KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+72
lenabeograd
caci
nena beba
Akijeva
Jejaaa
red
dacans
agata
LaFolie
missile
krol
OKacica
dacca
Shizika
SannI-AlL
Nensy85
anak
Dacaa
Smoki
penelope
Tinche
bak
hany
Botox
dr mali pariz
menora72
noja
Orline
cici
dra00
malaplava
heart84
MAAKKI
cicsa80
shenon
ivi
tuli
veki1
Struzzo
rada78
*AIDA*
dragana76ns
korpica
lilly13
Mirjana
seka 35
BiKsi :)
jagodica
zoxa
Niny
medolino
Vuchica
Simona
lilya
Mali Princ
maki79
Jelica
KoMetaK
ninica2
nina :)
gaga.ristic1
plavaptica
ananana
saska1
mijaki
Ema78
MIRKA85
fight&faith
stefi :*
bulevarka
Gramatika
Marija86
76 posters

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 20/1/2013, 13:00

Srculence hvala Bogu da je bebiron sada dobro mogu misliti kako ti je bilo . Neka on što pre dođe kući pa da zajedno uživate. zagrljaj

Mirka Novak je pravi slatkiš , mali frajerčić likeit

Gde nam je Jelica jel se neko čuo sa njom ? Čekamo lepe vesti .

Trudnice moje srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nensy85 20/1/2013, 15:43

Pozdrav devojke ljubav
Dosta sam propustila, nisam sve iscitala ali vidim da imamo i novih beba vv Cestitam svim mamama poljubci poljubci poljubci

Nensy85
Nensy85

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 22.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 20/1/2013, 16:01

Srce, baš ste prošli kroz traumu! Nadam se, draga, da je to najgora stvar i dečja bolest koje ćete se sećati! Želim vam brz oporavak i da što pre dođete svojoj kući, zdravi i jaki! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 766699

Mirka, ljubimo tebe i tvog divnog sina! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 8326
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 20/1/2013, 16:14

Srce, samo kad je sve proslo i da beba sto pre ojaca a najpre ce ojacati u tvom narucju! Navijam da se sto pre spojite! igracice osmeh srce

Mirka, sin ti je presladak, neka je ziv i zdrav 100 godina osmeh srce
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 20/1/2013, 19:15

Srce baš mi je žao šta si sve prošla ali sad je beban bolje i navijam da sve bude u redu i da što prije budete zajedno molitva
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 20/1/2013, 21:21

Evo i nas da se javnemo, danas smo se vrnuli kuci, tata nam nije bio tu 7 dana pa smo bili kod babe i dede. :)
Heart, citam i ne verujem, tako mali a vec se muci, ne smem ni da zamislim kroz sta ste prosli, ali sad mozete reci da se sve dobro zavrsilo...dusa mala!
Mirka malisa je p r e s l a d a k osmeh srce
Moj delija vas upravo pozdravlja Wink sutira, stuca,... Postajem nestrpljiva kada cemo se upoznati :) Ne mogu da verujem da cemo za 7 dana uci u 9.mesec.
Pozdrav svim mamicama, trudnicama a ostalim cekalicama da to sto pre postanu! ljubav
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 20/1/2013, 23:16

Mirka, divan ti je sin, predivan, kao lutka! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 21831

Heart, uh, kako se samo štrecnuh, samo kad je mališa bolje, joj, kakva trauma. Rekla bih, da kad nešto hoće, ono hoće i ako si u privatnoj i kada si u državnoj bolnici. U svakom slučaju, držim fige da budeš što pre kući, sa Radivojem u naručju!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od plavaptica 20/1/2013, 23:50

Uh Heart, mogi misliti kako ti je. Dobro ce to sve proci, znas i sama, samo treba imati snage i zivaca pa izdrzati.
Mirka decko je pravi medenjak Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 237612
Medo, da li sam ja nesto pogresno razumela, ili se upoznavanje priblizilo, ne bih rekla po tikeru? Mi cekamo drugare Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 338438
Jelica se sada vec druzi sa svojim bebanom pretpostavljam Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 569534
Trudnice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 543728
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 21/1/2013, 11:20

srculence zagrljaj
sve ce to biti ok, bebac je junak!!! ne znam sta bih ti rekla, nemoj se nervirati (ako je to moguce), i pokusaj da odrzis mlekce, to ce bekani mnogo znaciti....

mirka sinak ti je prelep!

Noja, uvek se odusevim prirodnom trudnocom, sve se nadam da ce se tako nesto i meni dogoditi....cestitam, da protekne mirno!!!

ljubimo vas sve Ana i ja

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 21/1/2013, 12:05

Pozdravcic osmeh srce
Plavaptico,po tikeru imam da guram mesec dana,mada je pre dr govorila da ce me poradjati tamo pred kraj 38 nedelje ali prosli put mi nije nista obecala Very Happy tj sve zavisi od ovog pregleda jer su dosta krupne bebe pa je verovatno da ce biti ranije,mada nikad se ne zna Wink Ljubimo tebe i tvoju lepoticu usne usne

saljemo poljupce za sve tete sa kutka i lepu decicu ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tinche 21/1/2013, 15:18

Srce, kako je dusa tvoja danas? Nadam se da ste vec zajedno.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 21/1/2013, 15:21

MIRKA85 ::a ovo je sad kad sam malo porastaoDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 R295aq
topim se....Kakav dasa srca srca srca igra naočare Presladak ti je sincic!Ma secer mali slatki...
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 21/1/2013, 15:39

Heart mnogo mi je zao sto prolazite kroz sve to, ali ide to vec na bolje, samo da se vi spojite bice sve mnogo lakse ljubav ljubav molitva molitva molitva

Mirka sinak je pravi medenjak neka je ziv i zdrav srcasti poljupci srcasti poljupci
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 21/1/2013, 16:35

Srce, nadam se da ce sve biti ok, nema razloga da ne bude...

Inace, ja iz dosade prevrtala neke stare knjige i nadjem neke knjige sa fakulteta og caleta i neke od mame... izmedju ostalog, i Dnevnik trudnice...prelistam, i nadjem da se za dokazivanje trudnce, desetak dana od kasnjenja menstruacije, koriste eritrociti ovna....nije objasnjeno zasto, samo da se u urin doda anti beta hcg i eritrociti... A pominje se epidural kao standard, i to pocetkom sedamdesetih....naravno, knjiga je prevedena sa engleskog....

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 21/1/2013, 19:50

Mi smo danas bili na kontroli na uz i na upoznavanju sa dr.koja ce da mi vodi trudnocu i nadam se porodi me Very Happy

Porasli smo, sve je super! Dr.se ogradila kaze jos je rano, ali ona bi rekla da je musko Very Happy Tako se lepo namestila beba rasirila nogice i sve se lepo videlo pa bi i ja rekla da mi lici da je musko, ali cekamo sl.uz. Nije uopste vazno, podjednako cemo se radovati i da je musko i da je zensko, samo neka je zivo i dravo.
Sve je inace super, i posteljica visoko, ima plodove vode dosta.

E sad ja imam pitanje za vas, zanima me sta vi mislite. Prethodna dr.mi je rekla da nastavim do 16.nedelje sa utrogestanom 1x200, a ova dr. mi kaze da bi bilo bolje da podelim tu dozu i da uzimam 2x100 jer bi tako bila bolje pokrivena. I da nastavim do daljnjeg da uzimam. Pa ce na sl.uz videti sta dalje.
Sta vi mislite ima li to svrhe menjati, jer ja imam jos 4 kutije od 200, mislim kupicu ja nove od 100 ali ne znam jel ima znacaja ili mi je isto a vazno da uzimam dozu od 200?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 21/1/2013, 20:50

Srce, cuvaj se, bice sve dobro. Nadam se da si sad sa malisom. Ja nisam izasla iz kuce 15 dana, niko nam nije dolazio, a fasovala sam grip.
Misic mali, tek se rodio i to da ga snadje...
Ljubim vas oboje!
Mirka, deckonja ti je presladak -puj, puj!
Pusa za sve!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 21/1/2013, 21:27

Srculence baš mi je žao što si prošla kroz sve to ... prosto je neverovatno koliko čovek ima u sebi snage da se izbori sa svim ... od brojnih vto, do održavanja trudnoće, pa sad i ovo sa bebicom. Ali biće sve OK ... to je najbitnije. Nadam se da ćeš od sada imati samo srećne momente sa svojom bekom i svojim dragim. srce
Mirka bebac je savršen .... pu...pu... što bi rekla Biksi Kiksi ... posrale ga koke. naočare

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Simona 21/1/2013, 21:37

Heart,
uh ja sam se potresla samo dok sam čitala... Mogu samo da zamislim kako ti je bilo. Najvažnije da je bebac dobro i da sve to ostane za vama... zagrljaj

Mirka,
sin ti je prelep osmeh srce

Pozdravčići za trudnice d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 21/1/2013, 21:37

Ananana, divno za lep izvestaj. Za utrogestan ne znam sta da ti kazem,ja sam pila 2x100, negde do 13 ili 14 nedelje, onda sam trazila da prestanem, na svoju odgovornost, i dr mi je samo rekao da ga postepeno smanjim, tako da sam jedno nedelju dana pila 1x100, otprilike u isto vreme u toku dana. KOliko sam shvatila lekare, ne postoji tacno odredjena doza koja je potrebna, niti do kada je potrebno piti( ako je uopste potrebno) kod normalnih trudnoca, tako da je mozda ipak najbolje da prihvatis savet lekara koji ce ti voditi trudnocu do kraja .

Inace, prevrtanjem po starim knjigama, nasla sam i jos jednu, danas sam je procitala, sjajna je, zove se Bezbolni porodjaj, autori B. Milosevic i R. Prica. Nije strucna knjiga, vec je moja mama kupila kada je bila trudna sa mnom, jer u mom rodnom gradu nema psihofizicke pripreme trudnica, ni dan danas.
U sustini veoma jasno opisuje sve ono sto treba da znamo, narodnim jezikom. Pretpostavljam da se knjiga odnosi na psihofizicke pripreme koje postoje u NF i po drugim vecim bolnicama.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 21/1/2013, 22:20

Ema hvala ti ljubav
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od plavaptica 21/1/2013, 23:33

Ananana, ne znam ni ja tacno sta bih to rekla na temu utrogestana, meni je svaki lekar kojeg sam posecivala govorio drugacije. Elijana mi je rekla da posle 12. nedelje samo stavllam vag. 200mg, moja dr koja mi je vodila celu trudnocu da posle 12. prestanem jer je posteljica sasvim lepo razvijena i da nema potrebe(trebalo je da je poslusam), dr iz DZ da nastavim 3x200, ovi sa Imd( posle ac) da pojacam na 4x200 Shocked Bila sam potpuno zbunjena i kljukala se utrogestanom do 7.meseca, kada sam zbog losih rezultata krvi prestala i posle dve nedelje rez mi bili ponovo dobri. Tako da mislim da si ti vec izasla iz kriticnog perioda i da nije od presudnog znacaja da li ce biti 1x200 ili 2x100.
Ema sad si me bacila u rebus sa ovim eritrocitima ovna i necu prestati da razmisljam dok ne smislim nesto pametno lol! Verovatno daju boju kompleksu koji se stvori Beta hcg-anti Beta hcg Rolling Eyes
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 22/1/2013, 00:08

Eh ti eritrociti ovna...

nego, ima u toj knjizi jos veci biser, a to je TRUDNICA TREBA REDOVNO DA SE KUPA, MINIMUM JEDNOM NEDELJNO ! Receno je u kontekstu redovnog odrzavnja higijene. Doduse, nasla sam i u onoj knjizi Sta da ocekujete dok cekate bebu da je jedno pitanje tipa Mama mi je rekla da se posle 34. nedelje ne kupam.... Meni to sve deluje smesno, mada znam da su mislili na kadu, a ne tusiranje, ali opet...

A najveci biser iz tih starih knjiga j iz knjige Sudska medicina , koja je iz vremena mog caleta. Posto ja kada sam spremala taj ispit, nije bilo udzbenika, nego samo skripte, resim ja da malo prelistam tu knjigu, posto nam je i to bila literatura, verovale ili ne.
I kaze ovako... utvrdjivanje ocinstva se izmedju ostalog utvrdjuje i na osnovu slicnosti izmedju deteta i oca i na mogucnosti opstenja potencijalnog oca sa majkom u vreme zacetka deteta... E nama je to literatura iz 2004. cini mi se...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 22/1/2013, 08:06

Plavaptica, hvala puno na odgovoru osmeh srce

Isto i meni svaki dr.drugaciju pricu prica. Dr.Kopitovic rekla da ga ukinem u 9.nedelji jer nema vise potrebe, kaze olaksaj sebi. Dr.Novakov kaze uzimaj do 16.nedelje 1x200 i evo sad juce kao do daljnjeg da uzimam 2x100, mada je na uz videla da je posteljica bas lepa, visoka i da ima dosta plodove vode.
Ja mislim da cu nastaviti do sl.uz kao i do sada 1x200, ipak uzimam a sad da li je odjednom ili u dva puta pretpostavljam da nema veze, kad je do sada ova sema bila dobra.

Veliki poljubac za sve vas srcasti poljupci
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 22/1/2013, 16:16

Heart budi jaka zbog svog bebca zagrljaj
Cure znate li kada u mesecu uplacuju ovo porodiljsko? Ja sam od decembra i jos nista nisam primila..
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 22/1/2013, 16:24

stefi :* ::Heart budi jaka zbog svog bebca zagrljaj
Cure znate li kada u mesecu uplacuju ovo porodiljsko? Ja sam od decembra i jos nista nisam primila..

Stefi, meni se uplacuje kao i plata, avans 15-og u mesecu, 31 ostatak...Najbolje da pozoves svoje u firmi pa da vidis sta se desava....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu