KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
bebica mala
dora28
gaga.ristic1
JecaPereca
Orline
smarija
heart84
fight&faith
nina :)
rada78
daxi011
jasnaana
Ninche
tisa
karakaca
tulumba
cufta
dragana76ns
Nataly17
missile
KoMetaK
menora72
Mika
jaca*caca
Dacaa
medolino
ijana
Mirjana
SannI-AlL
Jelica
ivi
dra00
makica84
krol
saska1
cabuka
ragaco
sareni leptir
noja
plavaptica
Malina
HappyGirl
ninica2
darling_buds
maki79
zvoncica36
tetreb
lilya
hany
boki82
laKole
BiKsi :)
ahosame
M.
Gramatika
ananana
korpica
Vuchica
MAAKKI
djole42
anak
OKacica
Erata
JocY
bulevarka
Niny
bak
Ema78
Veca77
73 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/11/2012, 18:24

Cabuka, sve čestitke!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 8/11/2012, 19:04

Cabuka cestitke i od nas.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 8/11/2012, 20:31

Cabuka čestitam hvala Bogu prelijepa vijest sunny
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od krol 8/11/2012, 21:29

Ne mora se ici na Hilandar zbog toga,svaki vladika ima kod sebe tog grozdja.Mene su skoro zvali da mi to grozdje da episkop banjalucki gospodin Jefrem.Zahvalio sam se i rekao da je moja supruga u drugom stanju i da pomognu nekom drugom.
krol
krol

Broj poruka : 135
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 9/11/2012, 09:47

Devojke, imam jedno pitanjce, pa ako neko može da mi pomogne Very Happy Čekam od decembra prošle godine da stignem na red preko fonda, još uvek ništa. Mislila da idem privatno na vto sa blagom stimulacijom da bih imala više ćelija (jer sa jednom mi ne uspeva), a ako ni to ne uspe neću moći 3 meseca ništa raditi, a šta ako me u međuvremenu pozovu ovi iz fonda? Jel bih mogla onda nekako da ih zamolim da mi odlože na neko vreme ili će da me otkače skroz?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od plavaptica 9/11/2012, 09:54

Niny, nebih ti savetovala da odlazes, jer ce te najverovatnije otkaciti. Kako tako dugo cekas, da li si prosla drugostepenu komisiju? Ja bih pre nazvala zdravstveno i raspitala se o svom slucaju.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 9/11/2012, 09:57

Zvala sam ih, ali ne znaju. Kažu kad krenu privatne tamo će me rasporediti, a ko zna kad će to biti...
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cabuka 9/11/2012, 10:13

Hvala djevojke na čestitkama, želim vam sve najbolje i da uskoro postanete mame sunny
cabuka
cabuka

Broj poruka : 8
Datum upisa : 07.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 9/11/2012, 14:46

Iskopiracu svoj post ovde, gde pripada

""rage zenice, evo konacno da se i ja javim... i to konacno sa dobrim vestima - DANAS POCELA BOCKANJE! d

Juce sam imala dramatican dan, ja na terenu, u sred neke nedodjije, posle pentranja i provlacenja kroz gustu sumu, iskradem se od drustva i odem do sumarka da piskim, kad tamo imam sta da vidim - potop! - dobila 10 dana ranije! Kod sebe nemam nista osim pakovanja vlaznih maramica, a nemam koga ni da pitam, plus treba da sednem u tudji auto i da se vozim 100km affraid ... elem, da ne duzim, sve se super zavrsilo, uspela sam da pozovem Front i najavim svoj dolazak. I eto danas dobih svoje prve doze Gonala i Merionala.
Ocigledno mi prethodni ciklus nije bio ok, i hvala bogu pa je kratko trajao...hehhe
''
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 9/11/2012, 15:16

Cabuka divne vesti čestitam sunny
Vuchice želim ti uspešno bockanje samo nek je krenulo igracice
a svim čekalicama želim da konačno dobiju poziv i da krenu u akciju f

srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Veca77 9/11/2012, 15:52

Niny, to je strašno sa klinikama! Ne znam šta bih ti rekla i kako bih te posavetovala..... Možda će te uskoro stvarno zvati... Mad (sram ih bilo)
Cabuka, čestitam!!! igracice
Veca77
Veca77

Broj poruka : 124
Godina : 47
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 14.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 9/11/2012, 17:02

Cao drage moje osmeh srce
Vucice sretan početak draga i da bude bebicetan zalivanje zalivanje zalivanje
Niny a da odes mozda licno tamo pa ih malo pritisnes.Ne znam ni sta bih ti rekla jer stvarno dugo cekas,ja sam iz NS-a i od prosle godine od oktobra prosla komisije odradila jednu VTO i sad opet prosla komisije i cekam pismo od avgusta pa mi dugo a ti bas cekas affraid
Ja sam danas bila kod novog dr.ginek. i super je...Konacno mi je uradjen uz-i i hm na desni jajnik ok,levi 2 vodeca folikula 18.5mm i moguci hidrosalpinx (valjda sam dobro napisala),dao mi uput za betaniju i moguca operacija Shocked .U Betaniji nije bilo moje dr.Kopitovic,pregledala me na uz-i druga dr i kaze da ima dva folikula i ima neka tecnost u levom jajovodu ali meguce da je to tecnost od predstojece ovulacije i sobzirom da sam imala tri operacije ne predlaze ponovo da idem Rolling Eyes E sad nisam pametna sta dalje,jer hidrosal... nije dobar za embrione a i kako da znam da li je to od ovulacije kad i jedno i drugo moze da se povuce i da se vrati ponovo,totalno sam zbunjena.Verovatno cu kod Kopitovicke na konsultaciju.Jedino sto me obradovalo je da i dalje imam ovulaciju,a moracu da poslusam mogdr ovih dana vođenje ljubavi Laughing
Bulevaru moj ljub,ljub :)
Sve vas jako stiskam d
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 9/11/2012, 19:55

Koracaljke ff
Vuchice sretan početak
Niny,neznam ni sama sta bih ti rekla,jesi dobila kakav poziv,gde radis vto(ako si i pisala nisam u toku Embarassed )nije valjda da tek tako cekas a nemas pojma nista.Mislim,i ja sam od decembra al se nesto desava,bar idem da mi noge vide puta i da vidimo jedni druge Wink Rolling Eyes
Ja bila danas u Visegradskoj na zakazani kontrolni uz.Kad tamo,moje dr nema.Otisla zena kuci,dezurala i dovidjenja.Sad sto ima zakazanih nema veze.Cak je i dosla zena na zakazanu inseminaciju kod nje(to cuh od glavne sestre)poludese neznaju sta ce i sa njom,ukljucujuci i mene.Strasno,haos neki opet tamo a mi ispastamo
Uglavnom,druga dr mi odradi uz(da bar nisam dosla dzabe)cista je i dalje tu a sta cu ja dalje nema pojma,moram u utorak da idem ponovo kod moje dr.Tad i zavrsavam sa kontracepcijom
Na pomen dr koja me primila da je dogovor izmedju mene i moje dr bio ako se cista ne povuce radimo punkciju.Kakvi to,ko ce to da mi radi sad oni su u haosu affraid affraid affraid
Eto,to bi bio moj izvestaj,drugi ce biti u utorak.
Naravno,ukoliko odem,vise se opeci necu,prvo zovem da vidim da li radi
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darling_buds 9/11/2012, 21:27

Niny ::Zvala sam ih, ali ne znaju. Kažu kad krenu privatne tamo će me rasporediti, a ko zna kad će to biti...

Draga, tvoj slucaj je prosto neverovatan. Ti si znaci prosla i drugostepenu (na kojoj klinici?) i niko te nije zvao posle? Ja bih do sada obila sva vrata, ne bih mogla da izdrzim... Ali, hajde da ti ne dizem tenziju. Moje misljenje je, na osnovu iskustava zena sa foruma, a i moje licno, da cak iako sad odmah uvedu privatnike, treba da prodje bar dva meseca da to krene s obzirom na procedure i broj zena koje cekaju. Mislim, ja nisam sigurna da bih cekala na tvom mestu, vec bih odmah uradila privatno ako bih imala novca. Pogotovo ako planiras samo klomifen, onda moze i manji razmak. Ali to moras ti da odlucis. Mozda da sacekas taj 14-15. novembar, kada ce se mozda znati je l' prosao neko na tenderu... Nek ti je sa srecom drzavno ili privatno!

Vuchice, ne saceka ti mene  b Super, zenska, aj neka je sa srecom. Imas li dnevnik? Pisi redovno!
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od makica84 9/11/2012, 21:50

znam da nije ovo tema.. Embarassed ima jos 40-ak parova koji su u istoj situaciji kao niny, koji cekaju skoro godinu dana. u visegradskoj su, zbog "nedovoljnih kapaciteta" , 40 parova skinuli sa spiska i prebacili ih nazad kod rzzo, a ovi cekaju privatnike ili neko cudo Rolling Eyes nazalost, i ja sam medju njima
makica84
makica84

Broj poruka : 136
Godina : 40
Datum upisa : 20.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 9/11/2012, 23:36

Uf, zene, stavrno izludjuje to cekanje i neizvesnost pre svega, a sto je mnogo, mnogo je! c
Korpice, i ti se bas napati.

Darling, nemoj nista da brines, sacekacu te negde ja, jer ko udje u Front u postupak, ne izlazi tako lako  b ! Minimum mesec i po dana. Nemam dnevnik, pisacu desavanja, a ti svakako mozes da mi pustis pp ako imas neko pitanjce
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 10/11/2012, 07:42

vuchica draga da ti ovaj bude uspešan da javiš debelu betu osmeh srce
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dra00 10/11/2012, 18:01

Vucice molitva konacno. Neka je sa srecom.
Korpice mila tebe su bas izvozali. Nadam se da ce se i to sa cistom uskoro resiti pa da vec jednom krenes kako treba u postupak ljubav
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivi 11/11/2012, 11:49

Vuchica ::

Juce sam imala dramatican dan, ja na terenu, u sred neke nedodjije, posle pentranja i provlacenja kroz gustu sumu
''

Vuchice pa jer si ti to moja koleginica sumarka Very Happy

Neka ti je sa srecom pocetak bockanja, navijam za najbolji moguci ishod trudnica
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 11/11/2012, 17:02

Ivi, koleZinice...jesam... cvet

Hvala vam devojke na lepim zeljama, neka nam se svima zeljice ostvare, i da imamo jos puno beba ovde sledece godine ljubav
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 12/11/2012, 08:57

Vučice srećan početak sretan početak
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 12/11/2012, 09:06

Prošli sam drugostepenu komisiju 28 decembra u Frontu, pa dobili pismo da se javimo u junu u Višegradsku, tada nas otkačili, posle dobili pismo da nemaju kapaciteta, izvinjavaju se affraid
Malo je reći da sam poludela, zvala sam hiljadu puta, samo se nerviram, a ništa ne mogu da uradi po tom pitanju. Da sam znala da će se ovoliko čekati išli bismo privatno sa hormonima. Još se ništa ne zna, možda izgubimo još pola godine. Stvarno je krajnje vreme da ovo reši.

Vučice, srećan početak bockanja i neka bude uspešno igracice igracice igracice igracice
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 12/11/2012, 11:02

Niny,slican slucaj kao samnom.Prosla drugostepenu 12 januara,dobila poziv za jun.Tad me vratili i rekli da cekam drugi poziv,koji sam za razliku od tebe dobila za novembar.
Neznam sta da ti kazem,strasno je sve ovo sto se desava,zasto su nas primili sve ako su znali da nemaju dovoljno kapaciteta da taj broj i odrade.Ma,nemam ja vise ni zivaca ni reci za njih
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Veca77 12/11/2012, 11:07

Baš sam šokirana.... Ja sam 2-stepenu komisiju u Višegradskoj prošla početkom novembra prošle godine (znači svega mesec i po - dva pre vas) i završila sve do kraja marta... Nije mi jasno šta se to sve kasnije izdešavalo da vas odlože u nedogled Shocked
Niny, ja bih ti savetovala da odeš u Višegradsku, ali ne na šalter, već na 1.sprat (gde se radi VTO) i zahtevaj da te primi lekar, kog si u prijavi odabrala. Ako on/a nije tu, insistiraj da te primi bilo ko i objasni mu problem... Možda ćeš malo ubrzati stvari jer stvarno mislim da su tvoj predmet negde zaturili.
Veca77
Veca77

Broj poruka : 124
Godina : 47
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 14.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 12/11/2012, 12:44

Veco, nisu zaturili predmet, zvala sam ih, našli su moje ime i rekli su mi da su me vratili fondu, pa da će me fond raspodeliti u neku privatnu kliniku kad krenu sa radom.
Ja nisam uopšte odabrala Višegradsku, već Fond, oni su me sami tamo prebacili, ma strašno borba
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu