KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska jutra zima zima e pa sta je

+47
Mrvica
JocY
MARA
SannI-AlL
Simona
ciklama
kasia
Dacaa
fight&faith
Orline
dragana76ns
LaFolie
Tinche
bobica83
caci
anak
Niny
djole42
hany
lolipop
Marija86
bak
missile
dr mali pariz
Bjanka
Vuchica
Botox
HappyGirl
Milijana
Shizika
tetreb
korpica
mamajednogprinca
Gramatika
MAAKKI
lilya
KoMetaK
medolino
BiKsi :)
Ema78
plavaptica
nina :)
mijaki
Mirjana
JAmajka
cufta
maus
51 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Bjanka 15/12/2012, 23:37

Evo ti Cufto


Kako se zove gej Supermen?

- Superiška. :)))))
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 15/12/2012, 23:38

pa daj mu mleko. I moja Lucija, sta god da joj fali, hoce samo mleko, i ja joj uvek naravno dam. istopi malo cokolade u mleko.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od JocY 15/12/2012, 23:39

Cufto ti si carica i moj idol... queen love f
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 15/12/2012, 23:39

cufta ::Shizo, gde si bre ti.Ti se pojavljujes samo kada su deca bolesna? Sta ima kod tebe? Dobro si rekla ovo za bademovo mleko, to je bas ovde rasprostranjeno, ima ga na ovim kioscima sto rade 24h. Shizo, vidis gde smo mi, gde je i smak sveta rekao: "cao"
Ti nisi tačna večeras  b  b  b  b  b  b  b  b  b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Tanja83 15/12/2012, 23:44

cufta ::pa daj mu mleko. I moja Lucija, sta god da joj fali, hoce samo mleko, i ja joj uvek naravno dam. istopi malo cokolade u mleko.

Super ideja,topim cokoladu Very Happy

Fala Cufta Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 11031
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 15/12/2012, 23:48

Bjanka ::Evo ti Cufto


Kako se zove gej Supermen?

- Superiška. :)))))
D!

neka je i gej, super heroj je!!!!!!! Obozavam super heroje. Upravo mi jedan ode iz dnevne sobe -James Bond - jedan je BOND!
Mirce, to je zbog Bonda!

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od hany 15/12/2012, 23:51

cufta ::Dosao smak sveta u Srbiju....gleda oko sebe...
"Izgleda da sam vec bio ovde"...... i ode......
 b  b  b  b  b
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Milijana 16/12/2012, 00:09

Tanja, ovaj sto ne povraca ( nisam zapamtila koji, izvini) moze mleko, ako ima manje od 5 stolica moze i ono obicno, ne moras da prelazis na ovo drugo (jbt sto sam konfuzna, samo ovo-ono Shocked ). Za povracanje vec ne znam. Nisam imala tu situaciju.
Cufto, umreh za smak sveta  b  b  b
Namirisala sam se i sedim u trenerci. Dobial sam parfem od muza. I pljeskavicu s lukom. Ne znam sta se vise oseca....

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 16/12/2012, 00:18

Opet pominjete "pljedzu". E sutra cu da je kupim. bas takvu sa lukom, ali i kupusom. Ne setim se, i onda je neko ovde pomene, a ja da umrem.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Milijana 16/12/2012, 00:22

E i moja je imala kupus i majonez i pecurke u pavlaci....mmmm... ja sam kao gladna godina, a volim da natrpam dodatke, pa da mi curi izmedju prstiju dok jedem lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 16/12/2012, 00:25

I Mili ima Bonda...postavicu mm-u ultimatum- ili 007 il ces biti sj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Shizika 16/12/2012, 00:29

Tanja83 ::
cufta ::Dobro si rekla ovo za bademovo mleko, to je bas ovde rasprostranjeno, ima ga na ovim kioscima sto rade 24h. Shizo, vidis gde smo mi, gde je i smak sveta rekao: "cao"


Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 404938 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 404938 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 404938 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 404938 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 404938 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 404938 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 404938 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 404938 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 404938 smejala sam se do iznemoglosti Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 404938 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 404938 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 404938 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 404938 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 404938 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 404938 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 404938
Kod mene rastao badem iza kuce, pa pomislih da u Srbiji ima to mlijeko, slichno smo podneblje.
Tanja, ako ne povraca mozesh dati pecheni/kuhani krompir, tjesteninu, rizu, pechenu jabuku, krushku i bijelo kokoshije meso. Ako povraca onda nishta od chvrste hrane.
Cufto, prochitah za smak Svijeta, a i za BM, nenadomjestiva je. lol!
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od hany 16/12/2012, 00:32

cufta :: Opet pominjete "pljedzu". E sutra cu da je kupim. bas takvu sa lukom, ali i kupusom. Ne setim se, i onda je neko ovde pomene, a ja da umrem.

tek sad sam gladna kad pomisli na pljeskavicu, necu moci zaspati v
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od KoMetaK 16/12/2012, 00:40

Zene, da vam mahnem i ja najzad i da se zakovem da spavam Very Happy Udari me neko crno vino, skoro pa na prazan stomak Embarassed Vidi se da nisam navikla da pijem lol! Mm i ja poceli dijetu od juce, imamo vise suplemenata od dr nego hrane koju mozemo da jedemo! affraid lol! Ne mogu jos da poVatam kad sta treba da se uzme, ali cu nauciti valjda, posto mi je dr dala svasta nesto za regulisanje rada stitne zlezde i za IR, i obecala da cu sve srediti sa ovim prirodnim preparatima, ajde i to da vidimo. I, da, obecala je da ce muz za 3-4 meseca da mi bude ko maneken i da ce da ga jure zene, ne znam dal da se radujem ili ne Rolling Eyes lol! lol! Nama veceras bili prijatelji sa devojcicom od 2+ godine, izljubih je ko ni jedno dete do sada, a ona se samo namesta, podmece vratic i uziva! smajli angel osmeh srce U 10 krenuse kuci, ali ona nece da ide, hoce da ostane da spava kod mene! affraid Trebalo nam je 1.5h da je ubedimo da mora da ide kuci jer nema pidzamicu i nema peskir. lol! Dusa mila, rasplakala me kad mi je rekla - pa kako ce Meta sad da spava bez mene?! Sad Srce mi jos krvari, ali se nadam da cu jednom i ja naci utehu! Rolling Eyes

Tanjusa, nadam se da su ti sincici bolje. Pirincana voda je odlicna za zaustavljanje proliva, dobro je da si mu dala i cokoladu sa njom, verujem da ce ujutru biti dobro! Ljubim da sto pre ozdravite!

NIsta vise ne upamtih, osim Cuftinih bisera! lol! A za ovaj sa majkom i cerkom ne znam dal da se smejem il da placem, ali mi je taaako poznat! Rolling Eyes
Ljubi vas alkos! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Tanja83 16/12/2012, 00:51

Milijana ::E i moja je imala kupus i majonez i pecurke u pavlaci....mmmm... ja sam kao gladna godina, a volim da natrpam dodatke, pa da mi curi izmedju prstiju dok jedem lol!

Moja je danas imala sve to sem pecuraka u pavlaci lol!

Odoh spavati,ko zna kakva me noc ceka tj deo noci,jedan sam vec provela sa vama Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 275568
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Simona 16/12/2012, 07:40

Tanja,
moj Vilenjak je skoro imao povraćanje i proliv i blago povišenu temperaturu. Išli smo kod lekarke i dala mu je rehidran i valjda neki liobif za obnavljanje crevne flore, mogao je i linex tj onaj sadržaj iz kapsule ali smo kupili ovo prvo i uz to dijeta. Slatkiše nije smeo ali je rekla da može coca colu pa je bio oduševljen. Davala sam mu kuvan krompir, supicu iz kesice, sutlijaš na vodi, pirinač opet i za ručak... Jogurt nisam prvi dan ali kasnije jesam. Mleko nisam davala dok se nije malo oporavio. Bananu isto kasnije, čokoladu nisam ali kad je Ćufta spomenula setila sam se da sam ja kao mala u tim situacijama uvek uzimala čokoladu a moja majka se skandalizovala, kao to ne sme ali meni je prijalo... E da, dvopek sam mu davala... Pravila sam kompot. I tako... na sreću brzo je prošlo pa se polako vratio normalnoj ishrani...

Pozdravčići za Kutanjke... ja sam nešto juče bila bolesna, valjda se nahladila ali danas je već bolje :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Simona 16/12/2012, 07:59

Zaboravih štapiće, mada ih je neko već i spomenuo... Ali oni su bili psihološki važni pošto nije bilo slatkiša a to je Vilenjaku tragedija. Bar su coca cola i štapići bili neka zamena a za moj kompot i sutlijaš je rekao da to nije slatkiš, ali važno da je pojeo Wink
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od dragana76ns 16/12/2012, 09:06

Dobro jutro lepotice..... za lep pocetak dana, jedna domaca

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 35jdlkl

Ruznog li vremena, majko mila...ne izlazi mi se napolje, a moram..... valjalo bi nesto i skuvati danas.

Tanjuska, nadam se da su momci vec bolje i da je noc bila mirna Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 582639

Shiz...dugo se nismo srele,ljubi dvojcicu

Cufto....stvarno si lik

Zene prijatan dan vam zelim
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Tanja83 16/12/2012, 09:33

Jutra drugari!

Noc prosla bez problema Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 805311 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 805311 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 805311

Legli oko pola 11,pili mleko u pola 1(mesala sam ga sa pirincanom vodom) i do 6 jutros nisu se ni okrenuli,ili ja nisam cula lol!

Jutos opet mleko sa pirincanom vodom i nastavili da spavaju do 8.

Novak nema proliv,bar jutros nije bio,cvrsta stolica bas bas a Matija je imao ali je mnogo boljeg raspolozenja tako da ne brinem puno. Kod njega je i proliv kasnije krenuo tako se nadam da nece jos dugo.
Presvukla ja njega,sredila ga i uzela Novaka da sredim.Vidim ja on seo ispod susilice za ves,ucutao se,reko igra se sa daljinskim sto posto.Posle izvesnog vremena on krene ka meni sa nekim punjacem za laptop koji gura u usta i vidim sve nesto belo po njemu,usta,ruke,trenerka.Ja:" Aaaa,sine opet si povratio affraid" I krenem brzinom svetlosti ka njemu iako smo bili u istoj prostoriji,nemoguce da ga nisam cula da povraca ali opet. Pridjem mu ja kad imam sta i da vidim,gospodin je uzeo kremu SUDOKREM i razmazao je po svim mogucim mestima,po njemu,parketu,vesu,susilici,ma svuda Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 635297.A ona onako masna,fina,dusu dala za razmazivanje Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 635297.Sreca u nesreci je sto je bila ona mala,dobijena od grada Beograda inace bi se najeo od nje Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 635297.Nije mi samo jasno kako je uspeo da je otvori Shocked Kad sam to videla odmah znam da mu je bolje cim pravi sranja lol!
Hvala drage moje na savetima,puno ste mi pomogle Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 275568

Kod nas magla,ruzno vreme katastrofa,moram u veliku nabavku,necu da cekam kraj godine jer tada je guzva kao da ce biti smak sveta 30,31 decembra(lepo rece Cufta za 21,mozda nas i zaobidje pa da se ja obezbedim hranom za svaki slucaj lol!)

Jbt,nisam znala da su baloni,oni punjeni helijumom toliko skupi affraid.Treba mi za deciji rodjendan,kad se nisam slogirala kad su mi rekli koliko su affraid.Samo za to mi treba oko 15hiljada dinara affraid.Blagi uzas Shocked

Eto toliko za ovo javljanje. Odoh da spremam dorucak

Ljubac
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 16/12/2012, 09:42

Bravoooooo Tanja. Kakav lep razvoj situacije. Finale sa mazanjem je savrsen!!!!! Dobro jutro svima, odosmomi malo napolje, topi se sve, mozda se Lucija nece plasiti izlaska.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Ema78 16/12/2012, 09:56

Ja se od jutros jedva vucem...em mi je muka, em me boli glava, em imamutisak da cu da se srusi. A svekar i sveki stizu veceras,prespavace kod nas... uh... Nadam se da ce mi biti bolje...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 16/12/2012, 10:20

Ema, to ti je zbog sveki garant lol!
Tanja f vv vv vv I ne mogu da verujem da već prođe cela godina v
Metaurina :: pa kako ce Meta sad da spava bez mene?! Sad
srce srce srce likeit
Dobro jutro radni narode. Ja čekam mm-a koji je pobegao na kafu, a da nas nije pitao da li smo mi planirali izlazak c Ako ga skratim za glavu, neće imati ko da mi čuva dete danas...i sad moram da smislim kako da ga mučim, a da ostane sposoban za babysitting b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od dr mali pariz 16/12/2012, 10:22

krećem po drugi put...
jutro jutra najjutarnija.
magla svuda...magla oko nas,vazduh katastrofa,ne znam kako je kod vas?
MetaK,draga,pa gde si ti?muž kod tebe ili ti kući? čitam da ste uveli neke metode..samo napred!
Tanjice,kakav proliv,povraćanje...sudokrem...haos Very Happy
mila,skroz si u pripremama za rodjendanka,a? samo napred.
mi se malo mazucamo na bračnom krevetu,pa na smenu peremo dečje ukakane guzane. stan mi je u haosu...da l danas izlenčariti uz bermet i diivan kolač koji sam juče pravila,ili da zasučem malo rukave....
za početak,trčim da stavim jutarnju kaficu.
uživajte u vikendu;)
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od dr mali pariz 16/12/2012, 10:52

lol!
nit se snalazim avatar nov da postavim,niti ovaj lenji lilypie potpis da ažuriram...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Ema78 16/12/2012, 11:01

Mirjana, pdakle ti ideja da je zbog sveki? Svasta!!! Very Happy

nego sva sreca, pa ce samo da prespavaju,a stizu kasno...Svekar mi je super, al sveki mraci za medalju !!!

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 25 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu