KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novembarska jutra :)

+49
saska1
Nensy85
bebko
tetreb
Marija86
Dionisia
buby
Republica
JAmajka
caci
Niny
hany
mijaki
nina :)
anak
dragana76ns
MARA
zoxa
plavaptica
cufta
bobica83
heart84
JocY
agata
Tanja83
MAAKKI
HappyGirl
Orline
KoMetaK
dr mali pariz
Vuchica
Gramatika
djole42
Bjanka
cici
BiKsi :)
Mrvica
korpica
Botox
medolino
lilya
bak
Mirjana
Milijana
missile
maus
Ema78
cicsa80
Tinche
53 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od bak 5/11/2012, 09:57

Dan jutra!

Ana, moras traziti na pp od Happy dovolu da vidis tu temu yes

Meni je jos uvek u glavi ona buka i cicanje lol! Bas sam se lepo provela.

A sad, u nove radne obaveze radost

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 5/11/2012, 09:59

Dobro jutro!

`Ocete slike, e pa dobicete ih, samo molim za malo strpljenja. Ima ih preko 100 u mom aparatu i za koji sat Very Happy selite se VANDOL ili DOLAM da ih gledate.

Ne mogu da nadjem reci kojima bi opisala moja osecanja. Ne znam da li je zbog toga sto sam juce od 12h pa do 23h presedela na wc solji sa lavorom u rukama + neispavanost, nisam spavala kada sam se VRNULA u LO`NCU Very Happy (srecom nije bilo saobracajaca na putu, inace bi mi otisla vozacka) ili zbog toga sto sam jos uvek pod utiskom subotnjeg druzenja i presrecna sto sam vas sve videla i dozivela da me Biksine ruke posteno ispipaju, mada ni Djole nije sedela skrstenih ruku (imam dokaz, videcete) i zbog tih rukica sam naravno presrecna Very Happy

Patila bi da nisam dosla ( ko ne zna, Ana je u petak uvece povracala od 11h do 3 ujutru pa sam zbog toga htela da odustanem od dolaska, ali sve se sredilo i Milan mi je pripretio i rekao da MORAM ici). I moram se zahvaliti ovom stomacnom virusu sto je sacekao nedelju i sto nije napao moje telo u subotu, mada je mogao da saceka i da se naspavam malo juce sa Anom, vec je krenuo bas u to vreme sa burgijanjem. No, prodje i to, ali je Milan nastavio gde sam ja sinoc stala Crying or Very sad

Moje putesestvije u subotu je krenulo u 17h. Na brzinu sam svratila kod male u Pariz i posteno izgnjavila Iv i Dusana tih 20-ak minuta. Iv je bljucnula na moj levi rukav i lol! Dusan je stavio svoju glavicu na moje rame...Malo je falilo da ostanem tu, sa njima, da uzibam u nima, da ih mazim, grlim, gnjavim...sada se plasim da ne dobiju ovaj gadni virus od mene, grozno bi se osecala. Mala je kao grom, verujte mi!
Pod pretnjom trudnice Tinche morala sam svratiti kod nje. Nadjoh kucu iz 173237253 puta, ali nadjoh! Tu upoznah Caci, nase makedonsko devojce. I Buby je bila tu lol! Batica, kao med, zene on je tolko sladak i umiljat...i njega iscmakah i opet se plasim da ne dobije viruscinu od mene. Tinche zena u 28 brzini, sve stize. Mafini i torta sta reci nego SAVRSENO. Plocice u kupatilu nisu po mom ukusu, ali dobro. E da, vozi k`o luda lol! Milos, mislim da je jedva cekao da izadjemo Laughing

Idem sad da slike postavljam.

Ljublju vas sve do jedne!

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Niny 5/11/2012, 10:28

Devojke drage ljubav Vidim da je provod bio odličan b b b Stvarno je divno videti koliko je Kutak zbližio devojaka vv Ja sam tek od skoro sa vama, ali mi puno značite c i nadam se da ću biti sa vama na sledećem druženju d
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od caci 5/11/2012, 11:16

jutro devojke.
Samo da prijavim da sam zdrava i ziva stigla kuci.
Jos sam u nok daownu ali i puna puna utiska.
Dok sam pila kafu prebacila slike i ponovo gledala,uzivala,smejala se i plakala.
stavicu par njih dole na temu ali kasnije. Sad begam u krevet jer sam popodne na poslu.
Ljubim vas i volim sve ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Mirjana 5/11/2012, 11:57

Šta da kažem jutros. Čitam i uzdišem. Po malo se osećam i kao da sam bila.
Živeo kutak! srca srca srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od lilya 5/11/2012, 12:45

Dan jutra Very Happy
Divan dan, zar ne osmeh srce

Misice, bas mi zao sto vas sve smlatio taj virus, a bas sam juce intezivno mislila na tebe zagrljaj

Danas polu guzva. Ja sam vec u plocicama i sanitarijama i tako... Sinoc bili premerili stan. Arhitektica bila sa sve muzem (nasim drugarom) i decom i klinka nam prva overila toalet f
A mm od kad smo kupil stan gundja kako niko nije upotrebio wc solju  b Eto sad mu se ispunila zelja.

Odo da radim, duznost zove sve vas pozdravljam ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Ema78 5/11/2012, 13:05

Lilya, ja molim boga da nam se nesto pokvari u kupatilu, pa da moramo da ga renoviramo,..za sada sam izdejstvovala zamenu vrata i sredjivanje hodnika...

Inace, ja sam sanitarije vec odabrala, ostaje mi samo ta havarija... vec tri godine pricamo o renoviranju, a nikako da krenemo...izleda da cu morati ja da "popravim " nesto...

Uzivaj draga !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od HappyGirl 5/11/2012, 13:14

Cure, od danas ili sutra forum će biti zatvoren tj. moraćete da se ulogujete svaki put kada želite da pratite sadržaj. Nema panike samo jedno malo duže vreme će biti tako a razlozi su opravdani. Nakon toga vraćamo se na staro :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od dr mali pariz 5/11/2012, 13:18

Samo na kratko da pozdravim sve do jedne!
Osecam se kao da sam sa vama bila...Mima, legendo, pa i tebe shcepa virus...mi smo dobri,kuckuc, ne brigaj!
Nadam se da ste ti i tvoje zlato sjajni...
Crkloh od smeha na tvoj izvestaj i komentar-nisim izazvan, o plocicama...Mima, kralju zajbancije! lol!
Lilyo, zamislih tvog muza, i bi mi zao sto je odsecen bio dok si se ti, ko tinejdz provodila, zaboravivsi na tl,ili bar adress da mu ostavis lol!
Ododh da vidim da l mi nisu ukinuli temu gde ste postavljale slike, pa cu i ja tu postaviti Mimu Razz
Zeno, obozavam te!
aj zive bile!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od bak 5/11/2012, 13:27

Nestade mi post Shocked
Centrala moze da pogresi jednom.....

Biksi, posalji mi Bakovu sliku, ako je lep , a jeste lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Tanja83 5/11/2012, 14:16

Zene,trebam vas savet. Sva je tresem,zeludac me boli

Da sad ne duzim jer mi momentalno bude lose,zadavila bih nekog,imam jedno pitanje.

Gde mogu tj kome mogu prijaviti da se ispita po kom osnovu je jedna koleginica primljena u stalni radni odnos???
Da se razumemo,nemam ja nista PROTIV NJE,up slova,ali dokle bre vise,dokle primanja preko veze i primanja mita affraid

OGORCENA SAM
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 5/11/2012, 14:27

Ih Tanja...

Ukoliko smatraš da je povređeno neko tvoje pravo kao radnika, da je neki poslodavac prekršio propise o zapošljavanju radnika, ili da ti je ugrožena bezbednost na radu, možeš da podneseš prijavu Inspektoratu za rad Republike Srbije, koji je deo Ministarstva za rad i socijalnu politiku.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od JAmajka 5/11/2012, 14:29

Drage cure,
čitam kako ste se družile i provodile u subotu i žalim što nisam bila sa vama.
Kod mene je već neko vreme aktuelna tkz"minus faza,"pa mi baš sve ide naopako(prošle nedelje mama mi je polomila kuk i stalno sam u bolnici),već sam na izmaku snage.Ali da ne mračim..,
Prvo..,Maus,brzo nam ozdravi,a čim ozdraviš izljubi Anči poljubci

Lilya,srećna ti kupovina stana,renoviranje..i sve što ide uz to.Konačno si se rešila "problematič.komšija."

Ostale žene, d , odoh da radim..,u strašnom sam zaostatku.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Tanja83 5/11/2012, 14:37

maus ::Ih Tanja...

Ukoliko smatraš da je povređeno neko tvoje pravo kao radnika, da je neki poslodavac prekršio propise o zapošljavanju radnika, ili da ti je ugrožena bezbednost na radu, možeš da podneseš prijavu Inspektoratu za rad Republike Srbije, koji je deo Ministarstva za rad i socijalnu politiku.

Aha,a sta ako je ta koleginica primljena po politickoj osnovi i mitu? Kako ja to sada da dokazem? Da li i novine da angazujem? Ovo je stvarno kap koja je prelila casu. Dokle bre vise?
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Tinche 5/11/2012, 14:42

Ovo druzenje je ostavilo takav utisak na sve nas da cemo jos dugo o njemu pricati...i treba! Sve do proleca i novog druzenja!

Meni je subota pocela jako rano - u cetiri ujutro jer je Caci trebala da stigne vec u pet na stanicu. Nakon dorucka, kafice i gnajvaze sa Baticom bacile smo se na ukrasavanje tortice i mafina. Da da, i Cacika je jako vesta u kuhinji...
Nakon rucka je krenulo spremanje laganini...pa su nam se pridruzile Bubiska i Mima...blesace moje mile! Obe ostavile kod kuce bolesnu decicu...Anci sa stomacnim virusom a Dudu sa zatvorenim okcetom od konjuktivitisa...Eto koliko im znaci Kutak i nasa druzenja. Stvarno ste divne!!! Novembarska jutra :) - Page 8 75087 Novembarska jutra :) - Page 8 75087 Novembarska jutra :) - Page 8 75087
Mima je iskontrolisala svaki cosak u kuci...cak je i nasla zamerku plocicama!!! A ja ih bas promenila jer Caci dolazi! Wink Cuti, Mima, bar su ciste bile! lol!
E, da, i svakom bi predlozila da mu Mima bude u komisiji za polaganje: pricaaaa, usta ne zatvara...nije ni primetila da sam prosla kroz cetiri crvena svetla, vozila u suprotnom pravcu u jednosmernoj ulici i pregazila tri bubasvabe! lol!

Druzenje mi je proletelo...bas bas je bilo lepo i puno smeha i emocija! Slike sve govore...

I jucerasnji dan nam je bio divan. Caci obozava Beograd...setale smo Knezom i Kalemegdanom...uzivale...pile kaficu, zasladile se i opustosile tezgice sa svim i svacim. Na kraju isle do Delte i poslednje atome snage potrosile u onom guzvanju ali isplatilo se- Marko i Bata su dobili divne poklone!
Vratile su kuci umorne, Caci je mm odvezao na stanicu a ja zakucala u krevet.

I za kraj da vidite kako se mm provodio sa nasom goscom:

Novembarska jutra :) - Page 8 Dsc06736uj


oteli detetu slagalicu! najgori ste majke mi!
lol!

p.s. jel ste primetile da je Caci u pidzami? Razz
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Tinche 5/11/2012, 14:48

Uh Tanja, tacno znam kako se osecas!!!
Nadam se da ces sve uskoro razresiti...ali se plasim da je jako mala sansa da se nesto ispravi. Takva su vremena, nazalost. I vecina nas je tu nepravdu osetila na svojoj kozi.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Milijana 5/11/2012, 14:48

Ma ja sam primaetila i da Caci ima dekolte Laughing
Dobar dan, citam celog dana kako je bilo, al nemam kad da komentarisem... kuvam rucak, cuvam decu, perem ves, svracala mi kuma.... valjda cu veceras i ja sesti da ostavim svoje utiske o vasim utiscima lol!
Ajd sve vas osmeh srce
Tanjuska, zemlja Srbija, nema tu pomoci, samo nasi zivci odu uzalud No

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od missile 5/11/2012, 14:58

maus ::
Moje putesestvije u subotu je krenulo u 17h. Na brzinu sam svratila kod male u Pariz i posteno izgnjavila Iv i Dusana tih 20-ak minuta. Iv je bljucnula na moj levi rukav i lol! Dusan je stavio svoju glavicu na moje rame...Malo je falilo da ostanem tu, sa njima, da uzibam u nima, da ih mazim, grlim, gnjavim...sada se plasim da ne dobiju ovaj gadni virus od mene, grozno bi se osecala. Mala je kao grom, verujte mi!

Mišice, blago tebi! smajli angel
Parižanko, nadam se da ću doći i na prolećno druženje, a za tebe mislim da hoćeš, pa i tebe da vidim! Zaista bih jako volela! srce A Zvezde.... zar je potrebno reći? srca
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od lilya 5/11/2012, 15:01

Uh Jamajka, bas mi zao sto ti je mama u bolnici. Nadam se da ce joj uskoro biti dobro cmoka

Tanja, ne znam sta bih ti rekla. Iz perspektive u kojoj se trenutno nalazim volela bih samo da se stane sa otkazima pa nek prime i rodjenu babu ako hoce Rolling Eyes
Ako imas snage i zivaca da pokreces tu pricu, ti je pokreni, ali da znas da obzirom da se vlast promenila zena ima debelu vezu i zaledjinu. Ako nista, a ono barem naslucujemo ko je za koga nakon ovih izbora Rolling Eyes Uzas.
Hvali mi se frizerka kako joj se muz posle xy godina taksiranja zaposlio u gradskom zelenilu i ne zna sta ce od dosade, a meni para na usi c Jbg, doope od drzave.
Ijaoj, Tinche, tm i Caci i slagalica. HIT!!! lol!
Zene, naleteh na ovaj clanak pa ko velim mozda bi mamama bio od koristi http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:404516-Auto-sedista-nesigurna
Ako znate gde bi jos bilo dobro da se kopira, kopirajte.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od BiKsi :) 5/11/2012, 15:07

bak ::Nestade mi post Shocked
Centrala moze da pogresi jednom.....

Biksi, posalji mi Bakovu sliku, ako je lep , a jeste lol!

Evo oma stiže!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od BiKsi :) 5/11/2012, 15:08

Novembarska jutra :) - Page 8 Dscf4051resize

Novembarska jutra :) - Page 8 Dscf4050resize
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od BiKsi :) 5/11/2012, 15:09

Nek i druge cure uživaju u njegovoj lepoti i ovom tužnom pogledu! A mnogo je dobar! Pas za poželeti! Novembarska jutra :) - Page 8 561840
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od lilya 5/11/2012, 15:14

Biksi :) ::Novembarska jutra :) - Page 8 Dscf4051resize

Novembarska jutra :) - Page 8 Dscf4050resize

Ijaoj osmeh srce
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od bak 5/11/2012, 15:20

Jbt pogled kao da smo ga gazile i mlatile celu noc lol! lol! Ovo znaci idite vise da spavam na miru lol!
Posalji i meni slicicu, negde, nekako
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od missile 5/11/2012, 15:59

Bak, jel ovo tvoj Bak?
Shocked

sestro slatka
srca

prekrasan pas! Danas ću mm-u da pnkažem slike na Kutku, ali ovu neću, on OBOŽAVA pse.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 8 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu