KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
bebica mala
dora28
gaga.ristic1
JecaPereca
Orline
smarija
heart84
fight&faith
nina :)
rada78
daxi011
jasnaana
Ninche
tisa
karakaca
tulumba
cufta
dragana76ns
Nataly17
missile
KoMetaK
menora72
Mika
jaca*caca
Dacaa
medolino
ijana
Mirjana
SannI-AlL
Jelica
ivi
dra00
makica84
krol
saska1
cabuka
ragaco
sareni leptir
noja
plavaptica
Malina
HappyGirl
ninica2
darling_buds
maki79
zvoncica36
tetreb
lilya
hany
boki82
laKole
BiKsi :)
ahosame
M.
Gramatika
ananana
korpica
Vuchica
MAAKKI
djole42
anak
OKacica
Erata
JocY
bulevarka
Niny
bak
Ema78
Veca77
73 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 12/11/2012, 12:45

korpica ::Tad me vratili i rekli da cekam drugi poziv,koji sam za razliku od tebe dobila za novembar.

Super, blago tebi likeit Jesi ti u Frontu?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 12/11/2012, 16:40

Vučice, srećan početak, neka se završi po Božijoj volji i tvojoj želji c
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 12/11/2012, 19:33

Niny ::
korpica ::Tad me vratili i rekli da cekam drugi poziv,koji sam za razliku od tebe dobila za novembar.

Super, blago tebi likeit Jesi ti u Frontu?
Ne,ja sam birala Visegradsku.Tu sam i ostala
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 12/11/2012, 21:45

Hvala, drage... osmeh srce

Niny, eto ja sam u Frontu, trenutno su na programu uglavnom zenice koje su bile na komisiji od marta do juna, barem po pricama......

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 13/11/2012, 07:50

Niny ja nemam reči, Srbijo!Strašno
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 13/11/2012, 09:01

Vuchica ::Hvala, drage... osmeh srce

Niny, eto ja sam u Frontu, trenutno su na programu uglavnom zenice koje su bile na komisiji od marta do juna, barem po pricama......


Auuuu affraid A gde sam tu ja, iz decembra? lol!
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 13/11/2012, 18:19

uf Niny, ne znam sta bih ti rekla...verujem da su ti vezane ruke. Ko bi rekao da ce visegradska toliko da zezne stvar? Sigurno su mnogo vise prihvatili parova da bi na kraju shvatili da ne mogu da postignu.... jer, koliko sam ja razumela, na cekanju su parovi koji su 'vraceni' iz Visegradske...

Evo mog kratkog izvestaja.... danas 5-ti dan bockanja, pored Gonala i Menopura, danas dobih i Cetrotide...Folikuli pobrojani....
za sada se dobro osecam osim sto sam povremeno sama sebi taaako teska.... affraid
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 13/11/2012, 19:48

Vuchice,super.Polako,lepo napredujes.Vec 5 dan bockanja,kako vreme leti!
Moj danasnji izvestaj iz Visegradske:Uz mi uradila dr Micic,cista i dalje tu,nisam ni ocekivala neku promenu od petka.E,sad.Ni ona sama nezna sta raditi,rokovi,potvrde....dal punktirati,dal ne punktirati.....tako da,s obzirom da sam ja kod profesora LJubica,da ja dodjem opet sutra affraid na konsultacije kod njega.Stariji je i iskusniji pa da vidi sta samnom ciniti Rolling Eyes c
Eto toliko,valjda cu napokon sutra znati na cemu sam
Koracaljke ff
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 13/11/2012, 20:52

Korpice, javljaj se obavezno sutra i to sa lepim vestima! ljubav
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 13/11/2012, 20:59

Vuchica ::Korpice, javljaj se obavezno sutra i to sa lepim vestima! ljubav
Hvala.Naravno,javljam se
poljubac
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darling_buds 14/11/2012, 00:29

Vuciche, super, guraj samo!

Korpice, nadam se da ce biti OK s cistom...
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 14/11/2012, 08:05

Vucice srećno draga osmeh srce
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 14/11/2012, 10:00

Korpice, javljaj kako je prošlo danas, držimo pesnice igracice igracice igracice igracice igracice

Ja sam juče dobila, 5-i dan od prestanka sa utrogestanom, i to jako obilno, dugo ovako nije bilo, nemam pojma dal je to dobro ili ne Rolling Eyes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 14/11/2012, 14:46

Drage moje evo ja malopre stigla iz Visegradske
Situacija nije bas dobra.Mora da se radi operacija,jer je cista takva kakva je i oni ne mogu da pocinju nista.
Eto,sad moram da jurim pre laparaskopije krs nekih nalaza da povadim,od toga,daj Boze i pola ali tesko,da uradim na uput.
Na pitanje profesoru,sta se desava sad,jer ja to ma koliko brzo odradila,potvrda istice,receno mi je da ce oni republickom zavodu poslati dopis sa obrazlozenjem zasto se postupak prekida a na njima ce biti dal ce mi potvrdu produziti ili ne.Ovo drugo mi nikako ne dolazi do mozga,ponovo sve iz pocetka Shocked affraid
Zbog toga sam i najvise besna.Ja sam trebala da budem odradjena u junu(tad bi sve proslo drugacije)ali zbog guzvi RZZO je izasao njima u susret,ne nama,i produzio potvrde.Samo sad da vidim da li ce i meni tako izaci u susret
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 14/11/2012, 15:10

Korpice, navijam da sve bude ok. Jeste ovaj Srbistan luda kuća! Šta reći, mene sa 39 godina razvlačili 10 meseci, pa me na kraju poslaše u VA, iako sam započela u Višegradskoj i birala dr Ljubića. A opet, ispostavilo se da je to odlaganje za mene bilo Božja nagrada. Tako se isto molim da i ovaj tvoj "krug" više koji ćeš da istrčiš, bude za tebe dobar onoliko koliko je bio meni! Korak po korak na putu do bete + - Page 6 275568
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 14/11/2012, 15:11

Korpice, baš mi je žao. No
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darling_buds 14/11/2012, 22:43

korpica ::Drage moje evo ja malopre stigla iz Visegradske
Situacija nije bas dobra.Mora da se radi operacija,jer je cista takva kakva je i oni ne mogu da pocinju nista.
Eto,sad moram da jurim pre laparaskopije krs nekih nalaza da povadim,od toga,daj Boze i pola ali tesko,da uradim na uput.
Na pitanje profesoru,sta se desava sad,jer ja to ma koliko brzo odradila,potvrda istice,receno mi je da ce oni republickom zavodu poslati dopis sa obrazlozenjem zasto se postupak prekida a na njima ce biti dal ce mi potvrdu produziti ili ne.Ovo drugo mi nikako ne dolazi do mozga,ponovo sve iz pocetka Shocked affraid
Zbog toga sam i najvise besna.Ja sam trebala da budem odradjena u junu(tad bi sve proslo drugacije)ali zbog guzvi RZZO je izasao njima u susret,ne nama,i produzio potvrde.Samo sad da vidim da li ce i meni tako izaci u susret

Korpice, kad oni to posalju, raspitaj se gde i ti da ulozim molbu da ti se produzi dozvola za ovaj pokusaj zbog cekanja. Na zvanicno ulozenu molbu moraju da odgovore. Hajde nek ti je sa srecom, da ti lepo prodje laparo, pa da krenes kako treba. Very Happy
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 15/11/2012, 08:34

Korpice, jako, jako mi je žao...koje su te muke snašle, stvarno nije fer! Sad
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 15/11/2012, 09:09

Korpice, baš bezveze Sad , ali bolje je da to prvo rešiš. Mislim da će ti produžiti potvrdu, stvarno bi bilo strašno da ti ne produže, pa nisi ti kriva što je ceo postupak toliko kasnio Mad Držim pesnice da sve dobro prođe osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 15/11/2012, 10:34

Korpice bas mi je zao sto ti se sve to tako izdesavalo ali nemoj klonuti duhom nego samo razmisljaj pozitivno ko zna zasto je to dobro i veruj da ces posle laparo uci u uspesan postupak i da ces ugledati debelu betu.
Vucice bravo za sobar izvestaj i lepe folikule. Navijamo jako da nas obradujes sa pozitivnom betom.
niny nemoj se nervirati i meni je svaki ciklus posle vto bio obilniji i malo duze trajao.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 15/11/2012, 14:15

Maki hvala, ta mala lepotica na avataru je divna i vredelo je čekati je srca srca srca srca srca srca srca
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 15/11/2012, 14:21

Korpice ko zna zašto je sve to dobro . Na laparo će otkloniti sve što nije u redu zajedno sa tom cistom i ti ćeš ući ko nova u postupak i uspeti u svom cilju . Ja ti od srca želim da bude sve uspešno , samo nemoj da se nerviraš .
c

Koračaljke samo napred boks

srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 15/11/2012, 15:37

Korpice, procitah juce kak osi prosla, ali nisam stigla da prokomentarisem i da ti dam malo podrske.
Razumem te potpuno, ali kao sto kazu drugarice nase ovde, ko zna zasto je to dobro
Ja inace mislim da su nama svakako potvrde svakako produzene do kraja godine...Javljaj nam sta si uradila.
Drzim fige da sto pre obavis tu laparo, i onda pravo u postupak! ljubav

Ja od juce ne mogu bas da sedim dugo, nekako osecam pritisak, pa mi je lepse kad sam u horizontali.... Danas bio 7-mi dan bockanja, mislim da sve ide svojim tokom....priblizava seeee..... Laughing
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 15/11/2012, 21:20

Korpice, sto je ne punkt kraju, sta su ti rekli kakva je ta cista?
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 15/11/2012, 21:21

Korpice, sto je ne punktiraju, sta su ti rekli kakva je ta cista?
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu