KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februarska divna jutra

+10
Admin
Hitron-Luka
maja76
TetaSneki
adriatika
rsrce
nadalina
HappyGirl
maus
Jelence
14 posters

Strana 4 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od maus 11/2/2008, 10:36

Dobro jutro!!!
Evo da vam ispricam kako me je Teta Sneki lepo iznenadila. Subota, pre podne, spremam se , jer sam trebala da pricuvam Nadju, posto su Sneza i Pape isli da okite restoran u kome ce biti zurka.Stize poruka-Teta Sneki pise kako je u LO u nekom kaficu i treba da idu na parastos pa samo da mi se javi, zna da je danas Nadjina zurka, pa ne bi da mi smeta... Ja tu Very Happy , Sneki je u LO, pa onda affraid kakvo smetanje .Odmah sam je nazvala i rekla da me nazove O B A V E Z N O kada zavrsi sve sto je danas isplanirala, pa makar da se vidimo i na 5 min.I tako se ja setam sa Nadjom(sat i po posle naseg razgovora) i zvoni moj mob. Normalno - Teta Sneki. Dogovor je pao gde da se nadjemo i ja sam bila toliko srecna i nestrpljiva da je vidim da sam bukvalno trcala i gurala Nadjina kolica do mesta sastanka.Usput sam pricala Nadji gde idemo i zasto, kisica je malo rominjala a meni uopste nije smetala. Nije ni Nadji, njoj je bilo bitno da je sa svojom kekom, a i bila su natkrivena kolica.Kada smo se videle grlile smo se i skakale od srece i ljubile.Vec sam napisala da sam upoznala i njenu jacu polovinu. Visok je, neverovatno prijatnog izgleda i pun je neke pozitivne energije. Zaista je faca.Zao mi je sto nisu imali vise vremena(u kolima ih je cekala rodbina), pa da ih pozovem kod sebe , da se lepo i na miru ispricamo.Nadja nije htela kod Sneki, ali sam joj objasnila da kada je sa mnom nece no kod mame ni kod tate.
Teta Sneki HVALA ti sto si izdvojila malo vremena da se vidimo, mnogo mo je znacilo. Pozdravi mnogo muza!!!
Za sve od mene usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od adriatika 11/2/2008, 11:05

Gde ste cure moje drage.
Imala sam puno obaveza pa se nisam javljala.
Jutros vadila krv za ES a popodne ultrazvuk.Prva kontrola .
Izvestaj o rezultatima sutra u dnevniku.
Kiss mojim drugarkama.
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od rsrce 11/2/2008, 13:27

Adriatika, cekamo s nestrpljenjem izvestaj :cheers:
Sve ostale cure d
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od TetaSneki 11/2/2008, 16:21

maus ::
Teta Sneki HVALA ti sto si izdvojila malo vremena da se vidimo, mnogo mo je znacilo. Pozdravi mnogo muza!!!
Za sve od mene usne
Ništa mi ne pričaj. Prilika nije bila za skakutanje i radovanje, ali ja stvarno nisam mogla da ti se ne javim. Nisam uopšte planirala da ti se javim, mislila sam da nećemo imati vremena, ali kad smo seli u kafić, došli smo malo ranije, ja sam odmah zgrabila telefon i napisala poruku. Mislila sam da ćeš me pustiti da se ne vidimo, ali NE, neda Mišica.
Kad smo se vraćali osmeh mi je sve vreme bio na ustima i od tada stalno razmišljam o tom našem kratkom susretu. A moj mužić je sretan kad sam i ja sretna i na njemu se to vidi, on se stvarno raduje što se mi ovako družimo i što delimo naše probleme i ono važnije, naše radosti.
usne usne usne usne usne usne
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od Jelence 11/2/2008, 20:07

Evo da Vam ispricam ali se nadam da me nece tako cesto hvatati.Leskarim ja onako i vidim na TV neko jede cokoladicu onako bas u slast.I uhvati me neizdrz za slatkim,ali ne bilo cim vec nesto jako,cokoladno,punjeno i ja trk u prodavnicu i kupim ni manje ni vise nego bombonjeru affraid i jos po nesto slatko,i cim,ali cim sam izasla iz prodavnice navalim ko luda,i shvatim da me 8 meseci nisu interesovali slatkisi,a vidi sad ovo.MM crko od smeha i zezao me,kao dal ce mi biti dovoljno cela bonbonjera i tamo neke kuglice smajlici,ma strasno.
Samo da ne odlepim jos ovo do kraja inace ne znam sta cu?
Ali da mi se toliko jelo da sam odmah izletela i kupila i naravno navalila Shocked Rolling Eyes
Ne volim ja one fore,trudnici je sve dozvoljeno i sl.treba se kontrolisati,ali ovo je bilo ne moguce iskontrolisati.
Eto sta cu :|super je da me do sada nije hvatalo tako nesto.
Ljubac
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od HappyGirl 11/2/2008, 21:54

Adriatika čekamo izveštaj cmoka
Mišice pa znala je naša sneki koga bira g Divno je čitati ovo što ste obe napisale , nemam pojma za druge cure ali meni je baš divno dok čitam, sve vibrira od pozitive i radosti vidi ste da ste uživale pa se ta radost prenosi i na mene d bb x vv :sssss:

Jeco znači večeras je komšika imala dobar pazar  b E neka si se zasladila i treba g samo nemoj da ti pređe u naviku, jer lepa si nam i vitka trudnica, baš za ponos yes yes Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od HappyGirl 12/2/2008, 09:07

Februarska divna jutra - Page 4 Goodmorning
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od sneza ch 12/2/2008, 09:20

Happy,kad rece lepa i vitka,meni ove danasnje trudnice sve vitke,kad je vidim odpozadi,,ne provalim da je trudna dok se ne okrene...a moje vrsnjakinje,koje su radjale sa 25,26,27 godina,dok su bile trudne,sve su bile ogromne,i u to vreme su sve trudnice nosile one ogromne pantalone na tregere,pa ih one jos vise ukrupne...danas ima tako lepe garderobe za trudnice,lepo da se neko i time pozabavio...
sneza ch
sneza ch

Broj poruka : 136
Godina : 50
Location : Zürich
Datum upisa : 12.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od HappyGirl 12/2/2008, 09:21

Znači da zaključimo: Mi ćemo biti lepe i vitke trudnice sa lepom garderobom d d d x x x
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od maus 12/2/2008, 10:05

Dobro jutro!
E, Jelence, slatko sam se ismejala kada sam citala o tvom pohodu na slatkise.Vec sam zamislila kako si uletela u prodavnicu, zagrlila police sa slatkisima i ceznjivo gledala, ne znajuci sta ces tako jako i cokoladno da izaberes.Bombonjera je pravi izbor likeit . Meni u tom slucaju samo i samo pomaze eurokrem-takovo i nista vise i to u kombinaciji sa bananom.
Happy drago mi je sto smo uspele da prenesemo radost i na tebe.Ja jedva cekam da vas sve vidim, mnogo sam vas BRE pozelela. Hocu da vas izgrlim, izljubim, da sa vama skacem od srece kada se vidimo. JEDVA CEKAM 24. FEBRUAR!!!
I da , bicemo lepe, vitke, uvek nasmejane, doterane trudnice. yes
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od nadalina 12/2/2008, 10:42

trudnica yes d
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od Jelence 12/2/2008, 11:31

Naravno videcete koliko je to stvarno lepo,a ne da izgledas ko pokretno bure,ali opet ima onih koje ne mogu da se kontrolisu,trazi im organizam(sto bi reko MM,kad ga ja grdim za nesto sto jede)a on kaze to mi sigurno nedostaje organizmu a ti si rekla da se slussa svoje telo Very Happy Very Happy Very Happy i tako,mozda ih hormoni razvaljuju pa sta ce onda samo krkaju.
Ipak sam pristalica umerenosti uvek,pa cak i u trudnoci,ako je to moguce,a ne ko ja sinoc.I znate sta je bilo,pojela nekoliko kuglica i 100 litara vode,a bonbonjera ostade ne otvorena Laughing Laughing Laughing
Ljubim Vas i dobro jutro i lep dan Vam zelim cvet usne
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od TetaSneki 12/2/2008, 14:53

Bravo Jeco. Kad ja budem trudna nema šanse da se obuzdam. Ja verujem da ću biti kao trokrilni orman :|
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od maja76 12/2/2008, 15:10

TetaSneki ::Kad ja budem trudna nema šanse da se obuzdam. Ja verujem da ću biti kao trokrilni orman :|

I ja cu biti te srece Wink
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od nadalina 12/2/2008, 15:34

E pa jedva cekam da postanemo svi trokrilni ormari!!!! Ala cemo onda nabavljati garderobu!!!! VIV' la SHOPING!!!!!!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od adriatika 12/2/2008, 15:52

Slusajte vi devojke.
Ovde se prica o sexu, kolacima a ja nista.
Sex ne mogu zbog posta. No
Kolace ne mogu zbog posta. No
A posle necu moci sex zbog IVF. Embarassed
Ajd pricajte o prirodi, umetnosti,moru...... Laughing

Al` sam logo srecna proradili smajlici. likeit
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od HappyGirl 12/2/2008, 16:12

v Adriatika, proćiće post, proćiče trudnoća v ...bićeš mama a onda mož da se seksaš i keksaš još minimum 30 godina Very Happy Zato sad stisni zube jer 40 dana + 9 meseci je ništa nasparam budućih 30 godina cmoka yes love
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od Jelence 12/2/2008, 17:15

Ko je rek'o keks,mislim seks? affraid
Ko je rek'o slatkisi,mislim slanisi? Rolling Eyes
NEMAMO POJMA Razz Razz Razz lol!

Alo Sneki,Nado,Majo uskorocu da Vas vidim pa nema sanse da se ugojite toliko u trudnoci,mislim narocito Nada koja sad ima jedva 50 kg Very Happy ,a ni druge dve nisu bucke,to vam se samo cini sada.
Zivi bili pa uskoro videli.Ako budete imale gorusicu sve vreme kao ja,e jos cete i smrsati kao ja u prvom trimestru,em mucnine em gorusica,em haos u glavi i svuda cvet usne
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od maus 12/2/2008, 20:08

Adriatika slatko si me nasmejala!!!  b  b  b
Moramo otvoriti poseban topic samo za Adriatiku gde se nece pominjati ni seks ni kolacici, vec cemo pisati samo, kao sto je i napisala o umetnosti,moru...
Kad smo kod debljanja i ja mislim da cu se malo vise ugojiti u trudnoci, ali uopste ne marim za to. Trudicu se maksimalno da se hranim zdravo,ali ako bas budem osetila nalet za slatkisima, kao Jelence sinoc, nema mi druge nego pravac prodavnica.Ma samo da mi ostanemo trudne,za sve ostalo cemo lako!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od sneza ch 13/2/2008, 08:06

Ti misice da se udebljas zbunjen ,pa ti si takva mrsavica da ce ti se samo sstomacic videti...kakva ti je Sneza bila u trudnoci?
sneza ch
sneza ch

Broj poruka : 136
Godina : 50
Location : Zürich
Datum upisa : 12.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od terka 13/2/2008, 08:22

Dobro jutro,cure!

Evo nesto lepO za vas.Nisam stigla sve da odgledam,jurim na posao,al` mi se cini da je interesantno.

http://www-c.pbs.org/wgbh/nova/miracle/program.html

Pozdrav!
terka
terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od Hitron-Luka 13/2/2008, 10:13

Jutro cure moje drage

samo da vas obavestim da je moje malo
sinoc napravilo par koraka Very Happy
ide ide i cim skonta da stoji sedne na dupe ,he he
mislim da ce za par dana definitivno da prohoda...(ljubi ga majka)....

Evo castim celu kafanu....
Februarska divna jutra - Page 4 Koktel10

Sve vas ljubim
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od maus 13/2/2008, 10:26

Dobro vam jutro drage moje!!!!
sneza ch ::Ti misice da se udebljas zbunjen ,pa ti si takva mrsavica da ce ti se samo sstomacic videti...kakva ti je Sneza bila u trudnoci?
Sneza se pre trdunoce ugojila(9 kg) a u trudnoci je dobila 14 kg.Brzo je skinula tih 14 kg, pa posle 5 od pre trudnoce i sad se bori sa onih 4 kg.
A sad se pripremite za sok.Moja mama , kada je nosila mene i Snezu ugojila se neverovatnih 44 kg(ostala je trudna sa 61kg).Bile smo jako krupne bebe, medju najtezim rodjenim bebama bliznakinjama u Srbiji. Ja sam imala 3900, a Sneza 4100, dugacke 55.Samo jednu bebu da nosis ta tolikom gramazom je puno, a zamislite cak dve.Klogrami su bukvalno istopili, jer u to vreme zena je pocinjala sa radom kada bebe napune 2 meseca, a mama je putovala na posao, pa se kuca gradila...Imam sliku , pise otpozadi maj 1973.god. a moja mama kao cackalica-neverovatno.
I Jana i Bosko su bili krupni(3300 i 3000), ali Tanja se ugojila samo 6 kg.Izasla je iz porodilista sa 2 kg manje nego kada je ostala trudna.
Dakle i ako se bas bas ugojimo za vreme trudnoce, lako cemo posle skinuti visak kg.Malo vise dobre volje i uspeh je na vidiku.
Terka i ja cu posle sve lagano odgledati.
Za sve usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od maus 13/2/2008, 10:51

BRAVO LUKA!!!!!! Svaka cast za prve korake!!! Kako lepa vest! :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od nadalina 13/2/2008, 10:52

Bravo za Luku hodalicu malu medenu!!!! :aa84: Bravo za prve korake!!!! :aa84: Bravo za obazrivost!!!! :aa84:
Bravo za Luku!!! igracice Bravo za Luku!!! igracice Bravo za Luku!!! igracice
d d d d d d d
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 4 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu