KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+80
DMANA
vero
ariadne69
djole42
InNaturaVeritas
jaca*caca
zvoncica36
neca73
labradorka
suncokret
winni
Dionisia
srna ns
sareni leptir
Xena
agata
Tinche
dragmilk
PetraM.
Goca ***
bak
Orline
cicsa80
missile
JocY
beta
noja
bibi.libi
Bekanicaa
tetreb
darling_buds
Erata
hany
jasnaana
ahosame
Gramatika
BiKsi :)
medolino
zoxa
Deni
dr mali pariz
Mirjana
Jelica
SannI-AlL
pegaz
dra00
Skay
OKacica
Likoli
vikica800
plavaptica
Simona
Ema78
Struzzo
HappyGirl
bebica mala
laKole
dragana76ns
Niny
lilya
kiki
korpica
KoMetaK
saska1
Dacaa
gaga.ristic1
menora72
MAAKKI
ivi
karakaca
Vuchica
Tanja83
ninica2
julija
bulevarka
Ninche
maki79
fight&faith
anak
ragaco
84 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 29/1/2013, 21:36

Joj Ninče, znam da nije smešno, al ja čitam šlag me strefio, a ti verovatno mislila šloge me strefio, ajde, juri upute, da ne plaćaš to bzvz.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 29/1/2013, 21:39

lilya ::Srna, ne znam da li sam ti pozelela dobrodoslicu. ako nisam dobro nam dosla radost
Ja sam prvu VTO radila u Bis Intermedicusu. Njihova procedura je takva da od prvog dana dugog protokola naizmenicno se svako vece koristi Nistatin i Orvazil. Kao da sve ostane sterilono. Ja sam to probala, ali sam se smorila posle nedelju dana ko kanta. Takodje, ne preporucuju odnose od pocetka postupka. Ni toga se nismo bas pridrzavali. To sam cula samo kod njih i nigde vise. U drugom postupku nam nista od toga nije trazeno i meni je stvarno bilo lakse. Ovako kao da se spremas da te tako sterilnu laniraju na Mesec Rolling Eyes E sad ako osecas nekakve tegobe, ja ti preporucujem da pitas dr sta da koristis.

Ja sam sad u drugoj situaciji i moram da se lecim od kojekakvih gamadi i kokosaka, ali sam sigurna da sebi pred sledeci postupak tenziju uvodjenjem vanrednog stanja necu podizati.

Bravo Anak bravo bravo bravo bravo bravo



moja drugarica je isto kod njih radila, isto stavljala vaginalete, eks nije bio dozvoljen, po meni je to bzw toliko bez seksa affraid mozda bolje ipak malo opustanja :) , meni preporuceno noc pre embriotransfera seks


Koracaljke ljubav




moja drugarica je isto kod njih radila, isto stavljala vaginalete, eks nije bio dozvoljen, po meni je to bzw toliko bez seksa affraid mozda bolje ipak malo opustanja :) , meni preporuceno noc pre embriotransfera seks
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 29/1/2013, 23:29

Anak draga srecno! osmeh srce
Srno ja sam prosle godine pred histeroskopiju dobia od dr 4 dana pred operaciju da koristim makmirom zbog malog broja bakterija Rolling Eyes tako da mislim da ne moze da ti skodi da uzmes pred dobijanje par vaginaleta,ali ne dok imas uzmi pre.A kasnije mozes da se ispiras pole menz. ali ne preteruj ni u ispiranju. A mozes da pozoves privatno npr genesis kazes problem i pitas jel smes,oni te ne vide a pomocice ti sigurno :).
Koracaljke sve vas d
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od plavaptica 29/1/2013, 23:58

Nama je Elijana strogo naglasila pre postupka, seks ni slucajno od pocetka stimulacije, pa kroz ceo postupak, a posle beta takodje nista do 12. nedelje, a takodje ni nista drugo ne stavljati, pa ni vaginalete. Wink To je bas naglasila, jer na onom uputstvu za aspiraciju u Jevremovoj je pisalo staviti pre asp. vag Povidon jod, a ona je to precrtala i rekla nikako, cak je preporucila ne brijati se Shocked
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 30/1/2013, 06:42

Anak osmeh srce sretno !!!
Ninche zagrljaj koje su kod vas ceneeeee Shocked

Koracaljke d
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Goca *** 30/1/2013, 08:09

Drage formasice ja sam jutros uradila test 12 dan posle Feta pozitivan je molitva vv
U petak idem po Betu nadam se da ce sve biti uredu molitva

Goca ***

Broj poruka : 42
Location : Visegrad
Datum upisa : 02.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 30/1/2013, 08:42

Gocoooooooooooooooooo!!!!!! CESTITAM!!!!!!
likeit roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 30/1/2013, 08:50

Wow, Goco, bravo, bravo!!!! igra
Nek od sad bude sve glatko i samo uzivancija!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Goca *** 30/1/2013, 09:45

Hvala drage ljubav
Ne mogu vam opisati kako se osjecam jos jedno predivo jutro u mom zivotu d

Goca ***

Broj poruka : 42
Location : Visegrad
Datum upisa : 02.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 30/1/2013, 09:52

A i vrijeme je lijepo, bar kod mene Very Happy.... Goco, meni to mirise na beba beba

Meni je 13. dan poslije transfera bio negativan test, a sutradan Beta bila 444, pa ti vidi Very Happy

Neka beba, neka beba.... Very Happy

srca1
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 30/1/2013, 12:24

Hvala lepojke, u 14h gotovi nalazi, u petak zakazana genetičarka i čitanje svega. as
Goco, extra, žene su uvek u pravu, u to ćeš se uveriti na ovim stranicama yes
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 30/1/2013, 12:31

Goco bravo likeit Čestitam roda roda roda
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 30/1/2013, 12:36

Goco čestitam prelijepa vijest srca srca roda roda roda
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 30/1/2013, 14:23

Anak samo napred igracice igracice igracice

Goco dobro dosla i cestitam neka sve bude lagano i skolski d d d

Ninche kada sam kod nas htela da odradim sve to privatno izaslo bi me preko 120.000 din, tako da sam pojurila upute i odradila za patricipaciju, zato mila u pohod po upute ljubav
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 30/1/2013, 16:17

Goco čestitam prelepa vest , čekamo petak da vidimo i tu čarobnu cifru
d b d b d b d b d b

Anak igra
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 30/1/2013, 16:18

Ninche ::A i vrijeme je lijepo, bar kod mene Very Happy.... Goco, meni to mirise na beba beba

Meni je 13. dan poslije transfera bio negativan test, a sutradan Beta bila 444, pa ti vidi Very Happy

Neka beba, neka beba.... Very Happy

srca1
Ekstra lol! Zena je skroz upravu roda roda Hvala Bogu dragom ,bice sve ok kad ti je tako rano beta pozitivna sad ce samo da raste igracice igracice igracice
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 30/1/2013, 18:25

Goco likeit čestitamo
Anak good job usne
Koraci cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/1/2013, 21:23

Goco***, bravo, sve čestitke i od mene! Da ti trudnoća bude lagana i školska potpuno! Korak po korak na putu do bete + - Page 21 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 512172

Još nešto htedoh reći, al se smetnuh! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/1/2013, 21:26

Setih se! Elijana rekla ne povidon jod, a što li, ja sam to koristila posle aspiracije? Za brijanje i depilaciju, koje mrzim iz dna duše (takoreći ništa i nikoga u životu ne mrzim, al depilaciju koja žena prva sprovede, pa ja bih nju tačno razbila kao zvečku!), divota, ni u Leskovcu ne traže da se friziraš posebno, malo se dognaš i to je to. Ne bi te dlake bile tu gde su, da ne treba tu iz nekog razloga da budu! Naročito na cica maci, da spreče promaju i napade žgamija i uljeza!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 30/1/2013, 21:54

Biksaco queen lol! sta se desava kod tebe draga???
Goco cestitam,jos da stigne beta pa da zaigramo opet uz brojke radost radost radost
Anak napred scuro cveće
Zenske ljubim vas srcasti poljupci
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od plavaptica 30/1/2013, 22:50

Bixi lol! svaka ti je na mestu Laughing Za Povidon ne znam tacno, pretpostavljam zbog toga sto se posle asp. prima longacef 1g venski, pa si pokriven svakako, a njena prica je ne gurati nista da nesto ne pokvaris Laughing
Goco cestitam trudnice, neka bude sve skolski i lagano yes
Ninche zaboravih da cestitam na zdravoj i pravoj lavici čestitamo
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 30/1/2013, 23:04

GOco, cestitke, da beta samo potvrdi trudnocu i bude poveca! yes yes

Anak, jel stigli rezultati?

BiKsaco, kako je bilo danas kod dr? Novosti? Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 31/1/2013, 07:19

Pisah na temi štitne. Lek pojačan, dr super, ja super, i mirna Bačka, miran Srem! lol! Eto, to vam je kod mene.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bibi.libi 31/1/2013, 08:16

Goca *** ::Drage formasice ja sam jutros uradila test 12 dan posle Feta pozitivan je molitva vv
U petak idem po Betu nadam se da ce sve biti uredu molitva

cestitam! pa to je to!!! molitva molicemo se Bogu za betu... ali sve ce to biti ok....

Ninche ::A i vrijeme je lijepo, bar kod mene Very Happy.... Goco, meni to mirise na beba beba

Meni je 13. dan poslije transfera bio negativan test, a sutradan Beta bila 444, pa ti vidi Very Happy

Neka beba, neka beba.... Very Happy

srca1
ninche, pa da li je mogce? ne mogu ni da zamislim kako vam je bilo tada.. ali hvala Bogu, sve je ispalo super... Laughing
bibi.libi
bibi.libi

Broj poruka : 155
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Goca *** 31/1/2013, 08:53

Vi ste divne sa vama brze dani prolaze ljubim vas ljubav d

Goca ***

Broj poruka : 42
Location : Visegrad
Datum upisa : 02.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu