KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali pametnjakovići :)

+39
Niny
JAmajka
hocukusurnecuzvaku
Tinche
KoMetaK
Vecka
era
Shizika
caci
lilya
leptirko82
noja
pudza
Sneza
tuli
ZarPtica
majat
plavaptica
cicsa80
buby
Gramatika
MARA
cufta
missile
key
Jadraban
Struzzo
kasia
nina :)
Mirjana
dr mali pariz
ciklama
nena beba
Simona
catherine290505
Orline
Hitron-Luka
maus
HappyGirl
43 posters

Strana 12 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 12 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od BiKsi :) 8/7/2014, 11:43

Stru, ja drugačije od tvoje šmizle nisam ni očekivala! Ona opčinjava druge!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 12 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od BiKsi :) 31/7/2014, 17:33

Moja drugarica dobila bliznakinje. Ima i stariju devojcicu od tri godine. Kad je ponela bliznakinje na prvu kontrolu u savetovaliste, starija devojcica je pitala: Mama, je li njih dve sada idu kuci?! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 

Moj bratanac: Decaci piske iz kica, a devojcice iz guze!  lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 12 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od Shizika 8/8/2014, 09:23

lol!  Biksi, sasvim mi je jasno kako bi trogodishnjacima godilo da bebe zhive negdje drugo i samo ponekad dodju u (kracu) posjetu.  Laughing 

Gentleman: "Hello A!"
Zrno: "Hello!"
Gentleman: "Say "hello" in Serbo-Croat?"
Zrno: "Hello in Serbo-Croat!"  Laughing 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 12 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od HappyGirl 9/8/2014, 18:50

Genijalni su  lol! 
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 12 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od BiKsi :) 14/8/2014, 12:52

Shizika ::
Gentleman: "Hello A!"
Zrno: "Hello!"
Gentleman: "Say "hello" in Serbo-Croat?"
Zrno: "Hello in Serbo-Croat!"  Laughing 
 lol! lol! lol! queen queen queen queen 

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 12 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od BiKsi :) 2/1/2016, 23:55

Ovo nase dete, od dve godine, vec ima dosta bisera, jer vec prica kao navijen!

Scena od pre neki dan. Mi kod bake. Ja spavam u sobi. On me probudio tako sto mi se uneo u facu i viknuo sav ushicen: Mama, mama, baka vise nema brkove! (baka je depilirala nausnice, on je sve to naravski propratio) lol! lol!

Istog dana, gledamo slovaricu kod bake, voli slova i trazi da mu pricam koje je koje slovo. Nailazi F, nacrtana flasa, ja ga pitam: Arso, f kao? A on kao iz topa: PIVOOOOOOO! lol!

Pre koju nedelju, baka nam tu,muva se u sobi gde treba da spavaju njih dvoje, on zove mene, pa mog muza, da legnemo kraj njega, baka odlazi u toalet,mi ga mazimo, ljubimo, baka se vraca, a on sav bitan njoj: Nema mesta! lol!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 12 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od HappyGirl 3/1/2016, 09:58

Hahahahaha direktore moj pametni lol! lol! lol! lol!
Genijalan je! osmeh srce sreca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 12 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od BiKsi :) 21/2/2016, 22:36

Evo mene opet.
Dete mi je shashavo potupno. Doduse, nisam ni ocekivala neko ozbiljno! lol! Al sa dve godine i dva meseca da ima toliki fond reci i da sve razume i pritom sam pravi gegove, prosto sam se i ja iznenadila!

Presvlacim ga neki dan, i vidim obucene mu gace naopako, i onako naglas iskomentarisem: O Arso, ko li ti je ovo obukao gace naopako? Moja mama tu, dodaje: Sigurno sam ja! A on njoj iz cuga: Bako, bako, bas si smotana!  lol!

sunny  sunny  sunny

Sluzi on baku smokijem. Ona uzima jedan. Zatim mu kaze: Daj mi jos jedan? A on odgovara: Nećem! Laughing  Ona kaze: Pa što Arso? A on njoj: Drugi put! lol!

sunny sunny sunny

Kad sam počela da radim, preuzele su ga bake, uglavnom. I pošto on tako nekad neće da spava, tj legne, al traži da jede, na nošu, da mu se priča, peva i slično, sveki se smori jedan dan, jer je to trajalo preko sat vremena, zagrebe na zid pored kreveta, kaže mu: Maca, maca! I on se zabije u jastuk i bukvalno zaspi za tri minuta! Preuzmemo mm i ja tu foru, kad nam ne ide uspavljivanje, al nas mali provali vec posle pet dana, i eto ga viče: Mama maca, tata maca, pa sam grebe po posteljini! Onda smo prestali to, jer više ne pali, al pokušamo ponekad opet. lol!  
I tako neki dan, došla ja umorna s posla, okasnila, i kažem mužu, odoh u sobu na deset min, da odmorim mozak, nisam čarape obula, čisto dok ne ustanem. Čujem njega viče: Tata, tata, ajmo kod mame i eto ti ih, dodjoše. Onda on kaže: Tata, lezi tu pored mame. MM legne. Onda mu Arsa izuje čarape, znak da treba da se spava. Sve vreme nam je isključeno svetlo, jedino imamo svetlosti iz hodnika, jer su vrata otvorena. Onda Arsa kaže: Vi sad tu spavajte, a ja odoh tamo u sobu da gledam Pepu Pig. Pita ga mm: Pa zar smeš sam, plašiš li se? Kaže on da se ne plaši, kreće ka dnevnoj, i samo što je izašao iz spavaće, kreće da grebe rukom od zid i vice nama: Maca, maca, maca! lol! lol! lol! lol! lol!  Mm i ja smo se izvrnuli od smeha! O on se u hodniku kikoce! lol! lol! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 12 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od mimi85 21/2/2016, 22:51

E sladak je osmeh srce
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 12 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od Blanka 22/2/2016, 00:04

Duša mala zezatorska lol! osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 12 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od BiKsi :) 28/2/2016, 12:36

Hvala cure!

Krenuo da dira sporet i sam izjavljuje: Mama, ja sam sad veliki decko, smem da diram struju! Shocked Shocked Shocked



BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 12 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od tatjanica 29/2/2016, 14:02

...biksi mene arsa odusevljavaaaaaaaaa...on je stvarno mali pametnjakovic lepotankovic!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 12 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od BiKsi :) 16/10/2017, 18:24

Arsenije 3 god i 10meseci

Drži u ruci dve peruške. Prilazi mi, Mama, ubrao sam ti ove peruške? Ja se smejem i pitam: A gde rastu peruške? A on, kao da se to podrazumeva, odgovara: Pa na golubu! lol! lol! lol! lol!

Igramo se često na slovo na slovo, posebno kad negde putujemo. I tako ja zadala na slovo O, i nakon nekoliko pogadjanja, Arsenije pita, je li OOOOOOO, ženoooooooo?

lol! lol! lol! lol!

Ima raznoraznih izjava,tipa: Tata, puno me maltretiras. Ili kad kaze u pravom kontekstu: Ne mogu da verujem! Ja otplacem od smeha!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 12 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od BiKsi :) 1/4/2019, 11:08

Dosao mi brat od ujaka sa zenom i malcem od 9 meseci. Arsenije ga zabavlja i uneo mu se u facu i kaze mu: Miki, pa ti imas plave oci na mog tatu! Haahhahhahaahha
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 12 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od Blanka 8/4/2019, 08:23

Arso dusoo moja, bices moj zet vala pa kad bi pucali 😁😁😁❤️❤️❤️❤️

Kako je ovo dobra tema😂😂😂😂
situacija od sinoc. Krenuli u goste...svi... vozimo Sarana sa 7 mjesta vec imamo mini kombi 😂 Mackice obule klompe, po zelji sopstvenoj naravno, iako pada kisa,ali nebitno. Bili u gostima, napravili haos, krenuli kuci, ulazimo u auto, i krecemo Katja posle minut vristi : Klompeeeee, ostale mi kod tetkeeeee, Kasija kaze ma ne ostale su u dvoristu 😂😂😂 Muz i ja se pogledamo, zaustavljamo auto da nadjemo klopme jer znamo da je bila obuvena nisu bile bose sigurno, ona svo vrijeme place i urla. Nadjosmo klompe ispod sjedista, smirismo je. Krenusmo a Kasija mamaaaaa.. molim Kasija... kako sam ti ja dobra ja cuvam kloPNE (klompe) 🤣🤣🤣🤣 Jedino je Kosta u zbunu, ne moze do rijeci doci... Hahahahah
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 12 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od Blanka 8/4/2019, 08:31

Katja se prije par dana zakljucala u auto. Ljube isao kod majstora i poveo je. Kako su prisli garazi gdje majstor popravlja, Ljubo izadje pored auta, i zatvori vrata od auta jer je bas duvao vjetar, u autu ostanu kljucevi. Ona predje na njegovo sjediste i bup, pritisne dugme za zakljucavanje. Ljubo i majstor u cudu, sta sad majku mu. Pocinje navijanje: Katja pritisni to dugme pored, a ona sve pritiska dugme za zakljucavanje, onda izlaze djeca od majstora i svi navijaju i bodre, pritisni "to" navodeci je da otkljuca a ona sve pritiska dugme za zakljucavanje. Posle 10 min ona konacno pritisne dugme za otjljucavanje i svi joj aplaudiraju, ona se smije, i kaze: Ajmo tata opet da se igramo OTKLJUC ,ZAKLJUC 😂😂😂😂😂😂😂
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mali pametnjakovići :) - Page 12 Empty Re: Mali pametnjakovići :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu