KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+73
caci
Nensy85
tisa
Simona
hany
ninica2
HappyGirl
bokica
laKole
Sneza
Sofka
dragana76ns
buby
cicsa80
dragmilk
megica-pegica67
OKacica
SannI-AlL
Struzzo
JocY
bobica83
missile
key
penelope
Milijana
Mirjana
noja
Niny
kasia
dr mali pariz
lilya
djole42
Marija86
LaFolie
Jejaaa
dra00
MAAKKI
saska1
Mali Princ
Tinche
Akijeva
BiKsi :)
agata
cufta
MARA
veki1
bak
bebko
Vuchica
anak
Gramatika
M.
maus
jagodica
shenon
Mrvica
zoxa
Jelica
Shizika
malaplava
mijaki
heart84
Ema78
Botox
sanjicica
Orline
MIRKA85
nina :)
stefi :*
KoMetaK
maki79
medolino
lilly13
77 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 24/10/2012, 21:12

Orli Mihailo je nemam reči , da ga ne ureknemo.

Vidim svi su dobro i na broju, bebe vesele i rastu likeit

Ljubimo vas beba i ja
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od key 24/10/2012, 21:20

Orli,divan ti je sincic,predivan!!!!kakav samo osmeh ima..uzivajte!!!poljubi malog dasu sa najlepsim imenom... osmeh srce
Trudnice osmeh srce
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 24/10/2012, 21:45

Medo,bravo za dobar UZ!
Uzivaj i ne brigaj za kg...na porodjaju ti ode skoro 2/3 kg koje si dobila. Bas mi je drago da ti pojas pashe!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanjicica 24/10/2012, 22:14

Orle ,Mihajlo je lutka preslatka sa anjeoskim osmehom smajli angel
Medolino tvoji bebci radtu pu pu pu ako ako samo neka ste nam vi dobri i napredni
Mijaki pa sta da radimo te kilograme koje sad dobijamo ja verujem da cemo ih u hodu i skidati,a sad nam je najbitnije da su nam bebe u stomacima dobro i napredne
Lilins koleginice s blizancima dobro nam dosla.Ponekad su neka manja probadanja sasvim normalna i najbitnije je da je sve ostalo ok.Ali sto se tice doce menjaj ti to,cuj on sve zavrsi za 5 min.pa meni je svaki uz trajao bas bas jer dok pogleda jednu bebicu pa drugu pa dok mi sve objasni za svaku,pa dok odgovori na sva moja pitanja naravno i ja sam isla privatno .I sad kad odem kod moje dr. u front pa i tu se mi site ispricamo.Zato ti mahni tom doci i idi kod nekog drugog privatno.
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 24/10/2012, 22:22

Orle...kakav ti je tić Mihajlo Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 690119ma mnogo ti je lep SIN ženo draga, a osmeh obara Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 582639 uživajte u svojoj sreći

Medo, ljubac za Mirka i Nemirka....odličan izvestaj

Boki, ljubac i za Vladetu

Drage trudnice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 543728
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jaca*caca 24/10/2012, 22:30

orline ::Dobro jutro Very Happy
Mihailo i ja samo kod kuće.
Jutros sam se uštinula jako da proverim da li sanjam Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 275568

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Prviosmeh

Pa,Orliška on se smeje...Divan je draga Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 569153wpcwbxnok5
i te kako je STVARAN!
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 24/10/2012, 22:46

orline ::Dobro jutro Very Happy
Mihailo i ja samo kod kuće.
Jutros sam se uštinula jako da proverim da li sanjam Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 275568

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Prviosmeh

Presladak je!
Kako si ti? Jel te boli rana. koliko dugo si bila u bolnici posle carskog reza? Jel si u Frontu bila?
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 24/10/2012, 23:09

orline ::Dobro jutro Very Happy
Mihailo i ja samo kod kuće.
Jutros sam se uštinula jako da proverim da li sanjam Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 275568

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Prviosmeh

smajli angel O dusice mala! Uzivkaj mama sad smajli angel
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 24/10/2012, 23:23

Shanon, gde ces ti da se poradjala i kod koga i kako? Ako znas...
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 24/10/2012, 23:54

Novim mamama jos jednom cestitam njihove preslatke zamotuljke!!!!
Stvarno preslatke bebice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 275568
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 25/10/2012, 09:26

Čestitam!
Sav je - puj, puj... Oriću - da si nam živ i zdrav sto godina i da ti ne silazi osmeh sa lica!
Puno pusa za novopečene mame!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 25/10/2012, 11:23

jutro curice!
ja se naravno sada probudila, ali sam zato jutros odgledala jutarnji program pa ponovo zaspala....
danas odmaranje, popodne kafenisanje sa drugaricama....milina... Very Happy sutra celodnevni izlet kod mame....prekosutra stizu deciji ormari, ma uzivancija....jedva cekam da poslazem stvarcice unutra....necu odmah prati ni peglati, to planiram da pocnem kada udjem u deveti mesec...
ipak ima toga dosta, treba sve to osusiti....

odoh da doruckujem, sram me bilo, u ova doba... Embarassed

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 25/10/2012, 11:43

Mijaki ima jedna jos gora, ja tek sad ustala Embarassed nesto mi je bas hladno, ovi kod mene skabo greju, pa moram klimu da pustam. Napravila nes kaficu pa cekam prijatelje ponovo u potragu za krevetom i komodom. Nemam pojma sta bih uzela sto vise gledam sve mi je gore.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 25/10/2012, 11:55

Ja nisam čekala da uđem u 9. a ispalo je da sam bila u pravu Wink No, ja sam planirala i da se porodim pre devetog...eeee, šta sam ja sve planirala Laughing
Jutro mile trudnjačice, stiskam d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 25/10/2012, 11:55

eeeeeee srculence, sada mi je lakse Wink a gde trazis krevetac i komodu?


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 25/10/2012, 12:05

mijaki ::eeeeeee srculence, sada mi je lakse Wink a gde trazis krevetac i komodu?


Ja htela od bratanca da uzmem krevetac,posto je nov i on u njemu uopste nije spavao, jedino sto nisam htela beli, a on ima beli. I neki prijatelji zapeli da nam kupe Stokke krvetac i komodu, posto oni imaju za svoju cerkicu i kunu se i to. Meni to sve lepo izgleda i bas nam se ta natur boja slaze uz sobu, posto nam je ceo stan takav, ali meni izgleda toliko mali taj krevet sa onim dodacimaa tamo pise da moze dete do 3 godine.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 25/10/2012, 12:15

ja sam gledala komode i krevetac na simpovom sajtu, nemaju bas neki izbor, ali mi se dopalo. i imaju belu i natur boju...svidela mi se neka varijanta sto moze da bude i krevetac i krevet za dete do tri godine...gledala sam sinoc i u aksi, kvalitet je katastrofa, a cene previsoke. a uskoro idem do jagodine, pa cu pogledati sta tamo ima...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 25/10/2012, 12:16

je l bio neko u RK Leto?
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 25/10/2012, 12:22

Ema78 ::je l bio neko u RK Leto?

Bila ja Very Happy sto se tice komoda i kreveca ono sto valja je preskupo affraid
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 25/10/2012, 13:47

Gde ste devojke? osmeh srce
Vidim gledaju se krevetci i ormarici srca1

Ja sam danas bila u svom domu zdravlja otisla sam jutros u 7.30h a presla u 11h odlepila sam i to samo da bih dala izvestaj i uzela recept za utrogestan. zatim sam se lepo prosetala i zaista mi pojas odgovara,vise me ne vuce dole stomak lol!

Ljubimo vas sve redom moji nemirni fudbaleri koji upravo skakucu po stomaku i ja poljubac

medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 25/10/2012, 13:55

medolino, dobro si me podsetila na pojas, ja ga kupila, malko nosila i zaboravila...danas kada krenem na kafu, videcu da ga stavim...a sto se tice odlazaka u DZ, nemam komentar....izgleda je svuda isto, zakazao, ne zakazao, uvek se ceka.... b
srculence, meni je taj stokke krevetac mnogo sladak, i ima valjda tri dodatka za sirenje (meni ne deluje mali), jedino sto svaki put imas i nestandardan tj njihov dusek, pa onda i nestandardnu posteljinu a to zna da malko komplikuje stvari...Mada, kada bi mi se neko ponudio da kupi, ja se uopste ne bih dvoumila.... Wink
neko pomenu RK Leto, e samo jos tamo nisam bila...mozda skoknem u nedelju, mislim da rade i vikendom...
cmokic

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 25/10/2012, 14:00

orline ::Dobro jutro Very Happy
Mihailo i ja samo kod kuće.
Jutros sam se uštinula jako da proverim da li sanjam Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 275568

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Prviosmeh


Orli čestitam od srca, prelepa beba i da ti kažem baš mi liči na moju Klaru Very Happy I ja sam u početku mislila da sanjam!

Medolino, divan izveštaj, baš nam je drago!

Ema78 ::je l bio neko u RK Leto?

Nisam bila oduševljena i ništa nismo našli u Letu Crying or Very sad

Sve vas ljubimo!

Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 25/10/2012, 17:21

orline ::Dobro jutro Very Happy
Mihailo i ja samo kod kuće.
Jutros sam se uštinula jako da proverim da li sanjam Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 275568

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Prviosmeh

Rasplaka me porukom, ubi me, sunasca ti! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Kakav divan osmeh za prelepog decaka sa predivnim imenom, koje mu tako pristaje! Secer jedan! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831 Uzivaj Orle, cekalo se na ovaj osmeh, na ovu neznost, na taj bebeci miris u kuci, uzivaj i uzivaj i uzivaj! I ne moras se vise stipati, tu je, prelepi vas deckonja! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 196545
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 25/10/2012, 18:58

Jelica ::Shanon, gde ces ti da se poradjala i kod koga i kako? Ako znas...

Evo danas uzela uput za Narodni Front. U sredu 31. imam ctg pa cu ih pitati da li zakazujem carski ili cekam prirodne znakove.
Doktora nemam, ustvari isla stalno kod dr Aleksandra Ristica ali sad me prebacise u savetovaliste gde su skroz drugi doktori.
Ja sam razmisljala da idem kod kog mi zapadne pa da castim posle a mm se ljuti, naime moj sveki je dr i mogla bi naci vezu ali ona ima naviku da mi sve natrlja nan nos, citaj ne slazemo se bas naj naj pa bih ja da izbegnem tu vezu i njenu recenicu "a sta bi ti bez mene!".
Inace bas u sredu kad je i kontrola nama je slava, mm preuzeo i kod nas se slavi uvek bar 3 dana, hvala Bogu pa me poslusao i pozvao samo roditelje a ostalima otkazao uzevsi moju trudnocu kao izgovor, pa kad dodje sveki mozda i navali da nam pomogne, pametna nisam...
Izgleda da cu ja ovako da razmisljam dok mi ne pukne vodenjak Wink Laughing Sva sam kao muva bez glave, danas skoro odnela kljuc od wc-a u DZ kuci.
E da a za vikend sve perem i peglam, em sam kupila dosta toga a boga mi i dobila Very Happy
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 25/10/2012, 20:19

Evo i nas sa kontrolice. :)
Napokon se video pol, dobicemo decaka! bebe
Sve ok, lepo napreduje, ima oko 550 gr, majkin pisonja hehe
Za mrvicu se skratio grlic, nista alarmantno ali eto malo da usporimo... sve umereno. Za gvozdje kaze da nije nista strasno, zato sto mi je dobar hemoglobin i ostali parametri krvne slike, da pojacam hranu bogatu gvozdjem (konjsko meso npr...) jer se suplementi teze podnose...
Sad da se 'bacimo' na odabir imena, vec vidim borbu u najavi lol!
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu