini.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od bak 7/3/2013, 11:08

Dobar dan jutra!

Prema 8. martu sam ravnodusna lol!

Nocas kad pretekoh, 100 cu doziveti.

Sanjala sam da mi je muka i da guram prste da povratim affraid I probudi me takav nalet mucnin, ko da sam pijana kao letva, nisam smela da se pomerim da ne povratim u krevet Shocked Jedva se dovucem do wc-a, nista Rolling Eyes Uzasna mucnina al nece nigde. Pij kiselu, popijem ranisan, zeludac se raspada, nista. I posle sat vremena prodje, kao sto je i doslo. Sad sam kao ....

Idem, posla preko glave, a ja mrtva osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 7/3/2013, 11:11

Napokon je zaspao f Nadam se da će potrajati molitva
Moje pravo na san se "ne pika"! Veća prava ima slabiji Laughing beba Prepišimo od njih-ljubav će poraziti i najokrutnije i izbrisati sve granice srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od lilya 7/3/2013, 11:12

maus ::
lilya ::
maus ::...e da , taj 8. mart Rolling Eyes
Bez uvrede, ali ja taj praznik ne priznajem. Ako ce meni suprug ili kolege sa posla ili bilo ko drugi u mom okruzenju samo jednom godisnje poklanjati paznju i poklone (ipak paznja je bitnija, bar za mene), ma ne treba ni tad.
Priznajem samo rodjendane, to su po meni praznici, pogotovo deciji.

Pa sad... Ja mislim da je to mnogo vazan dan za zene, ne zbog poklona ili tako neceg, nego zbog toga sto su neke zene, na celu sa Klarom Cetkin, ustale i borile se za zenska prava, pocev od prava da mozemo da izadjemo ravnopravno sa muskarcima na glasanje pa nadalje. Bas sam ovih dana slusala Dubravku Stojanovic povodom izdavanja njene nove knjige, "Iza zavese" o polozaju zena i dece u Srbiji krajem XIX veka. Strasno i sramno No Ja ne znam kako ovaj narod sam sebe nije do sada istrebio No
To sto je posle usledila komercijalizacija i relativizacija tog praznika je tuzno i zenama ne ide u prilog. Ni dan danas nismo ravnopravne, ali su te zena ucinile veliko korak za sve nas.

Da Lilya, neke zene. Ako udjemo u sustinu tod dana, to i jeste prica o obicnim zenama, zenama koje su radile u fabrikama, radionicama...morale su da se pobune protiv teskog zivota i nepravde. Za vodje su imale odlucne i hrabre zene, Klaru Cetkin i Aleksandru Kolontaj.
I odatle je Dan zena, tj. 8. Mart prilika da se pokaze da njihova hrabrost i zalaganje nije otislo u zaborav. Ravnopravno je normalno i na to ne treba da nas podseti 8. mart vec svaki dan u godini.

Slazem se u potpunosti. Jedino sto smatram da ni dan danas nismo ravnopravne ni ovde ni u svetu.
Isto ti je kao sa 1. majem, svi ga kao nesto slave, a prava radnika zapravo niko ne pominje, niti se ona postuju. Zato i mislim da oba praznika, kao i mnoge druge, treba obelezavati, ali ne na nacin kako se obelazavaju. Mani me cveca i kafane, pro forme, ajde mi nesto da uradimo za zenaska ili bilo koja druga prava.

Bak, kakvo poredjienje lol! Ajd izdrazi danas, sutra je tvoj omiljeni radni dan Wink
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od maus 7/3/2013, 11:31

U Bak gadno bilo sinoc? Od cega li je? da nisi nesto tesko vecerala sinoc?

E jeste Lilya, ajde da nesto uradimo, bas to! Dokle smo stigli u pracenju vizije ravnopravnosti?
I isto tako mislim da ovo nije borba zena, vec i muskaraca, jer, svi zajedno zivimo. I zajedno mozemo da gradimo pravedno i razvijeno drustvo. U sunny ti zarko zamisljam sebe na nekoj bini i pozivam sve na ustanak hahahahahahaha
Sa`cemo Lilya i ja da se pobunimo. Vi nas pratite.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od JAmajka 7/3/2013, 11:34

missile ::
Bjanka zeno lepa ni Milan nije bio moj tip, cak me je i nervirao, ali uporan bio (Manojlovica krv). Ajd ti malo ocijukaj sa njim Very Happy
Slična priča i kod mene. Mm nije uopšte moj tip, ali smo se prvo samo družili. Uvukao mi se pod kožu, i kad smo se jednom posvađali, naravno ja sam tu prznica br 1, ja shvatila kako mogu da izgubim tu enormnu podršku, toplinu, ljubav, osobu koja mi je tako kompatibilna i s kojom je svaki trenutak savršen, bilo mi je jako prazno. I onda rekoh - šta god, samo da ne ostanem bez njega! srce [/quote]
Miss,naše priče skoro da su identične.I ja na početku nikako nisam mogla sa mm v ,a sad nikako bez njega. srca1
Zato,Bjanka,poslušaj starije i iskusnije.Probaj,ništa ne gubiš.

Ja sam tek ustala,pijem kafu i čekam goste da se probude.Noćas smo baš"zaginuli."Mm je danas u LE,na služ.putu.Svi se radujemo,donosi novu turu mesa za roštilj.Danas skitamo po gradu i vodimo klince u provod.Večeras zovemo i prijatelje i pravimo oproštajnu žurku.Gosti nam sutra odlaze,šmc..,a baš nam je lepo zajedno.

Nisam pažljivo čitala šta se ovde dešava,ali sam primetila Ćuftin novi avatar-Lucija,mali medić.

Mirka,lepa ti je frizurica,a za Cvrčka nemam reči

Curice cveće ,odoh da spremam doručak.



JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 7/3/2013, 11:40

Mišu, da smisliš govor koji ćeš da održiš 25., pa ćemo videti da li da organizujemo ustanak sledećeg osmog Wink Lilya, ti si dužna da nas smiruješ kako ne bi, sa sve decom, oduševljene govorom krenule sa Ade pravo pred Vladu !
Jamajka usne
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 7/3/2013, 11:47

Ja ne zamaram moju lepu satiranu glavicu toliko bas... ja jednostavno slavim svaki praznik, svaki rodjendan, godisnjicu i mesecnicu Laughing a mm-a ne smem da hvalim, Pari ce da mi lupi packu lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od lilya 7/3/2013, 12:03

Mirjana ::Mišu, da smisliš govor koji ćeš da održiš 25., pa ćemo videti da li da organizujemo ustanak sledećeg osmog Wink Lilya, ti si dužna da nas smiruješ kako ne bi, sa sve decom, oduševljene govorom krenule sa Ade pravo pred Vladu !
Ja cu tada biti u dalekoj Americi, najverovatnije. Videcemo koliko budemo godisnjeg dobili sreca

Misice, ja sam odustala od bilo koje vrste organizovanja. Mislim da nase drustvo jos uvek nije i ko zna kada ce biti spremno za promene. Kada budem imala svoje dete, mozda cu imati dodatnu energiju i snagu da se borim za njegovo bolje sutra. Mada dece za koju se vredi boriti ima koliko volis. Imamo svoj mali krug ljudi u kojem se krecemo i od nekih stvari se trudimo da se izolujemo. Kao pojedinac se stalno sa nekim kacim, ali onda ukapiram da ne da ide, nego da ljudi jednostavno neke stvari ne razumeju. Mene na poslu vec svi zovu Borka Pavicevic, a i ovde sam se kacila ko neka kokoska Rolling Eyes
Vidim da ce Happy, opet morati da me brise zbog mracenja, a sta cu kad nisam "Udri brigu na veselje tip" v
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 7/3/2013, 12:14

Mirjana ::Mišu, da smisliš govor koji ćeš da održiš 25., pa ćemo videti da li da organizujemo ustanak sledećeg osmog Wink Lilya, ti si dužna da nas smiruješ kako ne bi, sa sve decom, oduševljene govorom krenule sa Ade pravo pred Vladu !
Hahaha, Kutak sa svojim Zvezdicama u akciji za prava trudnica, porodilja i majki! lol! lol! lol! Važi, a ja ću da tražim i VTO o trošku RZZO do 45! lol! Možda nas snime za dnevnik RTS lol!

lilya ::
Misice, ja sam odustala od bilo koje vrste organizovanja. Mislim da nase drustvo jos uvek nije i ko zna kada ce biti spremno za promene. Kada budem imala svoje dete, mozda cu imati dodatnu energiju i snagu da se borim za njegovo bolje sutra. Mada dece za koju se vredi boriti ima koliko volis. Imamo svoj mali krug ljudi u kojem se krecemo i od nekih stvari se trudimo da se izolujemo. Kao pojedinac se stalno sa nekim kacim, ali onda ukapiram da ne da ide, nego da ljudi jednostavno neke stvari ne razumeju. Mene na poslu vec svi zovu Borka Pavicevic, a i ovde sam se kacila ko neka kokoska Rolling Eyes
Vidim da ce Happy, opet morati da me brise zbog mracenja, a sta cu kad nisam "Udri brigu na veselje tip" v
Lili, skroz se slažemo mm i ja sa tobom, osim one od nekih stvari izolacije. I ja sam tako ranije na poslu, pa su pričali da sam prgava, revolucionarka, itd, u negativnom kontekstu. Ne vole to ljudi. A ja ne mogu da ih prepravim, nego da ih prihvatim. Opet, neću da ne znam, i da zatvaram oči.
Ja nisam provalila da si se ovde kačila s nekim Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes A mračenje... nije to mračenje, to je realnost.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 7/3/2013, 13:27

lilya ::
Mirjana ::Mišu, da smisliš govor koji ćeš da održiš 25., pa ćemo videti da li da organizujemo ustanak sledećeg osmog Wink Lilya, ti si dužna da nas smiruješ kako ne bi, sa sve decom, oduševljene govorom krenule sa Ade pravo pred Vladu !
Ja cu tada biti u dalekoj Americi, najverovatnije. Videcemo koliko budemo godisnjeg dobili sreca


Qq, otećemo se kontroli i napravićemo haos v
Lilya, iskreni svuda imaju problem! Ali to ne treba da te natera da lažeš! Naravno, nekad je pametno prećutati, ali ni to nije uvek!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od SladZana 7/3/2013, 14:58

Zene samo vi napadajte 8mart, al` ja dobih i slobodan dan igra
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 7/3/2013, 15:16

Maus, i ovde se slažemo.
realnost, mracenje, jeste Mirče isto.
Dodjoh sa posla, ništa zanimljivo.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sofka 7/3/2013, 15:40

Gde ste cure osmeh srce

Samo za Bjanku jedan plavusan sa zapada lol!
a zabranjeno za udate! lol!
Najlepsa jutra u martu - Page 13 Foto0633s
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 7/3/2013, 15:46

plavušan liči na Samantinog Smita iz "seks i grad"

Missile SREĆAN TI ROOOOĐIIIIIŠ!!!! osmeh srce
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 7/3/2013, 17:11

https://www.youtube.com/watch_popup?v=STK7AZ_Zs_E&vq=large

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Bjanka 7/3/2013, 18:51

uf sofka hvala,ovaj ič nije moj tip:))))

mislim,evo,rado ga prepustam nekoj..

Malopre se vozim kuci, i mislim na vas, i shvatim,ili gresim,jebote ja sam jedina singl ovde na ovoj temi medju vama:))) I uskocim sa nekom svojom pricom:)
Mislim, citam ja sve,ali jednostavno ne umem ko Maus sve da pomenem,jedino da hvatam beleske....

Da ne bude da teram vodu samo na svoju vodenicu...

Ma ako bude uporan,prijalo bi mi drustvo i paznja i prica...i smeskanje i belebetanje...otkud znam...Trenutno sam zaista jos pogubljena i imam neke planove za sebe do leta, da uradim sebi i na sebi i pre svega u sebi sto sta sto sam zapostavila:)

E sad ,ako bude neko hteo jos nesto sa mnom,a meni bude prijalo,pa nisam luda da se otimam :)

sve vas ljubim,napolju skoro proleece,tako da u subotu,kad mi je jedini slobodan dan,moram za Jagodinu po prolecne stvari:)
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od plavaptica 7/3/2013, 19:02

Miss srecan divan dan ljubav love
Uh, 8.mart, ja ga volim jer je mom bratu tada rodjendan, a i nekako mi je vesnik proleca, a i ja ko Mili, slavim sve i ne razmisljam previse...plavusa prava Laughing
A sad salu na stranu slazem se i sa svime ovim sto je Lilli ispricala yes
Miro, jesam se naspavala jutros u periodu od 8-12, dooosta....necu biti neskromna Rolling Eyes Kako je Cvrle, jeste li probali sa grizom ponovo?
Bak, nadam se da si sada dobro, a avatar ti je odlican.
Cufta, love love love love Ovo je komentar na novi avatar.
ljubav za sve
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 7/3/2013, 19:24

Bjanka i bićeš još dugo singl sa takvim ramisljanjem :).
Ja opet temperaturu, a moram i vikend da radim. A i da registrujem kola. Opet u subotu u MUP.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 13 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu