KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+65
gaga.ristic1
*AIDA*
key
seka 35
tuli
ivi
ninica2
SannI-AlL
Mali Princ
Jejaaa
Milijana
pegaz
Simona
Niny
bak
MAAKKI
lolipop
nina :)
mamajednogprinca
daxi011
lilya
flyki
veki1
rada78
Struzzo
Tanja83
Tinche
bulevarka
OKacica
ananana
JocY
dr mali pariz
Shizika
Dacaa
saska1
Vuchica
Orline
zoxa
anak
malaplava
MIRKA85
Jelica
plavaptica
KoMetaK
BiKsi :)
Marija86
Botox
dra00
Mirjana
noja
Nensy85
Mrvica
medolino
heart84
shenon
maki79
sanjicica
lilly13
stefi :*
Ema78
mijaki
krol
jagodica
M.
Gramatika
69 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 28/11/2012, 11:13

Trudnice, danas ste vragolaste! Wink
Srce, čitala sam da se to dešava da boli. Ne znam ništa o tome, ali mislim da je i Orline pisala na forumu! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 639820
Novopečene mame, ljubim vas u čeda! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 543728

Sve vas Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 692299
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 28/11/2012, 11:15

Pozdravcic trudnice Very Happy

Shenon,zeno,samo opusteno,znam da sada samo mislis kada ce porodjaj i da se to sve zavrsi...Polako,mozda bude i danas....U svakom slucaju saljem ti pozitivnu energiju i zelim ti sto laksi porodjaj. Jos malo pa upoznavanje osmeh srce

Gramatika,super za bebicu i za lep izvestaj ljubav

Mijaki,nam usla u 9 mesec,zeno jos malo pa ces svoju cerkicu da ljubis i mazis ljubav ljubav

Ananana,trudnice nasa,sada je najbitnija ishrana zbog bebe,naravno sve umereno.Ljubim tebe i tvoju bebicu ljubav ljubav

Srce,znam da je neprijatno ali moras da izdrzis i da se sto vise odmaras i manje nerviras...Orlic je pisala na temi,dala je savete pa pokusaj sa tim vezbicama sto je ona rekla usne

Tanja83, ljubimo vas u taj vas veseo avatar ljubav ljubav ljubav

Mi smo uglavnom dobro,mada sam zaista postala hiperaktivna,ne drzi me mesto i pocela sam da cistim,ribam,spremam po kuci, juce sam ribala kupatilo,cucnula i nisam mogla da ustanem a oni kao da znaju pa udaraju svom snagom dole u stomak Wink Nocu slabo spavam jer mi stalno prave zurku po stomaku,cini mi se kao da se dogovore pa zajedno udaraju a najvise vole da se skupe na desnoj strani stomaka yes
Danas imam kontrolicu,jedva cekam da ih vidim Very Happy
Odoh da se polako spremam Very Happy

Ljubimo vas sve srcasti poljupci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 28/11/2012, 12:03

Ćao, devojke!
Čekamo izveštaje sa kontrolica danas -Medolino i Mijaki!
Shenon, draga, ne nerviraj se -svakakvih ljudi ima. Baš ti treba sad neko u gostima!
Heart, i meni se dešavalo da utrić, dok sam ih koristila, uopšte ne mogu da gurnem, kao da ima neka prepreka. Čak sam nekad morala da ga bacim i pokušam ponovo kroz koji minut. Nadam se da je to nešto tako. Pusa!
I mene je uhvatila manija pravljenja gnezda, ali prašina je brža od mene! Jedno sredim, drugo u haosu...
Pelene kvalitetne tetra još nisam nabavila, ako ih uskoro ne nađem, uzeću neke sa dve strane porubljene, pa šta da radim.
Muč me kiselina i dalje, a i stomak. Šta god pojedem, izbacim. Dobila sam osam kilograma, tako da i dalje imam 60. Mislim da će bebana ipak biti malo sitnija. Hemoroidi su skoro nikad gori, pa je i bolje da ne bude previše krupna.
Sve vas grlim i ljubim!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 28/11/2012, 12:17

trudnice samo da vas cmeknem..
shenon bice samo jos malo izdrzi Very Happy
i ja sam danas ono kao pokisla..sve me nesto boli najvise stomak evo upravo pijem magnezijum u nadi da ce proci
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 28/11/2012, 12:38

Cao trudnice :***
I ja sam danas malo šlb valjda pred ovu kisu a i decak mi je jutros mirniji nego inace.
U petak bili na kontrolici kod druge dr,da proverimo onaj manjak plodove vode i bilo je OK AFI 130. U subotu pala kupovina a i ja pala s' nogu.Otisli u NS u pola 9 a vratili se u pola 5.Ocigledno nije pametno kupovati sve za jedan dan u 8.mesecu trudnoce.Od kreveca,komode,posteljine i pelena,preko peskira,benkica,bodica i zeka do carapica i kapica :) jos malo stvarcica da se dokupi i to je to.
Vadila i KKS,šuk i urin.Nalazi OK.
Vidim lepih izvestaja sa pregleda i to me raduje a i danas ocekujemo ostale izvestaje.
Ljubimo vas moj decak i ja:*
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Struzzo 28/11/2012, 13:15

Lilly13,
čestitam na princezi! Divno ime!
Trudnjačice,
veliki pozdrav svima! Drž'te se...uživajte...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 28/11/2012, 14:30

I ja sam danas nekako nikakva, mada bolje nego juce..al cuh na radiju da kazu da je danas pomracenje meseca, pa da to utice... Inace, pocela su da me bole ledja, ali to je posledica ne vezbanja i izezavanja...jedva cekam da mi prodju mucnine da mogu da vezbam, ako nista drugo ono u kucnim uslovima... za sada, cim pomerim glavu, buni se zeludac...

MM nece ni da cuje da pogledamo stvari za bebu, u fazonu je da mi se jos ni stomak ne vidi ( aha), a ja bih da kupujem krevetac. A meni ne pada na pamet da sa stomakom do zuba idem po prodavnicama, jer i u normalnim okolnostima nisam ljubitelj kupovine...Tako da cu ja lepo u kupovinu cim se zavrsi zima.

A koliko se radujem sto cemo konacno da sredimo kupatilo i jos nesto po stanu, toliko me uzasava prisustvo majstora.Do Nove godine smo planirali da zamenimo sobna vrata i sredimo hodnik...a na prolece kupatilo...uf...

A za nezvane goste...meni nije jasno kako neko moze da bude tako bezobziran?
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 28/11/2012, 15:20

ijao, sve sam procitala, i sve zaboravila....
Medolino ima danas kontrolicu, cekamo da vidimo sta nam rade momci!
Shenon, za goste sam se sokirala, odakle nekome ideja??? a za porodjaj, lagano, mnoge zene nose malkice duze, bitno je da se sve prati....

ja dosla sa kontrole, da skratim celu pricu, ugnjavila sam jadnog doktora i na kraju mi je zakazao prijem za 10 Decembar, idem na konzilijum (formalno) i radice mi CR neki dan iza toga. Znaci moze da bude 12, 13 ili 14 Decembar.....
Zatvorena skroz, i to je to...Sledcece nedelje da svrnem jos jednom kod njega... Opet mi nije radio CTG...ali valjda ne treba, sta ja znam....

gladna sam kao vuk, do malopre sam kafenisala sa drugaricom, odoh da nesto pojedem....
ljub, ljub


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 28/11/2012, 16:05

Shenon draga drzi se i srecno..bebi je bas fino kod tebe lol!
Ananana procitah ono tvoje pitanje za vegeterijane,zasto bi da odes u tu grupu? Zabrinuh se da li si stvarno pomislila sad u tridnoci to.. jako bi bilo sebicno da bebu lisis svega sto joj sada u tvom stomaku najvise treba,a to je u mesu i mleku..ja sam bas zovela na mleku,joguru,mesu,vocu i povrcu u trudnoci u neogranicenim kolicinama,kao i sad dok dojim i bebac mi je hvala bogu zdrav,cvrst i veseo.. Inace kod vegeterijanaca organizmu nedostaju te neophodne materije za funkcionosanje pa pocinje da razgradjuje sopstveno meso,meso tvog tela i nastaju teske bolesti.. eto oduzih ali u to se razumem..
Pozdrav svim cekalicama naj naj trenutka,da vam vreme brzo prodje... osmeh srce
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od rada78 28/11/2012, 16:34

Pozdrav svim trudnicama ljubav
Dugo me nije bilo, sve sam već napisala u svom dnevniku.

inače, danas obavljen kontrolni vaginalni pregled- dr napipala glavicu Shocked
Kaže to je odealno za prirodan porođaj! A Ja priželjkujem carski rez.

rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 28/11/2012, 16:42

Ananana, nemoj menjati sada ishranu, jer nisi navikla, a trudnoca je ipak "drugo stanje"... Mozes eventualno da povecas unos integralnih zitarica, belog mesa, mlecnih proizvoda od ovcijeg i kozijeg mleka, a da izbacis kravlje. Zaboravi na mesne preradjevine i suhomesnato...Izbegavaj przeno i pohovano, daj prednost kuvanom, pecenom, bareno...Riba je odlican, ali ne morska, jer su nam mora zatrovana,najvise zivom...Povrce i voce, njami njami...

Ja sam polu vegetarijanac, polu makrobioticar, i nikada nisam imala vecih problema( ako se izuzme IR i ekcem koji se sanirao),ali u sustini jedem sve, vodim racuna doduse kada i kako. I nikada nisam volela sir, pogotovu ne sjenicki...ali iz nekog razloga, samo na taj sir mislim, ocigledno da ima nesto u njemu sto mi fali, tako da ga jedem. Tako da, prati svoje telo,samo ce ti reci.

Imas dosta sajtova sa receptima i savetima iz raznoraznih nacina ihrane, ali sve to svodi na isto. Bez vestacke i brze hrane, sto vise voca povrca i zirarica i eto...ne przeno, ne pohovano, bez zaprski...

Kada sam rekla da sam poluvegetarijanac, mislila sam na to da povremeno pojedem neku pastetu, i povremeno meso, ali to se svodi na jednom iu deset dana.I kada odem negde, jedem sta ima na stolu, iz postovanja prema domacinu. Takodje, ako mi se bas jede nesto sto nije uobicajeno za mene, pojedem... npr ja retko jedem sir i jaja, ali jede mi se gibanica, pa ce kasnije ipak pasti jedna...sledeci put verovatno za par meseci druga. A sjenicki sir... hm... njam... zasto bas on, ne znam.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 28/11/2012, 17:15

Ema, hvala draga na savetima! Ja se hranim bas tako kako si ti opisala. Nista pohovano, brza hrana, secer, belo brasno. A sve ostalo yes yes yes I to obilno, jer ja imam metabolizam na gornjoj granici brzine i sve sto pojedem kao mesalica sameljem, mogu bas dosta da pojedem a kao grana sam, mada ne izgledam ja bas mrsavo ali po indeksu ispada da sam pothranjena, valjda i ovaj Siofor drugar sto deli samnom hranu, jede ko nezasit. Ali ja stvarno pojedem 2 mesa, puno priloga, salate,...i tako vise puta na dan. Prvo mi je dr.Edita rekla kada smo otkrile IR kao na dijetu, i onda kada je videla kojom brzinom se ja topim, kaze jedi mila samo jedi dok se ne zasitis slobodno Very Happy A ja bas vooolim da jedem, i to sve, ne biram. Jedino slatko ne podnosim. Ali sam volela testa i hleb, a to mi je sad uskraceno, odnosno svedeno na minimum i ok je ne zalim se.

Nisam nikako mislila da postanem vegetarijanac u trudnoci, nikako. Samo sam iznela misljenje koje sam stekla o mesu i mleku, pa sam htela da podelim sa vama i da rzmenimo iskustva, a i pored toga sto sam cula i procitala necu ga izbaciti zbog bebe. A kada se porodim, i prestanem da dojim, razmislicu,...jos cu malo istrazivati
ljubav
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od veki1 28/11/2012, 18:01

Trudnjace samo da vam mahnem!
Citam i pratim vas, al sam se nesto ulenjila pa mi se ne kucka.

Ja sam ogromna, ne znam sta mi vece dupe il stomak, al ne brigam.

Inace moj bebac se nije okrenuo na dole, kontam ima vremena, babica mi rekla da ce ga oni probati okrenuti pritiskom na stomak ako se ne okrene sam na vreme...meni se to bas i ne radi, ali bolje i to nego carski (prizeljkujem savrsen porodjaj u vodi)

Inace, ja danas kupila neko cebence (ovo sto se umorava oko bebe) i nisam ni pogledala kad ono 100% poliester, sta vi mislite, da vratim ja to i kupim neki pamucni?
veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 28/11/2012, 18:18

Ananana, ja moram da priznam da sebe castim onim sto mi je zabranjeno, ali samo ako " mi organizam trazi"...sve manje imam potrebu za slatkisima, sve vise za povrcem i vocem. I taj prokleti sjenicki sir... Very Happy Meni je smo fora da jedem na dva , do tri sata i puna kapa...nekad pojedem malo, nekad puno, kako kad, tako je bilo i pre trudnoce...

Veki1, ako su to oni mekani cebici, znam da su mnogo slatki i neodoljivi, ali ipak mislim da je bolji pamuk. Ja cu barem svojoj bebi tako kupovati. Mada, oni lepo greju, pa mozda mozes da kupis neko tanje pamucno cebence, da ide bas do bebe, a ovo preko. KOnkretno, ja imam jedno veliko poliestersko, koje je bilo namenjeno za pse( vole cebad pa to ti je), ali nije bilo sanse da spavaju na tome, tako da ja poliester izbegavam u sirokom luku.Kada nece psi...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 28/11/2012, 18:23

Rado, Veki, lepo da ste se javile yes
Rado iscitah u dnevniku, svasta je nesto iza tebe, ali Bogu hvala, sve je kako treba i sitno gazis! Kada se vec bekana lepo namestila, zasto da ne prirodno? sve ce to biti kako treba....
Veki, beba jos ima vremena da se okrene, moj brat se okrenuo u maminom stomaku u 40-oj nedelji sa 4150gr, vece pred porodjaj.....Ti porodjaji u vodi su u inostranstvu bas popularni, kod nas sam cula da ih rade u Gradskoj bolnici....

mene od juce ne prestaje da muci gorusica, tako svaki put kada se pohvalim da sam dobro, mene nesto strefi, lepo ja kazem da treba stalno da kukam Wink
dosadno mi je, mm je po ceo dan na poslu, nekako preguran do 16h, a onda do 20h dok on ne dodje povilenim od dosade.... b


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 28/11/2012, 18:54

Mijaki te zadnje ned.odnosno dani su najduuzii..dobra si,ja sam se porodila sa 37 ned.i 5dana,tako nesto.. jel ces ti carski kako bese??jel su pripreme gotove?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od flyki 28/11/2012, 19:30

zdravo zene..
evo i ja da se ubacim malo, vec neko vreme citam razne stranice foruma i moram priznati da mi bas prija... osmeh srce

nego, mozda mi mozete malo pomoci.. beta je bila 149 na 14et, i ja bih sad trebalo da sam u 7 nedelji ali danas na uz doca mi rece da jos nema srcane radnje i da izgleda kao da je tu negde 5-6 nedelja.... zakazao mi je za sl nedelju kontrolni ali ja nisam mirna...
sta mislite?!
puuuno srca1 svima...

flyki
flyki

Broj poruka : 38
Godina : 45
Location : bg
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od rada78 28/11/2012, 19:46

mijaki- ne znam kako se ti osećaš ali Ja nešto počinjem polako da strepim iz dana u dan mi je nekako sve teže. Non stop bi išla po doktorima, nije mi teško- i idem Very Happy i kad mi kažu da je sve ok Ja sam opet nepoverljiva Shocked neverovatno. Jako se plašim prevremenog porođaja. Nekako volim da je sve pod kontrolom (takva sam privatno a i profesionalno), i da mi CR zakažu da se to tad i desi. Plašim da se ne uspaničim....
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 28/11/2012, 19:47

Pozdravcic trudnice osmeh srce
Rado i Veki,bas mi je drago da ste se javile i da je sve ok osmeh srce

Evo mene sa izvestajem bebe bebe
Dr je zadovoljna sa trudnocom,kaze jos malo pa gotovo Wink Grlic super,
plodove vode dovoljno,sve odlicno! Bebe naravno nemirne Very Happy
Donja beba je teza i naprednija za 10 dana ima 1370gr Very Happy
Gornji bebac se sav skupio jer ga brat gura Very Happy on je tacno u dan po merama i ima 1200gr Very Happy
Dr je cak spominjala prirodni porodjaj ukoliko se ovaj moj gornji maleni deckic okrene na dole Very Happy

Ljubimo sve mamice,bebice i trudnice ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od rada78 28/11/2012, 19:50

medoooooooooooooo radost radost radost
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 28/11/2012, 20:09

Radoooo mooojjjaaaa osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Ej,zaboravila sam da pitam sta znaci kada je posteljica drugi stepen? Mislim da je nesto strasno verovatno bi me dr upozorila,moracu pogledati na netu a ako neka zna da mi pojasni,da li je to u redu u ovom periodu trudnoce?
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od M. 28/11/2012, 20:20

flyki ::zdravo zene..
evo i ja da se ubacim malo, vec neko vreme citam razne stranice foruma i moram priznati da mi bas prija... osmeh srce

nego, mozda mi mozete malo pomoci.. beta je bila 149 na 14et, i ja bih sad trebalo da sam u 7 nedelji ali danas na uz doca mi rece da jos nema srcane radnje i da izgleda kao da je tu negde 5-6 nedelja.... zakazao mi je za sl nedelju kontrolni ali ja nisam mirna...
sta mislite?!
puuuno srca1 svima...


Mislim da je najčešći razlog što nema srčane radnje loš ultrazvučni aparat. Bebe bi trebalo u prvim nedeljama da se razvijaju jednim istim tempom, kašnjenja i žurenja u razvoju se pojavljuju tek kasnije.
Nemoj da se nerviraš oko toga, verovatno je problem u aparatu, dešava se. Na dobrim aparatima se vidi (a još se ne čuje) u 6. nedelji, oko 5+2, 5+4 ili malo kasnije. Nije neka razlika.
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dra00 28/11/2012, 20:22

shenon- 28.11.2012
darija79 - 12.12.2012.
mijaki - 24.12.2012.
rada78 - 28.12.2012.
jagodica - 07.01.2013.
mirka85 -13.01.2013.
marija86 - 13.01.2013.
heart84 - 21.01.2013.
veki1 - 23.1.2013.
jelica - 25.01.2013.
senka - 01.02.2013.
Anuška - 05.02.2013.
lolipop - 11.02.2013
jejaa - 18.02.2013.
dra00 - 20.02.2013.
medolino87 -25.02.2013.
Divina -
Malaplava - 26.02.2013.
Ninko:-) -
M. - 15.03.2013.
Vasilija1980 -
Nacka -
Gramatika - 23.04.2013.
Tinche - 10.05.2013.
Zoxa - 21.05.2013.
Bule74 -
Ema78 - 13.06.2013.
Bulevar ns - 18.06.2013.
Ananana- 20.07.2013.
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dra00 28/11/2012, 20:22

Mi smo zakazali carski pa sam ispravila datum osmeh srce
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od rada78 28/11/2012, 20:23

medolino87 ::Radoooo mooojjjaaaa osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Ej,zaboravila sam da pitam sta znaci kada je posteljica drugi stepen? Mislim da je nesto strasno verovatno bi me dr upozorila,moracu pogledati na netu a ako neka zna da mi pojasni,da li je to u redu u ovom periodu trudnoce?


medo, uživaj!
posteljica ima III stepena zrelosti i pred porodjaj dostiže najviši i svoj vrhunac. Taman si onako kako i treba! love
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu