KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+73
caci
Nensy85
tisa
Simona
hany
ninica2
HappyGirl
bokica
laKole
Sneza
Sofka
dragana76ns
buby
cicsa80
dragmilk
megica-pegica67
OKacica
SannI-AlL
Struzzo
JocY
bobica83
missile
key
penelope
Milijana
Mirjana
noja
Niny
kasia
dr mali pariz
lilya
djole42
Marija86
LaFolie
Jejaaa
dra00
MAAKKI
saska1
Mali Princ
Tinche
Akijeva
BiKsi :)
agata
cufta
MARA
veki1
bak
bebko
Vuchica
anak
Gramatika
M.
maus
jagodica
shenon
Mrvica
zoxa
Jelica
Shizika
malaplava
mijaki
heart84
Ema78
Botox
sanjicica
Orline
MIRKA85
nina :)
stefi :*
KoMetaK
maki79
medolino
lilly13
77 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kasia 18/10/2012, 09:56

Orle danas je divan dan, a ja sa svim srcem i mislima uz tebe i beku!!!
Pa da se veselimo!!!

Boki, ne verujem da ce te slati kuci, verovatno ces biti tu do porodjaja. Pospana si od bensedina sigurno, a za piskenje sve razumem Rolling Eyes . Ajde drzi se pa javljaj sta ima novo kad stignes. LJubim!
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 18/10/2012, 10:07

Da zamahnem malko za Orlicku radost radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Danas ce nam biti na Kutku divan dan yes

Bojana, drz se.
Trudnice, okruglice c
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 18/10/2012, 10:11

Bojana, polako, sve će biti ok, pa ćemo se rdovati! vžno je da ste ti i Vladeta na sigurnom! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 582639
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 18/10/2012, 10:11

Ema78 ::Orli srecno !!!! osmeh srce

A ja sam ponovo morala da ustanem da prosetam psa, u pola pet...mm nije hteo ni da cuje...sa jedne szrane zao mi je psa, znam da je trauma ako trpi, a sa sruge zao mi mene...Ne znam kako mm ne moze da shavti da nije normalno da ustajem nocu i izvodim psa u setnju, bez obzira na to da li radim ili ne, i da li se osecam dobro ili ne? Ako se ovako nastavi , stvarno ne znam sta cu. NJegovo objasnjenje je da ce on ceo dan raditi, a ja mogu da spavam...
Desavalo se ovo i ranije,mnogo puta, ali ja uglavnom radim popodne pa sam stvarno mogla i da odspavam, ali sada mi nije svejedno da se nocu setam po parku. Stvarno sam iznenadjena, da ne kazem sokirana njegovim stavom, i stvarno mi jije jasno kako ne razume da sam trudna i da nema vise zezanja na ovaj nacin. A ako se pas ipak iskaki u stanu, oper ja moram to da pokupim, izribam i sl... Stvarno ne znam kako cu ovo resiti, jer ovo sa psom u sustini otvara mnogo pitanja, na primer da li je on uopste svestan da ja necu moci istovremeno da vodim racuna i o psu i o detetu, i da ce morati da radi mnoge stvari koje do sada nije radio, tipa da umesto mene proseta nocu...Psa ne zelim da poklonim nekom, star je za tako nesto, a sebe ovako da mucim i izazem opasnosti bebu...nisam ni sanjala da bih mogla da dodjem u ovakvu situaciju, ma nisam mogla ni da pretpostavim. Ne znam kako cu ovo resiti, ali kada vidim psa koji mi tiho cvili pored kreveta i njegov zahvalan pogled posle, dusa mi se kida...Da odem kod mojih, to nije resenje, jer su moji protiv psa, na kraju krajeva taj pas nije ni moj, da poklonimo psa, suludo je, star je i bolestan, to bi bio greh, a da trudnica ustaje u po noci da ga seta po parku je ludost...
Mozda mi nije toliko problem da ustanem da prosetam psa, koliko me je zaboleo stav mm...stvarno se osecam kao sluskinja...

Ema, ni meni nije jasno takvo razmišljanje tvog muža Mad Kažem ti zato što i mi imamo psa i mm je isto malo nemaran što se tiče šetanja, ali je šeta, kada sam radila vto preuzeo je potpuno brigu o kuci. A ti si trudna i neke stvari se moraju promeniti, mora te zaštiti bez obzira koliko radi yes Razgovarajte o tome i rešite to podhitno.
Jadan pasić, nije mu lako, ali ima tebe da ga prošetaš i brineš o njemu, a to nije mala stvar srca srca srca i sigurna sam da ti je zahvalan i da te puno voli osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od M. 18/10/2012, 10:12

Orline, srećno!!! Very Happy

Ema, traži od nekog da porazgovara s tvojim mužem, svako normalan će mu reći da ne sme tako da se ponaša. Možda njegovi roditelji, brat, sestra, drug... Neko blizak.
Možda možeš da odmoriš koji dan kod tvojih a da kuče ostane sa mužem? Taman usput da počne da razmišlja i o hrani, spremanju stana, vešu i drugim stvarima koje sad sigurno ne primećuje. Ne sumnjam da će kučetu biti dobro, kad ti nisi tu, šetaće ga i on.


Nego, nije mi jasno, što vi uopšte šetate noću? Tako je navikao? Koliko puta dnevno izlazi?
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 18/10/2012, 10:37

orle jedva cekam vesti radost

Ema i moj kuka kako on radi..moj odgovor je i ja radim i to zna kako odgovoran posao..evo ostani ti sa detetom a ja cu na posao nema problema..mada mm hoce sve po kuci da uradi nemamo problema te vrste.Imali smo macku poklonili smo je.Ja bih njemu svasta rekla..izvini sto sam direktna tako ali upamtio bi on mene Mad
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JocY 18/10/2012, 10:40

Orline srecno, srecno, srecno... uskoro stize tvoja beba ja cekam lepe vesti danas... osmeh srce

Bojana, jedan po jedan dan sve ce biti ok. Sve sto ti je cudno obavezno prijavi dr pa makar ne bilo nista. Very Happy

Ema, stvarno je vreme da tm shvati sta je drugo stanje. Moj je dok sam ja cekala betu apsolutno sve radio u kuci cak i kuvao rucak iako to nema pojma. Nije mi dao da prstom mrdenem, iako je dolazio iz nocne smene. Mi i inace delimo kucne poslove sem rucka (to ja radim) ali tad je bio bas na visini zadatka. Izvini i on ce biti roditelj. Probaj kao sto je M rekla da porazgovaras sa nekim njemu bliskim. Zaista ne ide da trudnica seta kuce u sred noci...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 18/10/2012, 10:51

orline ::Nemam vremena da čitam novosti, samo da vas pozdravim i javnem se kratko.
Sve je isto, ctg dobar, UZ nisu ponavljali, nema ni potrebe.
Sutra sam ipak planirana u toku prepodneva. Ne znam kad će biti gotovo, ali Tuli i Nikita će vam uzeti muštuluk Very Happy

Veliki pozdrav i držite nam fige.
Vaša Orline Very Happy
Orlić smajli angel osmeh srce smajli angel osmeh srce smajli angel osmeh srce
Bojana86 ::lezim i dalje ovde u nf.... niko i ne spominje da me salju kuci za sada, pijem lekice, lezim, nesto sam danas jako pospana i takoooo mi se piski, bukvalno na svakih 15 minuta idem u wc, ali bukvalno.... prijavicu sad to nekome ovde, nije mi normalno, plus, osecam bas neki pritisak dole....

orle, sa srecom danas <3 :-*
Prijavi, ali, stomak se spušta u ovom periodu pa je to sasvim normalno.

Ema, imaš pp
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od missile 18/10/2012, 10:55

Orle, šta li sad radiš.... ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 18/10/2012, 10:59

missile ::Orle, šta li sad radiš.... ljubav
Uh...i ja se pitam!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tinche 18/10/2012, 11:15

Da zaprasimo i ovde za nasu Orline!!!


Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 216281 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 216281 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 216281 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 216281 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 216281 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 216281 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 216281 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 216281 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 216281 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 216281 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 936740 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 936740


Ema, dobro pitanje, sto kucu setate i nocu? Od kada znam za sebe imam kuce..i u stanu, pa ga setamo uvece oko pola deset i do osam ujutro on ne pisne! Da nije mozda zato sto je star? Ili samo navika?
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 18/10/2012, 11:19

jutro drugarice...suncano, lepo....cekamo vesti od nase Orliske....one najlepse!!!! srca srca
Bokice, mislim i na tebe stalno, pajki, tako brze prodje vreme, a za toalet te razumem, nije da je na 25 min ali nocu ustajem po 4-5 puta....
Ema, mozda cu biti indiskretna, ali da ti pitas tvog muza zeli li on dete i porodicu? Izvini, ali strasno me je iznervirao, i da je moj, lose bi mu se pisalo...
Jadna kuca je tu najmanje kriva, i sto se tice ustajanja potpuno te razumem, i ja bih za mog psa sve uradila...Juce sam ga toliko gnjavila, pa sam mu dosadila pa je u jednom navratu krenuo da me ujede Rolling Eyes , a ima citava 3 zuba....kao da se ja pa plasim....

elem, mi dosle sa UZ....
imamo 1600gr, po UZ 31+1, okrenuli smo se pa nam je sada glavica dole (zato se mami stalno piski)....UZ nalaz uredan....dr je zadovoljan ali kada je gledao protoke, kaze postoji neki otpor, pa da dodjem sledece srede opet da pogleda, ako ne bude bolje, da jurim hematologa da mi koriguje terapiju odnosno poveca dozu Fragmina....
eto, nadam se da ce sve biti ok i da se terapijom to moze regulisati....
dr. je ponovo potvrdio da smo 'vojcica....
ja je naravno nisam videla i mislim da cu da zakazem kod Zivanica sledece nedelje da se malo pogledamo sredinom Novembra....
ljubim vas


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od buby 18/10/2012, 11:23

Tinche ::[color=blue]Da zaprasimo i ovde za nasu Orline!!!


Ema, dobro pitanje, sto kucu setate i nocu? Od kada znam za sebe imam kuce..i u stanu, pa ga setamo uvece oko pola deset i do osam ujutro on ne pisne! Da nije mozda zato sto je star? Ili samo navika?
isto...dokle god mi spavamo...spava i kuce...a i da se probudi ne mrda dok se ne dignem...
..maaaaaa...setala bih ja trudna nocu al u snovima njegovim Rolling Eyes
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 18/10/2012, 11:50

Ajmo Orle b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 18/10/2012, 11:58

Prvo i najvaznije, Orline , mislim na tebe !!!

igracice

Bojana, koliko sam shvatila, ti primas infuziju, a posto ti se povecava zapremina krvi, normalno je da cesce piskis... jes malo nezgodno, ali izdrzi !!! I ne brini, NF je NF... sunny

M., moracu pod hitno to da resim....a inace, psa setamo najmanj tri puta dnevno, ali se desava da ima stomacne tegobe i da trazi i u toku noci iu toku dana da izlazi cesce. U principu, naucen je da za ne daj boze, kada nismo tu koristi ili kupatilo ili terasu, ali kada smo tu, nema sanse da se uneredi u stanu, tvrdoglav je ko magarac. Videcu danas da porazgovaram sa mm, pa ako to ne upali,onda nemam izbora nego da zovem njegovu mamu, a to ce biti prilicno ruzno...sestra mu dolazi sad za vikend, mada je ona malo cudna, ali probacu i sa tim... Videcu...Uopste nisam nacisto sta da radim, ali opet pas je nas, tj njegov i mi bi trebalo da se nosimo sa svim problemima vezanim za psa,bez uplitanja bilo koga sa strane...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 18/10/2012, 12:07

cao drage trudnice ljubav
juce sam vam otkucala kilometqrski post preko mobilnog i sve mi nestalo,bila sam besna a evo sad cu pokusati sve da ponovim Wink
prvo Orlinenadam se da je do sada sve gotovo i da ste ti i bebce dobro.da i juce sam ti pisala oko tezine bebe kako je moja koleginica nedavno imala cr pa joj morali prosirivati pocetni rez jer kad su krenuli da vade bebu ono ne moze a beba masala 4200gr a njoj na zadnjem uz rekli najvise 3700gr.
bojanice draga,znam da dani prolaze sporo ali svaki dan si blize cilju da dodjes kuci sa svojim Vladetom pa da uzivate.
A sto se tice muza verujem da nedostajete jedno drugom,mm je dok sam ja bila u bolnici dolazio svaki dan a ostatak vremena je skitao jer nije mogao biti kuci od nervoze i dosade bez mene.Za ovih 7 godina braka bas smo se vezali,pogotovo sto nismo imali bebu i bas sam mu udovoljavala u svemu.
shenon drago mi je sto je sve OK,treba izlupati te doktore sto nerviraju trudnice i stvaraju im bespotreban stres.
ema cestitam na klikercicu i sto manje nervoze da taj klikercic lepo napreduje.MM iako je dosta razmazen Boga mi cuva me za vreme trudnoce,jeste da ima srecu sto je svekrva sa nama u drugom delu kuce pa se zajedno hranimo i ne mora da radi te neke zenske poslove,a ne da mi ne bio dao nocu da setam sama nego ne smem ni da pomislim.
medolinopozdrav za tebe i tvoje fudbalercice,jedva cekamo UZ sledece nedelje pa da vidimo da se tu nije sakrila ipak jedna devojcica Wink
kod mene je bilo malo nervoze ovih dana oko grejanja i problema sa kičmom mm ali kad se ovaj moj vrtiguz pocne bacakati zaboravim na sve probleme. beba
izvinite ako sam neku zaboravila,sve vas pozdravljam d
i da jos malo da navijam za ORLINE bb d bb d bb d bb d bb d
c
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 18/10/2012, 12:19

ORLIC cekamoooo drugara radost radost
Bojance mislim bas da se spusta stomak sto kaze Mirce, nece jos Vladeta, pomilki tibu
sunny
Ema ako je samo pas, nesto sam razmisljala i dobro je tako zorom prosetati svez vazduh kiseonik, za bebu milina ... E sad druge stvari treba ispravljati sad odmah na vreme,
meni isto mm radi zaradjuje naravno vise od mene, ja trosim, trosim, ...
ali nesme da pisne, on sredjuje citaj kad dodje kuci sa posla u 18 h i to sve po kuci
i jos plus idemo u vecernju setnju pre kupanja,
moras ga pripremiti ima tu dosta posla, mi imamo zenu koja sprema ali to nije to osmeh srce a dugo ste zajedno cekali tu vasu mrvicu Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 18/10/2012, 12:53

Za Orli igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Mirjana, hvala na odgovoru!

Srce, mislim da su ti bolovi normalni, i ja ih imam pa cu se truditi da sto vise odmaram

Ema duso, i ja sam besna na tvog muza ali iznenadjena nisam jer imam slicnog kuci, juce majstori konacno izasli iz kuce, sestra mi trci sa predavanja da pomogne a crko nam bojler pa kao nije otisao na posao da kupi nov i namesti. E ceo dan do uvece je gledao tv, kad sam ja po.....la, uzela prljavo sudje i pobacala u kantu, rekoh od sad ne perem samo bacam!
Onda je predvece namestio bojler pa kad je uzeo usisivac da usisa ja u soku, nikad to nije radio...a psa nemamo zbog tih peripetija koje ti imas...Ja bih stvarno lepo otisla kod roditelja na par dana pa nek se snalazi, mislim da 9 nmeseci moze da stisne zube i da te postedi.
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 18/10/2012, 13:07

Ja se samo plasim da ce bez obzira na to kakva mi bude trudnoca, sve oko kuce, bebe,psa biti iskljucivo na meni.I kada beba dodje nisam vise uopste sigurna da li ce hteti da pomogne. Do sada je sve sto se sredjivanja kuce, kuvanja, vesa , psa bilo na meni, on je umoran zbog posla...videcemo...a da li od nerviranja da li od neceg drugog, bas osecam donji deo stomaka...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 18/10/2012, 13:11

Ema nemoj se nervirati zbog bebice,
a to za muza si znala od ranije, lol!
ja sam mislila da ga je sad uhvatila ta manija,
moras sesti sa njim i porazgovarati jer si sad trudna,
ili ako budes imala pomoc babe, dede jos bolje sad odmaraj dok njega nema osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 18/10/2012, 13:15

Ema, sam ćeš to najbolje rešiti. Moj recept: posle et mi je došla mama i ostaće tu koliko bude potrebno.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Struzzo 18/10/2012, 13:22

Za Ori i njenog Švrću.....Čestitam draga i ovde!!! Baš si me usrećila danas, odoh da cimnem nešto žestoko (dete mi spava i valja se Razz ) Čestitam i tvom M!!!!
d d d d d d d d
v v v v v v v v v v v v
čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo
tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 18/10/2012, 13:24

Da se i ovde pridruzim cestitkama

ORLINE CESTITAM čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 18/10/2012, 13:27

aaaaaaa orliiiiiiiii
MACAK MAMIN LEPI,
NEK JE ZIV I ZDRAV 100 GODINA
da vas svaki dan uveseljava!

CESTITKE PONOSNIM RODITELJIMA
smajli angel

konfete konfete konfete
Stigao nam drugar dobrodosao mali veseljaceee bebe
bb bb bb
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nina :) 18/10/2012, 13:27

orli cestitam
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu