KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

+60
maja76
*AIDA*
JocY
mijaki
dr mali pariz
Tanja83
SannI-AlL
maus
missile
SladZana
cicsa80
Shizika
dragana76ns
hany
viktorija
lolipop
pcelica
bubi80
catherine290505
nesalela
Marija86
buby
gagax81
Orline
key
Zoka83
tuli
Nefertari
heart84
dra00
cici
penelope
dacans
Mrvica
ninica2
Sofka
zoxa
djole42
Struzzo
MAAKKI
Vuchica
korpica
caci
maki79
lilya
Gramatika
MARA
nina :)
LaFolie
Botox
cufta
Milijana
JAmajka
BiKsi :)
Simona
makababy
Tinche
bak
plavaptica
KoMetaK
64 posters

Strana 35 od 35 Prethodni  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 17/7/2013, 11:31

Zaboravih glavnu stvar da kažem - kako volim da vidim ovako Batu i Iv zajedno!!!!!!!!! Zar nije divan prizor? Wink 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od SladZana 17/7/2013, 13:02

Uzivala sam gledajuci ne znam ko je ljepsi i blesaviji srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od SannI-AlL 17/7/2013, 15:28

...ja ću i dalje nastaviti da se topim i kezim i divim svim lepotankovićima i mamama im njihovim ( i hvala vam mame za fotke koje delite da i mi uživamo),a Happy bila i ostala queen .
Zvezde sijajte i dalje tako božanstveno
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od medolino 17/7/2013, 17:38

Zvezdice,najsjajnije srecan vam prvi rodjendan osmeh srce osmeh srce 
Budite uvek zdravi, veseli,nasmejani,uzivajte sa svojim roditeljima i budite njihov ponos i dika,njihov najbogatiji lancic oko vrata!
Ivona,blistas a haljinica je preslatka,mada takvoj malenoj zvezdice sve lepo stoji srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
Dusane,pravi decko,pravi dasa, pa pravi momcina! Lepotan mamin i tatin! angel 
Roditelji mama Pari i tata Veljo, zelim vam jos puno,puno ovako divnih momenata i da samo uzivate sa svojom decicom sreca sreca sreca 
Uzivala sam u svakoj slicici love 

Ljubi vas vasa medolino sa svojim vrtiguzima ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od viktorija 18/7/2013, 00:04

Drugari nasi neka vam je srecan prvi rodjendan i da i sve ostale slavite ovako srecni, divni i nasmejani... Preslatki ste...poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci Puno poljubaca od svih nas srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dragana76ns 18/7/2013, 07:58

Uzivala sam kao i uvek u vama, Zvezdanici mili divni ste mi osmeh srce 
Poljubac i za vesele tete sa Kutka
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od nesalela 18/7/2013, 12:06

Kakav divan provod, divno društvo....
Ivona i Dušan pravi lepi slavljenici, Iv ima haljinče prelepooooo, Dušanu košuljica diiivnooo stoji....
Batica je ipak na svoj šmekerski pogled izmamio da jaše slonića, bravo Batice, tako se uspeva u životu....
Tea je uživala, gnjavili su je, mazili, pazili a njoj to očigledno prija....Tinche ona baš liči na tebe, kao što sam tebi govorila da si sva nekako u pogledu i očima tako i Tea....medić medeni....
Anči devojka velika, malo mi je nešto bila ozbiljna, ma verovatno sve sitna dečica a ona velika....Cvetić u kosi za najdivniji cvetić....
A Nole i Mata navalili sa baticom na ćevape, pa treba napuniti baterije za dalje....
Parižankice divno si izgledala, divna haljina, boja, ali osmeh i oči najdivnije, znam da ti je srce bilo prepuno sreće što zbog prvog rođendana, što zbog posete koju ste imali od strane kutanjskih najdivnijih žena i dečice....
Happy svaka čast za baticu, verujem da nisi mogla odoleti njegovim okama i pogledu.....divna si...
Tinche i Mima, šta da kažem, blese blesave, kao i uvek glavne ste za zezanje ali natpis iznad glava sve govori Very Happy 
Ljubim vas sve po redu i još jednom da ste mi svi živi i zdravi 100 godina i da uvek budete tako nasmejani i veseli i srećni i lepiiiiiiiii......ljubim....usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne 
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od djole42 18/7/2013, 15:16

Neću ništa da pišem ...samo gledam slike i uzivam osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od makababy 18/7/2013, 22:40

beberoncici srecan vam prvi rodjos i da vam se u zivotu desavaju samo lepe stvari...ljubac od nas za vas...
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 18/7/2013, 23:36

Hvala svima na lepim željama i još lepšim rečimA.
Ne stižem išta da napišem,jer u stanu haos-bilo je i kući gostiju, deca ištu svoje,i usput pakujemo tatu za put na more. Sutra putuje.
Fotke ću vam okačiti sutra-kad uspavam decu, net je stigao-i zamislite-muž je odma uzjahao komp ne bi li se zigrao za sve prethodne mesece Very Happy
No....
Taj dan sam bila vrlo napeta-da li će svima biti ugodno,da li će deca svoju prvu gužvu podneti dobro, da li će svega biti dovoljno,i da li će me štikle izdržati i ja njih Very Happy
Sve je bilo dobro-samo ja nisam štikle izdržala...stopala su me dva dana bolela...
Nisam sela , pa i ne treba. Nisam se mogla nagledati lepote. Igraonica je bila puna dece, i to je bio divan prizor. Razmileli se po stepeništu,igraonici, dvorištu... Ivoni i Dušanu-kao da nije prvi rođus-skroz su dobro sve prihvatili.
Prva na slavlje, ma minut nakon što smo mi došli, došla je Tina sa svoja dva zlata i Tanjicom-snajom. Koliko sam samo bila srećna-još srećnija jer je ipak uspela da se iskombinuje za dolazak. Jest da je pravila frku oko kafe, Wink reko bi čovek -mora da je Surčinka,hahhaa, ali dobro, nije znala za naša pravila igre .Very Happy

Tina mi je blistala u dugoj lepoj haljini,kao da je dan pre toga slavila Bataku rođendan...dobro de-dva dana.
Onda su jedna za drugom ulazile tice mog Kutanjskog jata-

Mima-jegulja...ajko mila

dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 19/7/2013, 00:01

Ode poruka bez mene-
DakleM
Mima-jegulja...majko mila,kakvu lineu ta žena ima-ali ne čudi,ta je stalno u nekoj vodi-hlorisana,slatka ill slana...Ana-zlato jedno neumorno-dete preslikano na majku svojom energijom.
Ulazi Tanja-malo unezvwrena,ali ona i Happić su omašile sprat i rođendan, samim tim...Tanja-Zmaj-izgled-ko avion,deca-manekeni i šarmeri nemogući-i praaavi dečaci!!
Moram reći-
Tana je imala tremu-tresle joj se ruke ko pred tablu da sam je izvela, al sam je ko svoje čedo privili na grudi....jer ona je tako često uz mene-toliku pažnju,koliku ja od nje primam u posl.vreme-nisam stvarno primal...skro-ne. Tanja,toliko se sestro daješ, da nekad pomislim da ti muž u pravu-a ti znaš zašta. Wink hvala ti što si tu-mila dušo!
Happić -moja vila u plavom"... toliko je nežna...a tako zna da rasturi ceo sistem pisom rečju...eeeeee,i jedina je koja je deci kupila igračke-i još nešto;)
Batak se vezao za slona,što ste videli, a debelguzić je mirisao u kolicima...jao što imam njenu sliku-videćete već...
Mata...srce moje-ništa on drugačiji od bate nije,Nole je samo sigurniji,ali obojica su nepredvidivi-treba dva ista sačuvati...hihihi..
Moju decu su nosali,vodali,cmakali ...i njima je sve prijalo-ja ne videh sa su se bunili... Prostorija je vrcala dobrom energijom jer su u njoj bili , nama najdraži ljudi.
Da-
nisam plakala-sem kad mi je mama s buketom prišla i čestitala mi, kao majci, sečji prvi rođendan. To nisam mogla potisnuti.
ali susret sa našim Kutanjkama sam stoički izgurala-a prethodnih dana-samo zmišljajući taj susret,cmizdrila sam ko dete.
Eto, Zvezde su poodrasle. Sjaj im samo jači biva. Moja veza s njima samo čvršća,a ljubav-neverovatno-ali jača postaje.
Negde bih ovim rečima, a sutra i fotkama,zaokružila priču roditeljskog dnevnika.
To sam ja i spominjala. Želim da vodim godinu dana,pa da aw štampa,i oatavim deci,u njihovu kutiju za prve stvari...njihov žvotić
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 19/7/2013, 00:03

...u prvoj godini...
Ljubim vas sve i mnogo vam hvala na svakoj upisanoj reči.
ljubbbb!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od JAmajka 19/7/2013, 08:50

Srećan vam prvi rođendančić,prelepi Zvezdanići.Divne slike,divna deca,mame..baš uživam,dok vas gledam.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od bak 19/7/2013, 15:41

Srecan rodjendancic sa malim zakasnjenjem, divna majko divne dece srca srca Svasta htedoh jos napisati, al sam ostala bez reci smajli angel smajli angel 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 19/7/2013, 22:14

[Only admins are allowed to see this image]
Ček da vidim jesam li uspela...posle dužeg vremena ovo radim s kompa
ako jesam,kačim još Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 19/7/2013, 22:30

[Only admins are allowed to see this image]
da vidimo sad,pa da idem dalje
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 19/7/2013, 22:38

e,to!
[Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 19/7/2013, 22:46

[Only admins are allowed to see this image]

i ovo je sastavni deo slavlja...kad sam ja to radila, nisu me slikali Very Happy 
[Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 19/7/2013, 22:55

[Only admins are allowed to see this image]

e, kad je konačno pronašla svoj Kutak Razz 
[Only admins are allowed to see this image]
i pre posluženja..najmlađi i najslađi drugar ...naša Tea
i ona ima peee [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 19/7/2013, 23:04

sadržinu zamislite po izboru Wink 
[Only admins are allowed to see this image]
a slatko ne morate zamišljati...opustite se i uživajte
[Only admins are allowed to see this image]
toliko od Zvezdanića sa njihovog rođusa.
Ljubac,pa se pišemo na dr.temama ljubav 
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od lolipop 19/7/2013, 23:17

Nemam baš puno vremena, ali nisam zaboravila na rođendan naših zvjezdica, jeste da malčice kasnim, ali nadam se da opraštate. Zvjezdice, srećan vam prvi, najveći rođendan, Parižanko vama čestitam na uspješnoj prvoj godini roditeljstva ispunjenu neizmjernom ljubavi. Ljube vas Sarajci.srca1 
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Botox 20/7/2013, 10:38

divnih li fotki :)
zvezdice su prave, bata momak, a seka devojka u haljinici :)
divni su :)
atmosfera se oseti i preko fotkica, osmesi, energija, ma sve, zracite...
torteeeee :)

uf uf
ova poslednja s kivijem i ananasom deluje tako dobro i tako bi legla sad na +30 Wink
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 20/7/2013, 15:15

Volim vas andjeli moji Dezdasti!!!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 35 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 35 Prethodni  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu