KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

+60
maja76
*AIDA*
JocY
mijaki
dr mali pariz
Tanja83
SannI-AlL
maus
missile
SladZana
cicsa80
Shizika
dragana76ns
hany
viktorija
lolipop
pcelica
bubi80
catherine290505
nesalela
Marija86
buby
gagax81
Orline
key
Zoka83
tuli
Nefertari
heart84
dra00
cici
penelope
dacans
Mrvica
ninica2
Sofka
zoxa
djole42
Struzzo
MAAKKI
Vuchica
korpica
caci
maki79
lilya
Gramatika
MARA
nina :)
LaFolie
Botox
cufta
Milijana
JAmajka
BiKsi :)
Simona
makababy
Tinche
bak
plavaptica
KoMetaK
64 posters

Strana 19 od 35 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Sledeći

Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dra00 15/4/2013, 21:53

Oooo pa tu su i Ana i Zvezdice yes slatkisi maleni, kako vreme leti
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od BiKsi :) 16/4/2013, 16:40

Kakve divne slike, predivni izvestaji, o divnih li ljudi i decice na druzenju, kako sam samo uzivala! [Only admins are allowed to see this image] Porasli Zvezdanici, nema sta! Vec stigli za ljulju i tobogan! [Only admins are allowed to see this image] A Anci, devojka vec, kako im samo paznju poklanja, svaka cast! Bas mi je bilo lepo gledajuci vas i catajuci! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od bubi80 16/4/2013, 21:18

Prelepi ste stvarno svi u paketu!
Posebno Zvezdice i Ana! osmeh srce

Divno ste opisale druzenje!Vidi se da ste stvarno svi uzivali!
Srecan 9 ti mesecdancic! srca srca srca srca

ljubimooooo ljubav ljubav ljubav
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tanja83 17/4/2013, 08:55

O dusice moje lepe osmeh srce osmeh srce Kako ste divni svi zajedno srca srca srca srca srca srca srca


Anci kao prava velika devojcica cuva bebe teta Pari likeit srca1


PREDIVNI STE mama Pari sreca sreca sreca


Bravo za druzenje,uzivanje,gnajvazu,ljubljenje,ma za sve osmeh srce Zavidim vam Wink


love love love love love


Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od makababy 17/4/2013, 13:32

joooooooooooooooooooooooooooj kako ste medeni breeee,uh ljubimo vas puuuuuuuuno,slicice su extra,ali extra

osmeh srce smajli angel osmeh srce osmeh srce osmeh srce
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 20/4/2013, 22:09

Spakovah pelenicu i portikle Very Happy
ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 21/4/2013, 22:27

Evo i mene..nema me sedam dana,a svaki dan bih imala nešto o njima napisati.
Hvala na lepim rečima upućenim Zvezdanićima.
Mima-jes spakovala Wink dušooooooo!!!
Eto,sad sam pročitala Prinčev post na ishrani,i dosta naučila što nisam znala.
Uvešćemo neke izmene u ishranu-pre svega, neću više sve zajedno blendirati,kao što sam dosad radila...
Nekako su mi porasli u poalednje dve nedelje-vidno-malo se i popunili...šta će biti kad počnemo štrudlu jesti i palačinke s džemom,kako Princ kaže Very Happy...bićemo pravi debelguzići.
Koliko Duci zna loših stvari naučiti sestru-tipa paljenje i gašenje svetla non-stop,tako ima i koristi od njwega. Kad sam ih konačno pre nekih petnaestak dana bacila na laminat-tako je propuzala za njim,izdiže se uz krevet,a on je počeo fioke da otvara,čačka sve moguće drške na ormarima i fiokama-koje su mu pristupačne.
Na moje ‘‘ N E!‘‘,ustreperi se ko leptir,i obavezno na dupe padne i razvučw svoj medveđi osmeh .
Šarmer je i na ulici deli osmehe devojčicama i starijim tetama iako više voli komunikaciju s muškima. Tata je i dalje sve i svja.
U kolicima sve ređe spava,i pravi je tatin i mamin mlekadžija-sve,ave,al što voli mleko da pije....


Ivona ne toliko...ona je mamina gurmanka,ali lako se zadavi ako naiđe -bez njenog znanja-na komad hrane-inače jede komadiće kad joj iz ruke dam.
Uglavnom i dalje apavaju u isto vreme i bude se u isto vreme-uglavnom.
Vole da skaču uz dečju muziku,znaju da sw pozdrave kad im pružiš ruku-uz -Zdravo!

znaju i Taši taši...te kad nešto skrive-samo pljeskaju dlanovima da me odobrovolje.
Obožavaju izlaske,i ona ih često prespava,dok on šarmira.
Dušan ima izražen karakter-samovoljnog često srljadžije-tw se često pitam kako će životu prolaziti zbog toga.Iv je ipak malo opreznija.
Ali oboje su tolike maze....te jutarnje gnjavljenje sa njima,ni za šta na svetu ne bih dala. Very Happy
Kupili smo i prve cipelice...cicibanove su,i baš sam zadvoljna-sem cenom...
Toliko su meke,a stabilne-da je to baš čudno.
Otkako se sat promenio-ležu kasnije-oko devet i ustaju kasnije,oko pola osam.
Mleko piju oko ponoći,i oko četiri-često se i daljw bude-zakmeče tek da neko dođe i bar pomazi ih po kosi.
Dušan voli sestru da čupne,vrisne joj na uvo-povuče za majicu,a ona...treperi kad rukom pođe ka njemi da ga dotakne. Uživa u tome kad je zasmejava...smeh joj je najlepši na svetju?

Ne znam da li sam htela još nešto da dodam,al živa sam zaspalaa,pa sad odoh,ali uakoro sw vraćam Very Happy

ljubac da pukne!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 22/4/2013, 08:43

Pariz, stvarno lep izvestaj. Kao i uvek, kad ti Zvezdice daju malo vremena Wink
poljubci
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 22/4/2013, 09:03

Sto volim kada mi dan ovako pocne tvojim diiivnim postom.

Iako se cesto i cujemo, iako vecinu znam i pre nego sto je ovde napises, volim da upijem i svaku tvoju rec u njihovom dnevniku.
Nekako ih jos bolje osetim...a i tebe.


Volim vas puno milici moji...Dezdaste ljubavice najdraze!


[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od pcelica 22/4/2013, 09:26

Medenjaci lepi Very Happy .
I nama su fioke najinteresantnije. A na NE reaguju samo trenutno i onda vrebaju kada cemo skrenuti pogled sa njih. Mudrice su oni prave.
Volim citati tvoje postove, u slicnom su raspolozenju Razz
ljubav
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od bak 22/4/2013, 09:29

o, kakav divan pocetak dana za mene srca srca srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 22/4/2013, 09:41

divne moje drugarice! osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 22/4/2013, 09:51

ljubav vidimo se krajem maja Wink Wink
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od caci 22/4/2013, 09:54

zvezdice slatke najslage ..... ljubav ljubav
uzivam svaki put kad vas gledam ili citam o vama iako cesto puta nemam vremena da komentarisem ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Botox 22/4/2013, 10:36

ja ko claci, procitam redovno, al sam uglavnom preko telefona, pa mi treba sto godina dok otkucam nesto s ovim cevapima Very Happy

zvezanici me uvek nasmeju, imaju toliko mile poglede i osmehe, volim kad vidim nove fotke, svaki put se iznenadim kako brzo rastu i menjaju se :)
mama pariz, i ja obozavam jutarnja mazuljenja :)
mogu misliti kako je to sve duplo divno <3
ljubi ih puno
tvoji izvestaji kao i uvek ostavljaju bez daha, puni emocija i pozitivne energije :* u skladu s vremenom, osuncanim :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 22/4/2013, 14:24

Miss-Bože zdravlja,jedva čekam nekolicinu vas da stisnem Very Happy
Caci,majko glumca i diiiivnog dečaka,puno te ljubimo-do Tetova sve !
Botoxice,mila,pa šest meseci ste napunili!! nek je srećan polurođendan!Very Happy
moram skoknuti do vas da vas vidim.
Mi sad došli iz parkića.
prijavljujemo spuštanje niz veliki tobogan-
ljuljanje u ljulji i klackanje pravo-sa mamom i tatom.
Malo je reći da smo bili atrakcija kad smo se nas dvoje,blesavih ko deca,rastrčali sa našim Z ezdama. Ivona se zarazno smeje-park odzvanja. Duća nam se plašio malo tobogana,ali je bio na visini zadatka. Sedeli smo svi na travi,čupkali je,a neko ne i probao Very Happy
Uživancija prava!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od lilya 22/4/2013, 14:26

dr mali pariz :: Miss-Bože zdravlja,jedva čekam nekolicinu vas da stisnem Very Happy
Caci,majko glumca i diiiivnog dečaka,puno te ljubimo-do Tetova sve !
Botoxice,mila,pa šest meseci ste napunili!! nek je srećan polurođendan!Very Happy
moram skoknuti do vas da vas vidim.
Mi sad došli iz parkića.
prijavljujemo spuštanje niz veliki tobogan-
ljuljanje u ljulji i klackanje pravo-sa mamom i tatom.
Malo je reći da smo bili atrakcija kad smo se nas dvoje,blesavih ko deca,rastrčali sa našim Z ezdama. Ivona se zarazno smeje-park odzvanja. Duća nam se plašio malo tobogana,ali je bio na visini zadatka. Sedeli smo svi na travi,čupkali je,a neko ne i probao Very Happy
Uživancija prava!

Savrsen dan srca srca srca srca srca srca
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od BiKsi :) 22/4/2013, 17:26

[Only admins are allowed to see this image] uzivanjac! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 22/4/2013, 18:14

Dusan milicica hoce na Anin tobogan u tome je fora, ne sto je visok, vec dete hoce u Lo i da se spusta na zelenom toboganu.
A srecka Iv smejalica...jel ona probala travu?

Pocelo gasenje i paljenje svetla lol! lol! lol! lol! i cackanje i zavirivanje u fijoke, osmesi, kako ja zovem steneci na mamino i tatino strogo NE

Bravo za tasitasi bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
Bravo za sve!

Mnogo vas volim srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 22/4/2013, 18:47

xaxaxaxaxa,Mima, 100% upravu!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Simona 22/4/2013, 19:08

Postovi ti odišu srećom i na jutrima i ovde... Divno! Tačno sam vas zamislila family

Uživajte tako u svakom danu srca srca srca
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od key 22/4/2013, 22:25

bravo za lepo proveden dan!!!uzivajte!!!
mnogo su slatki pilici i bas su porasli!medenjaci! osmeh srce osmeh srce
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od lolipop 22/4/2013, 23:06

Divan dan sa šunkicama, uživajte Pari, jer tek sada i sama vidim koliko brzo rastu. Upijajte svaki trenutak. usne
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Orline 22/4/2013, 23:11

Tinche ::Sto volim kada mi dan ovako pocne tvojim diiivnim postom.

Meni je veče tako počelo Very Happy
Oni su stvarno velika deca. Nemogu da kažem više bebe. Mislim da je nekako ta granica od devet meseci ključna. Mada se za tvoje moglo reć i ranije, na nogama laganim već ohoho vremena Very Happy
Ljubi mi srljadžiju i opreznicu lepoticu. Neke stvari se verovatno već vide, ali ima vremena, uz tako dobru majku, izbrusiće se taj karakter do dijamanta Wink
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od cicsa80 23/4/2013, 10:45

Napredni, negovani, divni... srcasti poljupci
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 19 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 35 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu