KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+73
caci
Nensy85
tisa
Simona
hany
ninica2
HappyGirl
bokica
laKole
Sneza
Sofka
dragana76ns
buby
cicsa80
dragmilk
megica-pegica67
OKacica
SannI-AlL
Struzzo
JocY
bobica83
missile
key
penelope
Milijana
Mirjana
noja
Niny
kasia
dr mali pariz
lilya
djole42
Marija86
LaFolie
Jejaaa
dra00
MAAKKI
saska1
Mali Princ
Tinche
Akijeva
BiKsi :)
agata
cufta
MARA
veki1
bak
bebko
Vuchica
anak
Gramatika
M.
maus
jagodica
shenon
Mrvica
zoxa
Jelica
Shizika
malaplava
mijaki
heart84
Ema78
Botox
sanjicica
Orline
MIRKA85
nina :)
stefi :*
KoMetaK
maki79
medolino
lilly13
77 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 11/10/2012, 17:02

I ja imam iste vesti cervikalni bris i vaginalni sterilni tj.laktobacili, urinokultura sterilna, a neka bakterijska vaginoza negativna. Sad da odahnemo likeit
Trudnicice, sve vas ljubim sreca
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 11/10/2012, 19:47

Evo mene da utrojčim sa dobrim brisevima lol!
Stigli i meni laktobacili Wink

Sad još da ponovim krvnu sliku i TSH i da zakopčam fasciklu Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 11/10/2012, 19:48

Drage moje, Akijeva nam je ujutro na pogramu za porodjaj, tako da ocekujemo najlepse vesti Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 951205
Planiran je prirodan porodjaj, tako da navijamo da sve prodje brzo i lagano! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 512172

Ljubim sve trudnicice i njihove stomacice!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 21831
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 11/10/2012, 19:50

Aaa, tebi se javila, a ja u Makinom dnevniku pročitah da je sutra sa njom planirana, pa sam mislila da je i akijevoj na kraju carski.

Da zaprašim i ovde malo Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 32796 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 32796 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 32796

Od sutra sam prva na spisku Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 612963
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 11/10/2012, 19:51

da sve prodje super!!!! srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 11/10/2012, 19:55

Akijeva, sa srecom,draga!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od djole42 11/10/2012, 20:07

Akijeva sretno ti bilo !



orline ::

Od sutra sam prva na spisku Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 612963

A da ti je to neko rekao pre godinu dana .....

as
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 11/10/2012, 20:18

djole39 ::
A da ti je to neko rekao pre godinu dana .....

as

yes yes yes
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 11/10/2012, 20:36

Ne bih vjerovala lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 11/10/2012, 20:41

Joj,Orli, stvarno, najiskrenije, jedva cekam da se druzis sa svojom srecicom! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 275568
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 11/10/2012, 22:14

Hvala vam
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 8326
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 11/10/2012, 23:10

Devojke samo da mahnem i posaljem sunny d

Prvi uz zakazan za sledecu sredu, 17.10., kod dr'a koji nam je radio IUI,a u petak u dz, kod stare doktorke, da vidim kako ce ici administrativni deo...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanjicica 12/10/2012, 00:24

Ooooooo divno krenulo je krenulo u nizu upoznavanje sa bebcima igracice as beba beba igracice igra ajmo devojke navijamo za sve da prodje sve kako treba i sto lakse
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 12/10/2012, 08:26

vv wow, devojke bravo za tu gomilu laktobacila!!!! vv

igracice igracice Danas cekamo Maki i Akijevu igracice igracice pa da Orle zasija na vrhu liste igracice
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 12/10/2012, 08:45

Stefi cestitam sa malim zakasnjenjem radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Akijeva i Maki srecno danas i zelim vam lagan porodjaj i brz oporavak radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Orle izbila si na celo kolone igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Svim trudnicama veliki usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 12/10/2012, 09:14

Akijeva i Maki srecno danas i zelim vam lagan porođaj, brz oporavak i uživanje sa bebicama!
Ne pronalazim vesti od Stefi, a jedva čekam izveštaj!
Mog mališu je ćapio virus, pod temparaturom smo, pa sam slabo na netu.
Danas sam bila do dr- oko 1120 g smo, beba je za sad krlično- stvarno, malo mi se razvukao stomak. Sve ostalo ok.
Pusa za sve!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 12/10/2012, 09:18

Pozdrav trudnaje osmeh srce
Danas ce biti veselo sreca stizu nam dve bebice sreca

Akijeva,draga,sa srecom i da se sto pre i lakse porodis usne

Maki,jos malo pa ces Katarinicu drzati u narucju srca1

Orlic,jos 19 dana, ljubim tebe i svrcu ljubav ljubav

Cure,bravo za dobre rezultate g

Sanjicice,vrte se bebice u stomacicu,jos malo nek uzivaju. Ljubim vas usne usne usne

Mi smo dobro,gripa,polako popusta,priznajem da mi je caja preko glave Wink Nocas je bilo zabavno,izgleda je bebama bilo dosadno pa su pravili zurku,udaraju li udaraju,duse moje mile srca1

Devojke,sve pomenute i nepomenute,sve mamice,trudnice i sve bebice ljubim vas mnogo,mnogo srcasti poljupci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 12/10/2012, 09:27

Maki i Akijeva sretno
d d d d d d d d

Drago mi je da ste sve dobro, nekoga je uhvatila prehlada (zaboravih koga Embarassed ) nadam se da će brzo ozdraviti.
nisam imala net par dana jer sam bila kod mojih pa vas sad iščitah na brzinu. Mi smo krečili i još smo u haosu, majstroi su otezali i na kraju mi nisu okrečili kupatilo (rekla sam im da više ne dolaze, kupatilo nije prljavo). Sad čišćenje, veći dio smo završili a doće mi i buduće bake malo još pripomoći, pa valjda ćemo danas završiti
U međuvremenu se izdešavalo još 100 stvari. Na kraju sam radni spor riješila vansudskim poravnanjem i nadam se da ih moje oči više neće vidjeti.

Ljubim vas sve srcasti poljupci
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 12/10/2012, 09:35

orle, sada vodis :*
hehe, da ne zeznem ja ove moje novembarke pa sve da ih preskocim :)
hehe
evo pijem kaficu, mama danas kuci, vikend je, pa da se odmorimo jedni od drugih i u ponedeljak, jovo na novo....
upravo se i polih kaficom, eh smotlja sam,
odo s neta dok nisam napravila neko vece sranjce....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 12/10/2012, 09:40

MAKI i AKIJEVA, srećno danas igracice igracice igracice igracice Divan dan za upoznavanje sa bebama, danas je mom tati rođendan navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 12/10/2012, 09:48

Petak, petak, petak...

Neko se upoznaje sa svojim bebama, a neko sa trocifrenom betom !!!!

Devojke, srecno, i podelite sa nama kasnije te lepe vesti i energiju !!!!


srca1 srca1 srca1 srca1
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 12/10/2012, 10:10

drage moje, Maki i Akijeva, mislim na vas i jedva cekam najdivnije vesti!!!!
Orliska, jos malkice da stize i tvoje zlato srca pozdrav za tvoje laktobacile lol!
Bokice, neces ti nikoga da preskocis, ima da cekas Novembar pa to ti je!!! Pazi sta sam ti rekla yes
Medolina popusta grip, juhuuuuuuu!!! Lilly nemoj da se preforsiras cisteci, pusti bake da se pokazu!! osmeh srce Jagodice, ljubimo vas u 1120gr i bravo za dobar izvestaj!!!
sigurno sam nekoga zaboravila, ali cete mi oprostiti, jos sam pospana....

mi se izbudile, pa se razvlacimo, trebalo bi ici do prodavnice....
sanjala sam nocas posao, posle ovoliko vremena, ne mogu da verujem....neke vesti sa posla su malkice uznemiravajuce, ali kao i do sada verujem da ce svako dobiti sta zasluzuje.....
ljubim vas

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 12/10/2012, 10:29

Evo mene ponovo...moram sa vama da podelim nesto...

Cula sam se upravo sa ocem, koji je lekar opste prakse,i pricamo tako o trudnoci, i on me mraci mraci, mraci...vrhunac je bio kada mi je rekao da se maltene ne radujem do prvog uz, jer moze da se desi da trudnoca postoji, a da embriona nema, pogotovu sto se ja osecam dobro... affraid Slusam i ne verujem...Posle toga me pozove baka, koja je mracak po defoltu, i kaze kako ce da ide kod svoje sestre( mracak na kub), pa joj je rekla da sam trudna, a sta sad da joj kaze, kada ce mozda da se avrsi spontanim ,jer ja jos nisam bila na prvom uz... affraid

Naravno, svega sam ja svesna, ali ne mogu da shvatim da moji najblizi nemaju ni malo vere...Pogresila sam sto sam im rekla, jer sve sto sam cula do sada je bilo nemoj ovo , ne smes ono...ko zna da li je sve u redu... Nisam ocekivala fanfare i konfete, ali malo pozitivne energije ne bi skodilo.
Dok nisam bila trudna, bila sam pod pritiskom sto nisam trudna, a sada sam pod pritiskom da cu dobiti spontani...

Neko mi je pomenuo neki beli luk koji se nize na konac, pa se nosi kao ogrlica, i koliko god mi to bilo smesno, cini mi se da cu kaputic od belog luka da sasijem, i to zbog mojih...malo sam u soku, stvarno nisam ocekivala ovakve reakcije.Znam da je iz najbolje namere, ali mi se cini da samo ja verujem u svoju bebu , i da samo ja na ovu trudnocu gledam kao na nesto zabavno, pozitivno i fascinirajuce. sunny

Ja se do daljnjeg radujem svojoj trudnoci, a budu li nastavili ovako da se ponasaju i da mi mrace najlepsi period u zivotu, letece perje...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 12/10/2012, 10:36

jao Ema, znam da nije smesno ali si me slatko nasmejala sa belim lukom!!! lol!
pusti mrackove, neka mrace, tvoje sunce mnogo jace sija! sunny
reci im da neces vise da pricas na temu trudnoce i teraj dalje!
ljubi te Mijaki mracak takodje!!! Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 12/10/2012, 10:40

Jeste Mijaki, smesno je .... lol!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu