KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali pametnjakovići :)

+39
Niny
JAmajka
hocukusurnecuzvaku
Tinche
KoMetaK
Vecka
era
Shizika
caci
lilya
leptirko82
noja
pudza
Sneza
tuli
ZarPtica
majat
plavaptica
cicsa80
buby
Gramatika
MARA
cufta
missile
key
Jadraban
Struzzo
kasia
nina :)
Mirjana
dr mali pariz
ciklama
nena beba
Simona
catherine290505
Orline
Hitron-Luka
maus
HappyGirl
43 posters

Strana 3 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od BiKsi :) 10/8/2012, 17:21

lol! I za VIlenjaka i za Mariju! lol! Biseri pravi! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od missile 13/8/2012, 13:34

Simona ::Biksi ljubav

Vilenjak gleda danas film sa muzem u kome su neki muz i zena:

V: Kad ce da se ljube u usta?

Mm: Shocked Pa ovaj mozda kasnije...

Nastavljaju da gledaju film i opet Vilenjak komentarise za to dvoje...

V: Kad ce da se skinu goli i da leze u krevetu?

Mm: affraid Laughing




lol! lol! lol!

VILENJAK, srce maleno!!!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od Simona 16/8/2012, 16:35

Hvala Missile :)

Nekad i zaboravim da zapisem neke njegove bisere...

Pre neki dan ja oprala kosu, pustila je i kovrdza se, a Vilenjak je mrsi rucicama i kaze:

- Mama, kako ti je mutna kosa...

- Mislis kovrdzava?

- Pa to, i tako volim da je mutim, mutim...

Sve to propraceno daljim "mucenjem" moje kose Very Happy

Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od nina :) 16/8/2012, 18:50

sinoc marija bas odvalila
- mama ja ocu da isecem svoje sise
-sto
- zato sto ocu da zasijem velike
-bice ti velike kad porastes
- necu da cekam dotle ocu sad
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od Simona 23/8/2012, 18:15

Marija lol!

Vilenjak ima interesovanje za starije tete... do duse on radi sve sto vidi da izaziva paznju i reakcije, rodjeni buntovnik sa razlogom i bez pa evo par primera vezano za to... Prvo je na Zlatiboru izvukao neki prospekt golisave tete pa pokazivao tati, onda kaze da ga je juce vukao ka bilbordu na kome je bila golisava teta i pokazivao prstom. Kad je muz pricao meni uzivao je u mom iznenadjenju -"sta je mama, sta je, sta je?" Pa cici od smeha... Danas ugledamo neke novine ispred zgrade sa opet golisavom zenom, Vilenjak mi pokazuje prstom a ja ga brzo provedem i kazem da ne gleda (vise da vidim reakciju). Dok ja vadim kljuc Vilenjak trci nazad niz stepenice i zuri u golisavu zenu...

Zatim, insistirao je da mu nalakiram nokte za rodjendan. Kad je cuo da neki ljudi imaju problem sa muskarcima koji lakiraju nokte umesto da ga to nesto pokoleba kod njega je bio kontraefekat - nije bilo sanse da ga odgovorim od lakiranja. Ja sam mu onda rekla za par ljudi na rodjendanu kojima moze slobodno da pokaze nalakirane nokte, to naravno nije ucinio i obavestava me da nije njima pokazao nokte. Ali danas idemo kod moje majke i ja ga opominjem da njoj ne pokazuje nokte jer sam imala vec raspravu sa njom o tome pa da je ne bih ponovo slusala. Prvo sto je uradio kad smo usli u kucu:"Bako, ja imam nalakirane nokte. Na rukama, evo vidis, ali da znas da imam i na nogama..."

Tesko meni, samo voli da provocira ljude i to vec sad, sta li nas ceka kasnije, a tek u pubertetu...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od kasia 25/8/2012, 00:17

Simona pa Vilenjak je stvarno hit. I kako je samo slatko sto ti muti kosu, pa muti muti, smejala sam se kad god se setim.
A za to sto voli da provocira, najbolje je da ignorises kad tako insistira na necemu ili da tome ne pridajes vaznost. Sou, sta kaze, i na nogama su... v . Ala ce vama trebati zivci kad udje u pubertet Laughing ...
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od Simona 25/8/2012, 07:35

Hvala Kasia, mislim da hoce... Ja sam imala neku takvu osobinu zelje za provokacijom u pubertetu te mislim da se ne nosim lose, a i simpaticno mi je to. No ipak kod mene nije bilo tog stepena a i nije krenulo tako rano... Pubertet ne smem ni da zamislim... Sad su mu aktuelne gole tete... Trazi od oca da mu ih nadje po netu pa kad mi kazemo da nije to za malu decu, tek onda hoce... Ja juce zovem sa posla i pitam da li gleda crtace a on kaze nasao mu tata gole tete na netu pa to gledaju, nije naravno ali on cici od srece sto se ja kao cudim i kazem da to ne sme... Gotovi smo kad nauci da cita i pise, vec dosta zna da nadje na kompu, pisala sam da ume da mi nadje Kutak ali tek kad pocne da cita - osecam da ce nalaziti sve sto nije za decu...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od Simona 27/8/2012, 23:24

Vilenjak veceras gleda Mesec kako ide sa nama dok se vozimo kolima, pa javlja kako je s ove strane pa sa one... pa onda pita: "Mama a kako se to Mesec krece kad nema noge?"
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od Simona 31/8/2012, 14:36

Evo jos malo od nas...

Vilenjaka naizmenicno cuvamo muz i ja a ovo drugo je na poslu... Posto je sasvim nemiran to bude prilicno iscrpljujuce za nas a i njega nervira sto se ta osoba umori i ne moze da prati njegov ritam pa popodne vec jedva ceka da dodje ovo drugo... Tako da ja onaj dan kad sam bila sa njim kad je muz dosao sa posla kazem mu da sam Vilenjaku dosadila pa je zeljan njega... Sledeci dan sam bila ja na poslu a kad sam dosla kuci kazem Vilenjaku da cu sutra ja biti sa njim a tata na poslu a on meni: "Dosadices mi".

Vilenjak zagleda igracke i onda pita oca:"Zasto igracke nemaju pise?" Muz se smeje a Vilenjak bezi u sobu jer se stidi od mene sto je to pitao... Ja ga pohvalim jer jeste to logicno pitanje, imaju sve organe a nemaju pise... Sledeci dan sedi pored mene i pravi figurice od plastelina... Pravi neku mamu i nekog decaka, kaze da to nismo on i ja, a onda im pravi i pise s tim sto naglasava da je mamina pisa drugacija od decakove Shocked
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od missile 31/8/2012, 19:18

Joj, Simona, opasan ti je Vilenjak! S njim nema ni trenutka dosade! Very Happy
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od Simona 2/9/2012, 00:44

Hvala Missile ljubav

Veceras je prvi put u zivotu isao u bioskop... Kad je nesto nepoznato, primetila sam da je dobro da mu sve opisem unapred. Tako sam mu rekla da se ne plasi zvuka koji dolazi sa svih strana, da cemo kupiti kokice i coca colu, da dobijamo naocare pa ce stvorenja izgledati kao da su ziva... da se ne plasi ali i da ne skida naocare, da ce biti i druga deca sa roditeljima itd. Medjutim ocito nisam sve spomenula jer Vilenjak kad smo usli gleda po sali i pita:

"Ali gde je televizor?"

*****

Kada krene film vidi se da mu se dopada ali se pomalo i plasi. Trudi se da izgleda hrabar ali kad neko stvorenje krene ka nama, trgne se, tacno ono sto sam ja mislila da ce mu izgledati kao zivi... Tako ga ja drzim zagrljenog svo vreme... U jednom trenutku kaze mi on da mu se dopada film i da se ne plasi... Ja pitam da li to znaci da treba da ga pustim iz zagrljaja. "Ne" kaze Vilenjak i smesti se jos blize meni...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od missile 3/9/2012, 12:30

Simona ::
Kada krene film vidi se da mu se dopada ali se pomalo i plasi. Trudi se da izgleda hrabar ali kad neko stvorenje krene ka nama, trgne se, tacno ono sto sam ja mislila da ce mu izgledati kao zivi... Tako ga ja drzim zagrljenog svo vreme... U jednom trenutku kaze mi on da mu se dopada film i da se ne plasi... Ja pitam da li to znaci da treba da ga pustim iz zagrljaja. "Ne" kaze Vilenjak i smesti se jos blize meni...

Jao, srce malo! osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od Mirjana 3/9/2012, 13:11

osmeh srce Hrabrić, nego šta! I ja se uplašim kad gledam 3D Wink

Perem juče zelenu salatu pa se setih.
Pre par godina, ja na pijaci sa svojom drugaricom Micom koja je tada imala 3 ili 4 godinice. Prilazim nekoj tezgi i pitam koja/kakva im je salata. Prodavačica kaže da je puterica, a Mica pita šta to znači. Prodavačica kaže da to znači da je ukusna kao puter, a Mica će:"Nama treba ukusna kao trava!" Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od missile 3/9/2012, 13:21

Mirjana :: osmeh srce Hrabrić, nego šta! I ja se uplašim kad gledam 3D Wink

Perem juče zelenu salatu pa se setih.
Pre par godina, ja na pijaci sa svojom drugaricom Micom koja je tada imala 3 ili 4 godinice. Prilazim nekoj tezgi i pitam koja/kakva im je salata. Prodavačica kaže da je puterica, a Mica pita šta to znači. Prodavačica kaže da to znači da je ukusna kao puter, a Mica će:"Nama treba ukusna kao trava!" Laughing

naočare g
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od Simona 3/9/2012, 23:34

Haha, pa lepo i kaze Mica :)

Vilenjak je u fazi da zeli da psuje a mi mu branimo... sto mi vise branimo njemu sladje... Kazemo mu da to ne smeju deca, mada ni odrasli ne bi trebalo da psuju. Nesto kasnije pita muza kad ce da odraste... Muz mu objasnjava da nece tako skoro a Vilenjak se nervira. Muz pita sto mu je bitno da odraste a Vilenjak odgovara:"da bih mogao da psujem i ljubim se u usta sa crvenokosom devojkom!" Very Happy
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od cufta 4/9/2012, 03:01

gde nadje tu crvenokosu devojku ???
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od missile 4/9/2012, 14:15

Simona ::Haha, pa lepo i kaze Mica :)

Vilenjak je u fazi da zeli da psuje a mi mu branimo... sto mi vise branimo njemu sladje... Kazemo mu da to ne smeju deca, mada ni odrasli ne bi trebalo da psuju. Nesto kasnije pita muza kad ce da odraste... Muz mu objasnjava da nece tako skoro a Vilenjak se nervira. Muz pita sto mu je bitno da odraste a Vilenjak odgovara:"da bih mogao da psujem i ljubim se u usta sa crvenokosom devojkom!" Very Happy

likeit as

angel
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od Simona 5/9/2012, 16:47

Drago mi je da vam se svidjaju Vilenjakovi komentari... imamo mi toga jos Very Happy

Cufta,
nemam pojma, nemamo crvenoskosih devojcica u okolini a ni zena, sem svekrve ali sumnjam da je njenu kosu bas zapazio lol! Verovatno je video neku crvenokosu u nekom filmu, seriji (gleda ponekad sa muzem domace i voli, ja to ne gledam pa i ne znam nekad sta gledaju) sem toga video je neki par koji se ljubi pa je bio sav pod utiskom, mozda je ta devojka bila crvenokosa...

I evo sad vezano za skrivanje... Vilenjak jako voli da se skriva, gde god idemo skriva se pa moraju da ga traze, ili kad se vraca sa ocem uvek se sakrije pa ja moram da ga trazim...

Pre neki dan smo bili kod mojih, prvo se skrivao napolju a onda usao u kupatilo i vice:"Gde je Vilenjak?" Mi ga obicno na to trazimo i vicemo "Gde je Vilenjak?"ali tada smo pricali pa Vilenjak pokusava da nas dozove i vice:"Gde sam ja?"

*****

Posto to stalno radi muz mu obicno kaze da to vise nije smesno. Danas se muz vraca sa posla, pozvoni pa se sakrije kao sto to cini Vilenjak. Ja bas uzivam u toj zameni uloga a Vilenjak je prvo zapanjen kad vidi da je otvorio vrata a tate nema, a kad ga pronadjemo mrtav ozbiljan kaze:"To uopste nije smesno."
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od Mirjana 5/9/2012, 21:35

likeit lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od Simona 7/9/2012, 19:36

Vilenjak je iznenada resio da pise pre neki dan. Naucio je da napise mama i tata... pa posto vidim da je zainteresovan ja mu kupila neku igricu gde se uce slova na zabavan nacin, ipak ne forsiram ga mnogo tek je napunio cetiri... Ali on me stalno tera da igramo tu igru i trudi se bas da zapamti slova, mada vidim koliko mu to tesko pada... Pa ga pitam sta ce da cita kad nauci slova. Ponosna majka ocekuje da Vilenjak kaze nesto poput - Petra Pana, Snezanu, Crvenkapu... a dete odgovara: "Kada naucim da citam citacu o golim zenskama." Shocked

Inace je rekao da nece da se zaljubljuje, to ne dolazi u obzir, bas je besan kad mu ja pomenem i ideju zaljubljivanja. Zanimljivo... Ja kazem pa kako onda namerava da se ljubi sa crvenokosom devojkom ako nije zaljubljen, valjda prvo se zaljubis pa onda se ljubis, ali on kaze da ce samo da se ljubi... Tipicno muski, mada sam mislila da i muskarci kao deca imaju neke romanticnije predstave... mozda i imaju ali ne i nas Vilenjak lol!
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od MARA 7/9/2012, 20:47

Car je tvoj Vilenjak Simona.
Bas se uvek nasmejem njegovim idejama,predloyima........
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od Gramatika 8/9/2012, 16:34

lol! To su nove generacije...
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od Simona 8/9/2012, 17:28

Hvala osmeh srce

Imamo mi jos... Very Happy

Pre nekoliko dana muz je na par minuta izgubio Vilenjaka dok je igrao zmurke pa se prepao a inace je u tom trenutku pricao sa tri mame. Ja sam se salila kako to ne vidi dete, nego prica sa mamama, i kazem Vilenjaku da cuva i on tatu od tih mama Wink Juce se vracaju, ulaze u kuci i dok muz nije ni uspeo da progovori Vilenjak vec znacajno objavljuje naglasavajuci svaku rec: "Pricao je sa mamom ali nekom drugom!"
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od cufta 8/9/2012, 20:35

Kakav car i već voli da se ljubi !!!! Samo ti puštaj tako tog tvog zgodnog mm, pa se jednog dana neće vratiti iz parka. Znaš one što su samo otišli po cigare...
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od Simona 9/9/2012, 07:44

lol!

Ko zna mozda i zato Vilenjak pravi probleme kad odu na igraliste, nece da se igra sa decom nego sa ocem, pa "zadala" sam detetu da cuva tatu od mama... Wink
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 3 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu