KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+73
caci
Nensy85
tisa
Simona
hany
ninica2
HappyGirl
bokica
laKole
Sneza
Sofka
dragana76ns
buby
cicsa80
dragmilk
megica-pegica67
OKacica
SannI-AlL
Struzzo
JocY
bobica83
missile
key
penelope
Milijana
Mirjana
noja
Niny
kasia
dr mali pariz
lilya
djole42
Marija86
LaFolie
Jejaaa
dra00
MAAKKI
saska1
Mali Princ
Tinche
Akijeva
BiKsi :)
agata
cufta
MARA
veki1
bak
bebko
Vuchica
anak
Gramatika
M.
maus
jagodica
shenon
Mrvica
zoxa
Jelica
Shizika
malaplava
mijaki
heart84
Ema78
Botox
sanjicica
Orline
MIRKA85
nina :)
stefi :*
KoMetaK
maki79
medolino
lilly13
77 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 16/10/2012, 08:34

Ema srecno sutra na prvom uz radost radost radost radost radost radost radost radost radost usne

Bojana sada sam procitala da si u bolnici. Grlim i ljubim i javlja se povremeno. Nadam se da ces danas uspeti malo da odspavas usne

Orle SRECNO SRECNO SRECNO!!!!! Mislim na tebe usne

Sve trudnice grlim i ljubim i redovno vas citam love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 16/10/2012, 09:01

Ema, srećno danas!
Orle držim fige!
Ja sam popodne na uz kod Novakovke. Bila sam pre neki dan kod moje dr, pa ne očekujem neka dešavanja, ali Dunja je noćas tako skakutala, možda se čak i okrenula! Pola noći nisam spavala- malo zbog prehlade, malo od lupkanja!
Svima puno poljubaca i čuvajte se!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 16/10/2012, 09:11

Dobro jutro Very Happy
Koliko vidim ja sam treca koja nije spavala nocas Shocked
Hemoroidi me razbise, a pored toga mi bilo tesko u zelucu, dok se jutros nisam ispovracala... Embarassed
Boki drz' se! U takvoj situaciji je ipak najbolje u bolnici...
Orli srecnooo ljubav
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 16/10/2012, 09:12

Orli, zagrljaj

A ostale devojke, hvala , hvala... c

Inace, nocas smo imali bas tesku noc, posto nam je pas prehladjen, pa je zvao da idemo napolje, mm je ocekivao da idem ja, ja da ide on...pa smo bezveze mucili psa. Na kraju je otisao on, mrmljajuci...sta meni fali da idem da ga prosetam? affraid A ja... jedva drzim glavu na ramenima od pospanosti i umora. Da ne moram, ne bih ni ustala iz kreveta, koliko mi se spava. Trenutno je jastuk moj najbolji drug, a ako je u blizini jos i cebe ih....


Da li je neka od vas imala problema sa ekcemom u trudnoci? Ja inace imam ekcem, ali sam to drzala pod kontrolom, a sad se malo pogorsalo. Pitacu dr-a koju kremu da mazem, do sada sam koristila elocom...

I da, sanjala sam nocas kako mi dr kaze da uopste nisam trudna, jer mu je iz Konzilijuma stiglo da su mi zamenili rezultate....Tacno sam prolupala. Sta li ce da bude za koji mesec, ako je sad ovako?

M.. srecno i tebi danas !!!! cvet
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 16/10/2012, 09:14

Malaplava, dobrodosla u klub pospanih zena !

Nego, koristis li ti ikakvu terapiju za hemoroide kada te toliko muci?
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od M. 16/10/2012, 09:23

Ja imam ekcem lol!
Imam ga ceo život, nasledila sam ga, al negde od puberteta jako retko izadje i ne koristim mazalice. A sad mi je koža nenormalno suva a opet je počeo da izlazi. Ne koristim ništa, trpim, jer ga za sada nema mnogo.
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 16/10/2012, 09:28

Pozdrav djevojke....
ni ja nisam spavala nocas, za cudo nisam ni sad pospana.
Uz dainas posle 5, jedva cekam, imam tremu.
Bojana drzite se!!!
Orle srecno upoznavanje!!!
Ema,M. i jagodica srecno na UZ!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od missile 16/10/2012, 09:28

orline ::Nikako da sednem da napišem Very Happy
CTG dobar, ali bebac nešto i ne deblja puno, stoji tu je gde je. Mrda aktivan je, hvala Bogu.
Sutra idem u bolnicu, pa verovatno u petak carski Wink
Javiću vam se sa mobilnog ako mognem pomalo, verovatno ću moći, a naći će se neko da uvati muštuluk već.

Srećno cure na preglčedima sutra.
Bojanče, držim fige da što duže izgurate zajedno.

Orle, sa srećom!!!! Mislimo na tebe i Jevremka, bićete vi dobro! yes osmeh srce

Boki, dok ti cimerke ne hrču, odlično je!  b
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od M. 16/10/2012, 09:32

Zoxa, srećno i tebi na uz! Hvala devojke Very Happy
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 16/10/2012, 09:43

Ni ja nemam puno, ali mi je pregibu prstiju sake, pa mi smeta i kada radim i kada ne radim...Do sada sam kortikosteroide mazala jednom u par meseci, al os sada ne znam da li cu smeti... videcemo...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 16/10/2012, 09:44

ja se rasplaka, najteze mi.je zbog mog dragog, jako mi fali, a i on se sav izgubio, snuzdio, pita kako ce bez.mene....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 16/10/2012, 09:55

Joj, Boki, znam da ti je tesko. Misli samo na svoju bebu, ako mozes iskljuci ostalo. Snaci ce se on, sad je zabrinut zbog tebe i bebe, nemocan, a ti se cuvaj, ne sekiraj se, bice to dobro. Za mesec dana neces se toga ni secati. Pricaj svojoj bebici, i mazi ga, probaj vec nesto sto znas da te smiruje, svakom nesto drugacije prija.
Ljubimo te puno ljubav
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 16/10/2012, 10:06

Bokice, drzi se, snacice se on, ne brinem se ja osmeh srce
A zato kad stignes kuci sa zamotuljkom smajli angel

Orle, evo da ti pozelim pravi carski porodjaj i nemoj da se ne javljas, da brinemo lol! Jos samo par dana pa ces drzati jevremka, joj, sva se najezih srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od missile 16/10/2012, 10:16

Bojana86 ::ja se rasplaka, najteze mi.je zbog mog dragog, jako mi fali, a i on se sav izgubio, snuzdio, pita kako ce bez.mene....

Joj Boki, nemoj da si tužna, pa u bolnici si zbog vašeg dečkića Vladete! v
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 16/10/2012, 10:58

rekoh mu da necu da bude tuzan jer sam onda i ja tuzna i nikakva.... i da misli kako nam je jos samo malo ostalo a onda cemo biti bogatiji za novog clana <3
a ko bi reko.... nisam mu rekla da sam plakala....
moram biti strong i za juniora i seniora....
ljubim vas....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 16/10/2012, 11:08

jutro drugarice....
ja sam sve procitala ali sam zapamtila jedino da nam se Orliska sprema za petak a da Bokica ne moze da spava i da joj nedostaje draganovic!!!
Orle, kao stor ekose drugi, zelim ti pravi cvarski porodjaj i najlepsi susret na svetu!
Bokice, znas i sama, sve se izdrzi sto se mora, a nasi muskarci jesu kao male bebe, kad nema nas, ne znaju kud ce (cast izuzecima) Wink

....danas ce biti lepih izvestaja sa UZ, bas se radujem radost radost radost

elem, ja sam jos jedna u nizu onih sto su provele besanu noc...ustajala sam 4 puta do toaleta Rolling Eyes , pa posle ne mogu da zaspim, kad zaspim sanjala tako neke potresne stvari da sam se bas uplasila....bas bzvz...

jos danas i sutra da preguram pa da idem na tu kontrolu, ja stvarno ne znam kako vi, ali meni je mesec dana od kontrole do kontrole jako dugo, i neozbiljno, pa sta sve moze da se desi za mesec dana???
msm, ja celu trudnocu sama vodim evidenciju kada treba kks, kada urin, kada ddimer, kada brisevi, a lekari nista....oni samo pogledaju i kao hm, ok....
ako me opet zakaze za 4 nedelje odoh ja na polovini perioda opet kod Zivanica ili kod jedne fine doktorke u penziji, da napravimo jos jedan album sa slikicama Very Happy

ni danas necu nigde, i bas sam happy! za dorucak odoh da spremim kacamak, nije mi bas u favorite, ali je kao zdrav, cmokic




mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 16/10/2012, 11:14

Mijaki, i meni je dugo mesec dana bilo pa sam kontrole na svoju ruku zakazivala za ranije v
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 16/10/2012, 11:28

Jutro cure

Ja tek sad ustala, ovo vreme vise nije normalno. Malisa me juce urnisao,koliko me je sutirao, sta ce tek biti u osmom i devetom mesecu kad ojaca Shocked
Danas kod Miljica na kontrolu, da pogleda nalaze i da mi kaze da nastavim sa istom dozom terapije, vec sve znam ali sta da se radi Very Happy

Bojana nemoj da budes tuzna, jos malo i stize Vladeta, a on ce se vec nekako snaci, nista mu nece faliti Very Happy

Devojke koje idu danas na UZ, srecno, cekamo lepe izvestaje.

Mijaki ja sam jedino prosli put uspela da izdrzim da neodem na kontrolu mesec dana, sad mi je zakazana za 7 novembar, ali planiram da odem sledece nedelje kad budem ponavljala proklete briseve,da kazem dr. i da virne malo Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 16/10/2012, 11:49

O vidim noćas je bilo veselo, svi su nešto bili budni, uključujući i mene lol!

Orli sretno draga i da sve prođe što lakše, čekamo vijesti cvet

Ema i Zoxa idu na UZ danas, čekamo vesele izvještaje.

Boki izdrži, biće bolje dok se malo navikneš a možda će se i stanje stabilizovati pa da izađeš malo kući c

Ja danas konačno idem da se ošišam i uljudim, baš sam začupavila. Mogu vam reći da mi je u školici super, ja se bolje osjećam a vidim da je i beba nekako više aktivna preko dana, a ponešto pametno i čujem.

Ljubim vas sve
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 16/10/2012, 13:00

Drugarice moje,da vas sve pozdravim ff

Vidim ima dosta virkanja i pregleda,tako da ocekujem lepe vesti usne

Orlic,neka je sa srecom,znaci petak je tvoj dan,kako vreme leti! Ljubim tebe i Svrcu a uskoro ces ti Svrcu da ljubis i mazis u svom krilu ljubav ljubav

A,ima dosta ne naspavanih trudnica,niste jedine i ja vam se pridruzujem,meni je to sada vec postalo normalno,probude me oko 1h i do 4-5 ujutro nema spavanja,samo se vrpolje i ja ne mogu da se namestim Wink Juce su bas bile aktivne bebe,mada sam ih i ja zadirkivala,dok sam lezala tacno se vidi gde udaraju pa onda prstom cackam stomak a onda iz sve snage me jedan od njih dvoje sutne Very Happy

Ljubim vas i srecno svima ljubav

medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 16/10/2012, 13:48

DRage moje, ja sam se juce bas bila obradovala za uz, i jutros se bas posvadjam sa muzem, koji nikako ne moze da shvati da sam umorna , i da bih samo spavala...i umesto da se radujem danasnjem pregledu, ja sam tako razocarana i nije mi ni do cega. A inace posvadjali smo se oko toga sto nisam oko sest ujutru izvela psa u setnju, jer ga je on setao oko tri, pa je morao ponovo on, a umorn je... inace, ja sve oko tog psa radim, evo treci put danas idemo napolje, ne mogu da se saberem koliko mi tesko pada...Nije da necu, godinama unazad ustajem nocu kada treba, nego jednostavno ne mogu. I samo molim boga da mi trudnoca bude lagana, jer izgleda da meni nece imati ko da pomogne, ako ne daj boze, bude trebalo. Ako mu je problem da proseta psa, ne smem ni da pomislim sta bi bilo kada bi treblo kupatilo da se oriba ili prozori da se operu... Bas sam se smorila...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 16/10/2012, 13:53

Nije mi dobar uz
Ceo dan placem a muz mi se ne javlja na poslu, ne znam ni kako uspevam da pisem
prvo dr videla tahikardiju pa me poslala kod drugog kaze beba veca 2 nedelje nego sto treba a srce po njemu ok, sutra ctg
pitaju ko mi vodoi trudnocu, kad su culi da u dz nisu radili uz odmah crvenmom olovkom napisali na nalazu da kod njih ne iskljucuje kontrole u dz kao da se ogradjuju, o boze sad sam kriva sto nisam isla privatno
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 16/10/2012, 13:54

Ema, sorry, ali ne razumem zasto psa nocu izvodite u setnju? Ako je rpehladjen i kaslje, proverite sa veterinarom, da nije taj neki zarazni kasalj, vlada epidemija medju psima, moze da bude opasno, mi smo naseg izlecili, i sada je primio vakcinu, i posle 1 mesec treba revakcina....
cmok

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 16/10/2012, 13:57

shenon, hajde samo polako, ne vidim sta nije dobro na UZ sem sto je bekana naprednija...
nemoj da places, videces da je sve to kako treba...Znas koliko cesto lekari dignu frku bez razloga a i ta merenja velicine nisu bas precizna...omase i za 1kg a kamoli za manje....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 16/10/2012, 13:57

Ema, duso, nisi mala, nemas 18 godina, a da ti fino porazgovaras sa svojim covekom, da mu objasnis i nacrtas neke stvari? Hormoni, umor, plac, to je tek pocetak. Cisto da zna sta ga ocekuje. A sta ce raditi kad beba bude plakala 24 sata? A pas i tad treba da se seta. A i tebi i bebi treba paznja.
Naravno da ce da pegla, i riba kupatilo, i kuva, i ide u kupovinu, i seta pas, i seta bebu da ti mozes da se odmoris, to je posao oca.
Lepo vi popricajte, nemoj se nervirati svaki dan osmeh srce

Kad ides na uz?
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu