KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novembarska jutra :)

+49
saska1
Nensy85
bebko
tetreb
Marija86
Dionisia
buby
Republica
JAmajka
caci
Niny
hany
mijaki
nina :)
anak
dragana76ns
MARA
zoxa
plavaptica
cufta
bobica83
heart84
JocY
agata
Tanja83
MAAKKI
HappyGirl
Orline
KoMetaK
dr mali pariz
Vuchica
Gramatika
djole42
Bjanka
cici
BiKsi :)
Mrvica
korpica
Botox
medolino
lilya
bak
Mirjana
Milijana
missile
maus
Ema78
cicsa80
Tinche
53 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od tetreb 10/11/2012, 09:30

Ja kuvam meni sa šećerom baš prija kad je slatka hi hi hi
Bjanka ,cufta vama bez šećera drage
Šta nam piše u šolji?Bjanka požuri ohladiće se kafica
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Republica 10/11/2012, 09:37

Tacno tako Cufta.
Ali ova nasha poslednja kuja i mi smo imali srece da je jedini pas koji smo svi zheleli. Sve pre toga je bilo povuci -potegni.
Imala sam i macke.A ovu poslednu sam cuvala neko vreme.Koja mazulja je to bila.I sad Zhika bla-bla-bla ali znajuci da je samo cuvam a zamalo da ispade da i ostane se totalno zalepio za nju i ona za njega.Slike iz tog perioda su predivne.Uvek mu je bila u krilu ili spavala na levoj ruci.Totalno onako pedana, ispruzhi se celom duzhinom i satima mu spava na ruci.On se svrcka s njom obavlja poslove a ona spava i potpuno poverenje u njega.Kad smo je vratili vlasniku nakon godinu dana, on je najvishe pominjao macku i prisecao se detalja. :)
Njegov brat tj familja ima neku divljakusu od macke.Nikom ne da da je pomazi ,odma' skace ko tasmaniski djavo i shamara i grebe a Zhiki da da je pomazi i igra se s njim. :)
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Republica 10/11/2012, 09:40

Bjanka & Tetreb >>> Dobro jutro. :)
Nove cure shetaju kroz kutaK.Da vas pozdravim i neko vreme cu vam ovde "smetati" . Verujem da vishe niste nove cure jer Kutak jako brzo opusti cure ovde i osecaju se kao da su bile ovde od prvih koraka.To je lepota ovog mesta.
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Bjanka 10/11/2012, 09:43

Evo ja na pola te tvoje Tetrebe...Odlicna!!!

Sad sam je skuvala mm, bistrimodnevne novine,pa neko slavlje..

Pa ja nisam bas nova,smucam se ovde onde neko vreme:*
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 10/11/2012, 09:46

Dobro jutro!

Dje je ta kafica tetreb Wink `Ste je valjda vec popile? Ko gleda usolju: Bjanka, ti ili Cufta...evo i Repi, mozda i ona.
Repi mnogo je sladak, mnoooooogo!!! Zaljubila sam se u ovoi malo cudo.
Cufta 100% si u pravu.
Ja sam ceo zivot imala zivotinje sto po dvoristu sto u kuci. Obozavam ih, sve! I tako ucim Anu i da ne treba da se plasi zivotinja. Mik s,o imali skoro 7 godina papigicu hahahaha Repi KOMUNJARO, umro je prosle godine...tuga, Milan plakao kao malo dete. Planiramo da Ani kupimo psa. Sad kad videh ovog malog terijera...tesko da cu se odluciti za drugog.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od cufta 10/11/2012, 09:59

Rep, i nasa je bila divljakusa, tasmanijski djavo....zovemo je "Nindza", maskota "United force"......sve dok se Lucija nije rodila. Ona je sada Lucijin rob!!! Prati je u stopu , dozvoljava joj bas sve...sve, sve!!!!!! Samo njoj i nikom vise. O Bori (psu) se suvisno pricati, on je vec 12.5g sa nama u stanu.
U solji tetrebe tebi pise jedna devojcica, a mozda i bLIZNaci. Rep, tebi neki novi muskarac stoji na dnu solje. Maus, posle nove godine ces imati nastup u svojoj odezdi od pre nedelju dana. Bajnka, ti ces prvo dobiti psa pa dete )ne vidim u solji pol).
Al' se razlupah...... Wink
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Republica 10/11/2012, 10:06

Mausss Mule-Komunjaro >>>>> CAR!!!
E ne znam da li sam ti ovo ispricala?Znash da sam obozhavala oca Zhikinog? E sad kad sam ga poslednji put videla u zhivotu pricamo mi tako, i sad Sveopshti Deda ima macka bokTe jedno od 20kila cirka.Beli kad mi sedne u krilo sve malo gledam da li mi seo neko drugi u krilo ili je ovo zaista macka???
E sad predlozhi Sveopshti Deda da ja kad on ode na vecna lovishta , da mozhda ja preuzmem macku.Bih ja rekoh ali rekoh razmishljam da uzmem papagaja.Kako se zasmejao deda.pa shto veli on?Pa ne znam deko ej oni mogu da pricaju ( a znash da brbljam 100 na sat -ima nade da mi i zhivotnjka uzvrati koju rec) ,znash.bio jedan Mule Deda i sad zauzme stav okrene ti onako okCe i onako ' podjebavacki" ti kazhe sitno ali jasno i glasno KOMUNJARO.Jojj Maus kad se Deka zasmejao.Ja mislim i cak mu kazhem nemoj na moje oci da opaDrknesh sada( zaista smo tako komunicirali" >>>uhhh fali mi zaista.Joj zaljubio se u pricu o MuleTu i rece ovako.Ako mi SV.Petar da prodju da idem gore a ne dole , potrazhicu tu papiGu.Eto Maus duzhna sam ti bila ovu pricu ako ti je nisam do sada ispricala. :*
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od lilya 10/11/2012, 10:11

Dobro jutro draga jutra Very Happy

Pokusacu s telefona da povatam sta se sve ovde desava yes
Prvo kucni ljubimci. Sve sto je Cufta rekla slazem se sem sto sam ja bila ta koja se najvise brinula o masim mackama jer sam ih ja donela i bukvalno ih obozavala. Sada cemo uzeti neku macku ulicarku, ali psa ne mozemo da udomimo. Stan je mali tako da uelimo malog psa, a sa mesancima se nikad ne zna. Ja sam htela patuljastog pinca, ali smo se na kraju dogovorili bas za Jack Russell terijera. Sto rece Repy izuzetno praktican za odrzavanje lol!
Jedinu dilemu koji imamo je sto od kuce idemo ujutru u 8:00, a vracamo se oko 20:00 i greota mzi da kuce po 12 bude samo i ne proseteno. Za macku nije problem, ako ima topao radijator nacices je tamo gde si je i ostavio lol! Ne znam, videcemo, jos uvek nismo 100% odlucili za kuce, macka je sigurna yes

E sad da pohvalim Milin kaputic. Zaista ti lepo stoji, a ruke ne siri i to je to yes
Korpice, jbg sta da ti kazem. Prosto moras sad da ih istrpis da bi dosla do cilja i o tome samo tako razmisljaj. Oni su se nagledali zilon nas sa istom pricom, nema tamo razumevanja, empatije bilo cega. Kao na pokretnoj traci. To odakle ti dolazis i da li imas problema da uzimas dan njih ne zanima, samo hoce da zavrse svoj posao i to je to. Ponekad imam utisak da se ja vise potresam oko onih mojih excel tabela nego oni oko zivih ljudi.
Mima, bravo za hrabrog tatu yes
Mirka, slika vam je predivna
Tinche se danas druzi sa Pari i zvazdicama. Ala.ce tamo biti lepo yes

Tanja, ja se stoti put vracam na onaj vk sa hranjenjem.i svaki put se slatko nasmejem Very Happy Decaci su medeni i pravi sou.
Zenske koje su od jutros trazile kafu, kuckam sa telefona i mogu samo da vam je virtuelno posluzim.
Mrvice, kako je bilo na selu? Najvise volim te domace pilice, ovo iz maksija ni ne kupujem. Ja to zovem nabildovani pilici Very Happy
Biksi, imala si savrsenu nedelju. Vidim tamo na temi da nisi mutant, ali vise od toga nisam razumela Rolling Eyes
Bak, ova sa palacinkama se otelo kontroli vidim lol!
Tetrebe, videh i kod tebe na drugoj temi da su brisevi i UK sterilni. bravo bravo bravo
Vucice, srecan pocetak bockanja bravo
Marija, sve ce biti super. Za par dana si kod kuce i Loli donosis brata yes
Orlicka i Bojana, molim jedan cmok od teta Lily za vase medenjake. Isto bi zamolila i ostale mame yes
Miss, uradi te briseve ako mora. Sta da ti kazem yes
Ja tri dana nakon Ciprocinala imam opet iste senzacije tamo gde ne treba. Ne bi da mracim, ali javlja mi se da ce opet biti ista prica kad stignu rezultati Rolling Eyes
Bjanka, ta kombinacija maca i kuca <3. To je ljubav veeelika yes

Mm danas radi, ja sam prvi put u poslednjih sigurno 6 meseci subotom u svojoj kuci i u svom krevetu i jako sam srecna zbog toga. Sad odo na pijac pa malo cu nesto da prcnem po kuci pa u PA veceras.

Sve vas stiskam i sorry ako sam nekog zaboravila, ipak je tesko s telefona sve pohvatati.

Da, mislim da su Meti stigli gosti yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Republica 10/11/2012, 10:12

E da Jacki su zaista extra sa sitnom decom.
Necesh pogreshiti ich.
Hahhaah Cufto jel' to da cu/cemoopet sina zaceti?QuQu nama. :))))))
Josh breJ volem ovog ZhikoNija, blesavoG i strogog u isto vreme.Ali heheheh razbucala sam mu koncepciju strogoce pa sad vishe ni sam ne zna kaK ce sa mnom.Razmazio me totaLiS.Eto bikica shto on kazhe patosirala duplog ovna. :)
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 10/11/2012, 10:14

Republica ::Mausss Mule-Komunjaro >>>>> CAR!!!
E ne znam da li sam ti ovo ispricala?Znash da sam obozhavala oca Zhikinog? E sad kad sam ga poslednji put videla u zhivotu pricamo mi tako, i sad Sveopshti Deda ima macka bokTe jedno od 20kila cirka.Beli kad mi sedne u krilo sve malo gledam da li mi seo neko drugi u krilo ili je ovo zaista macka???
E sad predlozhi Sveopshti Deda da ja kad on ode na vecna lovishta , da mozhda ja preuzmem macku.Bih ja rekoh ali rekoh razmishljam da uzmem papagaja.Kako se zasmejao deda.pa shto veli on?Pa ne znam deko ej oni mogu da pricaju ( a znash da brbljam 100 na sat -ima nade da mi i zhivotnjka uzvrati koju rec) ,znash.bio jedan Mule Deda i sad zauzme stav okrene ti onako okCe i onako ' podjebavacki" ti kazhe sitno ali jasno i glasno KOMUNJARO.Jojj Maus kad se Deka zasmejao.Ja mislim i cak mu kazhem nemoj na moje oci da opaDrknesh sada( zaista smo tako komunicirali" >>>uhhh fali mi zaista.Joj zaljubio se u pricu o MuleTu i rece ovako.Ako mi SV.Petar da prodju da idem gore a ne dole , potrazhicu tu papiGu.Eto Maus duzhna sam ti bila ovu pricu ako ti je nisam do sada ispricala. :*

Verujem da Zikin tata i Zule Mule caruju sada zajedno gore lol!
Cufta hahahahaha queen vidis li jos nesto? Ima li palcinaka Wink
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Bjanka 10/11/2012, 10:16

Cuftooooooo pa ja vec imam psa:))))) Znaci bebac uskoro:))))))) Spremna sam ko zapeta puska,ćekamo.....MOze i meni blizanci!!!:))

Mi ionako za par dana na inseminaciju idemo.....

Svidja mi se to gledanje u solju!!

SVima veliki usne
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 10/11/2012, 10:17

Biksi :) ::
Ja se danas fino izigrala s bratićem, mada je izjavio da Cola voli mnogo, a mene malo, Rolling Eyes, onda ga odvezla kući, pokupila Coku i bili kod njegovog brata od tetke, na gnjavljenju dece! Ova nedelja mi bila fenomenalna, u subotu sam gnjavila Tanjine klince, u ponedeljak, troje ujnine dece, u utorak jedno ujnino dete, u sredu jedno tetkino dete, u četvrtak i danas još jedno tetkino dete, i onda kao šlag na tortu večeras u nastavku, još dve strinine šmizle! E ova nedelja mi bila ekstra! Plus druženje sa vama na žurezi, i malo više s Tanjom i Bak! Divota! Shvatili ste da mini nedelja kreće od subote, a ne od ponedeljka! lol!

Ovo se zove savrsena nedelja! lol!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 10/11/2012, 10:18

Ko sta voli, nek izvoli.

Novembarska jutra :) - Page 16 Coffee__Tea-2
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 10/11/2012, 10:21

Bjanka ::Cuftooooooo pa ja vec imam psa:))))) Znaci bebac uskoro:))))))) Spremna sam ko zapeta puska,ćekamo.....MOze i meni blizanci!!!:))

Mi ionako za par dana na inseminaciju idemo.....

Svidja mi se to gledanje u solju!!

SVima veliki usne

Cufta gatara lol!
Ajmo Bjanka igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice Upste ne sumnjam u Cuftino gledanje u solju igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Bjanka 10/11/2012, 10:26

radost lol! igracice igracice igracice igracice sreca sreca igracice igracice igracice igra igra igra b b b vv vv jumping

idemooooooooooooooooooooooo MAusssss !!!! Pazi i ja ne sumnjam uopste:)))))))) Čak sta vise:))))
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 10/11/2012, 10:27

Lilya nadam se da nece biti isti scenario.
I ja samujem. Ana i Milan otisli kod sveki, danas joj rodjendan. Ja se ispalila 11. oktobra, permutovala dane i mesece i nazvala je i cestitala rodjendan. Ljutito mi je odbrusila da joj je rodjus 10. 11. a ne 11.10. Idi bre zeno, bar sam se setila Razz
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od lilya 10/11/2012, 10:34

maus ::Lilya nadam se da nece biti isti scenario.
I ja samujem. Ana i Milan otisli kod sveki, danas joj rodjendan. Ja se ispalila 11. oktobra, permutovala dane i mesece i nazvala je i cestitala rodjendan. Ljutito mi je odbrusila da joj je rodjus 10. 11. a ne 11.10. Idi bre zeno, bar sam se setila Razz

lol!
Ako, ako samo nek si oni tamo uzivaju Wink Tebi ce samovanje danas prijati yes

Moram pitam Cuftu, da baci pogled i meni u solju, da se ne nerviram do tih rezultaza lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od cufta 10/11/2012, 10:38

Sutra novo gledanje...... lol! . a Maus to za palacinke... mora uvek da ima......vidim nam svima.......Palacinke uvek dobro dodju u bilo koje doba dana.....
Mausici je najbolje danas......retki dobri samacki dani.....eeeee......
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Republica 10/11/2012, 10:39

Lilya kad ce Happy Feet kuci?
https://www.youtube.com/watch?v=-tJZ5Tvy_kM&feature=related
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 10/11/2012, 10:42

Cufro da se dobro odmoris za sutrasnje gatanje. Mnogo mi je drago zbog palacinaka, samo da znas lol!
I nije ceo dan, samo su otisli na jedno 2-3 sata. POGLEDAM ih oko 12h Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od JAmajka 10/11/2012, 10:51

Jutro!
Popila sam kafu,pa molim Ćuftu da i meni virne u šolju.Ispih i sve vitamine(poduži spisak),spremam se da idem u šetnju.Mm je kod mame,pa sam zvala drugaricu(šetnja,kafica i poneki trač).Posle idem kod mame u bolnicu,pa me muž vodi na ručak.
Mi nemamo kuć.ljubimca,ali moji imaju psa koga obožavam.Svekrvi sam za rođendan kupila papagaja(da ima sa kim da priča).
Maus,ja sam "potrefila" datum. yes
Evo me drugarica zove..,odoh... poljubci
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od lilya 10/11/2012, 10:54

Republica ::Lilya kad ce Happy Feet kuci?
https://www.youtube.com/watch?v=-tJZ5Tvy_kM&feature=related

Ijaoj Repy bravo bravo bravo
Genijalno <3

Jamajka, odlicno organizovana subota yes
Nadam se da ce tvoja mama uskoro kuci yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od JAmajka 10/11/2012, 10:55

Maus,"POGLEDAŠ IH"odavno nisam čula ovaj izraz(stvarno dugo nisam bila u maminom zavičaju),mora da i mene "pogleda"rodbina. poljubac
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 10/11/2012, 10:58

jamajka ::Maus,"POGLEDAŠ IH"odavno nisam čula ovaj izraz(stvarno dugo nisam bila u maminom zavičaju),mora da i mene "pogleda"rodbina. poljubac

Bilo bi lepo da i ja tebe POGLEDAM Very Happy Rece da ti je mama iz ovih krajeva. Ak` nije tajna , odakle je? I veliki ppzdrav za nju i da brzo izadje iz bolnice.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Mirjana 10/11/2012, 11:48

Qq uopšte ne mogu da stignem da pročitam šta ste ispisale. Videh samo da Ćufta gleda u šolju i kaže Mišu da će biti palačinki, a muž joj nije kod kuće v
Da nism i ja nešto permutovala ko Miš brojke Rolling Eyes
Ljubim vas, čekam goste srcasti poljupci
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 16 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu