KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mihailo Orlić

+67
nabla
fmala
Niny
lenabeograd
Vecka
viktorija
nina :)
JAmajka
cici
rada78
snedra
SladZana
hany
maki79
LaFolie
pcelica
makababy
bubi80
dragmilk
catherine290505
lolipop
key
caci
Marija86
Zoka83
tuli
Pakki
Nefertari
heart84
dacans
Mrvica
Sofka
djole42
penelope
gagax81
Gramatika
mijaki
Vuchica
dragana76ns
Shizika
Simona
Botox
KoMetaK
Tanja83
buby
dr mali pariz
BiKsi :)
korpica
nesalela
JocY
cufta
SannI-AlL
Tinche
MAAKKI
Struzzo
lilya
cicsa80
ninica2
nena beba
missile
bak
Milijana
plavaptica
maus
MARA
zoxa
Orline
71 posters

Strana 18 od 35 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Sledeći

Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od BiKsi :) 30/4/2013, 22:58

Da ljubim mamiku i pilence medeno! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od bubi80 2/5/2013, 16:40

Ljubimo slatkisa malenog i njegovu majku ljubav

Uzivajte u praznicima srca srca srca
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od caci 2/5/2013, 17:47

Jaooooo okice ti ljubim tvoje angel
ljubav ljubav ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od penelope 2/5/2013, 23:08

Ijao, kakav si meden-bata sa reklame, dobro sam rekla! smajli angel

Ljubimo vas! ljubav
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Botox 5/5/2013, 22:04

de ste orlici, nema vas? :***
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Mirjana 6/5/2013, 14:17

osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od cufta 6/5/2013, 21:15

Orliću mili, mnogo kasnim sa čestitkama, ali šaljem ti ljubav koju nikada nije kasno primiti.

Zabljubila sam se u tvoju sliku sa peškirom!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od maki79 7/5/2013, 23:48

Orlici precakani ste. None su za stipkanje dusu dale, a slika sa sesiricem je vrh. Ljubim vas i daj jos koju fotkicu da se divimo nasem drugaru.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od plavaptica 8/5/2013, 09:37

Ma on je sada sa svojih 6meseci dasa i po, mogu misliti sta ce biti kasnije love
Pozdrav za drugara ff
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Orline 8/5/2013, 22:05

Hvala duše moje, pozdrav od zapitanog bate i mene Very Happy
penelope ::Ijao, kakav si meden-bata sa reklame, dobro sam rekla! [Only admins are allowed to see this image]

Reklama, uhuh

cufta :: Orliću mili, mnogo kasnim sa čestitkama, ali šaljem ti ljubav koju nikada nije kasno primiti.

Zabljubila sam se u tvoju sliku sa peškirom!
Za ljubav uistinu nije kasno, a za moju sliku sa peškirom jeste, zakasnila sam dvaes kila i još toliko godina Laughing Laughing Razz
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Orline 8/5/2013, 22:06

Skitamo, da. Uživamo izistinski. Moj Srećko, Ljubiša, milojko i prdojko Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Botox 8/5/2013, 22:07

orle, skoknuh ovde posle manga Razz da gvirnem
pomislih, evo pisala je malo o mikiju, bacila koju fotkicu, kad ono corak :)
ajde davaj , davaj :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Orline 8/5/2013, 22:30

Prođe prvi semestar, vreme je za raspust Razz
Ionako sam se osećala kao "brucoš" i to slabo prilagodjen, al posle par položenih ispita i dobitka samopouzdanja, nastaje bel epok lol!

Elem...Moj palilulski drekavac polako prerasta u smejuljicu i mazuljicu i mami puni srce nektarom svakodnevno.

Prolete šest meseci kao tre. Mnogo toga se i ne sećam malo zbog nespavanja, malo što bih i da zaboravim neke trenutke lične nesigurnosti. Ali sve je to deo odrastanja mene kao mame. On se mnogo bolje snašao u ulozi deteta Laughing

Motorni razvoj nam je zadovoljavajući, ali mislim da je u proseku ili čak i ispod. Izgleda dosta spretno dok je u rukama, ali na patosu se uglavnom ne voli igrati sam. Usavršio je prevrtanje na stomak, i to vrlo rado čini, lepo se izdiže, ispravi rukice, ali šake još ne lepo. Stalno su malo savijeni prstići, ne u grču, ali onako u luku, pa nema dobar oslonac na šake. Samim tim imam utisak i da su none jače od rukica. Lepo hvata igračke i prebacuje, prepozna omiljenu ili željenu na daljinu, ili kad samo viri iz korpe, čak je uspeo da se dokopa jedna koja je visila iz kutije oslonivši se na jednu ruku. Ali da se okrene na ledja tako sa stomaka ne poima.

Mama ga malo pušta da se muči i stenje (ko teniserke kad spucaju lopticu Laughing ) al na kraju popustim i kad je na putu da se rascmizdri dodam. Ne u ruke nego malko primaknem, da mu ne ukradem sasvim osećaj ponosa da je nešto postigao Razz
Bacaka se kao čigra, jedva ga presvučem, no, valjda je to i normalno. Odguruje se na povijalici pa kao da puže na ledjima i kliza po njoj uz ciku Laughing
Sam ne sedi, al se podiže i pokušava iz svakog položaja sem ležećeg. Kad je u kolicima, naklati se napred i uhvati za prečku, usput glođe da ne dangubi Laughing

Sad se već okuražio, pa se drži jednom rukom, a drugu prebaci preko ivice prečke kao šofer iz kola, pajoš kad mu zabacim šeširić, pravi Mile Laughing sa pruge.

Izašli nam prvi zubići, dve donje jedinice [Only admins are allowed to see this image] Ja napipala na V.Petak tj 3.5, al se zabeleli na Vaskrs, pa baka, koja ih je ugledala, računa taj dan. [Only admins are allowed to see this image]
Tih dana pre je bio nepodnošljiv, pa još one vrućine, ijaooo. Sad malo bolje spava, budi se on i dalje, ali zasad nema one vriske, hvala Bogu. Nadm se da ćemo se oboje malo odmoriti. Rekoh raspust Very Happy

Bili smo na kontroli u savetovalištu. Baš neke savete i ne primam, al ajd, dr je ljubazna.
Moj tić ima 8,5 kg 69cm ( ja merila 70kući, al mašila) i glavica 46. Il 47, da me ubiješ ako sam zapamtila.
Gleda dr kao možda je malo dobio, po kile za pet-šest nedelja, al ja srećna da nije deb'o. Zasad je onako taman, ljubi ga majka.

Hajd da pošaljem da ne pukne veza, pa ću još neku....
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od BiKsi :) 8/5/2013, 22:39

Kako ja obožavam tebe da čitam! Sve mi se čini da ću biti mama kao ti, stvari bar bih volela biti mama kao ti! Very Happy Čuj, mausica mi je idol, al njen se tempo ne može dostići, je li tako, tako je, ona je od onih za maraton! Very Happy Dakle, humora mora biti, dete se mora pomalo zezati, pomalo mučiti, a ti si tu neprikosnovena za sada! [Only admins are allowed to see this image]

Zaključujem: kraljica si, naročito sa onom: On se mnogo bolje snašao u ulozi deteta! Blesačo jedna! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Orline 8/5/2013, 22:42

E sad emotivni deo je više uznapredovao po mome mišljenju.
Smireniji je, mnogo manje besa primećujem nego pre. Sav se ozari kad ugleda mene ili baku, taman ako smo se tuširale i bile odsutne desetak minuta. Odmah sav zaigra. I rukama i nogama, a i očima, nekako mu baš zasijaju. Često se smeje, i to baš smeje, ne smeši.

Svakodnevno imamo više puta tu čast da se zacereka. kad se ja istopim. Posebno predveče, kad imamo DDM (dnevnu dozu maženja) kad ga povalim na bračni krevet i prevrćem uz poljupce na svakom deliću tela(btw, juče se setih da nisam poljubila lakat mali, pa brrrzo ispravih Laughing ) Zna se tako zasmejati da mu se ramenca zatresu, i na kraju jedno eeeee dugačko. Ako onaj sa kim se igra okrene glavu, obavezno ide to produženo eee, kao da ga zove da nastavi. Čim se okrenem, počne smeh, iako još i ne rekoh ništa Razz

Da "priča" ne poima. Guče kao golub, sad mi je jasno što su bake tako nazvale dečije oglašavanje, par puta sam promašila da li je on ili golub sa terase Laughing (bolje što ga zamenih sa golubom, nego ono sa njegova dva meseca sa svrakom što ima gnezdo na lipi ispred, ili sa mačkama u teranju)
Uglavno ciči i vrišti. Peva. Od skoro i reži Laughing Majke mi, krenuo od soprana sa cikanjem pa je sad do baritona stigao sa tim režanjem...na šta li će ličiti kad dodje do basa, videćemo Laughing

Ma-ma ne postoji, ta-ta takođe...Ima a-deee e-daaa i to je sve Razz

Ajd šaljem pa ako se ne probudim sa otiscima tastature na čelu, pišem još posle Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Orline 8/5/2013, 22:43

Ee, botox, biksi, pa ja vas obožavam lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Orline 8/5/2013, 22:53

BiKsi :) ::Kako ja obožavam tebe da čitam! Sve mi se čini da ću biti mama kao ti, stvari bar bih volela biti mama kao ti! Very Happy Čuj, mausica mi je idol, al njen se tempo ne može dostići, je li tako, tako je, ona je od onih za maraton! Very Happy Dakle, humora mora biti, dete se mora pomalo zezati, pomalo mučiti, a ti si tu neprikosnovena za sada! [Only admins are allowed to see this image]

Zaključujem: kraljica si, naročito sa onom: On se mnogo bolje snašao u ulozi deteta! Blesačo jedna! [Only admins are allowed to see this image]

Hvala, hvala...
Maus se i nemoj truditi da stižeš, al mene ćeš prestići, videćeš [Only admins are allowed to see this image]
Nisam postavila visoke standarde, posebno u prvom semestru, kad smo počesto plakali zajedno lol! Sad nadoknadjujem propušteno Wink
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od BiKsi :) 8/5/2013, 22:55

lol! Kraljice, najjača si! Znači samo treba izbegavati ono po JUSU, i na konju sam! Fatam beleške, šta ću!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Orline 8/5/2013, 23:01

Fataj, fataj, taman da se porodiš oko mog rođendana Laughing a ako budu blizanci, ondaK vodolije, taman širokog duha za tebe
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Mirjana 8/5/2013, 23:02

Sestro slatka, ti si rođena za spisateljicu! Evo, bih sa vama i sad mi nedostajete, iako nisi otišla pod tuš Laughing Ljubim i ja lakat mali, golubića i psića poljubci Ne sumnjam ja da je i do sada bila lepa epoha kod vas, ali ne sumnjam ni da će biti sve lepše!
Zubinu sliku nam šalji, čekamo yes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Orline 8/5/2013, 23:06

Enede, Mirče, ne prećeruj, kako da uvatim dvije linijice ispod jezika lol!
Čim se izdignu sa vatrene linije, stiže slika mojih biserčića. Ljubim te u avatar jope' Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Orline 8/5/2013, 23:08

P.S. hvala za to spisateljica, rimuje se sa Bjelica, ali nemam baš tol'ki nos i frizuru Wink A i ne znam plesti. Jao odlepila sam načisto Shocked
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Mirjana 8/5/2013, 23:16

Samo nabavi dobar šešir i muštiklu i bićeš prava Wink lol!
Jes vala teško u'vatiti te linijice, znadem iz iskustva Laughing al biće, pa kad bidne Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Orline 8/5/2013, 23:20

Ajmo dalje...

Bile tetke i od praznika napravile još veći. lol!
Bože dragi te ljubavi...Ne moram ni da objašnjavam.Stizala sam do njega da ga hranim i uspavam, ostalo je proveo u levitaciji- pa malo jedne ruke, malo druge, kad se zamijene, nemam pojma Laughing Oblepile ga poljupcima i poklonima. Zabranila sam kupovinu do škole, posebno što nijedna se ne razbacuje sa lovom, ali eto...prvo dete u familiji pa može mu se Laughing

Počeo je da reaguje na nepoznate. Ako ih je baš mnogo i tiču se njega- tj. bući bući preglasno iskrene donju usnu i ustukne. Ali uglavnom stojički podnosi i brzo se prilagodjava zasad.

Crtane obožava (Mirka, setih se tebe i Cvrleta) Tačno ima koje voli i koje ne voli. Neke posmatra mirno i upija, jedva diše, kontam od njih uči. Na neke reaguje gukanjem i kreće ručicama ka TV-u, kontam sa njima bi se družio Laughing
Al kad se pojavi Bo on the Go na Mini Ultra (baba zapamtila satnicu pa ga namesti u fotelju i uključi) kreće cika i ekstaza. Naglas se smeje, savija napred, mlati nogama, ma oduševljenje sveopšto, nama što ga gledamo a njemu ko zna zbog čega. Btw, klinka ima kosu boje šerpe, i ljubimca malog zelenog dinosaurusa. Nisam verovala da je prepoznaje dok ne nadjoh na YouTube-u i pustih i ista stvar. Najbolje je što Bo traje petnaest minuta i počinje u 8i10 ujutro, pa mi na miru popijemo kaHvu Laughing
Sad zvučim kao lenja majka Wink al ne smatram da će mu nešto faliti ako malo "stimuliše sinapse" šarenim slikama. Naravno da ne bih volela da celo predškolsko provede u fotelji, ali ovo mi je sasvim simpatično.

Počeo je da se plazi od pre par dana, prvo stidljivo, a sad nadje i put jezičku. Ni blizu kao naš drug Vladeta, koji je kralj faca definitivno lol!

Čim prodje ono što ga interesuje
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Orline 8/5/2013, 23:27

...ode post
Čim prođe ono što ga interesuje, okreće glavu i negoduje. Odgledao je šta ga je interesovalo. Very Happy

Sa hranom nam prilično lepo ide. Dadoh mu žumance za Vaskrs. Nisam mogla da odolim, iako dr reče da još malo sačeka. Al već šteta napravljena par dana pre nego što je rekla, pa tako idemo dalje Wink
Jede mesne kašice i svidjaju mu se. Al kad dodam peršun i malo paškanata dok kuvam i to posle izblendam zajendo, samo zeva. Valjda pored majke navikao na jače ukuse Wink
Ne solim ništa, stavljam puter i masl. ulje i pavlaku po malo.

Vrtili smo sličan repertoar već neko vreme, sad kad se navikao na meso, razmišljam o proširenju. Al o tome na drugom mestu, ili drugi put.

Umorih se brate...Ko mi je kriv kad sam kampanjac.

Sad neću stići do drugih dnevnika. Al ajd, ionako češće svratim u vaše nego u moj, pa ćete mi oprostiti [Only admins are allowed to see this image] lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 18 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 35 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu