KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+72
lenabeograd
caci
nena beba
Akijeva
Jejaaa
red
dacans
agata
LaFolie
missile
krol
OKacica
dacca
Shizika
SannI-AlL
Nensy85
anak
Dacaa
Smoki
penelope
Tinche
bak
hany
Botox
dr mali pariz
menora72
noja
Orline
cici
dra00
malaplava
heart84
MAAKKI
cicsa80
shenon
ivi
tuli
veki1
Struzzo
rada78
*AIDA*
dragana76ns
korpica
lilly13
Mirjana
seka 35
BiKsi :)
jagodica
zoxa
Niny
medolino
Vuchica
Simona
lilya
Mali Princ
maki79
Jelica
KoMetaK
ninica2
nina :)
gaga.ristic1
plavaptica
ananana
saska1
mijaki
Ema78
MIRKA85
fight&faith
stefi :*
bulevarka
Gramatika
Marija86
76 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 6/1/2013, 13:31

Cestitam Srculence od sveg srca rodjenje malog Radivoja!
Da nam je ziv i zdrav 100 godina!
pusa od nas!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 6/1/2013, 15:10

Srculence, samo da je bebac dobro, ljubi ga teta Mijaki... srca
Neces se ljutiti, ime jeste malkice ''retro'', ali te razumem, i ja bih muzu verovatno ispunila zelju...
Proci ce i bolovi, ne brini nista, svaki dan je sve bolje i bolje, neces verovati... Jos je rano za mlekce, ali ga stavljaj na grudi, on to najbolje stimulise...
ljubimo vas puuuuno


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 6/1/2013, 16:03

Srce, ime Radivoje je baš na radost! Nadam se i da ti je svekar neki dobar čovek!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 6/1/2013, 17:31

heart84 ::Drage tete samo da vam se javimo danas u 15:40 na svet je dosao dugo cekani,docekani,zeljeni i voljeni Radivoje tezak 3200 i dugacak 50 cm. Ja jos neverujem da imam bebicu. Rana me malo boli,ali i to ce proci. Ljubimo vas puno

Heart ČESTITAM rođenje sina. čestitamo Želim mu svu sreću ovog sveta. srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cici 6/1/2013, 19:20

Srce, čestitamo čestitamo čestitamo Srecno rodjenje sina !!!
znas kako kazu, zovi mi i krcag samo nemoj da me razbijes Wink

Uzivajte, mazite se, tepajte mu i pevajte. Svaki trenutak je nezaboravan i brzo prodje. Drzimo fige za mlekce. Nerviranjem samo pogorsavas.
osmeh srce osmeh srce osmeh srce
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 6/1/2013, 21:24

Heart, cestitaaam osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Neka je ziv i zdrav Radivoje sto godina smajli angel

Meni se ime svidja, majke mi. Bas je originalno, bar ih nece biti petorica u razredu yes
I ja bih dala svekrovo ime da je mm hteo, ali on nije, iako mm nosi dedino ime.

Srecna vam Nova godina i Badnje vece devojke moje smajli angel
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 7/1/2013, 00:41

Hearth, čestitam! Neka je sa srecom!
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 7/1/2013, 16:50

orline ::Heart, cestitaaam Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 275568
Neka je ziv i zdrav Radivoje sto godina Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 196545

Meni se ime svidja, majke mi. Bas je originalno, bar ih nece biti petorica u razredu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 561840
I ja bih dala svekrovo ime da je mm hteo, ali on nije, iako mm nosi dedino ime.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 196545

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 561840

Srećan Božić, drage moje!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 7/1/2013, 17:57

Mir Boziji, Hristos se rodi! SRECAN BOZIC DRUGARICE DRAGE!! jelka1
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 7/1/2013, 18:29

heart cestitam sina da je ziv i zdrav 100godina!
Evo i mi malo da se javimo!Novak je beba za pozeleti,pu pu da ga ne ureknem.Samo malo nas kupanje zeza od kad ne dolazi patronazna sestra jer se momak toliko gladan probudi da se zaceni od placa ali procice i to.
Puno poljubaca od nas:*
ima li iko informaciju da li se rada porodila,trebala je danas?
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 7/1/2013, 19:24

Drage moje, zelim vam svima srecan Bozic, sve najlepse i najradosnije !!!

Hvala bogu pa se praznici zavrsise, i mi se vratismo domu svome...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 7/1/2013, 22:25

Trudnice i mamice,Hristos se rodi!
Evo lepih vesti osmeh srce
Nasa Rada se danas porodila osmeh srce
Puzic je dosao na svet osmeh srce
Neka joj je srecno roditeljstvo a sincic neka joj je ziv i zdrav 100 godina!srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 7/1/2013, 22:38

Rado, Rado, ima li lepseg dana za rodjenje deteta !!! Nek je sa srecom i tebi i tvojima,a bebica nek je ziva i zdrava sto godina!


smajli angel
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 7/1/2013, 22:43

medolino87 :: Puzic je dosao na svet osmeh srce

Pa dobrodošao! Very Happy

Čestitke roditeljima čestitamo
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 7/1/2013, 23:57

Rado, sve čestitke tebi i mužu za rođenje sina!
Dečače dragi, dobrodošao i srećan bio! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 8/1/2013, 02:53

Rado da vam je decak ziv i zdrav, stigao vam je dar od Boga! angel

Mene je pocela opasno da drma nesanica, kao sto mozete da vidite! Izludecu. Proslu noc sam jedva zaspala oko 4h, evo sad jos nema nade da cu. Prevrcem se po krevetu ne bi li se uspavala ali nema sanse, u misicima nogu neki grozan osecaj, kao podrhtavanje, ne mogu ni da nadjem pravu rec koja bi taj osecaj opisala. Muza budim da me masira ali prija dok masira posle opet isto. Danas idem na ctg pa cu pomenuti dr mada ne znam kako bi mi pomogao. Postajem hronicno umorna pa i nervozna.

malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 8/1/2013, 08:16

Devojke moje mir Božiji, Hristos se rodi . Želim vam sve najlepše za Božić i da vaša kuća bude ispunjena samo sa radošću i srećom.

Našoj Radi čestitam rođenje sina , neka je živ i zdrav 100 godina . Nije mogla dobiti lepši poklon za Božić . c g g g

Ako neko zna kako se bebac zove javite mi da upišem na spisak ?
Ljubac za sve
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 8/1/2013, 08:33

Mislim da je Rada pisala da ce se zvati Ognjen.... beba u kolicima dobrodosao, malisa!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 8/1/2013, 08:37

Radooo čestitamo čestitamo čestitamo
Da vam je sincic ziv i zdrav 100 godina! Srecno roditeljstvo vam zelim!!
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 8/1/2013, 13:01

Mi danas radili ctg, sve ok, sad na 7 dana...
Kazem dr da sam kao zombi, ne mogu da spavam nocu, kaze da popijem pred spavanje casu vina ili rakijicu/po volji lol!
Kaze to smo propisivali trudnicama kao terapiju za opustanje misica Very Happy Bolje to nego neke lekove... Slazem se potpuno Wink lol!

Ognjen likeit
I mi cekamo Ognjena :)
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 8/1/2013, 13:17

Dobrodošle nove bebe cveće Da ste žive i zdrave i vesele 1000 godina, zajedno sa vašim roditeljima
navijači2 srca srca roda srca navijači2 srca roda
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 8/1/2013, 13:53

Malaplava, divan izvestaj !!! I ja nocu vilenim, cak je beba tad najaktivnija, a preko dana ili kunjam ili sam u 5. brzini kao danas...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 8/1/2013, 14:02


Hajmo Koracaljke koje ste radile VTO u 2012.-toj da se upisemo na temi https://kutak.forumotion.com/t2177p15-statistika-za-2012-godinu (one koje vec nisu), da moze Happy da napravi statistiku

Hvala
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 8/1/2013, 14:21

Ema78 ::Malaplava, divan izvestaj !!! I ja nocu vilenim, cak je beba tad najaktivnija, a preko dana ili kunjam ili sam u 5. brzini kao danas...
Samo mi fali taj ritam kad se rodi affraid
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 8/1/2013, 14:28

malaplava, drhtanje nogu nocu kad legnes hoce kaad preko dana preteras sa slatkim,... a obzirom da su praznici Very Happy
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu