KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mina i Andrej...nas citav svet

+29
Shizika
medolino
cufta
hany
MARA
bubi80
pcelica
caci
Nefertari
KoMetaK
Tanja83
maus
makababy
Tinche
korpica
cici
BiKsi :)
Orline
missile
SannI-AlL
Simona
nina :)
ninica2
Mirjana
plavaptica
dr mali pariz
Milijana
dragana76ns
dacans
33 posters

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od dacans 5/6/2013, 13:55

Prve dve slike sa rodjusa...druge dve kad smo u samom centru grada naleteli na jezica lol!
[Only admins are allowed to see this image]

dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od dacans 5/6/2013, 14:03

Inace sve sto mogu o njima trenutno da kazem..a da ne duzim jeste da je BORBA IZMADJU NJIH DVOJE POSTALA JEZIVA...svako se bori za sebe..lavica i jarac..uzas...on uglavnom nagrabusi..ona ume tako da ga udari, opali samar, gurne...a on je tako cupa za kosu..ma nevidjeno...ali isto tako njihovo odusevljenje kad se ujutru probude i ugledaju...ma da se otopi ceo severni pol od te ljubavi...ili kad se vide u skolici kad dodjemo po njih jer su u razlicitim grupama...ali ta ljubav nesto kratkog daha i brzo prerasta u rivalstvo jezivih razmera oko bilo koje igracke..pa cak i oko jeb... vlaznih maramica..papirnih salveta...i svega sto mozete zamisliti...valjda ce i to proci..dok jos malo on odraste...inace su dobri...dobro jedu...spavaju..u skolici su odlicni..Mina isla i na jednodnevnu ekskurziju u Bg..i kazu bila najmaldja i najbolja..ona je jako bila vazna, bitna, odusevljena..nova vaspitacica je prezadovoljna njenom grafmotorikom..kaze da je na nivou dosta starije dece...i kaze da puno zna kada rade i uce u skolici..i sta je kvadrat..i elipsa...i trougao i romb..pa se nekad sokira...ali kaze da voli da dize dva prstica stalno..i kad zna i kad ne zna odogovor na postavljena pitanja... lol! eto ukrato ...o njima..ljubimo vas svi puno
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od pcelica 5/6/2013, 14:31

Daco, oni su zaista predivni love love !
Prelepa Mina, kakvu kosicu ima! A Andrej medenjak jedan!
A taj rivalitet...znaci dugo traje...Ja se sve nadala da ce brzo proci Very Happy . Ista situacija i kod nas. Vole se najvise ali za tren se pocupaju.
Ljubimo vas puno.
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od pcelica 5/6/2013, 14:32

Da i bravo za Minu pametnicu!
ljubav
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od Orline 6/6/2013, 22:39

Slike su divne, ali sam se slatko ismejala onim na Jutrima, videh danas sa fona.
Ne znam kako izgleda ta borba, ali znam da je dobra za njih, naučiće da dele vremenom. Kod mene jedinče pa i nema sa kim posle da se bori Wink što i nije dobro, jel
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od cufta 6/6/2013, 22:41

Medenjaci jedni.

Naucice Orle, ali tek kad mnoooogo poodrastu
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od KoMetaK 7/6/2013, 06:21

Kako su medeni!!! srca srca
NE znam zasto, da li zato sto ja "preferiram" devojcice (citaj: navijam i sama za jednu) ili zato sto je Mina medena, ali ja nju obozavam, iako se ona stidi od mene i mnogo sam vise gnjavila Andreja! Sledeceg cetvrtka sam u NS-u i najavljujem gnjavazu! yes lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od dacans 7/6/2013, 09:32

Samo da znas da te drzimo za rec teta Meta kometa yes
hvala drage tete...Orli ta borba i ne izgleda tako dobro..iako mislis da je dobra za njih...mozda za njih i jeste ali ja sam u haosu...veruj mi da mi je u glavi stalno prisutna dernjava..stalno..i to je sad poslednjih mesec dana uzelo maha...da samo kukam..mada znam da nema razloga...ali BOLI GLAVA samo tako...ljubac svima vama salju mali indijanci
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od maus 7/6/2013, 09:32

Odlicne fotke, mogu da zaimislim njihovu reakciju kada su videli jeza.
I mi smo se kao klinci stalno otimali oko igracaka, valjda je to normalno, za godinu - dve ce se lepo igrati.
Ajd ljubim vas sve!
osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od cufta 7/6/2013, 15:12

Daco, samo da znas da je i kod nas poslednjih mesec dana ista situacija. Cim joj se nesto ne dopadne - dreka.
Pretpostavljam da te to ne tesi, ali ti je mozda lakse kad znas da jos neko zbog iste stvari pati Very Happy
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od missile 7/6/2013, 15:30

Daco, prelepa su ti deca! Ja preferiram dečake, ali Mina će me naterati da se predomislim! Predivna je, pahulja nežna, fina, lepa...
srca
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od cufta 7/6/2013, 15:33

Miss, nema sada menjanja. Mi smo planirali da nam iz Praga dovodis decaka. Mozes samo oboje odjednom
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od missile 7/6/2013, 15:48

cufta ::Miss, nema sada menjanja. Mi smo planirali da nam iz Praga dovodis decaka. Mozes samo oboje odjednom

poljubac
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od Tanja83 7/6/2013, 17:41

Oni su prelepi draga osmeh srce srca osmeh srce srca


Tvrdim da je Mina najlepse dete kutka,bar meni sreca A ni Andrej ne zaostaje samo sto ja malko vise volim devojcice a i lici na tebe love love


dacans ::Orli ta borba i ne izgleda tako dobro..iako mislis da je dobra za njih...mozda za njih i jeste ali ja sam u haosu...veruj mi da mi je u glavi stalno prisutna dernjava..stalno..i to je sad poslednjih mesec dana uzelo maha...da samo kukam..mada znam da nema razloga...ali BOLI GLAVA samo tako..


Mama Daco,u ovome sam se pronasla samo tako!!! Identicno je i kod mene v


Ljubimo vas drugari nasi mili poljubci srcasti poljupci poljubci srcasti poljupci poljubci srcasti poljupci
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od BiKsi :) 7/6/2013, 20:44

Kako su vam super sličice, u šlamovima su mi medenjaci, a onde gde leže i ona ga drži za ruku, ljubav, čista ljubav! Ona će vam gooz pomerati kad poraste, sto posto sam sigurna, opasnica šica! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od Mirjana 8/6/2013, 20:23

O šećerlemice osmeh srce osmeh srce , kako propustih te slike Shocked
Ja došla da vidim ove nove sa exita Laughing
Ljuuuuub za indijance, uz molbu da zakopaju ratne sekire ljubav ljubav
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od Orline 8/6/2013, 22:10

U pravu ste vas dve, i meni dreka jako smeta, pa čak i od jednog, mogu zamisliti kako je kad se dvoje podžapa Shocked

Nema slika sa exita još Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od dacans 10/6/2013, 09:43

Evo slika sa Baby exita...bilo je i juce diiiiivno..opet smo jahali..druzili se sve vreme sa Mininom najboljom drugaricom iz vrtica Elenom..koja je sada ostala sa Andrejem u bebecoj grupi..bili na standu naseg vrtica pa tamo crtali sa vaspitacicama, pravili maske sami..pa nosili iste..pa mayili zivotinje..Andrej je bio glavna atrakcija kod pacica jer on njih obozava, inace je jedina rec koju zna da kaze pored mame tate 'patka'..tako da mu nije bilo dovoljno da ih gleda spolja kao sva deca nego je usao kod njih mazio ih, uzimao u ruku..bio je genijalan..onda smo svirali malo po bbubnjevima ili cemu god vec...sve u svemu sjajno je bilo..Mina je odusevljena jahanjem..a teta koja je juce ucila da jase je inace nekadasnja moja insdtruktorka jahanja..pa smo se dogovorile da i mina krene lagano na jahanje, s obzirom da joj se jako svidelo..a ova teta drzi poni klub na Petrovaradinskoj tvrdjavi..i eto tako..jedino lose je sto je Andrej celu noc prevristao..i jutros isto..verovatno usi, tako da sad vijam dr ne bi li sto pre otisli da visimo sta nam je ciniti jer agonija traje vec dva meseca sa njegovim usima

[Only admins are allowed to see this image]

dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od dacans 10/6/2013, 09:55

Ajd ovu sliku da probam ponovo, da vidite andreja bubnjara...i dosta od mene do posle mora lol!

[Only admins are allowed to see this image]

dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od Mirjana 10/6/2013, 13:50

Daco oni su preslatki sreca srca srca srca srca srca
Mina prava mala dama. Ne samo što je lepa, nego ima držanje takvo yes
Onaj mišić sa cuclom, što bubnja se, vidim, udvara i Mininoj drugarici lol!
A Rolling Stones majica je vrh likeit
E, ovako treba upoznati dete sa životinjama, a ne ko ja juče. Prstom Shocked mu pokazujem da vidi lava koji se negde izvrnuo, a ni ja ga pošteno ne vidim od žičane ograde Rolling Eyes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od BiKsi :) 10/6/2013, 15:17

Divne su vam slike, pravi uživanjac! Preslatki su ovi tvoji mačići daco! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od dragana76ns 10/6/2013, 22:56

[Only admins are allowed to see this image]Lepote drage [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od missile 11/6/2013, 07:22

Kako je Andrej od jutros?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od pcelica 11/6/2013, 09:20

Daco, klinci su prelepi love love !
Kako je Andrej? A ti? Da nam ozdravite sto pre!
Ljubimo vas puno, puno.
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od BiKsi :) 11/6/2013, 10:47

Da što pre ozdravi Andrej, srce milo. I ti mamice da što pre budeš bolje.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 5 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu