KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEBE - Razna pitanja i odgovori

+39
BiKsi :)
veki1
fmala
noja
*AIDA*
heart84
dragmilk
Tanja83
lilly13
Ema78
nena beba
tuli
ZarPtica
Sneza
dacans
bobica83
penelope
plavaptica
Shizika
cici
bak
nina :)
Orline
lilya
JocY
maus
Mirjana
key
Marija86
Milijana
dr mali pariz
kasia
bebko
Mrvica
Vuchica
Gramatika
missile
Botox
Tinche
43 posters

KUTAK :: BEBE :: Razno

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Mirjana 25/12/2012, 13:23

plavaptica ::Definitivno koliko dr. toliko ćudi Laughing
lol!
Znači strašno Laughing
I ja idem tom logikom da hoću da mi savest bude mirna, pa se baš pridržavam onoga što mi kažu. Ali kad mi dva dr-a kažu dve potpuno različite stvari, baš me slude.
Što se mleka tiče, mi smo porodično skloni intoleranciji na laktozu, tako da mu neću davati pre prvog rođendana. Nadam se da baš zbog toga on neće imati problema.
Znači, da probam sa kruškom. A ako pozovem mm-a da mi kupi kruške, on će me odmah podsetiti na to šta je rekla dr v
Ne gine mi da sačekam još 4 dana  b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Marija86 25/12/2012, 13:29

Samo kruske nemoj popodne od njih hoce da boli stomak isto..da znas yes
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Mirjana 25/12/2012, 15:02

Marija, pa još 9 dana? Shocked Al meni prolete tvoja trudnoća!
Tempirala si 04. 01., a? Very Happy
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od penelope 8/2/2013, 18:48

Ne znadoh gde da postavim ovo pitanje, pa evo tu cu medj' razno. Wink

Htela bih da kupim ovakvu casu, ali zivim u malom gradu i tu nema.
http://en.nuk.de/#path=products/drink_training/productdetail&p=10.215.053<y=m&lid=34&m=1

Da li neko zna neko sajt gde mogu da narucim? (trazim,ali sam izgleda smotana) Ili da mi neko kupi i posalje, pa ja da dostavim novac?
Izvinjavam se ako sam promasila temu. cvet
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Orline 8/2/2013, 18:54

Penelope, ja sad pretražih prema slici, i ne nudi mi nijedan domaći sajt.
U mojoj apoteci u kraju imaju nukove proizvode, pogledaću sutra prekosutra i ako ima poslaću ti ja. Nemam vremena da gledam puno po gradu, jer i ne izlazi zbog bebe, ali ovde gde mogu pogledaću
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od penelope 8/2/2013, 19:00

Orline, divna si. cvet

To samo ako tuda prolazis, pa ti je usput.
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Mirjana 8/2/2013, 19:04

Penelope, je l baš mora NUK? Ima svakakvih u DM-u, a čini mi se i u Lilly-ju. Ja baš planirala da kupim Cvrletu, ali tek ću u ponedeljak obilaziti radnje. Ako ti Orlić do tad ne nađe, ja ću ti slčikati ponudu, pa ćemo se dogovoriti za dalje.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Orline 8/2/2013, 19:56

Prolazim, nije problem, to mi je baš blizu. Imam dve apoteke u blizini.
A ako ne nadjem ja, iskopaće je neko. Evo ima još zainteresovanih Wink
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Tinche 8/2/2013, 20:18

Ima u Aksi slicnih, svakakvih. Ja bati Avent kupovala doduse...ali se secam da je bilo Nukovih puuuuno! Jel bas mora ovakav dezen? Mekana ili tvrda "pipa" gore?

Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od penelope 8/2/2013, 22:30

Hvala vam, devojke! cvet

Nasa Janja do prvog rodjendana nije uopste koristila flasice, tj nije uopste koristila tecnost. Very Happy Mozda sam negde i pisala-nista nije htela da pije (samo je jednom sisala pre spavanja), napolju 40 stepeni, pelene suve, tako mesecima, uh. Mad Kupovala sam flasice i case sa piskom razne, a ni kasika nije palila. Onda je samo jedan dan uzela i popila pola flasice i zaspala, a mi ostali ovako Shocked Very Happy Tada smo prestali sa dojenjem. Wink
To je bila Nukova flasica, kasnije smo kupili jos jednu istu. Medjutim, pre neki dan, jedna je nestala, nema sanse da je nadjemo, negde smo je zaboravili, pa moramo kupiti. Skontala sam da na ovakvu casu (sa linka) moze da se namontira i ova obicna cucla od flasice. Zato sam je htela, da mi je lakse da perem. Very Happy A i polako da je navikavam na casicu, mada je zbilja "teska" na picu i sad. lol!
Mozda vi bolje znate, da li stvarno moze da se stavi i cucla na nju ili su te sa piskom takve kakve su. Znam da kod Aventovih mozes da montiras pisak na obicnu flasicu i obrnuto. Sad mene interesuje da li i Nuk to moze.
Al' ja iskomplikovah. Shocked
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Milijana 8/2/2013, 22:37

Moja Lenka koristi ovakvu casu od 8 meseci i moze da se stavi ona siroka Nukova cucla, oblika kao bradavica. Lenka ima crvenu, sa Miki mausom, jos lepsu od ove. Ima ih kod nas, u apotekama, ako hoces, kupicu ti i poslati. Prosle godine je kostala oko 800 dinara.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od penelope 8/2/2013, 22:53

Znaci, ne moze da se stavi ona klasicna Nukova cucla ( http://www.google.rs/imgres?imgurl=http://shop.aksa.rs/UserFiles/products/details/5199.jpg&imgrefurl=http://shop.aksa.rs/nuk-cucla-silikonska-0-6-for-milk.html&h=300&w=231&sz=35&tbnid=fBGa4b12WFIC1M:&tbnh=90&tbnw=69&prev=/search%3Fq%3Dnuk%2Bcucla%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=nuk+cucla&usg=__FYodQXoW8nHcvYinB0fvb0jtbVg=&docid=BYqrUQo__5VacM&itg=1&sa=X&ei=pnIVUa76Io7YsgaExICACw&ved=0CEkQ9QEwBA&dur=604 ) ?

Mili, a tvoje cure piju na pisak ili na tu mekanu?
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Milijana 8/2/2013, 23:05

Ova ne, samo ona siroka, jer je grlo siroko.
BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQA88hXRxG0P2F_vtnAVoQCpkLDaS7bn9JjTYuwUTd7qUhAZdTn
Lenka je pila na pisak od 8 meseci. Sad samo nocu, a danju na obicnu casu ili na neku NUK-ovu flasicu 24+ sa cevkom. Milena je maza, ona jos uvek koristi ovu kalsicnu cuclu kakvu si ti stavila.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od penelope 8/2/2013, 23:44

Mozda bi i htela ovu. zbunjen

Probala bih, pa da mi neko posalje. Ili ako Mirka zna gde ima ovakvih, pa da nekog zamolim da mi kupi, jer mi je to blizu.
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od bobica83 9/2/2013, 08:04

mi imamo ovakvu samo plavu sa ovim ruckicama,ja mogu danas po podne da pogledam i da ti posaljem ako ori vec nije uzela. Javi se mozes i na pp ja cu po podne setati a sad idem spavam radila trecu ne vidim
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Orline 9/2/2013, 09:43

Bila sam sad Penelope. Imaju, meni se čini skoro ista. Samo što je zelena i plava, roze nemaju Rolling Eyes I piše Nuk Disney. Košta 864 din.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od penelope 9/2/2013, 10:52

Mili, da li sam dobro razumela-na ovakvu flašicu može da se stavi i ovakva cucla?
[url=BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 1gt549[/url]
[url=BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 20hqyhk[/url]

Onda, ako može neko da mi kupi čašicu (boja nije bitna) i cuclu ovakvu široku (cucla veličine 2, otvor M), pa da mi pošalje. Ovde kod nas po apotekama i marketima nema ovakvih. Ima Nuk, ali samo klasične flašice, staklene i plastične i onakve neke obične cucle.
Ostaviću adresu, a mogu da uplatim na žiro račun ili Post expressom.
Zamoliću onu kojoj je to najjednostavnije.

Inače, stvarno nemam reči, koliko se vas ponudilo da pomogne, šokirana sam, naravno pozitivno, kakve ste queen queen queen .
osmeh srce
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od penelope 9/2/2013, 10:57

Orline love

Ne znam da li su to te Disney na koje se stavlja cucla? To mi je jedino važno, jer, ako gospođica neće pisak, stavim cuclu i pij, neće da se baci! Very Happy
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Mirjana 9/2/2013, 11:46

Eto, ako ti je ne kupe do ponedeljka, a izgleda da hoće Very Happy , onda ću ja Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Orline 9/2/2013, 12:38

Penelope, otići ću popodne opet i ako može cucla kupujem i šaljem.
Od ponedeljka vi drugi u akciju ako ja ne nadjem da se ne dupliramo lol!

I samo mi kaži ako vidiš poruku da li da kupim samo flašicu ako nemaju cucle pa da cuclu naknadno dokupiš?
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od penelope 9/2/2013, 12:45

Mozeeeeeee!

Graaaaaaaaaacias! osmeh srce
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Orline 9/2/2013, 12:47

OK. Javim ti popodne šta sam uradila. Radi do devet, ne brini Wink
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od penelope 9/2/2013, 12:52

Hihi, kod nas svih 6 apoteka radi subotom samo prepodne,a nedeljom ne rade uopšte! Ludilo! lol!
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Milijana 9/2/2013, 14:52

E bas ovakvu ima Lenka.
Javi na pp ako treba da kupujem.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Mirjana 9/2/2013, 16:25

Čoveče, kako smo mi moćno udruženje Very Happy
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 5 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

KUTAK :: BEBE :: Razno

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu