KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Vuchica
tetreb
karakaca
Klarica
Lyanna
srna ns
lenabeograd
plavaptica
Orline
Bekanicaa
Erata
noja
lilya
nena beba
kiki
laKole
Struzzo
hocukusurnecuzvaku
bak
missile
neca73
ragaco
gaga.ristic1
Ambra
hany
vašar
bebica mala
LaFolie
Tinche
darling_buds
dona
SannI-AlL
LEPTIR
ivi
MAAKKI
makica84
pegaz
BiKsi :)
SladZana
Gramatika
bibi.libi
dragana76ns
jaca*caca
ninica2
bulevarka
labradorka
korpica
lilly13
Dacaa
heart84
anak
Niny
InNaturaVeritas
saska1
menora72
zoxa
zvoncica36
Ninche
vero
sareni leptir
64 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 12/3/2013, 08:03

erato ::Dobro jutro koračaljke. :-)
Divno, ima lepih vesti. Klarice čestitam, uživaj u trudnoći.
Meta, vidi se da te je doktorica napunila pozitivnom energijom. Slušaj svoju intuiciju. Retko se dešava da izadješ sa osmehom iz ordinacije, sa verom u uspeh.
Krk, hormoni su ti kao u devojčice, prosto sam ljubomorna :))
Vidim da se sve zagrevamo i pripremamo za trku.
Ja juče bila kod Šumarac. Otkrili smo manjak vitamina D3 + prekidamo glukofaž kada počne stimulacija i vraćamo nakon ET, jer taj lek hoće da smanji broj jajnih ćelija u postupku VTO + dobih informaciju od nje gde ima da se kupi sveža riba grdoba. :-))
Upoznala sam juče i jednu našu kutanjku. Nadam se da se Vucica oporavila od mog "bombaškog napada". Ja sam brbljivica, a imale smo samo 20 minuta. Laughing

Miljića ću konačno da ulovim u sredu, tako da i tu priču zaokružujem.
Lylia, pitala si za Elezovića. Prvo sam ja otišla kod njega pre par meseci i ne želim da ga vidim više nikada. Čovek me za rodjene pare ismejao - šta će meni te analize i što se ja time bavim itd...Pisala sam tamo na temi - subklinički...

Kiss za buduće i sadašnje trudnice. usne

A evo i ''izbombardovane'' Vuchice Laughing
DOBRO JUTRO!

Prvoooo, cestitke Klarici, neka sve bude super i laganeze!!
Pegaz, Meta, Krk, samo napred wavecrowd ale, ale...zahutavanje wavecrowd
Erato, koleZinice, da li si dobila nesto za podizanje vitamina D? Pisi i posle susreta sa Miljicem...Eto, sreca da smo imale ugopvoren dejt, inace bi se mimoisle negde na stepenistu a ne bismo ni znale (kao Meta i Pegaz)

Meni je juce Sumarac ustanovila IR, tako da i ja pocinjem sa glukofazom.

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 12/3/2013, 08:20

Klarice, sve čestitke, nek ti je trudnoća lagana i školska!

Meta, nek su ti sa srećom novi, pravi počeci! Very Happy Korak po korak na putu do bete + - Page 34 275568

Erato, Vučice, bravo za upoznavanje! Pretpostavljam erato da ti je dala da piješ ad kapi!

Vučice, dobrodošla u klub gluko devojaka!

Napred naši! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 12/3/2013, 08:40

Dala mi je da pijem vigantol kapi. To je čisti vitamin D. Uradim sve one silne analize i ne odradim vitamin D v
Ali dobro je da smo otkrili nešto novo. To mi daje nadu da će sledeći put biti uspešan. :)
U Beogradu konačno sunny
Ko zna koliko puta se sretenmo na raznim žurkama - od socijalnog, preko komisija, do čekaonica i klinika, a da ne znamo da se dopisujemo i ustvari poznajemo Laughing
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 12/3/2013, 09:13

Ja se ne razumem tu nista samo mi je poznato da neke zene imaju Problem SA stitnom i da zbog toga nemogu zatrudneti ili cak da je povecan rizik pobacaja.

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 12/3/2013, 09:30

Klarice cestitam, zelim ti laku i bezbriznu trudnocu osmeh srce

Erato, Vucice, odlicno, bracvo za druzenje po ordinacijama Rolling Eyes queen lol! Eeeee, umesto u kafanama da se nalazimo

Meta, bas mi je drago da ti je "legla", stvarno je Zmaj zena! Kad radis remont?

Koracaljke, samo napred osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 12/3/2013, 09:38

noja ::Ppegas sve najbolje !
Slicno sam i ja dobijala instrukcije, isto hist.i lap mesec dana pred vto,hatching,
ma sjajna je ...nisam razumela sledeci mesec ides na prirodnjak uz pomoc e ?

sledeći mesec ću probati tu stimulaciju da vidi na UZ da li jajnici uopšte reaguju tj da li ima ikakvih promena, to je blaga stimulacija... meni je ph dg jajnika posle laparoskopije bio da nema prisustva folikula tj JĆ i tako da mi nikad niko nije preporučio te stimulacije ona je prvi put, i zamislite pitala me za osećaj mirisa, a ja stvarno ne osećam mirise možda samo mentol i alkohol, i lepo mižena kaće da imam Kalmonov sindrom...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 12/3/2013, 09:40

Meta ::Klarice, cestitke!!!

Pegaz, imamo identicno iskustvo od iste doktorke!! lol! Ako si bila danas (ponedeljak) kod nje kod dr Ilica vrlo je verovatno da smo se i videle! Very Happy Very Happy U koliko si bila ti?
Stvarno cemo morati da izmislimo neki znak prepoznavanja kad se srecemo bez dogovora po klinikama! lol!
I ja sam danas kao sto rekoh, bila do KOpitovicke i zena me je ODUSEVILA! Toliko, da se sad premisljam da sledeci postupak odradim kod nje umesto u Pragu! Rolling Eyes Od kad sam se vratila ja puna energije, ko sto nisam bila skoro! Bila sam 40 min kod nje, ako ne i vise, svasta nesto ispricale, ona mi dala preporuke na papiru sta moram da uradim za sled. postupak, gde god ga radila. NAravno, ja sam isla kod nje da se konsultujem za TVL a ona mi videla mikropolipe za koej sumnja da ometaju implantaciju i da odradim histero u ciklusu pre VTO. PA sam je ja ubedjivala i za TVL pa tako dobih od nje 3 u 1! lol! lol! JOs ako odem kod nje u postupak i dobijem 3 u 1 kao rezultat, uramicu joj sliku! lol! Po njoj, za mene je samo duga sema, nikako kratka, nikako sa kontracepcijom i obavezna je stalna kontrola hormona koju nikad nisam imala. Imam jos vremena da donesem odluku i razmislim, ali mi je "legla" ko sto ni jedna dr nije do sada. Very Happy

Da bila sam u toj klinici čekala od 6, jer sam stigla ranije, a završila u 7... i jesmo se videle?
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 12/3/2013, 09:49

Meto,Pegaz da Vam doticna dr bude sretne ruke kao sto je bilo u mom slucaju !
Ona zena stvarno ne znam kad spava, sve radi,operacije,vto, konsyltacije,u vise ordinacija, hiper je..prava Zmajica ! roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 12/3/2013, 10:18

Pegaz, sad videh, pa divno! Nista ne mozes izgubiti, a ko zna, mozda mozes dobiti blago yes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 12/3/2013, 10:31

Pegaz, jako se radujem sto ti se Kopitovicka svidela. Ona je zaista super dr.
Meta, radost radost radost radost radost radost
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 12/3/2013, 10:44

Al se koraca, svaka cast...neka svakim korakom budete blize svom cilju.
Meta, Pegaz...kao sto rece Noja,neka bude talicna kao sto je nama,drzite se nje i nema zime :))) zena zna svoj posao i radi ga iz srca, ja sam se uverila .. stvarno daje maksimum iz sebe. Obozavam je...a o njenoj energiji, suvisno je pisati...zena je na svim frontovima uspesna.
Erato, Vucice....palo druzenje Korak po korak na putu do bete + - Page 34 569534 srecno i da nova otkrica budu resenje vasih problema,
Meni nesto rano da otvorim dnevnik, ali ko zna...mozda mi i dune :) Lose sam od juce, imam uzasnu glavobolju koja ne misli da prestane i mucninu...letim samo u WC ali nikako da olaksam zeludac. Ostalo sve ok, imam povremeno bolove u stomaku i krstima, a grudi...osetljivi silikoni Very Happy
Zelim vam da skitarate u ovom divnom danu...ja cu malo da se dohvatim papira, lenja sam buba kad je posao u pitanju. od sveg posla najvise spavam :)
Korak po korak na putu do bete + - Page 34 388958Korak po korak na putu do bete + - Page 34 388958Korak po korak na putu do bete + - Page 34 388958
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 12/3/2013, 16:21

Stigao mi ostatak analiza, AMH i inhibin... i oni su savrseni... boKtemazo kakve analize imam prosto bi trebalo cetvorke da rodim. Lepo sam zakazala pregled u Jevremovoj da vidim jel imam i neku voljnu dJevojku koja bi da odradi nesto ovog meseca. Mozda mi se nadje neka fina da odradi jedan prirodnjak.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od gaga.ristic1 12/3/2013, 16:31

Krk bravo za rezultate, savrseno.
U pravu si za prirodnjak. yes
gaga.ristic1
gaga.ristic1

Broj poruka : 75
Godina : 57
Location : BG
Datum upisa : 11.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 12/3/2013, 16:34

gaga .ristic1 jel ja to dobro vidim tvoje god ??? svaka cast ako je tako ! cestitam ! moze li pp o ceni u spebu i ostalo ....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 12/3/2013, 16:37

Mame me ove dobre analize, pa reko da posetim Milicu u Jevremovoj, mozda nesto uradi. Sto rece Struzzo, odem popijem kafu i uradim jedan prirodnjak. :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 12/3/2013, 16:38

I ja sad vidoh Gagine godine... tek sad cu Milici da trazim blizance iz jedne JC :))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 12/3/2013, 16:46

erato ::.
Lylia, pitala si za Elezovića. Prvo sam ja otišla kod njega pre par meseci i ne želim da ga vidim više nikada. Čovek me za rodjene pare ismejao - šta će meni te analize i što se ja time bavim itd...Pisala sam tamo na temi - subklinički...

Iju... Erato, izvini nisam znala da si tako prosla kod njega Shocked
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 12/3/2013, 16:49

pegaz :: Da bila sam u toj klinici čekala od 6, jer sam stigla ranije, a završila u 7... i jesmo se videle?
Verovatno jesmo! Ja sam bila pre tebe, imala zakazano u 17.40, ali sam usla malo kasnije i ostala kod nje do pola 7. Ti me se sigurno secas, jer si me psovala, kao i ostale zene koje su cekale! lol! lol! Jesi li bila sa muzem? Plavusa?
Ja sam imala zelenu jaknu i farmerke i bila pogubitis, pre od straha, posle od srece! Rolling Eyes lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 12/3/2013, 17:03

Dobar dan Wink
Nestadoh malo ali prođem ovuda da vidim kako ste. Čestitke novim trudnicama i naravno budućim;-)

Kad o meni, stand by, završavam posao i čekam boce; za divno čudo, potpuno se drugačije osećam nego prvi put. Iceberg sreca Sam ja normalna? Rolling Eyes

Ljubim vas sve, samo napred!

InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 12/3/2013, 17:08

Nista ti ne fali, tako treba da budes :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 12/3/2013, 19:49

Meta ::
pegaz :: Da bila sam u toj klinici čekala od 6, jer sam stigla ranije, a završila u 7... i jesmo se videle?
Verovatno jesmo! Ja sam bila pre tebe, imala zakazano u 17.40, ali sam usla malo kasnije i ostala kod nje do pola 7. Ti me se sigurno secas, jer si me psovala, kao i ostale zene koje su cekale! lol! lol! Jesi li bila sa muzem? Plavusa?
Ja sam imala zelenu jaknu i farmerke i bila pogubitis, pre od straha, posle od srece! Rolling Eyes lol!

Ha pogubitis ali znaš da sam plavuša i došla sam sa mužem... lol!
Ma nisam te psovala kakvi to... ali ne sećam se nikog nešto posebno, čini mi se da je bio neki čovek na jednoj fotelji a par žena je ušlo i izašlo pre mene ali nikako da se setim lica ijedne Rolling Eyes nemoj mi zameriti
osmeh srce
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 12/3/2013, 20:43

pegaz ::
Meta ::
pegaz :: Da bila sam u toj klinici čekala od 6, jer sam stigla ranije, a završila u 7... i jesmo se videle?
Verovatno jesmo! Ja sam bila pre tebe, imala zakazano u 17.40, ali sam usla malo kasnije i ostala kod nje do pola 7. Ti me se sigurno secas, jer si me psovala, kao i ostale zene koje su cekale! lol! lol! Jesi li bila sa muzem? Plavusa?
Ja sam imala zelenu jaknu i farmerke i bila pogubitis, pre od straha, posle od srece! Rolling Eyes lol!

Ha pogubitis ali znaš da sam plavuša i došla sam sa mužem... lol!
Ma nisam te psovala kakvi to... ali ne sećam se nikog nešto posebno, čini mi se da je bio neki čovek na jednoj fotelji a par žena je ušlo i izašlo pre mene ali nikako da se setim lica ijedne Rolling Eyes nemoj mi zameriti
osmeh srce

Pa sela si do mene! lol! lol! I morala da ustanes da prodjem kad su me prozvali lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zoxa 13/3/2013, 08:58

Djevojke samo naprijed!!!
Meta mnogo mi je drago sto si se sa dr.tako dobro razumjela i sto nastavljas dalje sa novom energijom!!!
Bilo bi mi zao da te sledeci mjesec ne vidim u Pragu a opet mi je nevidjeno drago jer znam da je ovoj put to, TO!!!! Pa gdje god radila sledeci postupak!
Puse od mene i od Nine, koja kad god vidimo papagaja sjeti se i vas Very Happy
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 13/3/2013, 10:19

Pozdrav devojke. Imam jedno pitanje, za sve Vas. Da li zna neka od vas, gde se ide za prijavljivanje ili bar da se raspitam za treci pokusaj o trosku grada? Bila sam u Jovana marinovica na Dedinju nije, bila sam u skupstinu grada, poslase me u 27 marta, nije ni tamo. Kaze ta zena iz 27 marta, pa za sve informacije isto kao i predhodni put? ja kazem ali to je bila Nemanjina, to je RZZO? onakaze tamo No A, i kaze kad bude novac uplacen, bicete blagovremeno obavesteni putem medija. Sve to stoji, ali kakve sad veze ima Nemanjina, sa pokusajem o trosku grada??? Danas idem do nemanjine, pa da se raspitam.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 13/3/2013, 10:20

E sta nam rade Sad . Nadam se da ce se neka od vas javiti, sa njenim iskustvom.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu