KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

+30
d77
tatjanica
Amna84
Eho
dragana76ns
lela1984
millena
Mika
HappyGirl
KoMetaK
Zmajuška
bak
saska1
Sofija Veks
Niny
ganedina
Blanka
Ancica 87
SoJa
AriesGirl
lenjivica
JocY
BiKsi :)
zvoncica36
jelena*mama2andjela*
MalaSaJuga
mamadabudem
ragaco
Vecka
PalcicaBg
34 posters

Strana 1 od 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od PalcicaBg 3/4/2015, 08:55

Dvoumila sam se da li da otvaram dnevnik,ali sada vidim da je glupo da neke stvari ne ostanu zabelezene kako bi mozda nekome pomogle,kao sto su meni pomogli dnevnici sa kutka i koliko toliko skratili vreme do bete.

Muzic i ja smo 6 godina u vezi,4 godine u braku.Posle 2 godine pokusavanja da zatrudnimo otkrili smo problem,moji jajovodi sa hidrosalpingsom.To smo resili,uklonili ih i posle godinu dana dosli na red za vto koja se nazalost zavrsila biohemijskom trudnocom.
Ostalo nam je 4 zamrznuta embriona koja nikako da vratimo zbog mojih neredovnih ovulacija.
U novembru sam otkrila insulinsku rezistenciju i od tada sam na sioforu 3x500mg.
Ni posle toga nije bilo ovulacije,mada nisam bas svakog meseca pratila.
E onda se u martu desi cudo zvano ovulacija i mi odosmo po nase bebe. radost
Transfer je bio 26.3. i sada nestrpljivo cekamo veliku betu Very Happy
Vracene su dve blastociste zamrznute 5.dan.

Od terapije sam dobila utrogestan 3x200mg,pronizon 10mg,fraxiparin 0.3,siofor 3x500mg i folnu kiselinu.
Betu radim 6.4.

Drage moje,dobrodosle u nas dnevnik! ljubav


Poslednji put izmenio PalcicaBg dana 3/4/2015, 10:02, izmenio ukupno 3 puta
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od Vecka 3/4/2015, 09:28

Srecno otvaranje dnevnika i da ga brzo zatvoris sa lepom velikom betom i srculencima koji kucaju :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od PalcicaBg 3/4/2015, 09:32

A sad malo o simptomima  Very Happy

Ovaj put sam resila da se ponasam normalnije nego prosli put i da manje lezim.Na dan transfera i sutradan sam leskarila,a posle toga krenula u krace setnje i soping.Jedino sto je muzic preuzeo sve kucne poslove i ne da mi da podignem ni tanjir  Very Happy  
Ja se ne bunim i uzivam u toj paznji,mada je on uvek takav,srce moje.  osmeh srce

Dan transfera nista,samo ogromna sreca sto su bebice konacno kod mene.Sutradan takodje.
2. i 3dpt na ulosku mi se samo jednom u toku dana pojavila braon nit.To sam pomislila da me je mozda dr na transferu katetrom zakacio pa sad izlazi,jer mi se cinilo da je za implantaciju rano.

4. i 5dpt krenuli menstrualni bolovi.Tu sam vec mislila da je gotovo i da cu dobiti svaki cas.
Narocito zbog toga sto mi je iskocila ogromna bolna bubuljica kakva mi se javi pred ciklus.
Grudi bole jos od ovulacije,a i pred ciklus tako da se na njih ne mogu osloniti.
Posle tog 5og dana stomak nista,ja vec brinem sto sad ne boli  Rolling Eyes
6og dana sam se isplakala kao kisa i smejala u isto vreme i tu sam se vec oprostila od pozitivne bete.
7dpt  grudi nista,stomak nista,na ulosku roze fleka.Tek tad su potonule sve moje nade.
Medjutim posle toga grudi se povampirise,na ulosku nista sem braon niti juce i jutros,a to samo po jednom,u medjuvremenu nema nista.

Temperatura bila 36.8 u toku dana,a vec 2 dana 37 i osecam da gorim.
Opet imam nadu i verujem u ove moje mrvice.
Treba docekati ponedeljak,a ostati normalan lol!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od ragaco 3/4/2015, 10:17

Palčice draga,neka ovo bude najkraći i najveseliji dnevnik!!!!
Beta već prekosutra!!!!!!
Simptomi jesu mačka u džaku,ali ovi tvoji mi se baš sviđaju i mirišu na bebuuuuuuuuu!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od mamadabudem 3/4/2015, 10:46

Palcice, trudnjačice jedna Wink osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce yes yes yes roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od MalaSaJuga 3/4/2015, 10:48

Palcice srecno otvaranje dnevnika. Kao sto rece ragaco pa simptomi su individualni za svaku zenu.  Ajde jos samo malo drzi se i da se u ovom dnevniku upise ogromna beta i zatvori bar sa dva srcka cija ce ti muzika ulepsati zivot.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od jelena*mama2andjela* 3/4/2015, 10:57

palcice draga kao sto kazu devojke da ti ovo bude najkraci dnevnik zatvoren sa ogromnom betom beta beta beta beta beta
a simptomi eh...nema tu pravila...samo ces se izludeti osluskivanjem Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  ista sam kao i ti,jao zasto je zignulo,jao zasto nije zignulo Very Happy

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od zvoncica36 3/4/2015, 11:21

Palčice pusti simptome i uživaj u trudnoći pošto si trudna.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od BiKsi :) 3/4/2015, 11:53

Palcice, o da, mirises mi na prolecnu trudnica bas! Jedva cekam ponedeljak i da se svi ovde radujemo s tobom!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od JocY 3/4/2015, 12:05

Palcice super za dnevnik i treba da bude zabeleženo. Navijm iz svog srca igracice igracice igracice igracice igracice
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od PalcicaBg 3/4/2015, 12:23

Hvala drage moje :*

8dpt opet braon iscedak na ulosku,nema puno al dovoljno da me preplasi.
Stavila utrogestan malo ranije i legla.
Tesi me to sto stomak ne boli,inace kad krene ciklus imam bolove.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od lenjivica 3/4/2015, 12:26

Palcice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
roda roda roda roda roda roda roda
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od AriesGirl 3/4/2015, 13:15

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b b b b b b b b b wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od SoJa 3/4/2015, 13:23

Palčice, da ovaj kratak dnevnik zapečatiš ogromnom beta
napred scuro roda roda roda roda roda
roda roda roda roda roda roda

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od Ancica 87 3/4/2015, 16:05

Palcice bravo za dnevnik..juhu,bice ovo ludo vreme ludih beta,ako i treba...Svim srcem za bebirone!!!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od BiKsi :) 3/4/2015, 17:59

Palcice, samo miruj, i odlezi posle utro najmanje satipo, da se on fino upije.

Za kopiranje poruka, morala bi jednu po jednu, sa copy paste klasika. Tipa, uzmes jednu poruku, prekopiras, udjes na dnevnik, kliknes ovu ikonicu gde je oblacic, citiram, tu stavis nik ko je poruku pisao, i onda paste. Jesam bila konfuzna?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od PalcicaBg 3/4/2015, 18:17

Biksi polako,ovaj mozak trenutno se muci da izracuna 2+2 lol!
Videla sam ja odmah da je to komplikovano preko moba,a i ima dosta postova,za to trebaju zivci.Tako da sam ukratko napisala sve cega sam se setila za ovih 8 dana. Very Happy

Mirujem i za sada nema nista.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od BiKsi :) 3/4/2015, 18:32

Ako hoces, mogu ti ja prekopirati. Samo da mi kazes koje postove, tj. cije, i sa kojih strana. Ili si mislila samo tvoje?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od BiKsi :) 3/4/2015, 18:57

18.3.2015.
palcicabg ::Elem,ja danas bila na folikulometriji i prijatno se iznenadih.
14dc endo 8,7mm,folikul 20mm,malopre primih stop i u petak najverovatnije idem kod dr da vidimo da li je pukao.

18.3.2015.
palcicabg ::
Kad sam videla ultrazvuk nisam mogla da verujem da o meni prica,posle toliko meseci pracenja,nerviranja...

20.3.2015.
palcicabg ::Nije jos pukao  Mad  Sutra opet na uz ovde.

21.3.2015.
palcicabg ::Pukao!!!  radost  Endo 10.4mm

22.3.2015.
palcicabg ::Devojke od juce su krenule grudi da me bole,jel moguce da je od pregnila?
Imam jednu nedoumicu...Ako sam pregnil primila u sredu u 22h kada bi bio transfer,u utorak ili sredu?I ako bi dr racunao sredu jel to ne bi bilo kasno s obzirom da su blaste 5 dana stare.
Pitam ovo jer ni sama ne znam kad je bila ovulacija.U petak je folikul bio tu,u subotu ga nije bilo,pa ni sama ne znam kad je pukao,jer nista nisam osetila.

23.3.2015.
pacicabg ::Bila na uz,sve je super,u toku dana ce mi javiti kad je transfer,mora dr da pogleda kad su tacno zamrznuti embrioni,u koliko sati.
Ja ne verujem jos  Laughing

24.3.2015.
palcicabg ::Mene zvali sa klinike,transfer u cetvrtak u 7h ujutru,posto su blaste zamrznute skoro 6.dan. d d

25.3.2015.
palcicabg ::Kupila sam danas mg direkt 300mg,malo da se opustim pred sutrasnji et a i do bete,medjutim pise da ne smeju trudnice da koriste.Ja sam cini mi se videla da je neka od vas pisala da je uzimala pa mi sad nije jasno dal smem.
A imam i persen :) Pa sta je manje stetno?

palcicabg ::Ja sam kupij neki nemacki biolectra.

palcicabg ::I ja imam nizak pritisak,a utrogestan ga sroza nacisto.Danima nisam svoja Shocked

26.3.2015.
palcicabg ::Nase bebice su konacno dobile sansu  d
Vracene dve blaste dobrog kvaliteta,pa sad boze pomozi.

palcigcab ::Ja prelezah ceo dan i vec mi je zlo.
Od terapije sam dobila utrogestan,fraxi 0.3,pronizon 10mg i kao do sada siofor 3x500mg i folna.

27.3.2015.
palcicabg ::Bebice su malo vise od 24h kod mene,a ja se vec pitam sto ne osecam nista.Luda glava,mislim sad ce se odmah javiti.  Rolling Eyes
Inace sam dosta opustenija u odnosu na prvi ET,dal je od persena i mg directa ne znam  Very Happy
Beta je 6.4.ali cu je ja svakako uraditi ranije jer 4og,5og NE treba da dobijem.

28.3.2015.
palcicabg ::3dpt : Sporo prolaze sati,pogotovo nocu,utrogestan me uspava oko 9 pa sam u 5 vec naspavana i tako blenem do 7,cekam da odstoji utrogestan.
Od simptoma nista,sem ziganja creva od utrica.Po ceo dan krce i bockaju na sve strane.
Grudi bolele do transfera od pregnila,sad i one utihnule.
Znam da je rano za neke posebne simptome,al eto cisto da prijavim.
Na dan transfera i juce sam leskarila,danas planiram da nas vodi muzic u setnju.
Odoh da se okupam i uljudim,da ne brukam decu.  Very Happy

29.3.2015.
palcicabg ::4dpt pocinje...Da prijavim da sam juce i danas po jedanput imala malu braon nit na ulosku.Sve se plasim da verujem da je implantacija pa mislim da me mozda dr povredio katetrom na transferu pa sad izlazi.  Rolling Eyes
Pomalo bolne grudi,neka neprijatnost u stomaku,bolna bubuljica i glupavi ukus u ustima.Ili je PMS ili trudnoca,trece nema   lol! !

palcicabg ::Moram da dodam da mi ona donat mg voda i mg direct mnogo pomazu oko grceva i opstipacije od utrogestana.Mada sam i dva puta pojela kompot od kuvanih sljiva.

palcicabg ::Ne planiram nista do petka,al mi nekako lakse da cekam betu ako to jutro uradim test.Manje cu se razocarati ako je negativna,a svakako obradovati ako je test lazno negativan.

30.3.2015.
palcicabg ::Dobro jutro  Very Happy
Vec jutrima se budim u 5 za utro i posle toga nema spavanja.Doduse zaspim kao kokoska u 22h  Laughing
Razmisljam da taj u 5 popijem jer me tako osamuti,pa da bar do 7 odspavam.
Inace juce i jutros pri stavljanju utrogestana primetila sam da mi je grlic bas nisko,jedva stavim lek i to me bas brine.
Mislim da je pred ciklus tako nisko.

I evo opet na ulosku braon niti,kad se obrisem nema nista.
Temp.danima 36.8,i nije neka

31.3.2015.
palcicabg ::Dobro jutro drage moje!
Gde ste cekalice,kako idu dani?

Kod mene 6dpt.Juce sam skoro ceo dan imala blage menstrualne bolove,narocito kad stojim,kad lezim skoro ne uopste.Uvece su bili jaci sa pulsiranjem ne bas na sredini vec malo levo.(ala opisujem)  Laughing
Od jutros nema bolova.
Grudi bolne i otecene.
Mene inace grudi i stomak bole pred ciklus,tako da ne znam sta da mislim.Jedino sto mi daje nadu su one braon niti sto su se pojavljivale.

1.4.2015.
palcicabg ::Pocinje i 6dpt ako je dan transfera nulti.Ocigledno sam do sada pogresno racunala.
Jos jedan dan manje do bete.
Samopouzdanje na nuli.Od simptoma nista,sem bolnih grudi.Prekjuce sam se brinula zasto me boli stomak,juce i danas se brinem zasto ne boli. Rolling Eyes
Ko bi nama cekalicama ugodio?!  Laughing
Nocas sam sanjala neke gluposti,probudila se uznemirena i sa glavoboljom.
Nemam zelju da radim betu,nekako bih je odlozila da mogu za sledeci mesec.

I tako,da ne mracim vise,danas je 1. april,dan za salu,pa budite inspirativne drage moje  Very Happy
Sve vas ljubim i saljem rode cekalicama,mozda jedna ipak zaluta i kod mene

2.4.2015.
palcicabg ::7dpt Sinoc sam se isplakala kao kisa i smejala u isto vreme,stiglo me sve.Danas sam kao nova.  lol!
Mozda me je i san malo oraspolozio,sanjala sam neke bezobrazluke Embarassed Very Happy
Od simptoma bolne grudi i dalje,stomak nista,temperatura oko 37 i to je to.
Da popijem kaficu pa odosmo u setnju,dan je divan.
Mah,mah!

palcicabg ::Mislim da od mene nema nista,grudi prestale da bole,krenulo rozikasto kao pred ciklus.

palcicabg ::Za sad nema nista,samo mrvica braon kad sam se obrisala.Temperatura 37.
Nadam se da su moje mrvice borci na mamu i da me nisu napustile.

palcicabg ::Za sad je stanje stabilno,grudi bole sve u sesnaest :)
Izgoreh cela,a noge led ledene.Temp.37
Kakav trening zivaca,auh! :)

Nadam se da si mislila ovako!  Wink

Da se trudnica ne muci!  srce

Ako hoces, prekopiraj ovaj post na prvu stranu, izmeni tvoj prvi post sa edit, da bi bilo hronoloski.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od PalcicaBg 3/4/2015, 19:36

Jao Biksi koja si ti carica!
Hvala ti,hvala do neba. osmeh srce
Na to sam mislila.Neka ga ovako,bitno da ima zabelezeno.Sramota da kazem ne znam kako sve ovo da prebacim na prvu stranu Embarassed
Super je i ovako.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od Blanka 3/4/2015, 20:29

Palcice draga, trudnice nasa,bice ovo najkraci dnevnik sa oooogromnoooom betom. Hajde pa da fino zapocnes trudnicke dane pa da me vuces za nos . ljubav vv vv vv
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od mamadabudem 3/4/2015, 20:38

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Biksi queen
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od ganedina 3/4/2015, 21:50

Palcice, srecno otvaranje dnevnika .

Imas dovoljno simptoma koji su dokaz trudnoce , a najsigurniji je to krvarenje/ mrljanje sto u stvari predsavlja tipicno imlantacijsko krvarenje . A I temperature ti je prava, takva je bila I moja sada, isla nekoliko dana na 37 C. Uzivaj,opustise pa u ponedeljak da nam prijavis ogromnu blizanacku beturinu .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od Niny 3/4/2015, 23:43

Palcice, drzim pesnice jako za tvoje smrzlice :)

Meni ti vec mirises na pravu pravcatu trudnicu , samo jos beta to da potvrdi :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od Sofija Veks 4/4/2015, 02:52

Palcice, medena, srecno otvaranje dnevnika draga! Zelim ti da ti se desi moj proslogodisnji scenario, da i tebi prolece postane omiljeno godisnje doba! Nasa najnovija trudnice, da te sto pre vidimo na trudnickim stranicama da tamo otvoris dnevnik...!

vv vv vv vv vv

cveće cveće cveće cveće cveće

navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2

zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje   zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje

navijači1 navijači1 navijači1 navijači1

wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd

v v v v v v v v v v

Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :) Empty Re: PALCICABG-Nase bebe su konacno dobile sansu! :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu