KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mina i Andrej...nas citav svet

+29
Shizika
medolino
cufta
hany
MARA
bubi80
pcelica
caci
Nefertari
KoMetaK
Tanja83
maus
makababy
Tinche
korpica
cici
BiKsi :)
Orline
missile
SannI-AlL
Simona
nina :)
ninica2
Mirjana
plavaptica
dr mali pariz
Milijana
dragana76ns
dacans
33 posters

Strana 3 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od dacans 18/3/2013, 09:25

E za sliku sa svadbe ako ne verujete nemojte ali nemam..msm slikali se mi sa mladencima ali posle nigde nase slike...izgleda posto su bile besplatne neko resio da ponese..glava od viska ne boli lol!
Hvala za komplimente za decicu..to uvek prija osmeh srce
Za "stariju sestru" ne znam sta bih rekla..msm da me dobro zajeb... Razz
Mili mi smo je ove godine stavili na skije jer je sama rekla da hoce..usobi je skijanje islo odlicno Wink ..ali napolju vec slabije..hoce ona..stane..krenemo mi da je malo vucemo..malo spustamo ali posle desetak mionuta kuka kako joj je tesko i kako je bole noge..i hoce da se sanka, jer se tako sedi kaze ona...mi je naravno odmah skinemo i krenemo na sankanje..i tako je tri ;etiri dana trazila da se skija kad god je trazila mi je stavili ali svaki put je bilo desetak min..htela je i u skolu i mi zakazali ali naravno da je sve ostalo na tome..nece da se odvoji od mame i tate..realno mislim da je jos mala, instruktori kazu najranije sa tri kad oni mogu malo nesto i da shvate sta treba raditi..ali svaki instruktor zbog para hoce da uzme i mladje dete..e pa sad dosta je i do deteta..mozda bi neko sa 2,5 i malo bolje uspelo da odradi od Mine..a neko ne bi ni sa 4, 5 godina..sve u svemu probala je i hoce opet na Kopaonik..cak je rekla nece na more nego samo na Kopaonik
ona voli sneg pa nista nije problem..tamo nije ulazila bukvalno od 9h do 14h..u sobu..nece pa nece..a onda opet od 17.30/20h..spavala bi na snegu ta moja julska cica Rolling Eyes
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od plavaptica 18/3/2013, 13:32

Odlicne su fotkice, a deca su pravi medovi osmeh srce Mina je lepotica na mamu yes
Da i meni je najbolja ova sa kolicima u prodavnici Laughing
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od Milijana 19/3/2013, 09:50

Pa i ja tako negde cuh, da je najbolje sa tri godine, a vidim Minu na skijama sa 2.5 , pa reko da prikupim iskustva Laughing

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od Mirjana 19/3/2013, 10:09

To su pripremne vežbe za školicu skijanja Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od dacans 19/3/2013, 10:37

Mirjana ::To su pripremne vežbe za školicu skijanja Laughing
I diplomski za mamine i tatine živce lol!
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od maus 19/3/2013, 12:26

Mnogo dobre fotke lol!
Zamal` da deca ostanu gladna Wink
Cekam nastavak...
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od Nefertari 19/3/2013, 23:00

Daco, divna prica sa najlepsim nastavkom koji i dalje traje. predivna decica, vrsnjaci mojih klinaca! Uzivajte! Jednog istog jarca imam i ja tako da te skroz razumem.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od dacans 20/3/2013, 10:18

Mali jarac autonomaš je od sinoć bez temperature..nema je ni jutros..valjda ni neće..upalio dva propelera, u oba guza..i krenuo sinoć u avanture sve do 22.30h..a Mina zaspala u 20h..nismo mogli da ga smirimo ali nikako..pao mi na pamet bio i bromazepam lol!
Nego htedoh da napišem kako ova mala skida sve redom pogotovo mamu kad psuje..užasna sam..znam da moram prestati ali kad me muski sisar izbaci iz takta ne mogu da se kontrolišem...elem mm juče došao sa posla i počeo da se razvlači po kući kao i obično..i ja tu malo dreknem da se ubrza i da vodi minu napolje da uspavam Andreja koji cvili na meni ali ne može od Mine da zaspi..i mm sve kao hoće ali ne ubacuje u drugu..i ja u jednom momentu poviknem..'pa dobro stvarno bre, kako te više nije sramota da se vučeš'..i okrenem se i odem da oblačim Minu sa Andrejem u rukama..a Mina će meni 'mama jesi sad popizdeja'..ja affraid i kažem ma jesam ali malo, nemoj ti da brineš..a ona će meni 'ma stvajno ne znam kako tatu nije sjamota..kjeten jedan' affraid lol! htela ja da puknem od smeha..i jeste smesno i nije uopšte smešno Rolling Eyes sve znam ali ne mogu ponekad da iskontrolišem emocije msm čitaj psovke, mada moraću pod hitno..jer ona doslovce sve skine..i još mrtva ozbiljna ona to govori, nigde osmeha kod nje..ma pravo pravcato me skinula lol! Embarassed
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od cufta 20/3/2013, 12:43

affraid Crkla sma od smeha. Ti opisuješ ovo, a ja gledam moju majku i mene.
Znam da će me mnogi popljuvati, ali meni su deca toliko slatka kada uju....mozda zato što i ja kao i ti Daco psujem.

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od dacans 20/3/2013, 12:59

cufta :: affraid ..mozda zato što i ja kao i ti Daco psujem.


pa kad smo temperamentni ljudi od krvi i mesa...a ćera pljunuta ja..i gora još od mene lol!
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od caci 20/3/2013, 15:27

Stvarno sam se ismejala dobro  b  b
Neka deca samo upijaju i kad ispale nesto ostave te bez reci v
Bas mi drago sto ste dobro f
ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od plavaptica 21/3/2013, 14:19

dacans ::..a Mina će meni 'mama jesi sad popizdeja'..ja affraid i kažem ma jesam ali malo, nemoj ti da brineš..a ona će meni 'ma stvajno ne znam kako tatu nije sjamota..kjeten jedan' affraid lol!
lol! lol! lol!  b Fenomenalno f
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od nina :) 21/3/2013, 16:34

daco i ja uzasno psujem ali je jos dobro sto me deca ne kopiraju mozda nekad kazu da sam popizdela ali slabo oce da psuju
mina je prava mala pametnica
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od Mirjana 23/3/2013, 23:05

Ja ne smem ništa da kažem Rolling Eyes
Svojevremeno sam se smejala kada sestričina odvali po koju, pa sam dobila vaspitno popravnu...sad se trudim da budem fina Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od cufta 24/3/2013, 07:08

Te fine su najopasnije!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od dragana76ns 24/3/2013, 07:36

Em sto je preslatka em i opasnica, pa neka...treba jednog dana drzati kajase :)))
Zamisli, ali meni su promakle slike sa Kopa....bas se vidi da ste se posteno uzivali, Mincek skijasica prava, a ovaj mali mazuljko se ususkao u sanke i briga ga...dok mama izgleda ki devojcica [Only admins are allowed to see this image]
Za svakog po jedan
[Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od missile 1/4/2013, 09:25

Pozdrav drugarima!!!!
ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od maus 2/4/2013, 11:32

Ljubim ja tackaste drugare i njihovu mamu usne usne usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od Tanja83 4/4/2013, 19:32

plavaptica ::
dacans ::..a Mina će meni 'mama jesi sad popizdeja'..ja affraid i kažem ma jesam ali malo, nemoj ti da brineš..a ona će meni 'ma stvajno ne znam kako tatu nije sjamota..kjeten jedan' affraid lol!
lol! lol! lol!  b Fenomenalno f


Bas to osmeh srce osmeh srce

Ja jos cekam sliku iscepanih Mininih farki lol!


Ljubimo vas lepi nasi ljubav ljubav
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od dacans 12/4/2013, 21:35

Zapostavih ovaj dnevnik..nemam ni sad vremena odn snage da pisem nego da stavim dve tri slicice yes
Tanja samo za tebe pocepane i prostepane farke yes lol! naravno ia za ostale devojke moje drage
[Only admins are allowed to see this image]


Andrej i dalje ide niz tobogan u lezecem polozaju i nema nameru da sedne v
[Only admins are allowed to see this image]


E i sad momenat kad je Minu u sred dana savladao umor, a nece na spavanje..izabrala je najgori moguci trenutak, dok drzi svoju omiljenu torbu, sa omiljenim stvarcicama u njoj...a onda je mali dobri bata prisao, seo pored nje i poceo da vadi jednu po jednu stvarcicu i svaku naravno trpao u usta v c lol!
[Only admins are allowed to see this image]


Pozz od nas i puno poljubaca za laku noc ljubav ljubav
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od Milijana 12/4/2013, 21:43

Joj koliko su oni ludi...sve ja to imam ovde i zma do ludila da me dovede, al vas kad gledam sve mi je simpaticno lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od Mirjana 12/4/2013, 22:15

Ma oni su samo za uživanciju likeit A Mina ima oči kao da je našminkana! Lepotica smajli angel
Ljuuuub za medene drugare ljubav
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od nina :) 12/4/2013, 22:22

preslatki su
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od dacans 12/4/2013, 22:32

i jos malo za vas od nas osmeh srce
[Only admins are allowed to see this image]


pozdravljaju vas i ljube indijanci sa marsa,sad odoh da Sleep
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od Mirjana 12/4/2013, 22:57

Ijao majko mila, pa ona je stvarno našminkana lol! likeit
Golaći medenići srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca likeit
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 3 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu