KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+73
caci
Nensy85
tisa
Simona
hany
ninica2
HappyGirl
bokica
laKole
Sneza
Sofka
dragana76ns
buby
cicsa80
dragmilk
megica-pegica67
OKacica
SannI-AlL
Struzzo
JocY
bobica83
missile
key
penelope
Milijana
Mirjana
noja
Niny
kasia
dr mali pariz
lilya
djole42
Marija86
LaFolie
Jejaaa
dra00
MAAKKI
saska1
Mali Princ
Tinche
Akijeva
BiKsi :)
agata
cufta
MARA
veki1
bak
bebko
Vuchica
anak
Gramatika
M.
maus
jagodica
shenon
Mrvica
zoxa
Jelica
Shizika
malaplava
mijaki
heart84
Ema78
Botox
sanjicica
Orline
MIRKA85
nina :)
stefi :*
KoMetaK
maki79
medolino
lilly13
77 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 17/10/2012, 00:22

Nejaka jetra ne moze dovoljno brzo razgraditi bilirubin kako bi se mogao eliminirati iz organizma, a koji sve enzimi uchestvuju - nemam pojma.
Naravno da se bolje informirati unapijed jer valjda 6 od 10 beba to dobije, pa nema razloga za brigu.
poljubci trudnica
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 17/10/2012, 00:26

Ma da nije na odmet. nije to bas opasno ...
Nego to oko sisanja i stvaranja mleka isto nije na odmet na 2,3 h u pocetku zato ja to tako prezentujem Very Happy
Opet ja ubice me Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 17/10/2012, 06:54

da pozelim svima dobro jutro :)
cetvrta flasa tokolize tece, juce su mi cak izasli u susret pa napravili pauzu kratku izmedju druge i trece boce pa se istusiram, operem kosu.... i tako, ko nova sam vam....
inace , mogu samo da kazem za NF i osoblje ovde bar na patologiji da su super, sve sestre isto, nijedna nije dosla namcorasta, sve su prijatne, nasmejane, mnogo znaci zaista....
jutros sam dobila i vrucu vodu iz ketlera za kafu jutarnju, koju u sada da posrcem pre dorucka :) i takoc....

inace, keva moja se cula sa dr koji je pre radio ovde a sada bukvalno isto to radi godinama u norveskoj i gleda ovakve ko ja svakodnevno....
kaze da ne brinem, tokolizu su mi ukljucili najvise da bi kortikosterodi imali vremena da odrade svoje, a posto sam otvorena i bebac je veoma nisko, on ceni da cu se ja brzo poroditi i da mi porodjaj sada i nece niko sprecavati jer i sa uskoro 34+ nesto i primljenom terapijom, bebac je pre svega spreman, naravno ne mora da znaci da necu docekati deveti 2u1, ali imam velike sanse s obzirom i da mi se majka s oboje tako poradjala....
i eto, to bi bilo to.... vise cu znati posle vizite, mada sam smirena skroz, a mozda je to od bensedina ipak :-D a i spavala sam napokon od ponoci do pet ujutru :) hehe, moze biti, uglavnom smirio me taj mamin dr/prijatelj, objasnio nam je sinoc sve onako lepo, narodski, da razumem....
ovde uglavnom niko ti nece to bas tako reci, tim recima, valjda da be pocnes paniciti il sta ja znam, ali vise volim da znam sta sve moze da nas ceka, a sareni, ukrasni papir s masnicom ostavicu ipak za vladetinu guzu :)
ljubimo vas cure, pa do sledeceg kuckanja, ostajte dobre, citam vas u toku dana al mi tesko kuckati uvek s telefona :-*
hvala na podrci , znaci mnogo :-*
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kasia 17/10/2012, 09:16

Dobro jutro trudnicice drage!
Boki, jes vala i ja sa tog odeljenja samo reci hvale nosim, nisam mogla da verujem koliko su bili i profesionalni i prijatni, dok vec sa odeljenja carskih rezova samo neprijatnosti pamtim, mozda mi se prosto tako zalomilo. Pa ipak ja nesto verujem da cete vi izgurati do devetog, a ako i ne, bekan ce biti spreman.
Od bensedina i ja sam tu spavala kao beba Very Happy .
Pozdrav!
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 17/10/2012, 09:48

Boki, bas mi je drago da si smirenija i bolje. Neka te je umirio taj dr, od nase glave sve ide, sad ces lakse podneti to lezanje tu, i koliko toliko uzivati u svom stomacicu jos malo.
Ljubimo vas Vukasin i ja, i pomazi naseg dragara za nas jednom. ff
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 17/10/2012, 10:41

Boki saljem poljupce i mislim na tebe.
Orle pisi, sta kaze dr? Da li je zakazan cr za petak?
Svim trudnicama po jedan veliki usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 17/10/2012, 10:55

jutro drugarice....svasta se ispisalo...
Emice cestitam na klikercicu!!! osmeh srce Uzivaj u trudnoci a muzica ako mozes stavi na ignore, ja to ne umem, pa kada mi nesto zasmeta vristim i histerisem, i to se pokazalo kao dobar nacin, cim dreknem, eto ga moj dragi skakuce i sve radi sto treba!!! Wink
Orliska, jos malo do najlepseg petka! srca
Bokice, lepo ti je rekao taj doktor, mesta panici nema, ti si vec ''on the safe side'', ali ja iskreno verujem da ces dan po dan, dogurati do punog devetog....Drago mi je svaki put da cujem da je negde osoblje onakvo kakvo treba da bude....
Ja se nisam informisala o zutici i dojenju puno, racunam mama ce mi biti tu, pa ce valjda da mi sve pokaze, mada kada uzmem u obzir svoju razmazenost, ima da kukumacem dok mi bude pomagala Embarassed

danas je trebalo da cooliram, medjutim jutros me zovu iz firme, zvali iz Zavoda, ovi moji kre.ni iz DZ opet pogresili doznaku (po ko zna koji put), sada fali faksimil lekara, pa sada ide vozac u Zavod, pa ja treba da organizujem pod hitno da se to ispravi i vrati da bih ja i moje koleginice dobile platu? Rolling Eyes
tako da moram da iscimam mamu da ide deo posla da zavrsi a u drugu fazu da se ukljucim ja kao sofer jer vremenski prevozom ne moze da stigne sa kraja na kraj grada...mnogo su me iznervirali, i sa zadovoljstvom cu danas da idem malko da se derem u DZ....
svasta ispisah, odoh da doruckujem, opet kacamak jer nemam crnog hleba....a inace me jos od sinoc grize savest jer sam pojela coko mus, nisam izdrzala, i valjda mi ovo moje dete nece zameriti... Embarassed
cmokic, cokic....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 17/10/2012, 11:37

Boki, drago mi je da su te umirili.

Ja bila na ctg, sve ok, sad sam bila kod neke 4. doktorke, rekli da dodjem za 2 nedelje na ctg opet.
Nego recite mi, jel sad do kraja idem samo na ctg ili treba i UZ? Da li se ide i posle 35. nedelje? Nista ne rekose...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 17/10/2012, 12:08

Po nekom mom iskustvu sa lekarima, nevezano za trudnocu... cim se promeni lekar, on prica nesto drugacije, a ne daj boze da se radi neki uz ili pregled, retko mi se desilo da se poklope dva misljenja. I cim se misljenja ne poklapaju, obicno je sve u redu. A Znate da nam kazu da ne uporedjuemo rezultate iz dve laboratorije.Tako je i sa uz aparatima, zbog razlike u tehnickim osobinama, postoji i razlika u nalazu. E sad, drugi lekar, plus drugi uz aparat=katastrofa.

Salu na stranu, kad nesto ne valja, svi vide da ne valja, nema tu mozda...

Shenon, drago mi je da sve sve zavrsilo najbolje moguce. Boki, ni tebi nije ispalo toliko strasno kao sto si ocekivala, zar ne? Orli,pusti ti te nalaze sa uz,bebac samo sto nije,i ako je do sad bio ok, nece mu se nista desiti u narednih 48 h. Kao sto vec rekoh negde, uz je samo pomocno dijagnosticko sredstvo, nikako ne daje definitivnu procenu, vec vise parametara mora da se slozi. A ja odoh ponovo u krevet, ne da mi se spava, nego...

Eto me opet malo kasnije, jer ni danas ne radim, na zalost...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 17/10/2012, 12:23

Ema ti spava odmaraj treba namiriti muza kad dodje kuci Very Happy lol!
Bokice sve je ok, tu su dr na dohvat ruke, sve sto treba tu su i mnogo si sigurnija, mi drzimo fige za 9 mesec 2u1 osmeh srce
Mi rucak pa u setnju sunce sija pa da uhvatimo jos malo lepog vremena. A spremili smo kabanicu, zimsku jaknicu i kapicu da nam zima nemoze nista Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 17/10/2012, 20:39

Vece cure,

evo ja malo da se iskukam, danas su me bolela toliko krsta da mi se plakalo posto nisam znala sta da radim,malisa se nesto non stop vrpolji pa se izgleda nezgodno namestio cela desna strana ko da mi je utrnula, prepone me ubise, samo sam se ususkla u krevet i nisam mrdala, sada je vec bolje popusta me, joj samo da izdrzim jos dva ipo tri meseca, nikako da se opustim.Htela da odem do Jevremove da me pogledaju, ali rekoh da ne panicim valjda ce proci.
Toliko od mene, ljubim vas sve ljubav
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 17/10/2012, 21:13

Srce, širi ti se karlica, verovatno, sve je veći pritisak na ledja, pritom malo i od kiše i promene vremena, proćiće, odmaraj!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 17/10/2012, 21:32

srculence, to mu sve nekako dodje normalno...nemoj da se sekiras....odmoris malo, pa onda guras dalje...
Ja sutra konacno na kontrolu, ne mogu da docekam, jos mi se ne spava, a najradije bih odmah legla da mi sto pre prodje vreme...sva sreca pa je ujutru....


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 17/10/2012, 23:22

noja ::
Mirce kad su ga nakljukali humanom pa covek spava Very Happy
Mamicu im njihovu No

shenon ::
Ja bila na ctg, sve ok, sad sam bila kod neke 4. doktorke, rekli da dodjem za 2 nedelje na ctg opet.
Nego recite mi, jel sad do kraja idem samo na ctg ili treba i UZ? Da li se ide i posle 35. nedelje? Nista ne rekose...
CTG do kraja, a UZ kad/ako dr kaže Wink

heart84 ::Vece cure,
evo ja malo da se iskukam, danas su me bolela toliko krsta da mi se plakalo posto nisam znala sta da radim,malisa se nesto non stop vrpolji pa se izgleda nezgodno namestio cela desna strana ko da mi je utrnula, prepone me ubise, samo sam se ususkla u krevet i nisam mrdala, sada je vec bolje popusta me, joj samo da izdrzim jos dva ipo tri meseca, nikako da se opustim.Htela da odem do Jevremove da me pogledaju, ali rekoh da ne panicim valjda ce proci.
Toliko od mene, ljubim vas sve ljubav
Verovatno će proći. Kao što Biksi reče, širi se karlica. Tako boli po dan, dva, tri, pa prođe, pa opet za petnaestak dana. Lezi, čit Ipak, ja sam svaki put kad me nešto boli prijavljivala dr-u, za svaki slučaj.
Znate šta. Počela sam ovo da pišem u 22.10h i onda me je pozvala jetrva iz Nemačke Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Ništa više ne znam. Ni šta sam pročitala, ni kome sam šta htela da kažem. Odoh pod tuš i na spavanjac. Laku noć svima ljubav
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 17/10/2012, 23:23

E da v
Orli, Boki, mislim na vas, držim fige, molitva i poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 17/10/2012, 23:25

Nemam vremena da čitam novosti, samo da vas pozdravim i javnem se kratko.
Sve je isto, ctg dobar, UZ nisu ponavljali, nema ni potrebe.
Sutra sam ipak planirana u toku prepodneva. Ne znam kad će biti gotovo, ali Tuli i Nikita će vam uzeti muštuluk Very Happy

Veliki pozdrav i držite nam fige.
Vaša Orline Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 17/10/2012, 23:26

Orli, ljubav
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tinche 17/10/2012, 23:33

Orli, mila, srecno sutra!! Da sve prodje glatko!!!


Jeeeeee, stize nam Orlic!!!

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 11031 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 11031 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 11031 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 11031 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 11031 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 11031 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 11031 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 595783 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 595783 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 595783 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 595783 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 595783 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 216281 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 216281 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 216281 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 216281 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 216281 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 216281 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 216281 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 216281 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 216281
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od agata 17/10/2012, 23:41

Orline,

naspavaj se lepo! Sutra samo smireno i vedro! Srecno!

wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd

agata

Broj poruka : 301
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 17/10/2012, 23:42

Orli, srećno! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 522523
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 18/10/2012, 04:59

Orli srecno !!!! osmeh srce

A ja sam ponovo morala da ustanem da prosetam psa, u pola pet...mm nije hteo ni da cuje...sa jedne szrane zao mi je psa, znam da je trauma ako trpi, a sa sruge zao mi mene...Ne znam kako mm ne moze da shavti da nije normalno da ustajem nocu i izvodim psa u setnju, bez obzira na to da li radim ili ne, i da li se osecam dobro ili ne? Ako se ovako nastavi , stvarno ne znam sta cu. NJegovo objasnjenje je da ce on ceo dan raditi, a ja mogu da spavam...
Desavalo se ovo i ranije,mnogo puta, ali ja uglavnom radim popodne pa sam stvarno mogla i da odspavam, ali sada mi nije svejedno da se nocu setam po parku. Stvarno sam iznenadjena, da ne kazem sokirana njegovim stavom, i stvarno mi jije jasno kako ne razume da sam trudna i da nema vise zezanja na ovaj nacin. A ako se pas ipak iskaki u stanu, oper ja moram to da pokupim, izribam i sl... Stvarno ne znam kako cu ovo resiti, jer ovo sa psom u sustini otvara mnogo pitanja, na primer da li je on uopste svestan da ja necu moci istovremeno da vodim racuna i o psu i o detetu, i da ce morati da radi mnoge stvari koje do sada nije radio, tipa da umesto mene proseta nocu...Psa ne zelim da poklonim nekom, star je za tako nesto, a sebe ovako da mucim i izazem opasnosti bebu...nisam ni sanjala da bih mogla da dodjem u ovakvu situaciju, ma nisam mogla ni da pretpostavim. Ne znam kako cu ovo resiti, ali kada vidim psa koji mi tiho cvili pored kreveta i njegov zahvalan pogled posle, dusa mi se kida...Da odem kod mojih, to nije resenje, jer su moji protiv psa, na kraju krajeva taj pas nije ni moj, da poklonimo psa, suludo je, star je i bolestan, to bi bio greh, a da trudnica ustaje u po noci da ga seta po parku je ludost...
Mozda mi nije toliko problem da ustanem da prosetam psa, koliko me je zaboleo stav mm...stvarno se osecam kao sluskinja...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 18/10/2012, 08:07

orline ::
Sutra sam ipak planirana u toku prepodneva. Ne znam kad će biti gotovo, ali Tuli i Nikita će vam uzeti muštuluk Very Happy


sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
Mozda je i sad cr? Orle drzim fige, mislim na tebe i cekam da se javi Tuli sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Struzzo 18/10/2012, 09:29

Ori, jaranice moja,
mislim na tebe i šaljem puno pozitivne energije!!!
Osvanuo je divan sunčan dan, kao stvoren za početak jednog lepšeg poglavlja...
Evo i Struzzolino skače uz muziku, već se raduje svom novom drugaru...
Ljubimo vas...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 18/10/2012, 09:54

lezim i dalje ovde u nf.... niko i ne spominje da me salju kuci za sada, pijem lekice, lezim, nesto sam danas jako pospana i takoooo mi se piski, bukvalno na svakih 15 minuta idem u wc, ali bukvalno.... prijavicu sad to nekome ovde, nije mi normalno, plus, osecam bas neki pritisak dole....

orle, sa srecom danas <3 :-*
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od missile 18/10/2012, 09:56

Boki, pozdrav za tebe i Vladetu!!! srcasti poljupci
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu