KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Vuchica
tetreb
karakaca
Klarica
Lyanna
srna ns
lenabeograd
plavaptica
Orline
Bekanicaa
Erata
noja
lilya
nena beba
kiki
laKole
Struzzo
hocukusurnecuzvaku
bak
missile
neca73
ragaco
gaga.ristic1
Ambra
hany
vašar
bebica mala
LaFolie
Tinche
darling_buds
dona
SannI-AlL
LEPTIR
ivi
MAAKKI
makica84
pegaz
BiKsi :)
SladZana
Gramatika
bibi.libi
dragana76ns
jaca*caca
ninica2
bulevarka
labradorka
korpica
lilly13
Dacaa
heart84
anak
Niny
InNaturaVeritas
saska1
menora72
zoxa
zvoncica36
Ninche
vero
sareni leptir
64 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 13/3/2013, 12:41

IVV, imašm autobuske polaske na 10ak min i iz Bg za NS, i iz NS za Bg. Autoputem voze 80min. Ako voziš, još je brže. Pa, ajmo i mi u tu ravnicu! Very Happy
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 13/3/2013, 12:49

Možemo i da se teleportujemo;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 13/3/2013, 12:56

E luda si skroz, brate IVV! lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 13/3/2013, 14:22

Ima nas koje ce vas rado ugostiti Korak po korak na putu do bete + - Page 35 275568
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 13/3/2013, 16:26

Gramatika ::
Krk ::Mame me ove dobre analize, pa reko da posetim Milicu u Jevremovoj, mozda nesto uradi. Sto rece Struzzo, odem popijem kafu i uradim jedan prirodnjak. :)

Ako ti je Struzzo rekla, idi odmah! Ne šalim se, ona je meni dala ideju u trenutku kad sam toliko pukla, da nisam mogla ni da plačem! sunny


Hehe, vizionar Struzzo...Wink
Krk, srećna ti bila ta kafa....

Meta, ako ti je legla Kopitovićka, što ne raditi postupak kod nje...iskoristi tu pozitivnu energiju...

Klarice, čestitam....Da li možeš zapisati broj tel. i adresu Ivanovića, treba mi za jednu poznanicu..
U stvari, ko već može...ja nemam nove podatke o njima.

Pozdrav curice....
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 13/3/2013, 16:38

Devojke nesto me uhvatio bedak. Prosle nedelje bili na skijanju, vitamini, zdrav zivot, tad bas bili i plodni dani, odradili sve po ps-u i savetima lekara. I ja juce ladno popijem previse alkohola, na nekoj proslavi, evo jos se tresem sva koliko mi je lose bilo, i koju sam kolicinu unela u sebe. I pitam se sta mi bi i da li sam normalna. Ubedjena sam da sam upropastila startno bilo kakvu sansu. Sta vi mislite? I kakav ja to problem imam u glavi kad sam to uradila uopste? Uzas. Struzzo, Ivanovici su u Kralja Bodina na Dusanovcu. Za tel ja ih svaki put ukucam u google i tako pozovem, nikako da ga memorisem.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 13/3/2013, 16:40

2852111, nasla sam broj u listi poziva.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivi 13/3/2013, 16:42

Evo i mene, cekala da puste te privatne klinike, predala papire, zaokruzila privatne klinike, danas me zovu iz moje filijale rzzo i kazu da se javim 19.03. u KC Nis, sta da se radi, necu da se nerviram, jer ko zna mozda mi se bas tamo sreca nasmesi Very Happy

Zenice drage d
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 13/3/2013, 16:54

Hvala Neco!
A što ti je toliko krivo.... Neka si se ti opustila. Možda je baš u tome caka. A što se nekih smetnji tiče, ne piješ svakodnevno te količine alkohola...a i alkoholičarke ostaju trudne..
Ponavljam - neka si se provela...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 13/3/2013, 16:59

Struzzo ::Hvala Neco!
A što ti je toliko krivo.... Neka si se ti opustila. Možda je baš u tome caka. A što se nekih smetnji tiče, ne piješ svakodnevno te količine alkohola...a i alkoholičarke ostaju trudne..
Ponavljam - neka si se provela...

Potpis yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 13/3/2013, 18:00

Struzzo, kad je Gianna Nannini sa 54 uz pomoc vto postala keva mogu i ja da ubodem jedan prirodnjak sa 40 valjda :)

Opet pomoc prijatelja. Treba mi preporuka za dobrog kardiologa u Beogradu.

Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 13/3/2013, 18:06

Krk,
ne verujem da je Gianna u svojih 54 radila VTO sa njenim jajnim ćelijama...no ne menja stvar da ti treba da koristiš svoju mladost....
Avatar ti je odličan. Very Happy
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 13/3/2013, 18:07

Krk, za kardiologa najbolje pitaj Cuftu, ona je kardiolog i aktivna je na jutrima.

Struzzo, Lilya, drago mi je je da tako mislite. Sekiracija me uhvatil da sam tako smanjila sebi sanse. Inace retko pijem tolike kolicine, mada nisam neka strejtasica, popijem tu i tamo, ali ne ovoliko. Ljudi moji, al bar sam se lepo opustila sto kazete.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 13/3/2013, 19:14

Da, da bas sam mlada al mogu da se zayebavam na svoj racun :)

A avatar me odlicno opisuje, alava sam na torte i kolace :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 13/3/2013, 19:16

Neco, opusti se, nece nista da ti bude :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 13/3/2013, 19:43

meta drago mi je da ti se dopala dr, biće tu nešto yes igracice

ivi, super za Niš, nikad se ne zna, a ja se nadam da ce ti doneti sreću i bar jednu beba

ja odlučila da sredim zube pre vto, dugo nisam bila, konačno došao red i na to Very Happy danas mi očistio kamenac, a sledece nedjelje ostalo
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 13/3/2013, 19:48

ivi ::Evo i mene, cekala da puste te privatne klinike, predala papire, zaokruzila privatne klinike, danas me zovu iz moje filijale rzzo i kazu da se javim 19.03. u KC Nis, sta da se radi, necu da se nerviram, jer ko zna mozda mi se bas tamo sreca nasmesi Very Happy
d
Zenice draga pozitivno gledaj i nasmesice se sreca i ja sam tamo radila, meni nije uspelo ali znam zenice iz moje grupe koje su trudnice, samo slusaj doktore i uzivaj, ja sam lose reagovala na stimulaciju a i kasnije embrioni su se sporo razvijali to vec nije do doktora.
Srecno tebi i svim ostalim ljubav
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 13/3/2013, 21:50

Koračajke drage , vidim ja svašta se ovde dešava ... neko cuga i opušta se likeit , neko se sprema da popravlja zubiće , neko se odmerava po čekaonicama a nije ni svestan da se zna Laughing uglavnom žurka na sve strane . Neka se samo zaukava pa da bude puno plodnih i bebićetnih koraka . Ko se uputi u ravnicu kod naše čuvene dr Kopitović i u Betaniju imate domaćice za kafu Laughing Draganovićka se već prijavila eto i ja se pridružujem . Sve ćemo da uradimo jedna za drugu samo da bude što više trudnica i beba beba

Ljubim vas sve srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 14/3/2013, 10:47

Dobro jutro koracaljke. osmeh srce
Ja sinoć bila kod Miljića u klinici Ivanović. Elem, prvo sam čekala sat vremena, ne samo ja, već još nekoliko parova. Ja inače uvek idem sama, a vidim da su uglavnom svuda parovi, pa se pitam da li sam ja luda...ali ne volim da vučem svog dragog po ordinacijama. Ništa mi ne može pomoći. U životu sam sve radila sama, pa sam valjda tako i navikla, da mi ne treba niko u takvim situacijama.
Čovek me je izludio. Odmah me prepoznao iz KBC i bio je zadovoljan što sam došla privatno. Sve skupa je trajalo 5 minuta. U KBC mi je pogledao sve nalaze i rekao da ne treba ništa više raditi, a sinoć mi kaže da uradim D dimer i nakon dogovora sa ginekologom - kad krećemo i sa kojim protokolom dođem kod njega. I eto, to sam platila 5000 dinara. On za razliku od onog Elezovića smatra da sam ozbiljan slučaj, a ne neka budala koja je našla analize na internetu i misli da trebam primati terapiju. Od D dimera zavisi kada, da li nakon ET, ili još u toku stimulacije. Dogovorimo se da danas zakažem novi pregled, nakon dogovora sa ginekologom.
Inače, pored njega je bila i dr. Jelena, internista. Fina i mila devojka, koja je već više od pola posla odradila za njega i pripremila izveštaj, a on samo dopisao mišljenje, naravno u muškom rodu. A onda ispod svega toga stoji njen pečat, jer Miljić verovatno ne sme da se potpisuje na 10 različitih strana, da ne ispadne kako krši zakon. O Srbijo majko!
I tako sam ja bila naterana da dam pare ni za sta!
Jutros - pregled kod dr. Goce, jer je Biljana na odmoru. Pogledala jajnike i matericu, kaže super. Ni njoj nije jasno zašto desni jajnik nije radio u toku stimulacije i kaže da on može da radi. Ona bi mene planirala za dugi protokol! A Bilja pomenula kratki. I Grci su mi rekli da bi ovaj put probali dugi.
Drugo, ne slaže se da prekinem glukofaž u toku stimulacije i kaže da neću dobiti manje jajnih ćelija ako ga ne pijem, te da slučajno ne prekidam da pijem. Treće, da uradim D dimer u Biomedici i da kažem da sam njihov pacijent. Da ne zakazujem kod Miljića, jer smo sa njim završili!
Da se ne skiram ništa, da će oni voditi računa o svakom detalju, da neće ništa prepustiti slučaju. U ponedeljak ponovo pregled. Shocked
Već treći put pregled. Još uvek ne znam kada krećemo, nisam ni pitala. Imam utisak da ni oni još ne znaju, da prate, pa ćemo videti. dopada mi se to. Mislim da znaju šta rade.
Onda siđem u prizemlje, uzmem jaknu i na posao. Mislim se, šta sada da tražim internistu, kada mi je šefica rekla da nam ne treba. Rekoh da se ne zameram Very Happy
Utisak - Goca je pametna, sigurna u sebe, ima oštar pogled i za*ebana je, ali čini mi se da imaju najdetaljniji pristup od svih doktora do sad. Mislim tu i na Biljanu i na Gocu. Kod obe se oseća sigurnost. Imaju vremena da mi pokvare utisak, ali za sada, imam poverenja i pravo da vam kažem i prija mi ovaj osećaj da znaju šta rade i da ja ne moram ništa ni da mislim, ni da pitam. Videćemo...
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 14/3/2013, 10:56

Da, kažem ja u Bimedici za Ivanoviće, a onda mi oni uzmu ličnu kartu i izrade mi plastičnu karticu. Sada imam 10 % popusta kod njih. Mislim se, ajde da i ja imam jednom neke koristi od toga kada me pošalju doktori u određenu laboratoriju. Rezultati mi stigoše nakon sat ipo vremena, ekspresno. D dimer mi je ok.
Kapiram da mi je zakazala novi UZ da vidi stanje u periodu ovulacije. Prvi UZ je bio 2dc, danas 10dc, a u ponedeljak će biti 14dc. Lepo. Ja sam preko fonda, pa me prijatno iznenađuje što mi tako često zakazuju. Mogli su jednostavno da odrede protokol, da kažu kada krećemo i ćao.
Kada sam izašla napolje, pomislim koju sam imala sreću što sam mogla birati privatnike. Pomislim na one ženice koje vise po celi dan u Frontu.

Hvala ti Bože molitva
Mada bih ja dobro prihvatila i Front. Ovog puta sam kako kažu "poravnila"...prepustila sam se Božjoj volji i ne razmišljam mnogo.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 14/3/2013, 10:58

Utisak - Goca je pametna, sigurna u sebe, ima oštar pogled i za*ebana je...............

E tek sto sam ja zajebana Erato, samo mi treba dati priliku. Tako me je nesto ispresecala bila na pocetku, ja se mislim "cek, cek, da vidis kakva sam ja kad mi se spusti zavesa"
Poslednji put mi je rekla "nisi normalna" a ja njoj "naravno da nisam, nikad nisam ni tvrdila da jesam"

Ali kazem meni je OK ona, da neko ne shvati nesto pogresno. Djasvi mi se, ovako kao zena, a sto se tice odnosa Dr - pacijent imamo jos vremena pred sobom.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 14/3/2013, 11:00

Erato, mnogo sam zadovoljna zbog razvoja tvoje situacije. I što si zadovoljna kod Ivanovića. Oni meni i dalje ostaju jedina opcija za Srbiju
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 14/3/2013, 11:04

[quote="erato"]Da, kažem ja u Bimedici za Ivanoviće, a onda mi oni uzmu ličnu kartu i izrade mi plastičnu karticu. Sada imam 10 % popusta kod njih. Mislim se, ajde da i ja imam jednom neke koristi od toga kada me pošalju doktori u određenu laboratoriju. Rezultati mi stigoše nakon sat ipo vremena, ekspresno.

Takodje sam dobila karticu za popust 10%. Prvi nalet analiza 12000din, i sad treba jos oko 10000din da im dam. Ja bih trazila i veci popust Very Happy .

Odlicno za D-dimer. Srecno, samo napred!
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 14/3/2013, 11:29

Morala sam da podelim ovu neverovatnu vest sa vama: http://www.24sata.rs/vesti/svet/vest/cudo-zena-sa-pet-transplantiranih-organa-rodila-zdravo-dete/80324.phtml
Predivno osmeh srce
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 14/3/2013, 11:52

Neco, za*ebana sam i ja, ali šta mi vredi.
U ovoj situaciji sam nemoćna. Mislim na zatrudnjivanje.
U životu su mi se desile neverovatne stvari, tragedije, ali najveću nemoć sam osetila upravo pred ovim problemom. Ja sam tip koji se ne vezuje za doktora i ne oprašta. Koliko god da mi je neko drag, a pogreši - ja ću to znati da primetim i neću ga opravdavati. I obrnuto, koliko god da mi je neko antipatičan, a radi dobro, ja ću ga pohvaliti i pozdraviti znanje i zalaganje. Nema tu mnogo filozofije. Ja sam se takođe školovala godinama, za neki drugi posao. Znam da ga radim, radim ga dobro i oštra sam u svom poslu. Ne trpim nerad i neodgovornost. Zato meni doktori nisu bogovi, jer većina njih nije ni obrazovanija ni pametnija od mene, samo nismo iz iste struke. Ja nisam onaj tip preplašene srne koja lomi prste i preznojava se u čekaoni, a ulazi kod doktora kao kod Boga.
Ja samo želim da verujem da je ta Goca dobra u svom poslu, kao što sam i ja u svom. Bez lažne skromnosti! Very Happy
Jer i ja znam da odbrusim i da ispreskačem ljude, ali završim i na kraju sve bude super. A ima i onih divnih, ljubaznih, mekanih, ali od njih nikada ništa.
Videćemo...nadam se najboljem.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu