KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+80
DMANA
vero
ariadne69
djole42
InNaturaVeritas
jaca*caca
zvoncica36
neca73
labradorka
suncokret
winni
Dionisia
srna ns
sareni leptir
Xena
agata
Tinche
dragmilk
PetraM.
Goca ***
bak
Orline
cicsa80
missile
JocY
beta
noja
bibi.libi
Bekanicaa
tetreb
darling_buds
Erata
hany
jasnaana
ahosame
Gramatika
BiKsi :)
medolino
zoxa
Deni
dr mali pariz
Mirjana
Jelica
SannI-AlL
pegaz
dra00
Skay
OKacica
Likoli
vikica800
plavaptica
Simona
Ema78
Struzzo
HappyGirl
bebica mala
laKole
dragana76ns
Niny
lilya
kiki
korpica
KoMetaK
saska1
Dacaa
gaga.ristic1
menora72
MAAKKI
ivi
karakaca
Vuchica
Tanja83
ninica2
julija
bulevarka
Ninche
maki79
fight&faith
anak
ragaco
84 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 24/12/2012, 16:04

Karakaca, sta da ti kazem .... zao mi je, ali bice sljedeci put 100%....
zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj

Nemojte da tugujete, nego odmah kreni da skupljash papire za sljedeci pokusaj...

I ne sekiraj se, sudeci po meni i Gagi, imash josh BAR 16 godina fore :)
Mislim na tebe!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 24/12/2012, 16:10

Neverujem v , baš mi je žao Karakaca , kako su dosadne te negativne bete da imam neku moć sve bi ih pretvorila u pozitivne .
Iskuliraj malo pa u nove pobede , bitno je da ostaneš jaka i nikad ne gubiš nadu . Sledeća godina je tvoja .
zagrljaj
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 24/12/2012, 16:37

Hvala vam ljubim vas sve ali kad sam na pauzi za dorucak uzela papire samo sto se nisam onesvestila na sred ulici nisam mogla da verujem ali sam se sredila i vratila se na poso ne znam kako sam izdrzala ali kad sam stigla kuci i vidla mm kako place nisam mogla da se zaustavim ali kao da sam sve izbacila i sad je bolje.
Znam da je ovo jos jedan neuspeh ali sledeci pokusaj ce biti moja pobeda sigurna sam. I srecna sam sto vas imam uz vas je sve lakse
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 24/12/2012, 16:42

Karakaca mila zagrljaj doci ce i nase vreme dace Bog! poljubac

Ivi jel si razmisljala o savetovalistu,ne znam da li si iz Beograda?Ja sam ih sada nazvala posto ovih dana pucam i zakazali su mi za sutra vec,javicu vam bas kako je bilo ali za sad prvi utisak je stvarno super
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 24/12/2012, 16:51

U majku mu i te negativne bete....znam kako se osecas, ali i to ce ubrzo biti iza tebe jer i pomisao na novi postupak i konacnu pobedu, daje mi krila... Zelim ti da sto pre poletis ka svom uspehuKorak po korak na putu do bete + - Page 3 98195

Sto se muza tice....neka ga, neka na svoj nacin odboluje

Devojke Korak po korak na putu do bete + - Page 3 694552
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 24/12/2012, 17:54

Au karakaca mnogo mi je zao Sad ne mogu ni ja da verujem bila sam čoveče ubeđena reko trudna 100% eeeeeeeeeeeeeee šta da se radi ispalči se pa idemo dalje jednog dana će i nas sunce ogrejati zagrljaj
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 24/12/2012, 18:33

Karakaca zagrljaj
ufffffffffffff

Daco molitva molitva molitva

sve koracaljke jakoooo d
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 24/12/2012, 19:17

Karakaca žao mi je zagrljaj glavu gore i samo napred sledeći put mora uspjeti
Daco samo štrikaj tako će ti brže proći do bete koja će biti pozitivna sigurna sam beta beta beta beta beta beta beta roda roda :aa30 roda roda
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 24/12/2012, 19:21

[quote="gaga.ristic1"]Saska ja bih ispratila folikule do kraja i prirodni radovi, a ako ne uspe sledeci mesec ponovo kod dr, pa ce valjda biti estr. veci igracice igracice igracice


Tako sam i planirala a danas ponovo bila kod svog doktora 12-ti dan folikul 22mm pa ćemo probat prirodno pa šta bude Very Happy
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 24/12/2012, 21:50

karakaca ::Hvala vam ljubim vas sve ali kad sam na pauzi za dorucak uzela papire samo sto se nisam onesvestila na sred ulici nisam mogla da verujem ali sam se sredila i vratila se na poso ne znam kako sam izdrzala ali kad sam stigla kuci i vidla mm kako place nisam mogla da se zaustavim ali kao da sam sve izbacila i sad je bolje.
Znam da je ovo jos jedan neuspeh ali sledeci pokusaj ce biti moja pobeda sigurna sam. I srecna sam sto vas imam uz vas je sve lakse

karakaca, grlim jako zagrljaj
dobro je da si se isplakala i to za jedno sa tm, eto ja nisam jos uvek to izbacila iz sebe, a osecam neki grch, i s vremena na vreme mi zasuze ochi, i to je to....

Idemo dalje! Nema odustajanja
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 24/12/2012, 21:53

karakaca zagrljaj
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 24/12/2012, 21:58

Evo drage moje ljubav moja dobra prijateljica koja radi u RZZO koja zna sta se desilo donela mi papir na kome su svi privatnici i rekla da sacekam praznike i krenem sa nalazima i da nebi bilo lose da pokusam sto pre opet, malo mi odvukla paznju i gledale smo kog da odaberem i odlucile da probam u Leskovcu i eto mene u januaru sa prikupljanjem papira ali prvo da zamenim dr u DZ.
Daco duso ja tebe zaboravila danas cvet pola ti je proslo samo odmaraj i uzivaj strikaj pa da beta bude ko kuca velika roda roda roda roda trudnica
Saska za tebe navijam jako jako da uspe b b
srca srca srca srca srca srca srca srca srca
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 24/12/2012, 22:29

Karakaca zagrljaj
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 25/12/2012, 00:00

karakaca ::Nažalost beta 0,1 baš mi bilo krivo kad sam videla rezultate ali šta da se radi idemo dalje sledeći put biće bolje
No zao mi je,ali,znas vec i sama,nema odustajanja,bice drugi put dobro,mora
zagrljaj
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 25/12/2012, 08:04

Karakača draga tako te volim glavu gore moramo dalje osmeh srce
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 25/12/2012, 09:41

karakaca ::Evo drage moje ljubav moja dobra prijateljica koja radi u RZZO koja zna sta se desilo donela mi papir na kome su svi privatnici i rekla da sacekam praznike i krenem sa nalazima i da nebi bilo lose da pokusam sto pre opet, malo mi odvukla paznju i gledale smo kog da odaberem i odlucile da probam u Leskovcu i eto mene u januaru sa prikupljanjem papira ali prvo da zamenim dr u DZ.

Bravo i za prijateljicu i tebe likeit Nema predaje yes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 25/12/2012, 11:05

eh, te negativne bete!
drž'te se!
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 25/12/2012, 11:48

Karakaca zagrljaj
glavu gore i u nove pobijede zagrljaj

Pozdrav koracaljke osmeh srce
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od HappyGirl 25/12/2012, 13:19

Cure, htedoh samo da vas podsetim da 30.12. u 17h u prostorijama savetovališta imamo onako neobavezno druženje. Ko želi dobro je došao. Ponesite po flašu pića koju želite da pijete i neku grickalicu i to je to. Ulaz se ne naplaćuje:) Dobrodošli!
Ukoliko niste sigurni gde je savetovalište javite da vam objasnim :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 25/12/2012, 16:40

queen
Blago vama yes ZIMA5 ZIMA4 ZIMA1 ZIMA
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 25/12/2012, 17:50

Ja cu u mislima biti s vama Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 26/12/2012, 10:08

Zene drage ja sam se sinoc tako posteno Crying or Very sad Imam sve simptome da stize veštica Sigurna sam da cu dobiti.Sve me zivo boli.Cak se razmisljam da uradim sutra test,jer mi je sutra 12dan i ukoliko sam nekim cudom trudna trebalo bi da pokaze.Ma sve me juce bolelo,evo danas manje ali osceam to jee to da ne znam da su mi stavili embrione pomislila bi eto je sutra,prekosutra....Mislila sam da ce mi manje tesko pasti ali izgleda da se covek i za najmanju nadu hvata.
Prosli put sam bila u hiper.pa sam crkavala od bolova oko 14dana sve me zivo bolelo.Ne bi da brzam ali vidim kud sve vodi.....
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tanja83 26/12/2012, 10:19

Daco,ne mora da znaci,i ja sam imala sve simptome da cu dobiti pa vidis rezultat iz mog potpisa Korak po korak na putu do bete + - Page 3 275568

Ja test nisam radila ali betu jesam i to 12dan Very Happy

Zelim i tebi isti scenario kao i meni sto je bio Korak po korak na putu do bete + - Page 3 561840

Ljubim te i drzim fige za Korak po korak na putu do bete + - Page 3 714399 a sigurna sam da ce tako i biti Wink
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od gaga.ristic1 26/12/2012, 10:27

Daco, iz svog a i iz iskustva drugih znam da ti bolovi mogu a ne moraju nista da znace. Nemoj da brines, nego sutra uradi betu i videces. Mene je bolelo 5 dana pre i 7 dana posle termina da sam mislila da cu za 5 minuta dobiti i vidis kako se zavrsilo.

Mislim da ce biti beta
Prasim vv vv vv
gaga.ristic1
gaga.ristic1

Broj poruka : 75
Godina : 57
Location : BG
Datum upisa : 11.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 26/12/2012, 10:33

Eh, Dacaa, što si toliko sigurna da dolazi menstruacija...boli identično i kad si trudna...
Ako će te umiriti, uradi test, izvadi betu, ipak su to blaste...
Ne daj se, draga..
navijam!!!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu